Dla wszystkich stosujących "diety"

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

adamina
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2015, 11:17
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: adamina » 09 lip 2015, 11:26

Dużo jest prawdy w tym artykule. Sama jestem wielką przeciwniczką wszelakich cudownych diet! Uważam, że skuteczne odchudzanie może zapewnić nam jedynie racjonalne żywienie przy zachowaniu zasad zdrowej, zbilansowanej diety. Nie trzeba się ani głodzić ani jeść niesmacznych rzeczy. Najważniejszy jest umiar, regularność i konsekwencja.

Wiem, że nie jest łatwo nauczyć się zdrowych nawyków w kuchni. Ogólnie mogę polecić program z dietą . Fajna opcja, bo przypomina o posiłkach i pozwala na wymianę produktów i posiłków na inne, które nie wpłyną na naszą dietę. Jeżeli mamy już poważny problem i nawet takie programy nam nie pomagają, to zostaje już tylko dietetyk albo lekarz...
Ostatnio zmieniony 09 lip 2015, 16:56 przez adamina, łącznie zmieniany 1 raz.
jjusti18
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 mar 2017, 08:32
Skąd: Poznań
Płeć:

Re: Dla wszystkich stosujących "diety"

Postautor: jjusti18 » 14 cze 2017, 20:49

Ja nie mam za dużo czasu na stosowanie jakiś diet ale, żeby dostarczyć organizmowi witamin po prostu preferuje zrobić sobie koktajl lub sok naturalny. Teraz planuję zakup wolnoobrotową wyciskarkę do soków marki Muke klasy premium. Słyszałam, że jest to jedyne urządzenie co zachowuje wszystkie witaminy produktów, jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu, nie zajmuje dużo miejsca oraz jest bardzo ciche. W taki sposób można zaopatrzyć się w bombę witamin w szybki i prosty sposób.
Palua
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2017, 11:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Dla wszystkich stosujących "diety"

Postautor: Palua » 26 cze 2017, 11:38

Żeby zrzucić kilka kg wystarczy jeść regularnie małe posiłki :)
Awatar użytkownika
Alexa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 13 gru 2016, 15:52
Skąd: Białystok

Re: Dla wszystkich stosujących "diety"

Postautor: Alexa » 05 paź 2017, 14:53

Akurat jeśli chodzi o słodycze, to czekolada nie jest złym wyborem - zawiera bardzo dużo magnezu, więc nie jest tak do końca bezwartościowa.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 179 gości