Pasy z ćwiekami dla facetów

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

vipertomi
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2007, 14:33
Skąd: Polska :)
Płeć:

Pasy z ćwiekami dla facetów

Postautor: vipertomi » 04 kwie 2007, 16:27

Pytanie głównie skierowane do dziewczyn. Co sądzicie o tym gdy facet ma pasek z ćwiekami ? I do czego on najlepiej pasuje? Bojówki, jeansy ? Pytałem się koleżanki to mi powiedziała że jak facet nosi pasek z ćwiekami to dla niej wygląda troszkę jak pedzio;/ co wy o tym sądzicie drogie forumowiczki ?:>
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 04 kwie 2007, 17:32

mnie sie taki styl i takie noszenie nie podoba u faceta, ale jak juz musi to niech nosi do jeansow, bo do bojowek to w ogole tragedia
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 04 kwie 2007, 17:52

mnie się w ogóle nie podoba.kiedyś jednak widziałam takiego fajnego faceta w pasku z ćwiekami,no ale on był ładny,a ładnemu we wszystkim ładnie :P ale w większości przypadków nie podobają mi się takie paski.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 kwie 2007, 18:02

vipertomi pisze:co wy o tym sądzicie drogie forumowiczki ?:>
Ja ma obroze. :D To co ja mam myslec <aniolek>

Ani mnie to grzeje ani ziebi. Ogolnie to pier.dola. Zlezy czy pasuje do stroju.

Mi pasuje stanowczo wszystko co ma cwieki do wszelkiego typu punkow czy jakis tam mrocznych typkow.
Do lalusia z dyskoteki stanowczo nie.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 04 kwie 2007, 19:46

vipertomi pisze:. Co sądzicie o tym gdy facet ma pasek z ćwiekami ?
wtedy myślę: ''ma pasek z ćwiekami-nie myśl o tym, o to nic dziwnego''.
vipertomi pisze:I do czego on najlepiej pasuje?
Mój tata nosił do czerwonych spodni :D
vipertomi pisze:co wy o tym sądzicie drogie forumowiczki ?:>
jeśli komuś pasuje do stroju to o tym nie myślę, no chyba, że ktoś sobie zapnie pasek na wysokości klatki piersiowej, to wtedy to można uznać za lekką ekstrawagancję.
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 04 kwie 2007, 20:34

Do tego należy założyć czarne spodnie, ciężkie czarne buty, czarny t-shirt, dżinsową kamizelkę i okulary przeciwsłoneczne. Koniecznie zapuścić wąsy i brodę, no i na motor hop :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 04 kwie 2007, 21:12

Joasia pisze:no i na motor hop
Na scigacza :D

Te cwieki to takie "metalowe prety" ? :D jak obroza dla pitbula?:D

To chyba dobre pod irokeza :>

Brzydddal :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
vipertomi
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2007, 14:33
Skąd: Polska :)
Płeć:

Postautor: vipertomi » 05 kwie 2007, 08:43

chyba co nie którzy mnie źle zrozumieli :/ nie chodzi mi o pasek z kolcami, które odstają na 2 cm, lub też o takie kwadratowe ćwieki:/ miałem na myśli coś takiego:
http://rockmetalshop.pl/photo/1896.jpg

Zródło: www.rockmetalshop.pl - jeśli nie można umieszczać linków to bardzo przepraszam i proszę o powiadomienie mnie :)
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 05 kwie 2007, 11:56

vipertomi pisze:http://rockmetalshop.pl/photo/1896.jpg

I to są te groooźne i mrroczne pasy z ćwiekami? <hahaha> <hahaha>
Pasuje do skórzanych czarnych spodni lub jeansów, do tego skórzana bądź jeans'owa kurteczka, pare metalowych dodatków, długie włoski i hop na motor, jak to napisała Joasia ;)
Co myślę, gdy taki gadżet mnie oślepi błyszczącymi w słońcu ćwiekami? "Ciekawe, trzeba sprawdzić, kto to jest" i lustruję dyskretnie całego posiadacza i tu już w zalezności, jaki jest całokształt wystroju chłopka, powstaje mniej lub bardziej przychylna ocena. Gdyby to był chłopaczek w spodniach w kantkę, eleganckich bucikach Gino Rossi, gustownej marynarce i leleganckiej fryzurze wprost od fryzjera, to bym się rozczarowała i zasępiła, bo nie to chciałabym zobaczyć. Gdybym zobaczyła kolesia w szerokich spodniach, kozaczkach rodem z westernu, z ćwiekami i czapeczką reggae na głowie, grającego w dodatce na harmonijce, pomyślałabym, że łączenie stylów mu nie wyszło. A jesli miałby glany, dłuższe włoski, ubranie w ciemnym, metalowym tonie, a na uszach słuchawki, z których sączyłaby się muzyka IM czy tam Alice in chains, to z sympatią pomyślałabym o nim: "Jak dobrze, że są jeszcze tacy ludzie i słuchają dobrej muzyki".
Czyli pasek sam w sobie po prostu jest, ani to pozytywny, ani negatywny :) Może mówić coś o właścicielu, posiadacz daje niewerbalno-gadżetowy przekaz o tym, jak wygląda jego życie. Nie lubię, gdy ktoś takiego gadżetu muzycznego używa jako dodatku, ozdobnika, dodania sobie kontrowersyjności, ogólnie jako elementu stroju. Wolę to jako wyraz upodobań muzycznych. Tak, jak osłabia mnie widok masy nastolatków bujających się w pseduoskejtowskich spodniach, tak pewnie wkurzałoby mnie, gdyby co drugi człowiek latał po ulicy z rastafariańskim dodatkiem czy zakładałby pieszczochę.
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
vipertomi
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2007, 14:33
Skąd: Polska :)
Płeć:

Postautor: vipertomi » 05 kwie 2007, 13:50

hehe, no tak się składa że słucham właśnie IM i Metalliki :) Nie ubieram się jednak na metala, ponieważ wiem że dziewczyny nie za bardzo lubią takich "brudasów" jak to niektórzy mówią:| Ale chyba zrezygnuje z tego pasa, bo nie mam ani glanów ani motoru ;) :D
można zamknąć temat:)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 kwie 2007, 17:17

vipertomi pisze:chyba co nie którzy mnie źle zrozumieli
Mysle ze Cie wlasnie dobrze zrozumieli. Dodatki wszelkei musza grac z caloscia stroju. Nie wystarczy tylko zeby pasowaly do spodni.
vipertomi pisze:wiem że dziewczyny nie za bardzo lubią takich "brudasów"
To juz jest chore. Ubiera sie czlowiek tak jak lubi i jak sie dobrze czuje, ewentualnie jak wypada sie ubrac ale pod kogos? <zalamka>
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 05 kwie 2007, 17:25

vipertomi pisze:miałem na myśli coś takiego:
http://rockmetalshop.pl/photo/1896.jpg
nie podoba mi się, troszke tak jakby tandetny.
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Idavuzo
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2020, 12:21
Skąd: poznan
Płeć:

Re: Pasy z ćwiekami dla facetów

Postautor: Idavuzo » 06 lut 2020, 10:45

Fajnie może się łączyć na przykład z butami sztybletami.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 227 gości