Krew po wpółżyciu

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Pani Batman
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 11 gru 2006, 12:39
Skąd: Bdg
Płeć:

Krew po wpółżyciu

Postautor: Pani Batman » 22 lut 2007, 18:47

witam:)

małe pytaneczko: zaczęliśmy z chlopakiem wsółżyć miesiąc temu. Trochę mnie bolało (nie jakos przeraźliwie ale bolało) lecz bez krwi. Po 3 tygodniach spółzyliśmy poraz drugi a dzis trzeci. Drugi raz był ok..Miło,delikatnie, juz bez bólu. Lecz 3raz hmmm.... popróbowalismy troche,ja na górze, od tyłu... I po wpółżyciu (ale jakies pół godziny) zauważyłam na majtkach ślad krwi. Niedużo, ale krew sie pojawiła.
Czy dopiero teraz została przebita błona (jeśli tak to dlaczego krew nie pojawiła sie od razu tylko po czasie), jeśłi nie to dlaczego się pojawiła?
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 22 lut 2007, 21:24

Pani Batman pisze:Czy dopiero teraz została przebita błona (jeśli tak to dlaczego krew nie pojawiła sie od razu tylko po czasie),


myślę iż to jest możliwe. podejrzewam iż krew pojawiła się po czasie bo w końcu musiała spłynąć. ale mogę się mylić bo sama nie miałam krwawienia po pierwszych stosunkach.

Pani Batman pisze:eśłi nie to dlaczego się pojawiła?

po kilku razach u mnie pojawiły się plamienia po stosunkach, okazało się iż przyczyną była nadżeka
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 22 wrz 2007, 14:37

hej.. niemartw sie ja takze byłam w takiej sytuacji u mnie dopiero za 4 razem błona pekła i pojawiła sie krew takze małe ilosci ale poszłam dla sprawdzenia do lekarza no i miłam racje to jest mozliwe po kilku współzyciach... nic sie nie martw ale pojdz do lekarza moga tez instniec inne przyczyny ale moja była taka... zawsze lepiej sprawdzic
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości