Recenzje produktow :)

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 07 maja 2007, 14:18

c-f pisze:dzisiaj coś do ocen dorzucę:

Schwarzkopf - Gliss Kur - Płynny Jedwab - balsam
http://torebka.kafeteria.pl/photos/39de6b9eb9a073433a44ea61423be384.jpg

jak już kiedyś pisałam mam obsesję na punkcie błyszczących włosów,stąd też zakup tego balsamu nabłyszczającego.nie polecam go jakoś szczególnie,bo nie spełnia swojej podstawowej funkcji-włosy może trochę błyszczą,ale jest to bardzo delikatny,trudno dostrzegalny efekt.plusem balsamu jest to,że włosy się po nim bardzo łatwo rozczesuje i są mniej łamliwe,no i ma ładny zapach :) moja ocena:3+(można go kupić,ale dla tych,co liczą na nablyszczanie,nie polecam,bo się rozczarują)


popieram c-f ja z tej serii uzywam szamponu i odzywki w sprayu(taka rozowo biala wstrzasnac przed uzyciem ;-) ) .Zgadzam sie tez co do tego ze na super blysk nie ma co liczyc (w tym wzgledzie juz bardziej polecam szampon Loreal ELSEVE Energia i Blask z Proteiną Perły ).Po Gliss Kurze mniej wlosow zostaje na grzebieniu a wiecej na glowie po czesaniu po umyciu. ;-)
Ostatnio zmieniony 07 maja 2007, 15:10 przez soulvibrates, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 07 maja 2007, 14:39

ja ostatnio zawiodlam sie na dovie. Kupilam sobie odzywke i szampon do wlosow farbowanych i po za ladnym zapachem nic innego w sobie nie ma. Wlosy moje przynajmniej po nim jakies takie szorstkie i matowe :( Nie sluzylo mi Dove, wiec kupilam sobie po raz pierwszy szampon Elseve do wlosow suchych zniszczonych lub lamliwych(na dole tak w tym prostokacie napisane) i jestem bardzo zadowlona, chociaz jak uzyje samego szamponu bez rzadnej odzywki to wlosy nie blyszcza sie az tak bardzo, sa gladkie, ale nie jak z odzywka. Bardzo wydajny, ale duzy minus za zapach. Nie podoba mi sie. a odzywki do tego stosuje zamiennie. Raz albo dwa razy w tygodniu Schwarzkopf- schauma- maseczka szybka regeneracja. Dla mnie rewelacja i cena dobra, pachnie kokosem i wlosy po niej naprawde sa milutkie, gladkie, latwo sie rozczesuja i blyszcza, ale jak za czesto sie uzywa to sie przetluszczxaja, wiec jak nie uzywam tego to stosuje Elseve (dozywka przeciw starzeniu sie <hahaha>) tez w miare dobra, nie wiem czego to zasluga czy szamponu czy ktorejs z odzywek ale wlosy sie nie lamia i nie wypadaja juz prawie w ogole a byly rozjasniane z bardzo ciemnego brazu do blondu. jak znajde zdjecia tych produktow to dam
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 07 maja 2007, 14:41

madziorka.m pisze:szampon Elseve do wlosow suchych zniszczonych lub lamliwych


czy to szampon z takiej niebieskiej serii?
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 07 maja 2007, 14:44

c-f pisze:
madziorka.m pisze:szampon Elseve do wlosow suchych zniszczonych lub lamliwych


czy to szampon z takiej niebieskiej serii?
butla jest żólta(albo pomaranczowa, zalezy jak kto widzi)

[ Dodano: 2007-05-07, 14:53 ]
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17684 to ten szampon


http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1153 odzywka

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18634 maske mam z tej serii, ale nie umialam znalezc:(
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 07 maja 2007, 18:30

c-f pisze:dziękuje za radę,dobrze wiedzieć

Mozna tez isc do centrum zakupowego i zlokalizowac Sephore, badz stoisko Clinque, Estee Lauder, Lancome, Chanel lub jakiekolwiek inne, ktore sprzedaje podklady. Znajdziesz tam panie, najczesciej w bialych fartuchach, ktore pomagaja dobrac odcienie i nawet za pierwszym razem robia Ci calosciowy makijaz.
madziorka.m pisze:ja ostatnio zawiodlam sie na dovie.

Ja tez kiedys kupilam i ten szampon w ogole nie oczyszcza wlosow (a mialam do wlosow przetluszczajacych sie). Na poczatku staja sie suche a na drugi dzien robia sie strasznie ciezkie.

Swietna jest brylantyna firmy Joanna. Wcale nie dziala jak typowa brylantyna, tylko lekko nablyszcza i trzyma wlosy w miejscu bez efektu zlepiania. Ma przyjemny zapach i jest bardzo tania.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 maja 2007, 19:21

runeko pisze:Swietna jest brylantyna firmy Joanna

a to slyszalam, znajomy uzywa i jest zadowolony :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 maja 2007, 19:58

Ja Dava mam teraz jakis kawowy zel po prysznic i jest miodzio po prostu. Nie wysusza jak moj kochany Nivea.
Jak dla mnie 5 ma.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 maja 2007, 20:04

A ja mam peelingujacy ujedrniajacy zel pod prysznic i serum wyszczuplajace z Eveline. Uzywam juz od 1,5 miesiaca codziennie i skora w polaczeniu z dieta i cwiczeniami jest boska <zakochany>.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 07 maja 2007, 20:06

moon pisze:Ja Dava mam teraz jakis kawowy zel po prysznic i jest miodzio po prostu. Nie wysusza jak moj kochany Nivea.
Jak dla mnie 5 ma.
ja dlatego tak bardzo zawiedziona ta odzywka i szmponem jestem, bo od dawna dawna uzywam kosmetykow Dove, ale do ciala wlasnie, zele pod prysznic, olejek do kapieli i balsamy do ciala(innych nigdy nie uzywalam) a do wlosow taka kicha
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 07 maja 2007, 20:12

a ja jestem zadowolona z nowosci Dove a dokladnie z szamponu wygladzajacego takiego w bezowej butelce -Dove Silk & Straight ,nie zauwazylam zeby obciazal wlosy i w polaczeniu z odzywka Gliss Kur plynny jedwab daje naprawde dobre efekty
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 07 maja 2007, 21:14

runeko pisze:Mozna tez isc do centrum zakupowego i zlokalizowac Sephore, badz stoisko Clinque, Estee Lauder, Lancome, Chanel lub jakiekolwiek inne, ktore sprzedaje podklady. Znajdziesz tam panie, najczesciej w bialych fartuchach, ktore pomagaja dobrac odcienie i nawet za pierwszym razem robia Ci calosciowy makijaz.
Tylko trzeba wziąć poprawkę na to, że odcienie się różnią między firmami. A nie sądzę, że wiele osób tutaj używa tych marek :) Zwłaszcza, że podkład szybciej się konczy niż np cienie czy tusz, więc i większe wydatki. Dlatego z podkladow wolę L'oreal. Bardzo mi przypasował kiedyś. True cośtam - nie pamietam teraz :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 maja 2007, 21:20

Yasmine pisze:i serum wyszczuplajace z Eveline.

a tez mam :)
takie w perlowym z elementami takiej jasnej zieleni
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 07 maja 2007, 23:45

runeko pisze:badz stoisko Clinque, Estee Lauder, Lancome, Chanel lub jakiekolwiek inne, ktore sprzedaje podklady.


na kosmetyki takich firm to jako studentka raczej sobie nie pozwolę. :/

sophie pisze:Dlatego z podkladow wolę L'oreal. Bardzo mi przypasował kiedyś. True cośtam - nie pamietam teraz :)


ostatnio to tak się czaję właśnie na podkłady L'oreal,jak mam wybierać to ze średniej półki.już się przekonałam,że akurat tanie podkłady nie są najlepsze.

A co do kosmetyków Dove,to ja żadnych nie ruszam.większość mnie nie zachwyciła jakoś,a szampony to tylko zaszkodziły.ale i tak najgorsze szampony jakie miałam były z Timotei.polecam za to wszystkie tanie ziołowe-z czarnej rzepy,pokrzywy,itp. <aniolek> teraz używam lepszych,ale te wymienione też są bardzo dobre,no i przede wszystkim nie kosztują dużo :) no ale chyba trochę odeszłam od tematu :D
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 09 maja 2007, 23:09

A ja ostatnio używam cukrowego peelingu Garniera. On jest doskonały, po użyciu skóra staje się mięciutka, bez żadnych zbędnych syfków w postaci odstającej suchej skóry, a i po dłuższym używaniu usuwa potówki.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 10 maja 2007, 16:31

Marissa pisze: ja ostatnio używam cukrowego peelingu Garniera
jezeli nie myle go z innym to ja tez go chcialam kupic ale dosc drogi jest z tego co pamietam i nie wiedzialam czy warto...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 10 maja 2007, 16:41

madziorka.m pisze:Marissa napisał/a:
ja ostatnio używam cukrowego peelingu Garniera

jezeli nie myle go z innym to ja tez go chcialam kupic ale dosc drogi jest z tego co pamietam i nie wiedzialam czy warto...

Jak dla mnie jeden z lepszych. Cena - coś około 20 zł może być odstraszająca, ale też starcza go na długo.
Awatar użytkownika
*marzyciel*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:21
Skąd: ze snu
Płeć:

Postautor: *marzyciel* » 11 maja 2007, 15:06

dostałam dzisiaj w prezencie podklad Vichy lumineuse :]
już go jakieś 6 lat temu miałam i był fantastyczny! mam nadzieje, że nic w recepturze nie zmienili :)
Przyjaciel to ten kto przychodzi, gdy inni wychodzą
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 16 maja 2007, 19:43

Mam małe pytanko <szczerbaty>
Od pewnego czasu chce kupić coś na oczy ale nie wiem jak to się nazywa. Chodzi mi o taki specyfik z Avonu (albo z jakiejkolwiek innej firmy), który pomalowany na cieniu rozjaśnia go, co pozwala optycznie powiększyć oko.
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 16 maja 2007, 22:47

Ja, oczywiście, nie mam pojęcia, o czym mowa, Marisso ;)
Za to chciałabym polecić pewien specyfik dziewczynom o włosach szybko przetłuszczających się, a do tego cienkich i delikatnych, a mamy tu co najmniej jedną ;) Ja swego czasu musiałam powtarzać zabieg mycia głowy codziennie, by jako tako wyglądać. Ten czas wydłużył sie do 1,5 dnia, co dla mnie jest niebywałym sukcesem i niezmierną ulgą, dzięki odżywce z Ziai, serii Plantica z olejkiem jojoba i wyciągiem z aloesu. Czuję, że po niej włoski i skóra głowy są gruntownie oczyszczone, włoski takie lekkie, jak u kaczusi ;) Odżywka ma lekko leistą konsystencję, co jest powodem niezbyt wysokiej wydajności, ale za to absolutnie nie obciąża włosków, wygładza, dodaje blasku i przede wszystkim głęboko nawilża. Przy tym cena jest śmiesznie niska, bo ok. 5 zł za 200 ml.
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 16 maja 2007, 23:07

Ojej, ojej <browar> jamaicanflower, kurcze, cos idealnie dla mnie, przy nastepnej okazji zakupi ei mam nadzieje, ze i u mnie sie sprawdzi <browar>
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 16 maja 2007, 23:08

A ja polecam pomadkę ochronną do ust firmy Oeparol Pl z wiesiołkiem.
Jak sama nazwa mówi jest to polska marka, moim zdaniem bardzo ładnie pachnie i jest naprawdę świetna. Jestem uzależniona od pomadek i jedną zużywam w ciągu ok 2 tyg. Przetestowałam wszystkie nivea, johnson&johnson, neutrogena, avon itd i oeparol z wiesiłkiem jest naj naj, a poza tym koszuje mniej niż 5 zł :)
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 16 maja 2007, 23:10

Mychola pisze:jedną zużywam w ciągu ok 2 tyg

<boje_sie>
Ja czesto wyrzucam, bo sie za stara zrobila, a jeszcze jej kawal jest.

[ Dodano: 2007-05-16, 23:11 ]
Mychola pisze:Oeparol Pl

To taka z zolto - zielonymi kolorami opakowania? Jesli tak. to jej nie lubie, za mazista. Ja uzywam ISANY i bardzo zadowolona jestem.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 16 maja 2007, 23:15

Zapomniałam o szamponie, jeśli macie duże problemy z rozczesywaniem włosków i ich "sianowatością", to w ciemno sięgnijcie po Elseve - odżywkę Nutri-Blask szybkie rozczesywanie. Dostałam od kumpeli jedną saszetkę podczas pobytu w Czechach, gdzie woda wyrabiała okropne rzeczy z moimi, zwykle posłusznymi, włosami. Stały się tam szorstkie, a przy czesaniu miałam wrażenie, że tracę ich połowę. Jakież było moje zdziwienie, gdy wzięłam pod prysznic ową saszetkę, a moje włoski, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, naraz stały się gładziutkie, wręcz trochę przylizane, bez oporu poddawały się rozczesywaniu i istotnie błyszczały. 200 ml w cenie ok. 10 zł.
// Life is...

zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,

WysypiskoLudzkichSił

iZałzawionyKrzakPytań

międzyMarzeniami,ASnem

chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy

jakiŚwiatBezNocy

więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia

...but a dream //
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 16 maja 2007, 23:17

złotooka kotka pisze:To taka z zolto - zielonymi kolorami opakowania?


nie, pakowana jest w pudełeczko z jakimiś kwiatkami, w środku ma ulotkę :? a ogólnie to jest biała z napisem oeparol pl...
moim zdaniem jest super.

No ja jestem 'uzależniona' i smaruję się na okrągło, a jak nie mam pomadki przy sobie to tragedia i zaraz mi usta pierzchną... :| wiem, że to dziwne ale tak mam :)
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 16 maja 2007, 23:19

Ja to chyba powinnam zachwalać produkty, dobrze mi to idzie. :D
madziorka.m pisze:cos idealnie dla mnie

No, dla Ciebie to pisałam - taka special edition [:D] <browar>
// Life is...

zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,

WysypiskoLudzkichSił

iZałzawionyKrzakPytań

międzyMarzeniami,ASnem

chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy

jakiŚwiatBezNocy

więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia

...but a dream //
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 16 maja 2007, 23:22

Mychola pisze:nie, pakowana jest w pudełeczko z jakimiś kwiatkami, w środku ma ulotkę :? a ogólnie to jest biała z napisem oeparol pl...
moim zdaniem jest super.

To ta o ktorej mysle. Ma taki paseczek kolorowy (ja mam pamiec kolorystyczna, gorzej z ksztaltami). I potwierdzam, nie lubie jej, bo jak w kieszeni chwile ponosze, to sie taka pacia robi od ciepla. I zapach jak dla mnie tez niefajny :/
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 16 maja 2007, 23:25

Mychola pisze:A ja polecam pomadkę ochronną do ust firmy Oeparol Pl z wiesiołkiem.
Jak sama nazwa mówi jest to polska marka, moim zdaniem bardzo ładnie pachnie i jest naprawdę świetna. Jestem uzależniona od pomadek i jedną zużywam w ciągu ok 2 tyg. Przetestowałam wszystkie nivea, johnson&johnson, neutrogena, avon itd i oeparol z wiesiłkiem jest naj naj, a poza tym koszuje mniej niż 5 zł :)

No ja też jestem uzależniona, smaruję usta po kilka(-naście?) razy dziennie, kocham to uczucie miękkości ust i zapach mojej pomadki. Moim numerem jeden jest Melisa - pomadka pielęgnacyjno-ochronna z filtrami UVA/UVB, z naturalnymi woskami pszczelim i z palmy, lanoliną oraz witaminami A i E. Jeśli ktoś lubi zapach propolisu, to polecam. Zresztą, poczytajcie same: http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php ... ew&id=1239

[ Dodano: 2007-05-16, 23:29 ]
Dodać chciałam, że tania - 4/5 zł, bardzo długotrwała, nawet jak na moje potrzeby, twarda i nie rozpływa się w kieszeni, tylko na ustach ;)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16831
// Life is...

zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,

WysypiskoLudzkichSił

iZałzawionyKrzakPytań

międzyMarzeniami,ASnem

chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy

jakiŚwiatBezNocy

więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia

...but a dream //
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 16 maja 2007, 23:29

złotooka kotka pisze:Ma taki paseczek kolorowy


Owszem wygląda no to, że to własnie ta.
No każdy lubi co innego :) Może któraś wypróbuje i jej się spodoba, polecam.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 16 maja 2007, 23:30

Mychola pisze:Jestem uzależniona od pomadek i jedną zużywam w ciągu ok 2 tyg
ja jestem od błyszczyków, ale nie zużywam tak szybko bo nie używam ciągle jednego a różnie, jak mam humor
Mychola pisze:a poza tym koszuje mniej niż 5 zł

ładna cena, tylko martwi mnie opinia Złotej
Mychola pisze:a jak nie mam pomadki przy sobie to tragedia i zaraz mi usta pierzchną... wiem, że to dziwne ale tak mam
to wcale nie dziwne, bo ja tez tak mam:P tylko, ze z błyszczykiem.
jamaicanflower pisze:No, dla Ciebie to pisałam


:* <przytul> dziękuje

a ja mam cos dla osob dosc intensywnie pocacych sie, ale nie az tak, zeby siegac juz po aptekowe rozwiazania. Antyperspirant w kulce Adidas Fresh. W takiej przezroczytej butelce, bo w bialej sa beee. Otoz, nie robi plam, jest bardzo wydajny, skutecznie zabezpiecza(ja sie strasznie poce, ale od kiedy go uzywam nie mam juz takich problemow) i co dla mnie bardzo wazne, nawet po stosowaniu przez dlugi okres czasu skora sie nie przyzwyczaja(jak stosowalam nivee to po np 2-3 mcach stosowania przestawala dzialac), cena w rossmanie okolo 10 zł za 50 ml
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 16 maja 2007, 23:30

jamaicanflower pisze:Moim numerem jeden jest Melisa

Tez mam i juz bardziej lubie.
Mi na usta najlepiej dziala wazelina z witaminami A+E. I raz na jakis czas posmarowanie ust samymi witaminami. Jak mi sie usta spierzchna to taka kuracja czyni cuda.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 310 gości