Badanie ginekologiczne

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 mar 2004, 15:09

Zazdrość ... największy grzech w miłości. Pozbądź się jej Maverick bo nigdy szczęścia prawdziwego nie zaznasz.
Ja jestem zazdrosny tylko w tym przypadku, w zadnym innym. Tak ze jestem tolerancykny, a to ze bede zazdrosny w chwili kiedy moja dziewczyna bedzie sie nago rozkraczac przed facetem to chyba nic dziwnego...
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 31 mar 2004, 15:19

Hmm ... teoretycznei nic dziwnego, ale praktycznie ... od mojej wiem, ze faceci są lepszymi ginekologami i argumentem jest włąśnie między innymi to, że ... nie wiedzą jak to jest, nie wiedzą co czuje kobieta i dlatego są delikatniejsi. A kobieta ginekolog, a zwłaszcza po porodzie (włąsnym) wiedząc, żę to boli i to bardzo jest bardziej zdecydowana, ostrzejasza bo stara się niby przygotować do tego przyszłą mamusię. Ogólnie ... ta dyskusja nie ma dla mnie sensu bo ... lekarz to lekarz. Wydaje Ci się tylko, że go każda pacjentka podnieca. On to robi mechanicznie. To jego praca. Jeśli kobieta idzie goinekologa to przeważnie z problemem, chora, a nie tak jak do Ciebie.
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 mar 2004, 15:34

Juz pisalem ze nie obchodzi mnie to czy go to podnieca. I nie ma znaczenia wtedy ze to jest lekarz. Ma znaczenie to ze to facet i ze niby z jakiej racji ma ogladac moja dziewczyne... Jest moja i nie oddam! Wrrrr
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 31 mar 2004, 17:18

Oj Maverick ... taki duży, a taki głupiutki. Bez urazy. To jest lekarz. Czy poród też będzesz mógł odbierać tylko i wyłącznie Ty ?? Czy w razie jakichkolwiek problemów ginekologicznych prowadzących do ewentualnej operacji będzie wymagał by cały skłąd lekarski podczas operacji był kobietami, albo co ciekawsze ... będziesz wymagał byś to Ty operował, a oni Ci mają tylko z dala od stołu mówić co i jak ?? Nie widząc nawet co Ty robisz. Lekarz jest lekarzem i tyle.

Poza tym ... kto tu mówi o oddawaniu jej komuś ?? Lekarz ma ją "dla siebie" przez maxymalnie 20 - 30 minut. A druga sprawa ... określenie "jest moja" można stosować do rzeczy, a nie do ludzi. Mamy woln.ą wolę, jesteśmy wol;ni i broń boże nie należymy do nikogo. Zaraz nam tu jeszcze niewolnictwo wprowadzisz. :D
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 31 mar 2004, 18:15

Zgadzam sie z RafZielak! Lekarz to lekarz

Ale co to tego określenia "jest moja" było napisane na pewno jako podkreślenie tego jak bardzo ją kocha ze chce mieć ją tylko dla siebie, na pewno nie chodziło tu o to by przyrównać dziewczyne do rzeczy czy zabrać jej woność.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 mar 2004, 21:19

na pewno nie chodziło tu o to by przyrównać dziewczyne do rzeczy czy zabrać jej woność.
Wlasnie. Poza tym ja jestem jej, a ona moja :d Normalne, nie?
RafZielak wyolbrzymiasz i koloryzujesz. Poza tym mnie nie obchodzi ze to jest lekarz, jak dla mnie to moze byc nawet syn bozy ale jesli to bedzie facet to nie pozwole :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 mar 2004, 22:01

Nie wierze Maveriku ze tak myslisz !! ochłon troche i jeszcze raz napisz !
Acha ? a Czy jak bys TY miał jakies problemy (teoretycznie ) to do kogos bys poszedł ? do faceta czy kobiety (lekarz)>???
io nie pisz juz !! zastanów sie nad tym ---- OBIECAJ !
BO JA W ZYCIU BYM NIE POSZEDŁ DO FACETA !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 31 mar 2004, 22:43

Maverick - no bez przesady. Ginekolodzy przecież przeprowadzają badania LEKARSKIE. Nie badają w ten sposób pacjentek, że je w jakiś sposób molestują, że to ich podnieca. Może po prostu... będą zadowoleni z racji pięknego widoku, tyle. Wiem, że chciałbyś, aby ten widok był zarezerwowany tylko dla Ciebie, ale... to jest lekarz.

Z drugiej strony jednak moja Pani stwierdziła, że w życiu by nie poszła do faceta, zwłaszcza pierwszy raz (właśnie się wybiera, w końcu :D) A mówi to z takim gestem, że od razu poznać jej niechęć do męskich ginekologów. :)
Chociaż dałem jej wolny wybór, mówiąc nawet zasłyszaną opinię (bo ja nie wiem jak to jest, nie byłem u ginekologa :D) że faceci są delikatniejsi.
Ona ma jednak poleconą przez koleżankę pewną lekarkę, która ponoć jest bardzo dobra, miła i konkretna.

PS
Ale się dziś rozpisałem, wiosna przyszła, to chyba dlatego :D
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 31 mar 2004, 23:24

Dokładnie Krzysiu napisałes to co chciałam.
Moj chłopak niestety ostatnio poszedl do urologa bo musiał i ze akurat byl dostepny tylko lekarz to poszedl. wrocil zdegustowany i powiedzial ze wiecej do faceta nie pojdzie. Pomijajac jego nieprofesjonalizm, totalne zacofanie i indolencje to badanie nie nalezalo do najprzyjemniejszych. Powiedzial ze nastepnym razem pojdzie do lekarki i co ja mam zrobic zabronic mu? no zastanow sie.
W tym momencie Twoje rozumowanie jest naprawde glupie.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 01 kwie 2004, 08:09

Wszystko zależy od tego jaki jest lekarz! Jeden ma we krwi profesjonalne, poważne podejście do zawodu, do problemu, a inny z kolei robi wszystko na odwal się i ma gdzieś wykonanie porządnej roboty.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 kwie 2004, 09:30

Nie chodzi tu o profesjonalizm lekarzy , a o cos innego , ja nie wiem o co , wiem natomiast , ze te kobiety które chodziły do lekarek (i nie skarzyły sie na usługi) teraz chodza do lekazy i chwalą sobie ! Ale o co tu chodzi , naprawde nie wiem!
tak jest z moją zona i wszystkimi w koło znajomymi .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 01 kwie 2004, 16:58

Moja pani też woli iść do lekarza ginekologa niż do lekarki. Dlaczego ... nie wiem bo ja nie muszę chodzić, ale jej przyjaciólki maja identyczne zdanie czylic oś w tym musi być. I nigdy nie zabronię jej tego, ani nie będę wymagał tego iż musi być to lekarka, albo ja muszę mu patrzyć na ręce i ... onowiązkowo na gacie czy mu czasami nie stanął. :P
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 01 kwie 2004, 17:03

Rzeczywiście COŚ w tym musi być. :P :P :P
Ooo, to ja mojej nie puszczę do lekarza-faceta przenigdy ;)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 01 kwie 2004, 18:12

Ej, o czym Wy w ogóle dyskutujecie?!?!
Jeśli Maverik jest zazdrosny niech poprosi dziewczynę żeby poszła do kobiety. A nigdy nie uwierzę, że facet albo kobieta jest lepszy, bo wie jak to jest, bo tego, bo tamtego... Jeśli to dla niego ważne, to sprawa załatwiona. Ale macie rację- lekarz, to lekarz. Maverik- czy jesteś zazdrosny jak Twoja dziewczyna idzie do internisty, a on każe jej się rozebrać żeby osłuchać płuca? Przecież to nonsens!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 kwie 2004, 18:31

Twoja zazdrosc jest Maveriku - niezdrowa a Twe wypowiedzi w tej kwesti zaskakujące ! bedzie Ci z tym zle ! a jeszcze gorzej Twj pani! musisz cos z tym zrobić , taka zazdrosc zabije najwieksza miłość
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 kwie 2004, 18:52

Ehh... Bo ja wiem czy to zazdrosc az taka jest? W sumie to rozumiem wszystkie Wasze argumenty, ale ja po prstu nie chce by koles mial tak dobrze i ja ogladal, bo niby po co :) Zrozumcie, ze ja w tej sytuacji nie patrze na niego jak na lekarza ale jak na faceta, ktoremu oddaje swoja kobieta i ktorego w ogóle nie znam... to wbrew instynktowi :d

A ja bym poszedl do urologa faceta :d co to za roznica :)

Ps: W sumie coraz mniej mi przeszkadza mysl ze do faceta by miala isc...
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 02 kwie 2004, 00:05

Mam kumpla którego starszy brat jest ginekologiem.Ten jego brat ma żonę i dziecko. Kiedyś też weszliśmy z moim kumplem na temat ginekologów i tych"przyjemności" związanych z badaniem kobitek (bo dla nas jako ginekologów-amatorow to by było fajnie tak parę kobitek "przebadać").Kumpel mi opowiedział jak to wpadł pewnego razu do braciszka do domu,yszło tak że był chwila wcześniej przed bratem i mogł obserwować "powrót zmęczonego ginekologa". Tego dnia bratowa widocznie miła jakiś podwyższony poziom hormonków i już od samego progu mężusiowi zaczęła dawać o tym znać.Ten padając w krzesło i zrucając buty powiedział jej coś następnego : "A daj mi spokój kobieto, mam już dość tych cipek na dzisiaj, a pozatym masz nadżerkę, idź i sie wylecz". Ta wypowiedź może i nie do końca była na serio ale takiej tam przyjemności z badania to chyba nie mają. Niech sobie Maverick wyobrazi że ogląda (a co więcej to i dotyka ,grzebie tam w środku starając się wykryć guzki itd) kilkanaście jak nie kilkadziesiąt cipek dziennie, a i większość z nich to wcale nie dziewice i nie nastolatki a panie głęboko po trzydziestce.Nawet jak w necie się naoglądam pewnych intymnych kobiecych miejsc to jakoś zaczynają mniej mnie podniecać:(
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 kwie 2004, 00:24

Ja nie mowie, ze chcialbym byc grzebaczem. Wiem ze to nie jest lekkie :) Hehe, powinien se na drzwiach wywiesic karteczke "Do lat 25" :d
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 02 kwie 2004, 18:21

Powiedzmy że facet jest ginekologiem przez 20 lat, pracuje ok. 300 dni w roku, codziennie przez 7 godzin naogląda się 40 cipek, to daje.....240 000 różnych cipek w życiu. Ja im współczuje, bo pewnie ich własna żona nie podnieca
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 02 kwie 2004, 21:17

Powiedzmy że facet jest ginekologiem przez 20 lat, pracuje ok. 300 dni w roku, codziennie przez 7 godzin naogląda się 40 cipek, to daje.....240 000 różnych cipek w życiu. Ja im współczuje, bo pewnie ich własna żona nie podnieca


A mi sie wydaje, że taki facet to ma jeszcze wieksza ochote na male bara bara, ponieważ w pracy może tylko patrzeć a żadnej przeleciec...
Tak może być, a nie musi.
What can you see
on the horizon?
Why do the white gulls call?
Across the sea
a pale moon rises
The ships have come to carry you home.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 03 kwie 2004, 06:53

Heh, dziewczyny wy nie myślcie, że lekarz patrzy na wasze cipki jako przedmiot pożądania.
On je ogląda pod kątem zmian chorobowych, przecież cipka to taki sam organ jak i każda inna część ciała. Dziwię się tym facetom, że są zazdrośni jak ich dziewczyna musi się dać zbadać lekarzowi i nie biorą pod uwagę tego, że to dla niej to też nie jest przyjemne tylko konieczne (a może i dla jej faceta). Muszę tu powiedzieć, że dla mnie podniecający jest widok cipki z zewnątrz, a to co w środku nie jest już tak estetyczne i pociągające.
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 03 kwie 2004, 12:46

Jarek zgadzam sie z Twoim postem :D Moj chlopak nie mial nic przeciwko ginekologowi i w ogóle badaniu ginekologicznemu :D w pewnym wieku jest to koniecznosc i tyle ... :)
A jesli chodzi o to czy kobieta lepsza czy mezczyzna (jako ginekolog of course) to chyba nie ma zasady :D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 03 kwie 2004, 12:57

A jesli chodzi o to czy kobieta lepsza czy mezczyzna (jako ginekolog of course) to chyba nie ma zasady


A ja slyszałam wiele opini na temat czy mężczyzna jest lepszy od kobiety w tym zawodzie, jedni mówią, że to facet jest lepszy, gdyż jest bardziej delikatny, czuły, wie kiedy kobiete może zaboleć pod naciskiem, a kiedy nie.
Wydaje mi się, że to właśnie faceci mają w tym większe doswiadczenie niż kobieta.
What can you see

on the horizon?

Why do the white gulls call?

Across the sea

a pale moon rises

The ships have come to carry you home.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 03 kwie 2004, 18:53

jesli chodzi o to czy kobieta lepsza czy mezczyzna (jako ginekolog of course) to chyba nie ma zasady

Oczywiscie ze nie ma zasady bo jest zarowno wielu wybitnych lekarzy ginekologów płci meskiej jak i żenskiej. Ale mowi sie ze mezczyzni z reguly sa lepsi w tym. Moze to jest spowodowane tym ze sa delikatniejsi - niewiem. Ale wiem ze sie tak utarło tak samo jak mezczyzni sa lepszymi kucharzami. A to tez nie zawsze jest prawda :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 kwie 2004, 00:33

nie biorą pod uwagę tego, że to dla niej to też nie jest przyjemne tylko konieczne
Zdziwisz sie ale ja wlasnie to bralem pod uwage piszac ze nei chce dac jej lekarzowi. Tak ze zazdrosci wiele w tym nie bylo, chodzilo mi o nia.

A z waszym wyliczeniem to przesadzilyscie dziewczyny! ponad 200tys cipek rocznie? To w Poznaniu jest np 600 tys ludzi to w ciagu roku zobaczy on wszystkie panienki, a to niemozliwe...

Ps: Mozliwe jest takie cos by podczas badania byc w tej samej sali co dziewczyna? Czy ginekolog sie nie zgodzi?
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 04 kwie 2004, 11:11

Maverik, 240 000 ale w ciągu 20 lat :)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 04 kwie 2004, 11:47

Mozliwe jest takie cos by podczas badania byc w tej samej sali co dziewczyna? Czy ginekolog sie nie zgodzi?

Jezeli tylko Twoja dziewczyna chce zebys przy tym byl to ginekolog mui wyrazic na to zgode.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 kwie 2004, 14:42

Jenyyyyy! po cholere massz być akurat w tym momencie przy niej ??? akurat wtedy Ona cie najmniej potrzebuje ! FACET JEST PO TO BY BYĆ FACETEM , KOBIETA BY KOBIETĄ !!
a jak idzie robic kupke - tez jestes z nią ??? :506:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 kwie 2004, 15:52

To już trochę ociera się o nadopiekuńczość. :)

Ja moją odprowadzam, staram się być w nocy, kiedy śpi sama w domu, ale do lekarza? Może, ale tylko do poczekalni. Sama da sobie radę. :)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 04 kwie 2004, 20:11

Ja bym nie chciala zeby moj facet wchodzil ze mna do gabinetu. On tym bardziej powiedzial ze nigdy tam nie pojdzie :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości