bizuteria

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 lip 2005, 23:29

moon pisze:No wiecie co?
Ja o swój pierścioneczek dbam

Oj teraz mi wstyd :}.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 lip 2005, 23:32

Nie przejumuj się. <browar> Moze to ja jestem aż za bardzo zwichrzona na jego punkcie? <aniolek2>
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 29 lip 2005, 23:42

Ja na swój pierścinek równiez dbam i to bardzo :) Większość ludzi się mnie pyta, czy to zaręczynowy :) Ale fakt, że tak wygląda :) Najbradziej się zdziwił mój instruktor od jazd, ale to taki fajny facet i sie smiał bardzo. A w ogole jakie cyrki moj K musial odwalac by mi kupic odpowiedni rozmiar ( bo mam bardzo szczuple palce). Pozyczal od mojej przyjaciolki pokryjomu pierscionki (tylko ona ma taki rozmiar jak ja) , a trudno mu bylo, bo ja chodze z nia na przerwach w szkole niemal caly czas :) Ech , aż milo powspominac :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 lip 2005, 23:57

gosia pisze:Większość ludzi się mnie pyta, czy to zaręczynowy

No mnie też, a tu już zaczyna mnie irytowac lekko... :/
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 30 lip 2005, 00:05

gosia napisał/a:
Większość ludzi się mnie pyta, czy to zaręczynowy

No mnie też, a tu już zaczyna mnie irytowac lekko...

A mnie bawic, a nawet cieszyć :) Poza tym rodzinka tak Go kocha i odkad mamy 2ieg mieszkanie ( swoja droga dluuga i glupia historia) pytaja kiedy slub :D Hehe, ale tak za serio to jeszcze się nie spieszy nigdzie. Ja musze przynajmniej 1 kierunek studiow skonczyc :P On zreszta tez. Mlodzi jestesmy, ale na ten pierscionek tak sie milutko spoglada - taki "lek na cale zlo", ktory zawsze nosze przy sobie - mimo, ze to rzecz.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lip 2005, 00:09

gosia pisze:ale na ten pierscionek tak sie milutko spoglada - taki "lek na cale zlo", ktory zawsze nosze przy sobie - mimo, ze to rzecz.

Dokładnie tak! <browar>
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 02 sie 2005, 19:52

Większośc tu pastwi sie nad zółtym złotem, a ja wyobrażam sobie zjaraną na czarno laskę, złoty top i delkatniutki łańcuszek z malenkim krzyżykiem na ciele wysmarowanym pozłacanym pyłkiem :) No to by było na tyle. ;)
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 02 sie 2005, 22:54

ja jak narazie to wole srebro... pięć pierścionków z czego dwa od mojego faceta, dwie pransoletki no i łańcuszek który rownież dostałam od mojego faceta... a i jesczze kolczyki hehe to juz od babci... bo ostatnio dosc długo nosiłam kolczyki co mi mama kupila kiedys takie kólka nie za duze i w niektorych miejscach grawerowane niestety przez przypadek złamałam jeden :(
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 sie 2005, 14:51

hja bardzo lubie bizuterie :) mam mnostwo roznych roznosci:) srebrnych, zlotych, z koralami, cyrkoniami - zakladam wedle gustu i nastroju - na co akurat przyjdzie mi ochota :) Kolczyki lubie wiszace ostatnio i raczej wieksze ale wtedy juz nic innego nie zakladam :) Po wakacjach and morzem mam mnostwo bursztynowych rzeczy :) Kiedys mnostwo pierscionkow nosilam teraz jak mi sie przypomni to zaloze - glownie od mojego slonka:) Za to jestem maniaczka broszek hihi :)
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 24 sie 2005, 15:07

Hmmm, ja na codzień nosze dwa pierścionki - jeden od mojego chlopaka :). No i kolczyki. Lubię tylko srebro, ale też nie kazde moge nosić. Niekiedy zadarza się z jakąs domieszką innego metalu i wtedy mam uczulenie. Łańcuszków to żadnych nie moge nosic, bo od razu robią mi się bąbelki na szyi.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sie 2005, 16:22

Madziunia pisze:Lubię tylko srebro, ale też nie kazde moge nosić. Niekiedy zadarza się z jakąs domieszką innego metalu i wtedy mam uczulenie

mam to samo :/.
Awatar użytkownika
kaczka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2005, 11:51
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: kaczka » 12 wrz 2005, 12:53

Nie lubię złota. Uważam ,ze złoto świeci się zaprzeproszeniem jak psu jajka, a srebro jest akurat skromne i jednocześnie bardzo efektowne. Pierścionki i łańcuszki żadko noszę. A jesli już to na wyjatkowe okazje. <bicz1>
Prawie jak... czerwony kapturek. Prawie robi różnicę.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 12 wrz 2005, 12:58

kaczka pisze:Nie lubię złota. Uważam ,ze złoto świeci się zaprzeproszeniem jak psu jajka, a srebro jest akurat skromne i jednocześnie bardzo efektowne. Pierścionki i łańcuszki żadko noszę. A jesli już to na wyjatkowe okazje.


Tak samo uważam i mam :]
Tylko pierscionkow w ogole nie nosze, jesli juz, to lancuszek.
Awatar użytkownika
niewielka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 162
Rejestracja: 25 sie 2005, 18:23
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: niewielka » 13 wrz 2005, 00:29

a ja...w sumie od niego pierścionek,obrączka i wisiorek,a pozatym branzoletki z koralików i kolczyki które sama sobie robie ;)i nikt niema takich samych
jak zwykły żelek...taka pusta w środku...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 13 wrz 2005, 00:31

tez robie sama bizuterie hihi :)
Awatar użytkownika
niewielka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 162
Rejestracja: 25 sie 2005, 18:23
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: niewielka » 13 wrz 2005, 00:35

to super,wielu osobom sie niechce,albo po prostu nie umieją
jak zwykły żelek...taka pusta w środku...
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 13 wrz 2005, 01:55

Yasmine pisze:
Madziunia pisze:Lubię tylko srebro, ale też nie kazde moge nosić. Niekiedy zadarza się z jakąs domieszką innego metalu i wtedy mam uczulenie

mam to samo :/.


dziewuszki ja mam to samo..nie moge nosic zadnych pobrob a to tylko dlatego ze mieszaja metale z niklem..a na to duzo oob sie uczula..i tym oto sposobem nie moge nosic nawet zegarkow! tylko czyste srebro badz zloto ...a ze jestem uzalezniona od piercingu to tytan tylko i wylacznie <aniolek2>
teraz to mam na sobie lancusze ktory dostalam od chlopaka i go zawsze nosze i...silikonowa brsnsoletke stand up speak up :]

nooo nie zapominajac o moich innych kolczykach ;) to tytan i akrylowe tunele i tyle o ;)
Awatar użytkownika
taki1
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 05 wrz 2005, 02:01
Skąd: Z internetu
Płeć:

Postautor: taki1 » 13 wrz 2005, 02:37

a mi tylko lata w spodenkach :P a co do bizuteri to nie lubie jak jakies lancuszki (lancuchy) itd lataja
nie mam takich skarbów jak Liber...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 wrz 2005, 08:59

Candy Killer pisze:a ze jestem uzalezniona od piercingu to tytan tylko i wylacznie

no ja zrobilam kolczyk w pepku ze stali chirurgicznej ktora zawiera tylko sladowe ilosci(baaardzo malutkie - setne procenta)niklu i po pol roku okazalo sie,ze kolczyk sie nie przyjal.
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 13 wrz 2005, 10:58

łańcuszek z serduszkiem, dwa pierscionki z osiemnastki, kolczyki i kolejny pierscionek z komuni, !ze wzgledów sentymentalnych mam zawsze na sobie!!kolczyk w pępku dla samej siebie, gdy byłam młodsza robiłam różne dziwactwa z koralików sznurka itp...teraz nie mam na to czasu.
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 19 wrz 2005, 02:33

wiesz Yasmine..ciezko mi powiedziec czemu Ci sie nie przyjal kolczyk...od czasu kiedy mi sie ukazalo uczulenie na nikiel to wole nie ryzykowac i kupuje tylko tytan....fakt ze sa drozsze ale warto niz pozniej masz cierpiec!a pol roku to troche chyba malo bo pepek to jest takie dziadostwo ze sie goi albo szybko albo bardzo wolno :/
cho no do mnie ja Ci przebije i Ci sie wszystko przyjmie:]

a co do ozdobek to od jakis 2 miesiecy mam tatuaz i to chyba moje nowe uzaleznienie bo chce kolejne:] ah ta moja niezmywalna bizuteria;)<banan> <banan>

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 206 gości