waga dziewczyny

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 30 paź 2007, 23:00

Mati_00 pisze:albo w sklepach podawaj jej ciuszki o małych rozmiarach ;DD

A jak Ona dziwnie spojrzy, to powiedz: "Osz kurde, źle spojrzałem". :P
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 30 paź 2007, 23:14

Olivia pisze:to powiedz: "Osz kurde, źle spojrzałem". :P

albo "co? nie zmieścisz się?" i zrób taką minę mniej więcej: :|

ale to już bardzo harrrd
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 paź 2007, 23:14

Mia pisze:przed jedzeniem przy facetach.

Mia to już jest dziwne <boje_sie>
gobo pisze:Godzina na lodowisku czy na siłowni raz w tygodniu

a kto mówi o raz w tygodniu ?
ogi pisze:Niedawno powiedziała mi, że ćwiczyła ale nie dawało to rezultatów, i dam sobie głowę uciąć że ćwiczyła góra 2 tygodnie, zobaczyła że nie ma efektów to dała sobie spokój bo taka właśnie jest. Nie da się jej wytłumaczyć, że musi poświęcić na ćwiczenia długi okres czasu a nie miesiąc.

Nie no po 2 tygodniach są już jakieś tam malutkie efekty, ale jak się do tego doda dietę :>.
Awatar użytkownika
ogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 mar 2006, 14:27
Skąd: Ostrowiec Św.
Płeć:

Postautor: ogi » 30 paź 2007, 23:23

Yasmine pisze:
Mia pisze:przed jedzeniem przy facetach.

Mia to już jest dziwne <boje_sie>
gobo pisze:Godzina na lodowisku czy na siłowni raz w tygodniu

a kto mówi o raz w tygodniu ?
ogi pisze:Niedawno powiedziała mi, że ćwiczyła ale nie dawało to rezultatów, i dam sobie głowę uciąć że ćwiczyła góra 2 tygodnie, zobaczyła że nie ma efektów to dała sobie spokój bo taka właśnie jest. Nie da się jej wytłumaczyć, że musi poświęcić na ćwiczenia długi okres czasu a nie miesiąc.

Nie no po 2 tygodniach są już jakieś tam malutkie efekty, ale jak się do tego doda dietę :>.


Tyle, że moja pani ma tego tłuszczyku do zrzucenia i spodziewa się kosmicznych efektów. Ale nie wiem jak ją zachęcić i co powiedzieć, żeby nie poczuła się urażona. Nie chcę jej zmuszać tylko być jej motywacją, której jej brakuje...
"Jestem jaki jestem, ktoś musi być"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 paź 2007, 23:24

ogi pisze:moja pani ma tego tłuszczyku do zrzucenia
3 raz pytam - ile? :?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 30 paź 2007, 23:25

Yasmine pisze:Mia to już jest dziwne

wiem ;) ale teraz juz nad tym panuje.

ogi pisze:Nie chcę jej zmuszać tylko być jej motywacją, której jej brakuje...

a nie powinno. wyszczupleje, bedzie pewniejsza siebie, jej cialo zacznie jej sie bardziej podobac, poczuje sie bardziej seksi. same plusy ;>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 mar 2006, 14:27
Skąd: Ostrowiec Św.
Płeć:

Postautor: ogi » 30 paź 2007, 23:48

księżycówka pisze:
ogi pisze:moja pani ma tego tłuszczyku do zrzucenia
3 raz pytam - ile? :?


Nawet jeśli spytam i tak mi nie powie.

Mia, tylko jak jej to powiedzieć? Żeby nie było jej przykro? Bo dla niej to delikatny i drażliwy temat
"Jestem jaki jestem, ktoś musi być"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 paź 2007, 23:50

ogi pisze:Nawet jeśli spytam i tak mi nie powie.

Ale tak na oko, no. To widać, czy ktoś musi zrzucić 5 kilo czy 15 czy 25 :>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 paź 2007, 23:50

ogi pisze:Nawet jeśli spytam i tak mi nie powie.
Mnie wiecej pytam czy to kwestia 30 kg czy 3 kg przeciez. Toczy sie czy chodzi no?!
ogi pisze:jej to powiedzieć? Żeby nie było jej przykro? Bo dla niej to delikatny i drażliwy temat
Prosto i szczerze. Ty na pewno facetem jestes? Kombinujesz gorzej od niektorych kobiet, ktore znam :|
Awatar użytkownika
ogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 mar 2006, 14:27
Skąd: Ostrowiec Św.
Płeć:

Postautor: ogi » 30 paź 2007, 23:58

księżycówka pisze:
ogi pisze:Nawet jeśli spytam i tak mi nie powie.
Mnie wiecej pytam czy to kwestia 30 kg czy 3 kg przeciez. Toczy sie czy chodzi no?!
ogi pisze:jej to powiedzieć? Żeby nie było jej przykro? Bo dla niej to delikatny i drażliwy temat
Prosto i szczerze. Ty na pewno facetem jestes? Kombinujesz gorzej od niektorych kobiet, ktore znam :|


Jeśli możesz nie udzielaj się proszę
"Jestem jaki jestem, ktoś musi być"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 paź 2007, 00:12

ogi pisze:Jeśli możesz nie udzielaj się proszę
Bo? Bo Ty nie potrafisz czegos szczerze powiedziec swojej dziewczynie i wydziwiasz pytajac obcych ludzi na forum internetowym jak masz rozmawiac ze swoja kobieta? A ja tylko skromnie zwracam na ten podstawowy fakt uwage?
Awatar użytkownika
ogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 mar 2006, 14:27
Skąd: Ostrowiec Św.
Płeć:

Postautor: ogi » 31 paź 2007, 00:18

księżycówka pisze:
ogi pisze:Jeśli możesz nie udzielaj się proszę
Bo? Bo Ty nie potrafisz czegos szczerze powiedziec swojej dziewczynie i wydziwiasz pytajac obcych ludzi na forum internetowym jak masz rozmawiac ze swoja kobieta? A ja tylko skromnie zwracam na ten podstawowy fakt uwage?


Bo nie pozwolę jej obrażać. A teksty typu "Toczy sie czy chodzi no?!" zachowaj dla siebie bo to ubliża twojej inteligencji, o ile takową posiadasz
"Jestem jaki jestem, ktoś musi być"
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 31 paź 2007, 00:23

ogi, ale Ty nadal nie odpowiedziałeś na pytanie...bo zrzucenie 5kg to nie duży raczej problem dla chcącego...25kg to już pewnie wyzwanie, a będąc z nią chyba orientujesz się ile mniej więcej waży...podpowiem:
a) 50kg
b) 60kg
c) 70kg
d) 80kg

ogi pisze:zachowaj dla siebie bo to ubliża twojej inteligencji, o ile takową posiadasz

a Twoje teksty ubliżają Twojej...o ile takową posiadasz

[ Dodano: 2007-10-31, 00:23 ]
ogi pisze:Bo nie pozwolę jej obrażać.

nikt jej tu nie obraża...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 paź 2007, 00:25

ogi pisze:Bo nie pozwolę jej obrażać.
Jeszcze tego przeciez nie zrobilam. Poza tym do niej nic nie mam przeciez - to nie ona nie umie odpowiedziec na najprostsze pytania a Ty :>

Fakt jest jeden - nikt za Ciebie jej nie powie, ze ma co zrzucac. Nikt za Ciebie jej nie zmobilizuje. A Ty zachowujesz sie w tej sytuacji co najmniej dziwnie rozkladajac raczki i pytaja "jak, jak?".

Normalnie i po mesku! Jeszcze z 1500 poważniejszych problemow przed Wami bedzie i wtedy tez bedzie "Jak, jak?" ? :>

Taktownie w kobieta obchodzic sie nalezy, ale nie jak z jajkiem. Najwyzej sie wkurzy, ale w glebi bedzie wiedziala ze masz racje. <o ile masz, bo dalej nie wiemy czy ona ma co zrzucac <chory> >
Awatar użytkownika
vilmon1980
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 03 sty 2007, 10:24
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: vilmon1980 » 31 paź 2007, 00:26

ogi pisze:Jeśli możesz nie udzielaj się proszę

Oj wyluzuj...

Niestety jednak nie wiem co Ci skutecznego poradzić. Sam mam podobny problem... no może nie podobny, bo moja kobieta jest szczupła i zgrabna. Ale ja zwyczajnie lubię wysportowane kobiety... już przez sam fakt, że są aktywne, itp. ale też o wiele milej dotykać takie jędrne ciałko, czuć pod skórą te wytrenowane mięśnie...poezja :)
Niestety moja obecna dziewczyna zwyczajnie nie lubi ćwiczeń, więc nie jestem w stanie jej namówić. Tak więc też jestem bezradny.Na szczęście mi to specjalnie nie przeszkadza... ale zawsze chciałoby się więcej :)
Awatar użytkownika
ogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 mar 2006, 14:27
Skąd: Ostrowiec Św.
Płeć:

Postautor: ogi » 31 paź 2007, 07:16

Rozmawiałem wczoraj z moją dziewczyną, i przyznała mi rację, że musi zrzucić sporo tłuszczyku. Na pytania powyżej na oko mogę powiedzieć, że moja panna waży około 80kg, może trochę więcej przy wzroście 173 cm. Tkanka rozkłada jej się najbardziej i przede wszystkim na brzuszku, bokach, biodrach i udach. I teraz moje pytanie, jak i co powinna ćwiczyć? (zgodziła się jedynie na ćwiczenia w pokoju - powód brak czasu) A więc jak powinna ćwiczyć na wyżej wymienione partie ciała, jak intensywnie by było widać zamierzone efekty, jak długo, i czy stopniowo zwiększać intensywność ćwiczeń? Niestety na takim fitness dla kobiet niewiele się znam więc proszę o konkretne rady, lub jakiś dobry harmonogram. I jeszcze dieta, jeśli ktoś dobrze się na tym zna proszę o rady jak powinna się odżywiać, czego powinna unikać a co powinna jeść. Za wszystkie rady z góry dziękuję
"Jestem jaki jestem, ktoś musi być"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 paź 2007, 09:37

ogi pisze:I teraz moje pytanie, jak i co powinna ćwiczyć? (zgodziła się jedynie na ćwiczenia w pokoju - powód brak czasu) A więc jak powinna ćwiczyć na wyżej wymienione partie ciała, jak intensywnie by było widać zamierzone efekty, jak długo, i czy stopniowo zwiększać intensywność ćwiczeń?
kiedyś wrzucałam tu ćwiczenia, ale temat poszedł do kosza, więc dam jeszcze raz.
Ja mam taki zestaw na nogi, pośladki i brzuch. Niech wykonuje 4 serie, zaczyna od 10-12 powtórzeń, w biegiem czasu zwiększając do 16-18 powtórzeń. Pierwsze 4 ćwiczenia są na mięśnie brzucha, pozostałe na mięśnie ud i pośladków. Pierwsze efekty widać już po tygodniu. Najlepiej żeby ćwiczyła tak 3 razy w tygodniu, powoli wykonując ćwiczenia.

ogi pisze:I jeszcze dieta, jeśli ktoś dobrze się na tym zna proszę o rady jak powinna się odżywiać, czego powinna unikać a co powinna jeść. Za wszystkie rady z góry dziękuję

Przede wszystkim, to jest najważniejsze to powinna regularnie jeść. Tak co 3 godzinki mały posiłek. A dieta no to chyba wiadomo, trzeba całkowicie wykluczyć słodycze, chipsy, produkty mączne, fast food, napoje gazowane.
Dużo nabiału, węglowodanów złożonych i zdrowych tłuszczy.
Poza tym masz tutaj link dla odchudzających się. Dużo tam pisałam jakim sposobem schudłam

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=5864
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=10975
Załączniki
5.gif
5.gif (13.33 KiB) Przejrzano 6656 razy
6.gif
6.gif (14.28 KiB) Przejrzano 6656 razy
7.gif
7.gif (9.39 KiB) Przejrzano 6655 razy
8.gif
8.gif (21.18 KiB) Przejrzano 6656 razy
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 paź 2007, 09:57

Yasmine co ta pani robi na gifie 13 ??
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 paź 2007, 10:07

brzuszki, ale takie, że lekko odrywa głowę od podłoża i napina brzuch, takie brzuszki są bardziej efektywne, niż ciągnięcie głowy do kolan, jak do zazwyczaj robią ludzie.
Chociaż prawidłowe brzuszki to takie, gdzie robimy brzuszek jak tu i nie kładziemy głowy na podłożu tylko trochę opuszczamy głowę i jazda do góry znów.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 paź 2007, 10:32

Yasmine pisze:brzuszki, ale takie, że lekko odrywa głowę od podłoża i napina brzuch,

no jak napisałas to teraz widze
Yasmine pisze:Chociaż prawidłowe brzuszki to takie, gdzie robimy brzuszek jak tu i nie kładziemy głowy na podłożu tylko trochę opuszczamy głowę i jazda do góry znów.

takie to trudniejsze sa <aniolek>
Awatar użytkownika
vilmon1980
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 03 sty 2007, 10:24
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: vilmon1980 » 31 paź 2007, 12:21

Yasmine pisze:brzuszki, ale takie, że lekko odrywa głowę od podłoża i napina brzuch, takie brzuszki są bardziej efektywne, niż ciągnięcie głowy do kolan, jak do zazwyczaj robią ludzie.

Bardziej efektywne i zdrowsze, bo tak nie obciążają kręgosłupa jak te "zwyczajne", a więc drastycznie spada ryzyko kontuzji.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 31 paź 2007, 12:36

hmm, skorzystaj z tych rad, które podała Yas i koniecznie zajrzyj do tego topicu o odchudzaniu. mnie najwięcej w odchudzaniu dało ograniczenie szkodliwych węglowodanów i słodyczy. a tak w ogóle to mam wrażenie, że większą motywację do odchudzania masz tutaj Ty a nie Twoja dziewczyna. Ona w ogóle chce coś ze sobą zrobić? i szkoda, że nie chce chodzić na żaden aerobik, wątpię żeby sama się zmotywowała, a ten brak czasu to chyba tylko wymówka.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
ogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 mar 2006, 14:27
Skąd: Ostrowiec Św.
Płeć:

Postautor: ogi » 31 paź 2007, 12:51

Nola pisze:hmm, skorzystaj z tych rad, które podała Yas i koniecznie zajrzyj do tego topicu o odchudzaniu. mnie najwięcej w odchudzaniu dało ograniczenie szkodliwych węglowodanów i słodyczy. a tak w ogóle to mam wrażenie, że większą motywację do odchudzania masz tutaj Ty a nie Twoja dziewczyna. Ona w ogóle chce coś ze sobą zrobić? i szkoda, że nie chce chodzić na żaden aerobik, wątpię żeby sama się zmotywowała, a ten brak czasu to chyba tylko wymówka.


Pogadaliśmy o tym, i przyznała mi rację, że musi się za siebie wziąć. Dam jej linki do ćwiczeń a także jak powinna się odżywiać, wtedy się okaże jaka jest jej motywacja. Jeśli nie będzie chciała ćwiczyć nie zmuszę jej, ale powinna to robić dla swojego dobra. I będę z nią o tym rozmawiał. Czas pokaże, i dziękuję za wyżej udzieloną pomocą
"Jestem jaki jestem, ktoś musi być"
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 31 paź 2007, 13:12

a moja dziewczyna (niestety była już :/ )waży 92 kg , przy 170 cm ale jest dlamnie najpiekniejsza podsloncem..i to jej spojrzenie ahhh...ladne i duze..to lubie :P
Love is beautiful
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 31 paź 2007, 13:31

Piernik pisze:waży 92 kg , przy 170 cm ale jest dlamnie najpiekniejsza podsloncem..
<boje_sie> Przecież to już jest otyłość! W takim wypadku to już nawet nie dla estetyki tylko dla zdrowia trzeba zacząć się odchudzać...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 31 paź 2007, 13:33

Piernik pisze:waży 92 kg , przy 170 cm ale jest dlamnie najpiekniejsza podsloncem
<olaboga> a ja myslalam, ze ja jestem duza. Tak jak Jawka napisala to niezdrowe jest przeciez. Zrozumie to za kilka lat...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 31 paź 2007, 14:58

Piernik pisze:waży 92 kg , przy 170 cm

sorry ale <belt> ja tam tolerancyjna nie jestem
a jakbym sama tyle wazyla to nie wychodzilabym z aerobiku i chyba miala silke w domu. grr.

ogi, trzymam kciuki za Twoja dziewczyne, ale pilnuj jej. Wiesz jak to jest, moja kolezanka tez ma taki problem, ale jej motywacja przechodzi po 2 tyg calkowicie, nawet jak kupi karnet. Nic na nia nie dziala po prostu.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 paź 2007, 15:44

Jawka pisze:Przecież to już jest otyłość!

no dla takiego wzrostu waga powyżej 85 kilogramów to już otyłość.
Mia pisze:a jakbym sama tyle wazyla to nie wychodzilabym z aerobiku i chyba miala silke w domu. grr.

heh Mia, ale Ty nie lubisz jeść, są osoby które kochają jeść, jak moja mama, która ma otyłość i za żadne skarby się nie odchudzi. Wstaje i pierwszy o czym myśli to menu na cały dzień.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 01 lis 2007, 10:17

najbardziej zabawne są w dietach rady, by nie jeść po 18-tej. Lol :D Rzadko o tej porze jestem już w domu, więc takie rady psu w d.... :] Obiadów w tygodniu nie jadam, bo nie mam na to czasu. Więc jadam rano i w nocy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 01 lis 2007, 10:20

TedBundy pisze:najbardziej zabawne są w dietach rady, by nie jeść po 18-tej. Lol :D Rzadko o tej porze jestem już w domu, więc takie rady psu w d.... :] Obiadów w tygodniu nie jadam, bo nie mam na to czasu. Więc jadam rano i w nocy.

widać to nie takie zabawne, a jednak prawdziwe. Jakby to tylko zabawne było, to byś Ted inaczej wyglądał.
TedBundy pisze:Rzadko o tej porze jestem już w domu,

A kto powiedział, że w domu trzeba jeść. Dla chcącego nic trudnego, jak komuś zależy to sobie przygotuje coś w domu i weźmie ze sobą.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości