Recenzje produktow :)

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 05 lis 2008, 23:50

Dzindzer pisze:
ale ja tez tej farby nie polecam.

A co z nią nie tak ?


nie zdążysz farby dokładnie nałożyć, a już musisz spłukiwać... dlatego kolor wychodzi kijowy...
Ostatnio zmieniony 05 lis 2008, 23:51 przez emmiii, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lis 2008, 23:55

Szkoda bo ja myślałam nad nią
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 lis 2008, 11:37

Jeśli powtórzę to za kimś, to sorry, bo nie czytałam wszystkich stron w tym temacie.
Kobietki, polecam produkty firmy Matrix, ale do zdobycia tylko w hurtowniach dla zakładów fryzjerskich. Mają genialne szampony koloryzujące, farby, szampony, odżywki, czy serum. Sprawdziłam już wiele firm, ale jak moja fryzjerka zastosowała na mojej głowie Matrix, to od dwóch lat jestem wierna tylko tej firmie, bo włosy są zdrowe i błyszczące.

Acha, a na niewyspanie się, to poleciłabym jednak wyspać się porządnie, bo za szybko zastosowane kremy pod oczy moga przynieść odwrotny efekt od zamierzonego, a już szczególnie, gdy skóra jest młoda, a do tego pod oczami bardzo delikatna :)
Ostatnio zmieniony 06 lis 2008, 11:40 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 lis 2008, 13:16

Mona pisze:Acha, a na niewyspanie się, to poleciłabym jednak wyspać się porządnie, bo za szybko zastosowane kremy pod oczy moga przynieść odwrotny efekt od zamierzonego, a już szczególnie, gdy skóra jest młoda, a do tego pod oczami bardzo delikatna :)

te nawilzajace tez? :D jakeis naukowo potwierdzone te Twoje teorie?

aaa, i tej dwufazowki do makijazu z Ziai, nigdy wiecej.
W ogole moze by sie przydal taki osobny temat o kosmetykach, jak jest ten o jedzeniu, tanie a dobre?

[ Dodano: 2008-11-06, 13:18 ]
księżycówka pisze:Bu to ja chcę. Bo właśnie takie mi się kończy do włosów i chciałam coś innego i dobrego, ale nie wiem co kupić. Tylko, że u nas to trudno o produkty fryzjerskie jakoś. Ewentualnie jakieś Welle tylko i tyle. :/

za pozno, prezent na urodziny juz mam ;P
Nie macie w Wawie hurtowni fryzjerskich? Ani targow? Zwlaszcza na targach sie oplaca kupowac, bo ceny nizsze. U mnie szaleja w hurtowni, bylam po powrocie z UK zaraz, a oni, ze nie sprzedadza mi, bo sie przepisy zaostrzyly, musialam zapisac na salon Welli, z ktorego kiedys na pokazy fryzjerskie jezdzilam.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 lis 2008, 13:46

Mia pisze:te nawilzajace tez?

Zależy jakie, bo tym drogim, nafaszerowanym chemią nie ufam :)
Mia pisze:jakeis naukowo potwierdzone te Twoje teorie?

Wolisz opinie naukowców, czy użytkowniczek? ;)
Pod oczy na pewno wystarczy najzwyklejszy i najtańszy krem ze świetlikiem, tylko nie smarować nigdy tuż pod dolną powieką, ale wklepać niżej, gdzie są kości oczodołów.
Mia pisze:W ogole moze by sie przydal taki osobny temat o kosmetykach, jak jest ten o jedzeniu, tanie a dobre?

A po co, skoro tutaj można o tym pisać i ja już mogę: większość tanich kosmetyków jest lepsza od tych drogich, chyba że rozmawiamy o tych już bardzo drogich z półki 300zł i wyżej, to te są niezłe, ale po co przepłacać? :)
Poza tym, mało doceniane są kosmetyki, które sprzedaje w swojej sieci sklepów firma Green Way i jeszcze mało doceniane są kosmetyki, które możemy przygotować sobie same, jak np. codziennie rano na 10 minut wklepać sobie w skórę twarzy miód, po czym zmyć, oczywiście 8)
Szukajcie, kombinujcie albo prababci zapytajcie np. o peeleng wykonywany płatkami owsianymi :)
Ostatnio zmieniony 06 lis 2008, 13:49 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lis 2008, 13:53

Mona pisze:tylko nie smarować nigdy tuż pod dolną powieką

Ja tak raz zrobiłam i mnie oczy piekły

Mona pisze:które sprzedaje w swojej sieci sklepów firma Green Way

Nigdy nie miałam od nich kosmetyków. Polecasz coś konkretnego ??
Mona pisze:codziennie rano na 10 minut wklepać sobie w skórę twarzy miód, po czym zmyć, oczywiście 8)

Ja miód daje na usta.

a na włosy czasami robię domowa odżywkę. miksuje awokado, miód, sok z cytryny. I to nakładam na włosy.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 06 lis 2008, 14:26

Dzindzer pisze:Ja miód daje na usta.
ja też i na dłonie( nakładam miód, owijam folią i ręcznikiem, po około 20 minutach zmywam) i na stopy (tak jak na dłonie, tylko że przed snem, miód, na folię skarpety i zmywam rano)
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lis 2008, 14:31

Na te stopy to wypróbuję.
A jaki miód do tego najlepszy ??
bo na usta daje taki jaki mam czyli najczęściej jest to gryczany, spadziowy, wrzosowy lub pomarańczowy
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 lis 2008, 14:36

Mona pisze:Zależy jakie, bo tym drogim, nafaszerowanym chemią nie ufam :)

a te drogim nienafaszerowanym chemia tez? Np. firma Nuxe.

Mona pisze:Wolisz opinie naukowców, czy użytkowniczek? ;)

opinie poparta odpowiednimi argumentami

Mona pisze:Pod oczy na pewno wystarczy najzwyklejszy i najtańszy krem ze świetlikiem

wystarczy do czego?

Mona pisze:tylko nie smarować nigdy tuż pod dolną powieką, ale wklepać niżej, gdzie są kości oczodołów.

to takie odkrywcze jest myslisz? :>

Mona pisze:A po co, skoro tutaj można o tym pisać i ja już mogę: większość tanich kosmetyków jest lepsza od tych drogich, chyba że rozmawiamy o tych już bardzo drogich z półki 300zł i wyżej, to te są niezłe, ale po co przepłacać? :)

bo tu jest masa informacji, i zeby znalez cos o tanszych produktach trzeba sie naszukac.
Heh, bardzo chetnie poslucham dlaczego te tanie kosmetyki sa takie lepsze :)
i czemu majac taka opinie nie uzywasz szamponow Joanny tylko profesjonalnej firmy fryzjerskiej, nie nalezacej do tanich?

Mona pisze:Szukajcie, kombinujcie albo prababci zapytajcie np. o peeleng wykonywany płatkami owsianymi :)

nie trzeba szukac, kombinowac, ani pytac wyobraz sobie :) Ja wole peeling kawowy.
Ostatnio zmieniony 06 lis 2008, 14:39 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 06 lis 2008, 14:43

Dzindzer pisze:A jaki miód do tego najlepszy ??
ja robie takim, jaki mam w domu, a najczęściej mam rzepakowy, albo wrzosowy, rzepakowy ciężko się rozprowadza, ale działanie ma takie jak każdy inny :)
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lis 2008, 14:46

Mia pisze:firma Nuxe.

Uwielbiam

Mia pisze:Ja wole peeling kawowy.

Kupny czy robiony samemu w domu ??
Jak to drugie to poproszę przepis
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 lis 2008, 15:05

Dzindzer pisze:Uwielbiam

ja tez :)

Dzindzer pisze:Kupny czy robiony samemu w domu ??
Jak to drugie to poproszę przepis

jak wroce, to wrzuce przepis :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 lis 2008, 19:28

Dzindzer pisze:Ja tak raz zrobiłam i mnie oczy piekły

Upss... Ale niektórzy rodzą się i odrazu wiedzą, jak użyć krem pod oczy, wiedziałaś o tym, Dzin? :]
Dzindzer pisze:Nigdy nie miałam od nich kosmetyków. Polecasz coś konkretnego

Kochanie, w Green Way zawsze kupuję krem pasujący do rodzaju mojej cery. Nie zapamiętuję nazw firm, ale kremy na bazie naturalnych składników są nie tylko w Green Way, ale powinny być w każdym sklepie tzw. zielarskim.
Mia pisze:Np. firma Nuxe.

Nie znam :)
Mia pisze:opinie poparta odpowiednimi argumentami

Ok, to zrób ankietę :)
Mia pisze:wystarczy do czego?

Eee, do używania?
Mia pisze:to takie odkrywcze jest myslisz?

Myślę, że dla niektórych ludzi może być odkrywcze.
Mia pisze:Heh, bardzo chetnie poslucham dlaczego te tanie kosmetyki sa takie lepsze

Bo przynajmniej ja i wiele moich znajomych nie ma od np. tanich kremów żadnych skórnych sensacji.
Mia pisze:i czemu majac taka opinie nie uzywasz szamponow Joanny tylko profesjonalnej firmy fryzjerskiej, nie nalezacej do tanich?

Hmm, nie używam szamponów firmy Marix, ale tylko farbę. Źle przeczytałaś albo złośliwość nie udała się Tobie. Dla zaspokojenia ciekawości: włosy myję szamponem Nivea dla facetów :)
Mia pisze:nie trzeba szukac, kombinowac, ani pytac wyobraz sobie Ja wole peeling kawowy.

Świetnie, gratuluję, ale nie jesteśmy na forum tylko My dwie.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lis 2008, 20:04

Mia pisze:Nie macie w Wawie hurtowni fryzjerskich? Ani targow? Zwlaszcza na targach sie oplaca kupowac, bo ceny nizsze. U mnie szaleja w hurtowni, bylam po powrocie z UK zaraz, a oni, ze nie sprzedadza mi, bo sie przepisy zaostrzyly, musialam zapisac na salon Welli, z ktorego kiedys na pokazy fryzjerskie jezdzilam.
Nie bardzo...

[ Dodano: 2008-11-06, 20:05 ]
A na all nie ma :(
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 06 lis 2008, 20:52

Najpiękniejsze włosy jakie kiedykolwiek widziałam u kobiety ma moja koleżanka, która nigdy w życiu nie widziała odzywki, a myje je szamponem za 2 zł. Reasumując: nawet najdroższe kosmetyki nie oszukają natury....

[ Dodano: 2008-11-06, 20:56 ]
księżycówka- czego dokładnie do tych włosów potrzebujesz? (czytaj: jakie masz oczekiwania po potencjalnym kosmetyku)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lis 2008, 22:07

Jawka pisze:księżycówka- czego dokładnie do tych włosów potrzebujesz? (czytaj: jakie masz oczekiwania po potencjalnym kosmetyku)
Chodzi mi o jakąś maskę czy odżywkę, która reaguje na ciepło, trzyma się ją z 20 minut, spłukuje. Na co dzień używam odżywek, ale potrzeba mi czegoś takiego na raz, dwa razy w tygodniu porządnego. Oczekiwania? Dobre nawilżanie, puszyste włosy, a nie jakaś szopa. Takie jak to Yas mówi - bardziej "mięsiste".

Nie polecam:
Garnier 100% Color. Się skusiłam na tą : http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/imag ... or/564.jpg . Ani to nałożyć - w miseczce trzeba mieszać. Ani odżywki nie dadzą tylko piszą żeby sobie Fructisa kupić. Farba spływa z głowy strasznie. Kolor widac jaki miał być. Powinnam mieć jak na opakowaniu, bo miałam wypłukaną czerwień i to co tam jest jaśniejsze nawet. A mam teraz to: http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/imag ... or/460.jpg .

[ Dodano: 2008-11-06, 22:15 ]
A i dodam. Po wysuszeniu włosy są totalnie elektryzujące się.
Jedyny plus - szybko się spłukuje ze skóry. Mam nadzieję, że nie równie szybko z włosów. <pijak>
Ostatnio zmieniony 06 lis 2008, 22:08 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 lis 2008, 22:23

księżycówka pisze:Chodzi mi o jakąś maskę czy odżywkę, która reaguje na ciepło, trzyma się ją z 20 minut, spłukuje. Na co dzień używam odżywek, ale potrzeba mi czegoś takiego na raz, dwa razy w tygodniu porządnego. Oczekiwania? Dobre nawilżanie, puszyste włosy, a nie jakaś szopa. Takie jak to Yas mówi - bardziej "mięsiste".

To typowa maska, którą się trzyma na włosach 20-30 minut, ale naprawdę trzeba trzymać w cieple. Tylko w aptece (tylko trzeba powiedzieć, że to ma być ten konkretny polski, pomarańczowy wax z L'Biotici, bo tych waxów jest duuużo, oni sami w apekach się gubią) http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21676
z fryzjerskich to podobno hitem jest L'oreal Absolut Repair, do kupienia tylko w hurtowniach fryzjerskich lub u fryzjera http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12889 Ale nie używałam, więc się wypowiedzieć nie mogę. Nie na moją kieszeń ;).
Ostatnio zmieniony 06 lis 2008, 22:25 przez Yasmine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lis 2008, 22:25

Yasmine, poa Waxami. Jednego miałam i nie byłam zadowolona za bardzo. Zraziłam się.
Yasmine pisze:Nie na moją kieszeń ;) .
A jak to cenowo wygląda?
Yasmine pisze:tylko w hurtowniach fryzjerskich lub u fryzjera
Będę musiała całe miasto przeszukać :/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 lis 2008, 22:30

księżycówka pisze:A jak to cenowo wygląda?

http://www.allegro.pl/item460883538_lor ... e_hit.html tutaj jest np. do odbioru w Warszawie. Małe pudełko (200 ml) za 35 złotych. Duże takie półlitrowe ok. 70- 80 złotych. Na allegro się bardziej opłaca. Podejrzewam, że u fryzjera będzie 2 razy drożej.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lis 2008, 22:30

Yasmine, dziękuję <przytul>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 lis 2008, 22:32

księżycówka pisze:Yasmine, dziękuję <przytul>

nie ma za co :). Jakbyś się zdecydowała, to zdaj później recenzję, bo może kiedyś sama się skusze :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lis 2008, 22:40

Yasmine pisze:Jakbyś się zdecydowała, to zdaj później recenzję, bo może kiedyś sama się skusze
Ok. :)
Podoba mi się ten sklep i ten człowiek i w ogóle produkty. Może się tam przejadę :
http://www.allegro.pl/search.php?string ... ntry=1&p=0
Nie wiem czy tą wezmę czy jakąś inną tez raczej z tych fryzjerskich. Tylko pytanie do Pań mających rozeznanie w produktach odstępnych tylko w hurtowaniach czy w salonach - co z tego warto? Bo np są te Matrixy co Mona mówiła i inne takie. Może bardziej warto toto?
Ostatnio zmieniony 06 lis 2008, 22:40 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 lis 2008, 22:49

księżycówka pisze:Podoba mi się ten sklep i ten człowiek i w ogóle produkty. Może się tam przejadę :
http://www.allegro.pl/sea...8&country=1&p=0

o matko, czekoladowa maska <zakochany>, ja bym była w niebie, jakby u mnie takie cuda były :).
Na pewno warto Matrix, Farouk i Kerastase (ten to chyba nawet najlepszy jest)
http://www.allegro.pl/item470244070_ker ... 00_ml.html czuję, że przy tym moje włosy by doznały orgazmu [:D]
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 lis 2008, 23:54

księżycówka pisze:Bo np są te Matrixy co Mona mówiła i inne takie. Może bardziej warto toto?

Proszę bardzo i naprawdę polecam:
http://estyl.pl/sklep/customer/search.p ... ry=&page=2
Yasmine pisze:o matko, czekoladowa maska

Z taką maską, to cały dzień mogłabym siedzieć i delektować się zapachem ;DD
Ostatnio zmieniony 06 lis 2008, 23:56 przez Mona, łącznie zmieniany 2 razy.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 07 lis 2008, 07:30

księżycówka pisze:Chodzi mi o jakąś maskę czy odżywkę, która reaguje na ciepło, trzyma się ją z 20 minut, spłukuje. Na co dzień używam odżywek, ale potrzeba mi czegoś takiego na raz, dwa razy w tygodniu porządnego. Oczekiwania? Dobre nawilżanie, puszyste włosy, a nie jakaś szopa. Takie jak to Yas mówi - bardziej "mięsiste".
Kallos- Honey- maska nie kosztuje więcej niż 20 zł za 1 litr. Nakłada się ją na włosy, podgrzewa i trzyma nawet go pół godz- efekt powalający. Obciąza jednak włosy, więc do codziennego stosowania się nie nadaje i brzydko pachnie. Ma natmoiast fajny, krótki skład- bez zbędnych zapychaczy i jest tania- więc nawet jak nie podpasuje można ją zuzyć do golenia nóg :)
Można kupić na allegro lub na www.uradka.pl.
Yasmine pisze:o matko, czekoladowa maska
Ja ją mam- tylko, że ona nie pachnie jak czekolada :) więc nie macie czego żałowować :-)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 lis 2008, 07:56

Jawka, dziękuję :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 lis 2008, 09:50

Jawka pisze:Kallos- Honey

ooo, po mlecznej to może być to :).
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 lis 2008, 12:30

Jawka pisze:Nakłada się ją na włosy, podgrzewa

Znasz jakis dobry sposób na podgrzewanie. Ja jak miałam coś do podgrzewania to używałam tego w saunie, ale nie tej parowej

Jawka pisze:Ja ją mam- tylko, że ona nie pachnie jak czekolada :)

Widzisz napaliłaś się jak szczerbaty na suchary a tu proszę taki numer, człowiek płaci taką kasę i mu jeszcze poskąpią orgazmu przez nos, skandal
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 lis 2008, 14:29

Dzindzer pisze:Znasz jakis dobry sposób na podgrzewanie.

Mi siedzenie w wannie nic nie daje, może mi być gorąco, głowa i włosy pozostają zimne :/.Za to zawsze korzystam w domu z nawilżacza powietrza. Łepetynka z ręcznikiem nad nawilżacz i jazda :). W akademiku takich sprzęciorów nie ma, to gotuję wodę, wlewam do dużego garnka i też łepek pod ręcznik. A jak to na cerę wpływa, jest jak pupcia niemowlaka pod tym :). Zimą można grzać ręcznik na kaloryferze, też dobry sposób :). Próbowałam z podgrzewaniem suszarką, ale wtedy włosy są tłuste <szczerbaty>


Dzindzer pisze:napaliłaś się jak szczerbaty na suchary

to się wymoczy... :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 lis 2008, 15:19

Yasmine pisze:W akademiku takich sprzęciorów nie ma, to gotuję wodę, wlewam do dużego garnka i też łepek pod ręcznik.

Świetna myśl

Yasmine pisze:Dzindzer napisał/a:
napaliłaś się jak szczerbaty na suchary

to się wymoczy... :)


<hahaha>

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 453 gości