kosmetyki

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sie 2005, 21:14

Yasmine teoretycznie powinny pasowac Ci wlasnie brazy, fiolety roze. Ale to wszystko zalezy od ogolnej stylistyki tez wiec nie boj sie eksperymentowac z kolorkami bo najwazniejsze zeby sie Tobie podobalo :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 sie 2005, 22:01

Yasmine pisze:Mia napisał/a:
a dziewczyna bez makijazu??

moze byc milion razy ladniejsza od tej w makijazu Usmiech pelna gemba !

Oczywiście. Wszystko zależy od urody i wieku. Jedni musza sie mazać inni nie. Generalnie ładny i dobrze zrobiony makijaż jest ok, ale nie wyobrażam sobie tyle śwunksów na młodej buzi takiej jak ma Yasmine czy ja. To po prostu jest krzywda dla dziewczyny.


Poza tym ja mam wrażenie, ze tu każdy o czym innym.
Dlatego moze Mia zademonstruj nam tu jakiś Twoim zdaniem dobry makijaż?

[ Dodano: 2005-08-23, 22:06 ]
Yasmine pisze:Mleczka i tonika uzywam z Ziaji- nie uczula mnie w ogole.

Yasmine..........znowu.....
Yasmine pisze:Tuszu to juz pisalam Maybelline

Tak jak i to....

Czy Ty jesteś jakąs moją siostrą bliźniaczką o której nie wiem?



W sumie co do Twojej sprawy Yasmine to Mia ma rację, ale mimo, ze przypisane w sumie te kolory są to mi w prawie każdym cieniu jest dobrze. Nie lubie jedynie jaskrawych i do moich brązowych oczu średnio wyglądają. z resztą się nie krepuję.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 sie 2005, 14:29

Do brazowych oczu to teoretycznie pasuja wszystkie kolory, to wyjatek:) ale pozniej trzeba wziac pod uwage ksztalt i wielkosc oczu. Ja lubie eksperymentowac z kolorami, mieszac. Interesuje sie duzo makijazami wykonywanymi na wszelkiego rodzaju pokazy /fryzjerskie, mody, slubne itp/. A demonstrowac i udowadniac nie mam zamiaru.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sie 2005, 16:30

moon pisze:Yasmine..........znowu.....


moon pisze:Tak jak i to....

<boje_sie>

moon pisze:Czy Ty jesteś jakąs moją siostrą bliźniaczką o której nie wiem?

tez zaczynam sie nad tym zastanawiac ;).
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2005, 17:01

Mia pisze:ale pozniej trzeba wziac pod uwage ksztalt i wielkosc oczu.

Tez mam uniwersalne :DDD
Mia pisze:A demonstrowac i udowadniac nie mam zamiaru.

Kurczem no mi chodziło tylko o to żeby b yło wiadmo o czym my w zasadzie mówimy, bo jak weszłam to mialam naprawde wrażenie że czytam te Wasze posty i kazdy o czym innym w sumie gada. Ale jak nie to nie ;P
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 sie 2005, 17:04

a jest jakis temat o kosmetykach jeszcze? bo nie wszystko przegladnelam na tym forum, a moze by sie przydal taki w ktorym moglybysmy polecac sobie wyprobowane kosmetyki za rowno do makijazu jak i do pielegnacji :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2005, 17:07

Takiego zdaje się nie, ale jesli by był to w tym dziele musiałabyś albo z wyszukiwarką walcxzyć, albo reczeni przejżeć nagłówki temtów.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sie 2005, 17:08

Mia pisze:moze by sie przydal taki w ktorym moglybysmy polecac sobie wyprobowane kosmetyki za rowno do makijazu jak i do pielegnacji

No w tym temacie duzo osob juz polecalo wyprobowane kosmetyki.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 sie 2005, 17:18

W sumie masz racje wiec moze niech tak zostanie, nie chce mieszac:)

Polece pare swoich wyprobowanych kosmetykow:)

roz do policzkow - BOURJOIS ''PASTEL JOUES'' -super pachnie, wydajny, trwaly, ten z L'OREAL tez jest fajny ale mniej odcieni do wyboru

tusz do rzes - Max Factor 2000 Calorie, fajnie pogrubia i rodziela rzesy, BOURJOIS 'Coup de Theatre!' niesamowicie wydluza rzesy, ale malowanie najpierw baza a pozniej tuszem zajmuje troche czasu, teraz chce wyprobowac jakis inny wiec bede wdzieczna za jakies fajne propozycje :)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 24 sie 2005, 17:23

Ja właśnie kupiłam tusz Pupy Intensifier. Jak na razie jest ok, ale mam go dopiero niecalą dobę :]
Świetny był moj poprzedni - Heleny Rubinstein, dopoki nie zaczal miec problemow z zakreceniem i nie zaczal wysychac :/ Ogolnie mogac wydac wiecej kasy, polecam Lancome - wszystkie ktorych uzywalam sa naprawde dobre...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 sie 2005, 17:25

sophie wlasnie sie zastanawialam teraz nad Lancome ;) ile on w Sephorze kosztuje?
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 24 sie 2005, 17:28

Nie mam pojecia :>
Nigdy nie kupowalam Lancoma w Sephorze ani Douglasie...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 sie 2005, 17:30

A tam sa drozsze? :> Mi sie jakos w Sephorze fajnie wybiera :) A gdzie kupujesz?
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 24 sie 2005, 17:34

Na lotniskach najczesciej. Choc ostatnie 2 pudry brazujace kupilam w Douglasie
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 sie 2005, 17:38

aha :) a jak z kupowaniem na allegro? kolezanka mowila mi ze tam sa duzo tansze kosmetyki, ale trzeba uwazac bo nie zawsze oryginalne. Kupilam raz cienie i byly ok. Ale jak widze tusz z lancome za 15,90 to cos mi sie to srednio widzi :/
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 24 sie 2005, 17:48

Kiedys z ciekawosci zajrzalam do kosmetykow na allegro - i wlasnie te ceny, choc bardzo przystepne, budza niepokoj... Z jednej strony mozna zaryzykowac, ale z drugiej szkoda mi by bylo czasu :]
Dlatego ja kupuje jak gdzies lece badz prosze rodzicow albo znajomych :]
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 sie 2005, 18:03

No wlasnie ja bym sie obawiala ze akurat trafie na podrobke choc wiem ze kosmetyki w USA sa tansze niz u nas, a glownie tam je kupuja ludzie na allegro a pozniej sprzedaja. Z tym wykorzystaniem znajomych to jest niezly pomysl :) Nie ma to jak oszczednosc :)
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 25 sie 2005, 10:15

ja lubuje sie w robieniu makijazu, malowaniu paznokci i w przyszości marze by robic to
zawodowo, ale szerze to kompletny makijaz robie rzadko jak mi sie zahce albo jak gdzies wieczorem wychodze ale na codzień jestem naturalna jedynie tusz do rzes i jakąs kredke no ewentualnie troche pudru barązujacego , nie przepadam na swoich ustach miec jakis błyszczkyków czy pomadek chociaz mam ich sporo bo zawsze staram sie do nich przekonac ale jakos nie moge , wole takie pielegnacyjne co to lekko barwia usta.
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 30 sie 2005, 02:02

tak apropo to lancome kosztuje chyba ok 200 zl..z tego co pamietam w sephorze no chyba ze zle pamietam :]
a co do makijazu to z reguly tusz..eyeliner..roz..oraz csos na usta z reguly blyszczyk.
paznokcie to zawsze mam umalowane..z reguly na francuski z jakimis ozdobami albo jakis inny kolorek..bywa czerwien czy tez cos ciemnego;)
i z domu nie wyjde bez perfum a ze wole wydac wiecej i miec porzadne tak wiec albo hugo boss...albo escada..puma..i davidoff to moje zapachy!moge byc nie umalowana ale pachniec ktoryms musze:) od razu sie lepiej czuje <banan>


a co do zakupow na allegro! cena za oryginalny tusz lancome 16 zl..czy podobna cena jest cena smieszna i nie ma co sie na to rzucac bo oryginalu nie dostaniesz.kiedys sprobowalam i nawet mi nie przyslal koles a kase dostal:/na perfumach tez sie przejechalam!! wiec kosmetykow nie kupuje chyba ze od sprawdzonych sprzedawcow!!
Trzeba uwazac.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości