Recenzje produktow :)

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 paź 2007, 22:51

w szarosciach tez powinno byc Ci ladnie, masz duze oczy i czarnej kredki uzywasz.

[ Dodano: 2007-10-11, 21:27 ]
kupilam sobie dzis zestaw poczornych cieni Ruby Rose, Ombre a paupieres
3 odcienie fioletu i jeden rozowy, za 3,90 :) na razie wyprobowalam tylko kolorki, bardzo ladne sa, teraz zobacze jak sie trzymaja na oku, moze tez sie na jakas paletke skusze :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 12 paź 2007, 00:34

Ta farba Garnier 100% COLOR jest porostu za przeproszeniem gówniana:
1. Źle się rozprowadza
2. kolor moze i ładny wychodzi, ale bardzo szybko się zmywa
Nie jest godna polecenia

Mia pisze:Ruby Rose
Cienie z tej firmy są świetne:
1. Niedrogie
2. dobrze się nakładają
3. Długo się utrzymują
4. Piękne kolory
Godne polecenia, a są nawet palety kolorów, np na allegro 72 kolory za 25 zł. Dobry towar za świetną cenę
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 paź 2007, 00:37

Pytanie. Czy na rynku farb do wlosow cos sie zmienilo od 5 lat i odcienie czerwieni przestaly sie wyplukiwac na potege po 2-3 myciach?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 paź 2007, 00:42

mi sie nic nie wyplukuje ;-) to moze zobacz z welli co maja.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 paź 2007, 00:45

Mia, czym mialas ten czerwony robiony?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 paź 2007, 00:47

moon pisze:Mia, czym mialas ten czerwony robiony?

wella, ale ta fryzjerska, moze maja rownie dobre te sklepowe?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 paź 2007, 00:48

Mia pisze:moze maja rownie dobre te sklepowe?
Watpie :/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 paź 2007, 00:51

ja nie pamietam czym farbowalam na czerwono kiedys, kolor to byl owoc granatu, ale firmy nie pamietam.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 paź 2007, 01:00

Ja jesli chodzi o czerwnienie przerabialam Garniera i Ferie na pewno. Do dupy mowiac szczerze.
Teraz mysle wlasnie o domowym farbowaniu fryzjerka farba. :D
Tylko gdzie mozna taka kupic np? :?
W salonie fryzjerkim gdzie uzywaja takiej firmy np? Czy lepiej przez net np?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 paź 2007, 01:08

moon pisze:Tylko gdzie mozna taka kupic np?

w hurtowni ffryzjerskiej, tylko wiesz ze ta farbe trzeba najpierw przygotowac z odpowiednia dobrana woda utleniona? :>

moon pisze:W salonie fryzjerkim gdzie uzywaja takiej firmy np?

w salonie nikt Ci farby do wlosow nie sprzeda ;) jedynie produkty pielegnacyjne mozna kupic
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 paź 2007, 01:12

Mia pisze:ylko wiesz ze ta farbe trzeba najpierw przygotowac z odpowiednia dobrana woda utleniona?
Wiem i to jest najwiekszy problem :/ Woda musi byc jakas szczegolna? :? Bo jak na razie wiem, ze w stosunku 1:1 musi byc.

[ Dodano: 2007-10-12, 01:13 ]
Mia pisze:w hurtowni ffryzjerskiej
Znasz jakas w Wawie? ;DD
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 paź 2007, 01:17

moon pisze:Woda musi byc jakas szczegolna?

najlepiej tej samej firmy, ale czy 3, 5 czy 9 to bym nie wiedziala ;) choc z tego co pamietam mi zawsze kolezanka fryzjerska robila na 9. Nie podjelabym sie takiego eksperymentu sama :)

moon pisze:Znasz jakas w Wawie?

nie, ale w Gliwicach znam :]
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 paź 2007, 01:20

Mia pisze:Nie podjelabym sie takiego eksperymentu sama :)
Ja tez nie. Mama mi zrobi kolor ;DD
Juz wiem, ze z jakas specjalna woda z tej firmy trza to zrobic tylko nie wiem ile % :/
Za to znalazlam sklep fryzjerski w Wawie. Z tym, ze internetowy, ale jak tam pojade to chyba mnienei wywala nie? :?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 paź 2007, 01:24

moon pisze:Juz wiem, ze z jakas specjalna woda z tej firmy trza to zrobic tylko nie wiem ile %

to ja tez nie wiem, stawialabym albo 6 albo 9, bo 3 za malo a 15 i 18 za duzo ;)

moon pisze:Za to znalazlam sklep fryzjerski w Wawie. Z tym, ze internetowy, ale jak tam pojade to chyba mnienei wywala nie?

teoretycznie powinni. hurtownie sa do zaopatrywania salonow fryzjerskich. ale mysle ze powino sie udac ;)
Ostatnio zmieniony 12 paź 2007, 01:29 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 paź 2007, 01:25

I sie nie moge poza tym zdecydowac czy Wella Koleston Perfect 55/44 czy 44/44 :|

Nie chyba jednaknie farbuje. Za duzo z tym zachodu <chory>
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 12 paź 2007, 07:28

moon pisze:Czy na rynku farb do wlosow cos sie zmienilo od 5 lat i odcienie czerwieni przestaly sie wyplukiwac na potege po 2-3 myciach?
Dużo zależy od włosów... na moich wszystkie wypłukują się na potęge.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 paź 2007, 12:47

Ona_Mika pisze:Ta farba Garnier 100% COLOR jest porostu za przeproszeniem gówniana:

ja użyłam jednak zwykłego garniera i z koloru jestem bardzo zadowlona. Wlosy mam ciemnofioletowe z jasnofioletowymi pasemka, włosy mięciutkie i narazie po 3 myciach nie zmienił koloru, ale pewnie pewnie za jakis czas sie zacznie wyplukiwać, jak to garnier. Nastepnym razem wezme ferie i ultrafiolet :D.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 12 paź 2007, 12:58

Chcę niedługo znowu się przefarbować, znowu ciemny blond, ale nie mam pojęcia jaką farbą. Tamta poprzednia była fajna na początku, ale po większej ilości mycia zupełnie się wypłukała :(
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 paź 2007, 13:35

ja juz kiedys pisalam ze Ferie bardzo lubie :) Zdecydowanie najladniej wychodza kolory, w porownaniu do wyprobowanych przeze mnie sklepowych farb.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 paź 2007, 13:58

Feria wychodzi pieknie, ale wyplukuje sie na potege jesli o czerwienie chodzi.
Jawka pisze:Dużo zależy od włosów... na moich wszystkie wypłukują się na potęge.
:(
Awatar użytkownika
lamaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:14
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: lamaa » 12 paź 2007, 16:44

ja farbuje włosy farba palette 'czekoladowy brąz' która teoretycznie (tak jest na opakowaniu) powinna sie spłukac po 24 myciach, ale jakos sie nie spłukuje..przynajmniej u mnie. to w sumie dobrze, bo podoba mi sie ten kolor no i nie niszczy tak włosów jak farba trwała. co prawda po ilus tam miesiacach kolor nie jest tak intensywny jak na poczatku, ale to raczej normalne. farbuje nia juz od jakichs 2 lat i i nie mam zniszczonych włosów :)
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 12 paź 2007, 19:34

Co do farb to osobiście włosów nigdy nie farbowałam ale czasem kupuję farby koleżankom bo blisko mam do sklepu fryzjerskiego. Jak chce się zrobić czerwony, fioletowy czy jakis kolor w tym stylu to są specjalne płukanki które się stosuje przed farbowaniem żeby farba lepiej "chwytała" i pigmenty tak szybko się nie zmywały. tylko nie pamietam jak się te płukanki nazywają :(
Sprawdzcie czy w waszych miastach są filie np. sklepów Sinus, tam można znaleźć różne profesjonalne farby i inne kosmetyki fryzjerskie. W wawie musie być sklep fryzjerski, ja w swoim mieście pod nosem mam aż 3
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 14 paź 2007, 23:28

a ma ktos cos z kosmetykow z h&m?
mi sie dzis spodobaly cienie, ale nie wiem czy warto wyprobowac.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 15 paź 2007, 09:10

Mia pisze:a ma ktos cos z kosmetykow z h&m?

kredkę do brwi ;DD nie narzekam ;-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 15 paź 2007, 12:53

ja użyłam jednak zwykłego garniera i z koloru jestem bardzo zadowlona. Wlosy mam ciemnofioletowe z jasnofioletowymi pasemka, włosy mięciutkie i narazie po 3 myciach nie zmienił koloru, ale pewnie pewnie za jakis czas sie zacznie wyplukiwać, jak to garnier. Nastepnym razem wezme ferie i ultrafiolet :D .


Zwykły Garnier jest o niebo lepszy od reklamowanego "Garnier 100% Color" tylko pytanie gdzie ten kolor :P
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
*marzyciel*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:21
Skąd: ze snu
Płeć:

Postautor: *marzyciel* » 18 paź 2007, 12:36

a stosował ktos jakiś produkt firmy auriga? dostałam ostatnio ulotkę a powiem szczerze, że pierwszy raz o tej firmie słysze...
Przyjaciel to ten kto przychodzi, gdy inni wychodzą
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 18 paź 2007, 12:41

lollirot pisze:kredkę do brwi nie narzekam ;-)

to ja moze sprobuje cienie :)

ale na razie do 20 bodajze jest promocja, przy zakupie trzech wybranych produktow marki sephora, najtanszy jest w cenie 1zl. Przejde sie po puder brazujacy (teraz blada strasznie jestem) i cos wybiore jeszcze.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 paź 2007, 09:25

Mia pisze:przy zakupie trzech wybranych produktow marki sephora, najtanszy jest w cenie 1zl

jakos niedawno smsa dostałam o tym. Tylko szkoda, że nie mam teraz za duzo kasy i jednoczesnie palacych potrzeb. Pielegnacyjne kosmetyki mam w liczbie ponoc nadprogramowej, kosmetyków kolorowych tez mi nie brakuje

ale jak bede to lookne, a nuz sie okaze, ze ja czegos bardzo potrzebuje tylko nie wiem o tym <aniolek>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 paź 2007, 11:18

Wiecie co, ja zobaczyłam te cienie Ruby Rose w Opolu na Targu. Prawdzie serio. Taka paletka (nie wiem ile ich było z 24 chyba) kosztuje 15 złotych, a takie pojedyncze w szklanej kulce są po 9. Więc chyba się opłaca. Lolli jak Ci się sprawują <aniolek> ?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 paź 2007, 11:23

Yasmine pisze:Lolli jak Ci się sprawują <aniolek> ?

ja nie narzekam <banan>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 460 gości