Boję sie o dziewczyne...

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Boję sie o dziewczyne...

Postautor: jaTOja » 02 sty 2005, 01:00

Czesć! Mam 22 lata i dziewczyne w wieku 20 lat. Współżycie zaczeliśmy dość niedawno- ok miesiaca temu- było ono tylko raz. Oczywiście jak to zwykle bywa lubimy sie bawić sobą- swoimi ciałkami.

Ostatnio jak po sylwestrze położyłem sie razem z dziewczyną, pieściłęm jej "cukiereczka" i po pewnym czasie powiedziała że sprawia jej to za wielki ból- większy niż przyjemność i zebym skończył. Wszystko było dość normalne jakby nie to ze z jej "szparki" wydobywała sie dziwna ciesz-. Dziewczyna była po miesiaczce ale juz mineła, myślałem że to ja ostrym paznokciem zarysowałem jej wnętrze i ... krwawiło. Dzis powiedziała że to nie jest krew tylko jakaś substancja . BOI SIE ISC DO LEKARZA. Nie wiem co zrobic, martwie sie o Nią. Co to za ciecz?

Inna sprawa, podczas stosunku naszego pierwszego nie mieliśmy orgazmu! Ani ja Ani Ona. Czy to normalne? A uprawialiśmy sex ok 30 min! Bardzo ją to bolało - czy to normalne? Tak ją bolało że sama sie nie spodziewala i przerwala nasz stosunek. Dodam że podczas stosunku ja jakbym nie miał czucua w penisie! Byłem w szoku bo ja jakbym nic nie czuł, nie wiem czy to jest wina prezerwatywy którą miałem czy coś ze mną jest nie tak.
PROSZE O POMOC. dziekuje.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 sty 2005, 01:04

Moze dokladniej opiszesz te "substancje". Pzoa tym nawet jak okres sie skonczy to jeszcze jakis czas po nim troszke krwi w pochwie zostaje...
No i czy ten bol nie byl spowodowany po prostu jej orgazmem? Bo po orgazmie dotyk tam sprawia bol.
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 02 sty 2005, 01:06

PROBLEM W TYM ZE BARDZO TRUDNO DOPROWADZIC MOJA PARTNERKE DO ORGAZMU WIEC NA 100% TO NIE BYL ORGAZM. B TRUDNO CZYLI ZA PIERWSZYM RAZEM PRACOWALEM PONAD 2h! ! !
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 02 sty 2005, 01:09

z założenia sex ma sprawiać przyjemność a nie ból.
a co to za 'ciecz'? kolor konsystencja (smak ;) )

edit:
z orgazmem to nie jest tak łatwo w niektórych przypadkach. też miałem kobietę, która nigdy w życiu nie miała orgazmu. po prostu tego trzeba się nauczyć
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 02 sty 2005, 01:13

Była to ciecz hmmm... jak dobrze przypominam podchodzaca pod krew- ale dziewczyna mi powiedziałą ze to raczej nie krew. Smaku nie poczułem - bo ja tej cieczy nie widzialem- została mi na paznokciu - i tyle mam. Dziewczyna mnie ochrzanila za to a ja po prostu nawet tego nie zauwazyłem. PROSZE O POMOC.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 02 sty 2005, 01:20

Może ma upławy. Moja była miała coś takiego jak zaczęła zażywać pigułki antykoncepcyjne. Może Twoja pani też właśnie zaczyna tabletki?
A tak poza tematem to nie pisz 3 postów pod rząd tylko edetuj :P no i chyba widzisz, że staramy się pomóc, bo w tym pierwszym z 3 pod rząd piszesz już drugi raz że prosisz o pomoc, choć juz zainteresowaliśmy się tematem... :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 02 sty 2005, 01:22

Przepraszam ale nowy jestem. Moja dziewczyna nie bierze pigułęk- nienieczności bo dosć żadko dochodzi do zblizenia miedzy nami. Ona boi sie RAKA czy coś takiego. Ja rowniez sie boje...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 sty 2005, 01:24

Poki co dostajesz slowne ostrzezenie i prosbe bys jednak przeczytal regulamin :)
A posty skasowalem
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 02 sty 2005, 01:25

nie no... rak to raczej nie :) w takiej sytuacji musi się przejść do ginekologa i niech pogada o tym z nim.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 sty 2005, 01:29

Witaj jaTOja!
Przeraził mnie Twój post!Natychmiast wyrzuć swoją dziewczynę do ginekologa!
Z tego co piszesz wynika,iż uprawialiście sex w prezerwatywie i stąd też mógł być ten ból.Być może Ona ma uczulenie na lateks(?) i oby to było tylko to.Zaś obecna ciecz,to może być właśnie następstwo uczulenia,ale żeby być tego pewnym,to niestety trzeba odwiedzić ginekologa.

Pozdro

p.s. na rynku pojawiły się prezerwatywy dla uczuleniowców :564:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 sty 2005, 01:53

A jak rozpoznac czy ktos jest uczulony? Czy oprocz bolo cos jeszcze wystepuje? Jakas charakterystyczna wysypka lub ciecz?
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 02 sty 2005, 01:57

Z reguły kobietę piecze albo swędzi. Wysypki również się zdarzają, wydzieliny także. Nietrudno się zorientować.

A Tobie jaTOja radzę byś nakłonił dziewczynę na wizytę u ginekologa, boi się raka ale do lekarza nie pójdzie? Niedorzeczne... Wstydzi się? A czego? Bierz no ją i zobaczysz, że wszystko będzie dobrze...

P.S. podejrzewam, że ma po prostu upławy...
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 sty 2005, 01:58

Maverick pisze:A jak rozpoznac czy ktos jest uczulony? Czy oprocz bolo cos jeszcze wystepuje? Jakas charakterystyczna wysypka lub ciecz?


Szczerze,to znowu napiszę,że każda kobieta jest inna,więc niewiem Maverick.Lecz z tego właśnie co opisuje jaTOja wnioskuję,iż jest to uczulenie.

Jeszcze coś przyszło mi do głowy: to może być np.zapalenie grzybiczne.Pojawia się zwykle po kuracji antybiotykami.

Pozdro Mav
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 02 sty 2005, 02:00

występuje ból - chodzi o stosunek, wysypki i czegos podobnego nie zaobserwowalem ale moze na to rowniez ma wpływ wielkość członka dodam ze do najmniejszych raczej nie nalezy. Podczas stosunku-a był on raz zadnej cieczy nie widzialem - to było tak jakby nawet błona nie była przebita. Myślałęm że moj "rozmiar" zalatwi to a Dziewczyna mowila ze Ona jakby sie zrastała . a ta dziwna ciecz to pojawiła sie juz po raz kolejny - po raz kolejny jak sie bawiłem palcałi. Moze rzeczywiście to od jakiegoś uczulenia. A jeśli chodzi o lekarza ja jestem ZAAA ale dziewczyna sie baaardzo boi! I nie wiem jak ja przekonac! Ja chce zeby nawet prywatnie poszla ale nie chce :|
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 sty 2005, 02:02

Jejku!Może to po prostu śluz jaki wydziela się przy podnieceniu?!

A my tu gdybamy!
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 02 sty 2005, 02:04

Ale śluz nie ma koloru "krwistego" ! Śluz to chyba bym rozpoznal- bo go nie raz widziaem.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 sty 2005, 02:09

Fakt - kolor krwisty - przeoczyłam.
Cóż,porozmawiaj z Nią szczerze,że martwisz sie o Nią itp. i zaciągnij Ją do tego ginekologa.Może dobrym sposobem byłoby,aby przeczytała te posty na forum.Niewiem,bo jakoś trzeba Ją zmusić.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 sty 2005, 02:11

A byla juz chociaz kiedys u ginekologa czy to bylaby jej pierwsza wizyta?
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 02 sty 2005, 02:11

jaTOja, Matko Boska... o co się dziewcze boi jak nie wie o co chodzi???
I jak błona może się zrastać?? :551:

Mój drogi, ileż Wy macie lat...
Troszkę odpowiedzialności i zdrowego rozsądku, nie widzieliśmy owej wydzieliny, nie my bawiliśmy się palcami ;)... LEKARZ- powtarzam...
Jeszcze raz powtórzyć? Może jedno: niech się tak nie boi, kto Ją uspokoi najlepiej jak nie.. LEKARZ?
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 02 sty 2005, 02:14

Moja dziewczyna nie byla jeszcze ani razu, mam nadzieje ze mi sie to uda! Tzn co jak nie to! MUSI! THX za wypowiedzi
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 02 sty 2005, 02:20

MUSI i to jak najszybciej, powinna iść już wcześniej, przed rozpoczęciem współżycia.
Myślę, że panikę wywołało niedoświadczenie,
trzymaj się i zaciśnij zęby... pozwala trzeźwo myśleć.
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 sty 2005, 11:48

Może mi się zdaje, ale do ginekologa powinno się pójść chyba zanim się zacznie sexić?
Moim zdaniem bolało Was dlatego, że nie byliście jeszcze na to gotowi.
Jak można myśleć, że cos takiego to rak? :547: Ciemnota i zabobony!
Ale dziewczyna marsz do lekarza!
Jak ją przekonać?Związać i zakneblować?
Nie wachaj się stosować radykalnych metod, bo tu o jej zdrowie chodzi! :569:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 sty 2005, 13:18

Niegotowi !! nie ! po prostu niektóre kobiety tak mają ze z ich błonami sie trzeba nameczyc i to nie mało ! to po pierwsze
Po drugie , nigdy nie smakowałes swej dziewczyny ???? gdybyś to robił zapewne szczegółowiej byś nam tu to opisał a tak piszesz tylko iz to coś co sie wydziela z jej pochwy ma kolor tak jak by zabarwiony sluz krwia ! tyle ze krew doskonale łatwo w sluzie wyczuc, jak i po zapachu takiego sluzu - tak i po jego smaku ! czy ta przypadłosćmma miejsce tylko jak grzebiesz jej tam palcami ??? bo jeli tak no to wiadomo ze cos uszkodziłeś w jej muszelce na jej sciankach , a jesli do tego jeszcze ma ból dziewczyna no to nadrywasz jej dalej nie do konca przerwaną błonę dziewiczą ! mozliwosci wiele , tak jak i moliwoscia jest ze to upławy , tzw , tyle ze wtedy wystepuja one zawsze !
Jesli robiliscie to jak mniemam dopiero dwa razy , prawdopodobienstwo też uczulenia na latex jest małe aczkolwiek mozliwe , wtedy jednak na pewno by wiedziala ze jest na niego uczulona !! a tak piszesz tylko o jej bólu , nie o swedzeniu i swoistym pieczeniu ! jak i objawach zaczerwienienia samego wejscia do pochwy !
Poniewaz Twoja wiedza jest jeszcze mała , proponuje jak przedmówcy udac sie z nia do lekarza i pogadac z nim i opowiedziec mu co nieco , jak Ona sie wstydzi ,idz z nią ! bo opisać jak widze nie za bardzo potrafisz tego problemu , my zas mozliwosci zajrzenia do jej myszki .......nie mamy ! :564:
Piszesz też o rozmiarach (to zas pojecie jest wzgledne ) jak bys tak napisał ile masz w obwodzie cm , wiecej by nam to dalo , ale zakladam ze masz faktycznie jak piszesz nie małego , wiec dziwi mnie iż błona nie została przerwana , bo tak wynika z opisu Twego , to z kolei też jest mozliwe ! wiele mozliwosci a opis dalej skromy ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 02 sty 2005, 16:28

wymiar... nie wiem czy to az taki maly albo taki duzy ale myslalem ze to wystarczy. W zwodzie ale długość ok19-20- w zaleznosci od pomiaru , a szerokosc...w obwodzie ok 12.5 cm ... Dodam że dziewczyna jest szczupła . Moze bol spowodowany jest rozmiarem?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 sty 2005, 16:38

Bol moze byc spowodowany po prostu stosunkiem. Czasem mimo odpowiedniego nawilzenia przy stosunku wystepuje bol. Oczywiscie tak jest na poczatku, potem jak wszystko jest oki to w miare przechodzi. A to ze masz takiego wielkoluda z pewnoscia ten bol zwieksza. No ale to tez zalezy od wielkosci i szerokosci muszelki.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 sty 2005, 20:18

Wiec nie jest to kwestia rozmiaru . bo jesli chodzi o długosc to przeciez nie pozwoliła by cie ewentualnie wkładać go całego , jesli o obwód , jest wrecz powiem normalny , wiec nie ma mowy tu o jakiejs anomali , chyba ze jest ona u niej , choc nie sadze , to kwestia błony dziewiczej ,(bo zapewne jej ból jest umiejscowiony gdzies u wejscia do pochwy a nie w okolicach brzucha !) co zas powinno sie zmienic w trakcie uzywania sobie sexu , jeli nie ...lekarz pomoze , doradzi
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 392 gości