Włoski ... co z tym zrobic?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

zxcvbnm
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 14 gru 2004, 14:56
Skąd: PL
Płeć:

Włoski ... co z tym zrobic?

Postautor: zxcvbnm » 14 gru 2004, 15:01

Witam po raz pierwszy.
Mam taki problem. A w zasadzie moja dziewczyna.
NA jej wspanialym brzuszku jest taki malutki delikatny meszek. Mi to osobisciue nieprzeszkadza ale Ona sie czuje z tym strsaznie zle.
Mowie jej ze moze to ogolic. Ona niechce bo twierdzi ze bede rozly jest jeszcze gorzej. Czy to prawda?
Jak mozna sie tego bozbyc?
Porosze o jakas pomoc.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 gru 2004, 15:11

Cześć!
Jak nie chce tego zgolić,to pozostaje krem depilujący :564:

Pozdro
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 gru 2004, 15:14

To mnie już zwaliło z nóg... :550:
Jak jej nie pasuje to niech goli, a jak nie chce to niech się przywyczaji!Co to za problem?
Ile ona ma lat?Wie co to maszynka i jak się jej używa?A są jeszcze inne rzeczy np woski czy kremy...Włosy zawsze odrosną (no chyba że sie je laserem potraktuje)!
ferbbi
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 gru 2004, 02:03
Płeć:

Ach te włosy

Postautor: ferbbi » 14 gru 2004, 15:43

Najlepsza bedzie laserowa ( to ta metoda barwnikowa że tak to określe ) :) I myśle że duzo niewyjdzie jakiś góra 800 PLN ale przynajmniej nie jakas kosmiczna suma :) [ są jakieś lepsze metody laserowe oczywiscie drosze i niektóre niedostepne w Polsce :( ] Ale wszystko ma swoje wady zapomniałbym może zaproponuj jej żeby poszła do hmmmyy chyba endokrynologa moga byc to jakies problemy hormonalne :)
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 14 gru 2004, 15:57

To, że włoski po zgoleniu są twardsze i silniejsze to zabobon taki sam jak to, że przezibienie jest od zimna! Każdy włos jest u podstawy jest stosunkowo grubszy niż przy swoim końcu więc jak go ścinasz to odrasta ta grubsza część i wydaje się że jest mocniejszy. Do tego włosy po ścięciu są ciemniejsze, bo nie zdążyły wypłowieć od słońca.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
zxcvbnm
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 14 gru 2004, 14:56
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: zxcvbnm » 14 gru 2004, 16:18

kociak pisze:To mnie już zwaliło z nóg... :550:
Jak jej nie pasuje to niech goli, a jak nie chce to niech się przywyczaji!Co to za problem?
Ile ona ma lat?Wie co to maszynka i jak się jej używa?A są jeszcze inne rzeczy np woski czy kremy...Włosy zawsze odrosną (no chyba że sie je laserem potraktuje)!


Jak Cie zwalilo z nog to pora wstac!! Ma wiecej lat od Ciebie!! JAk Ona widziala maszynke to Ty na chleb jeszcze byb mowilas!!!
Oto odpowiedz na Twoje chamskie pytania. Jesli chcialbym uzyskac taka odpowiedz to poszukal bym sobie mniej powaznego forum!!! :565: Ale no coz chyba wszedzie sie ktos madry znajdzie !

No dobra koniec. Wszyskim innym bardzo dziekuje za odpowiedzi.
Problem tkwi w tym ze ona sie boi ze te wlosy bede jakies twardsze... Twierdzi ze nim sie zaczela golic na "0" (tam miedzy nogami) linia wlosow lonowych po ogoleniu sie na 0"" poszla w gore. Tzn. Te czarne wlosy lonowe w jej twierdzeniu zaczynaja rosna wyzej. Na brzuszku ma tylko taki meszek(calkiem inne niz lonowe) i boi sie ze te wlosy po zgoleniu odrosna i bede twardzsze. Jak jej przemowic do rozsadku? :508: ze
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 14 gru 2004, 17:28

Jebaj ten meszek :) Wszystkie kobiety o czarnych wlosach i ciemnej karnacji maja jakis meszek czy to nad ustami czy to gdzie kolwiek indziej. Taka juz natura takich kobiet!! Tylko wiesz ze takie kobiety maja wiecej hormonow i tym samym wiekszy temperament :D??
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 14 gru 2004, 18:08

Zeby szybko nie odrosly i byly pozniej slabsze, najlepiej potraktowac je depilatorem - wyrwie cebulki i na jakis czas bedzie spokoj. Albo wosk - na to samo wyjdzie.
Owszem, nieco bolesna metoda, ale nie liczac lasera najskuteczniejsza wedlug mnie.
zxcvbnm
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 14 gru 2004, 14:56
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: zxcvbnm » 14 gru 2004, 18:45

Student pisze:Jebaj ten meszek :)


No wiesz ja akurat tak wlasnie robie :D
Chodzi tylko ze ona sie z tym zle czuje.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 gru 2004, 19:39

Zle sie do tego zabierasz :) Zamiast szukac metody na pozbycie sie ich, przekonaj ja ze je uwielbiasz :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 gru 2004, 20:20

zxcvbnm->Nie chciałam Cie urazic. Sorry.
Zadziwia mnie tylko, że ktoś kto ma więcej lat ode mnie się takimi rzeczami przejmuje. Przeciez czy to takie istotne?Przekonaj ją, że Tobie to nie przeszkadza, a jesli będzie jej nadal przeszkadzac i będzie odczuwac dyskomfort to razem pomyślcie nad jakąś metodą zeby się owego meszka pozbyć.
Są dwie mozliwości:zaakceptować lub usunąć.
zxcvbnm
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 14 gru 2004, 14:56
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: zxcvbnm » 14 gru 2004, 21:27

Noz coz bede sie chyba staral ja jakos przekonac do tego ze ten meszek to cos wspanialego :D O moich postepach w tym kierunku postram sie Was poinformowac ;)
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 14 gru 2004, 22:01

Lepiej by zostawiła tak jak jest :/ bo jak zacznie depilować to już będzie musiała to robić cały czas - nie ważne jaki to sposób.
Ale to jej decyzja :) niech się męczy z małym meszkiem albo z usuwaniem grubych włosów :)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 14 gru 2004, 23:40

a ja tam lubie taki meszek :P
i wloski lubie :D
moze dlatego she sam mam ich tak dusho :>
jak sie zaczniesh bawic tym meszkiem i przekonasz ja ze go lubish to da sobie spokuj :)
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
zxcvbnm
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 14 gru 2004, 14:56
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: zxcvbnm » 15 gru 2004, 09:01

ptaszek pisze:[color=darkred]Lepiej by zostawiła tak jak jest :/ bo jak zacznie depilować to już będzie musiała to robić cały czas -


O wlasnie tego sie najbardziej boi :|
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 15 gru 2004, 14:43

moron pisze:a ja tam lubie taki meszek :P
i wloski lubie :D

a chciałbyś żeby kobieta miała wąsy... albo brodę ? :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 15 gru 2004, 15:04

A mnie tylko interesuje :D w jaki sposob taki meszczek chcecie uchwycic depilatorem ^^ :D przecierz toz to prawie ze niewidoczne dla oka :D a co dopiero dla depilatora ^^ ;].

Hardcore: ty to juz o skrajnych przypadkach mowisz ;]. Ale chyba niebylo by nic w tym zlego ;P pamietacie shreka ? wspolne poranne golenie z ukochana <hahaha> :564:
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 15 gru 2004, 15:09

tr3sor pisze:pamietacie shreka ? wspolne poranne golenie z ukochana <hahaha> :564:
niezły motyw :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 gru 2004, 15:10

tr3sor, mysle ze jesli sa dluzsze niz jakies 3mm, to sie da. Nie bedzie to latwe, ale skoro tak sie uparla... :p
Adamo

Postautor: Adamo » 15 gru 2004, 15:51

Heh a ja tak patrze na ten topic :) i mówie Włoski co z tym zrobić ? No chyba zaczać sie uczyć :) dopiero jak wpadłem tu to skojarzyłem Ah ciemnota :D Proponuje zostawić to :) Powiedz że ci sie bardzo to podoba i cie podnieca :P I niech sie nie martwi już bo są ważniejsze sprawy niż tam jakiś meszek :) Pozdrowionka dla obojga :564:
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 15 gru 2004, 15:55

problem to byłby wtedy jak by na tyłku plotła warkoczyki :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Wiertarka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 26 lis 2004, 14:31
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Wiertarka » 16 gru 2004, 09:39

tez posiadam ciemniejsze włoski na brzuchu ponieważ jestem brunetką ale to nei jest wcale problem używam wosku i włoski juz 2 meisiąc praktycznie w ogóle nie odrastają.jesli Twoja dziewczyna nei chce ich usuwac to neich wybierze sie np do solarium na opalonej skórze mniej widac,w lecie nie mam w ogóle z tym problemu.
Poszybować chociaż raz ponad śmierć,ponad czas...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 gru 2004, 14:44

Albo niech je potraktuje wodą utlenioną. Wybieli włoski i będą mnie widoczne.
zxcvbnm
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 14 gru 2004, 14:56
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: zxcvbnm » 16 gru 2004, 22:34

Dziekuje bardzo wszytskim za odpowiedzi.
Postaram sie to wszytsko przedstawic mojej lubej :D
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 19 gru 2004, 17:11

Najlepsza bedzie laserowa ( to ta metoda barwnikowa że tak to określe ) I myśle że duzo niewyjdzie jakiś góra 800 PLN ale przynajmniej nie jakas kosmiczna suma [ są jakieś lepsze metody laserowe oczywiscie drosze i niektóre niedostepne w Polsce ] Ale wszystko ma swoje wady zapomniałbym może zaproponuj jej żeby poszła do hmmmyy chyba endokrynologa moga byc to jakies problemy hormonalne
Masz Ty w ogóle dziewczynę? Przepraszam, ale bardzo mnie ten post rozbawił, bo napisany został chyba pod wpływem lektury porad w "Pani domu" :) Ech, ci znawcy :D
Amelia

Postautor: Amelia » 22 gru 2004, 12:15

skąd ja znam ten problem! bleh. sama jestem brunetką i mam pełno zbędnych, grr, bardzo zbędnych włosków na ciele. takie tam na przykład na pleckach na wysokości pasa. albo też, na brzuszku, od pempka w dół w lini pionowej. raz głupia je ogoliłam i teraz takie brzydkie ciemne odrosły. stwierdziłam, że zostawie to w spokoju, same zmiękną i po wygrzaniu się na słoneczku (za pół roku) będą już prawie niewidoczne. no ale są jeszcze gorsze: mini wąsiki. osobiście traktuje je takim.. hm.. wybielaczem do włosów? rozumiem Twoją dziewczynę, też przez to odczuwam wielki dyskomfort. walczyłabym z tym moim zbędnym owłosieniem do dziś, ale mój chłopak przekonał mnie, że są urocze (brednie jak nic, ale niech mu będzie, mniej roboty z tym wszystkim). fakt faktem, jakoś je przeżywa, nie przeszkadzają mu chyba aż tak bardzo. radzę Ci zrobić to samo. przekonaj swoją dziewczynę. życzę powodzenia :) będzie miała o wiele mniej zachodu. :)
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 22 gru 2004, 14:51

chłopak przekonał mnie, że są urocze

taK na prawdę faceci praktycznie zmuszeni są tak mówić!! i zamiast mnie zaraz skrytykować za to co napisałem wystarczy tylko pomyśleć.... albo spróbować RAZ powiedzieć, że coś jest nie tak. to będzie pierwszy i ostani raz :)
Amelia

Postautor: Amelia » 22 gru 2004, 16:13

zaggaz zauważ że napisałam też cos w nawiasie: "chłopak przekonał mnie, że są urocze (brednie jak nic, ale niech mu będzie, mniej roboty z tym wszystkim)". poza tym, nikt wam przecież nie kaze tak mówic ;) aczkolwiek nie dziwie sie wam, ze tka robicie, bo lepsze male klamstewko, niz godzinne sluchanie rozzalonej dziewczyny. hehe :D
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 23 gru 2004, 07:30

zauważyłem.... , no ale przecież wiadomo jak jest. Jak facet jest czasami za szczery w tych sprawach to jest przegrany :), bo tak jak piszesz, zostanie totalnie zagadany... ("już ci się nie podobam" i takie tam historie).
Ja z natury nie cierpię kłamstw, a z takich sytuacji wychodzę obronną ręką kręcąc, a lepiej powiedzieć MATACZĄC (to takie "modne" ostatnio słowo, hihi)
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 02 sty 2005, 01:40

kiedyś musiałęm ogolić włosy na brzuchu do operacji , najlepiej ze tylko na 1 połowie. Włosy sie wyrównały. A na Twoim miejscu to dał bym do zrozumienia dziewczynie ze to Ci nie przeszkadza. Jeśli zgoli ten "meszek" to odrośnie twardszy zarost i nie koniecznie zatrzyma sie wyrównany. PZDR.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości