odnosnie piersi

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 14 mar 2007, 00:32

moon pisze:Tez tak mowilam. I ja teraz mam to nie chce. Fakt fajniejsze sexowniejsze pelniejsze i w ogole lepiej mi z nimi wizualnie i macalnie, ale niech cholera tak do ziemi mnie nie ciagna :/ Sa za ciezkie - taka ich wada.


Yasmine pisze:racja, czym wieksze tym ciezsze i juz nie takie jedrne :/ .


kurde co ja mam powiedziec nszac 75 F/G? dla mnie to masakra...o bieganiu nie mowiac. grwitacja zaczeja dzialc od kiedy mi troszke urosly (DD). nie sa jedrne ani ksztaltne. bym chciala miec jak dawniej DD jub nawet D. i chyba kiedys taki se zrobie. ale jak bede starsza i kase bede miec.
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
paula16
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 08 mar 2007, 16:50
Skąd: gdzieś
Płeć:

Postautor: paula16 » 30 mar 2007, 15:16

a bo ja wiem pewnie tak w 13 roku zycia moze troche prędzej chyba kazdy ma inaczej a o ciązy to juz nie wspominam bo po ciązy są naprawdę duże wtedy to rosną!
paula16
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 20 kwie 2007, 09:13

No niby tak się medycyna posunela, a nie wymyśliła czegoś na porost piersi :) - dziwne :? w sumie jak dla mnie szkoda, bo chcialabym mieć coś wiecej niż 4 łopadki, chyba nigdy się nie przyzwyczaje i bede sie z siebie śmiać - ale chyba lepsze to od płaczu ... ostatnio po tabletch anty mi troche urosly , i kurcze dziewczyny już wiem jak to jest miec biust :D całkiem to fajne -- wiec wszystkim dobrze oddychajacym dziewczyna zazdroszcze:)) nienawidze was z calego serduszka <pijaki> <browar> <przytul> oczywisie zart :D

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości