zimne stopy

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 07 sty 2007, 18:31

Candy Killer, To, że studiujesz fizykoterapię nie znaczy, że jesteś wszechwiedząca. Dobrze o tym wiesz, więc poczytaj na temat borowiny- bo ja nie mam zamiaru się o to kłócić, czy robić Ci wykładów, bo to nie o to chodzi. To jest Twoja dziedzina, więc dziwi mnie Twoja niechęć do przyjmowania nowych wiadomości, powinnaś się raczej tym zainteresować. Poszukaj, poszperaj i zobaczysz, że to co piszę jest prawdą. Bo najważniejsze to nie szkodzić....
A co do wieku: przypominam przeciwskazania jak sama nazwa mówi nie wyklucza w 100% stosowania kuracji.
Candy Killer pisze:a i od kiedy nqa biologii w podstawowce mowi sie o zabiegach borowinowych...prooosze Cie
Ja bym raczej zadała pytanie "od kiedy nie"? A co do anataomii, to to, że medycyny nie studiuję nie znaczy, że nie wolno mi wypowiadać się w tych kwestiach o których akurat pojęcie mam. To tak jakby zakazać wszystkim oprócz polonistów interpretacji poezji, wszystkim nie-mechanikom zmieniania kół, a nie-kucharzom robienia sałatek.

Tyle ode mnie na te temat.
aaaaaa najlepiej nózki rozgrzewa kot :)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 07 sty 2007, 18:41

Jawka pisze:To tak jakby zakazać wszystkim oprócz polonistów interpretacji poezji, wszystkim nie-mechanikom zmieniania kół, a nie-kucharzom robienia sałatek.
Nie. To tak jakby zakazać szamanom przeprowadzania operacji.

Nie znam się na borowinach, ale ja bym mniej więcej tak to przyrównała. Przecież jeśli coś może być aż tak groźne dla zdrowia, to trudno to porównywać z interpretacją wiersza. Od tego drugiego jeszcze chyba nikt nie umarł.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 07 sty 2007, 18:53

mrt pisze:Nie. To tak jakby zakazać szamanom przeprowadzania operacji.
Jak ma być już w pełni adekwatnie:
"To tak jakby zakazać szamanowi podpowiadać lekarzowi w kwestaich w których on ma braki"
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 07 sty 2007, 18:57

Jawka pisze:"To tak jakby zakazać szamanowi podpowiadać lekarzowi w kwestaich w których on ma braki"
Ta... Problem polega na tym, że żadna mi nie pasuje, bo ja akurat bardziej w umiejętności szamanów wierzę niż lekarzy ;)
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 07 sty 2007, 18:57

niech bedzie na Twoje...a teraz napisze jeszcze raz...podaj mi jeden podrecznik medyczny gdzie jest tak napisane to uwierze...bo w zadnej mojej ksiazce nie jest nic napisane o wieku a ksiazki mam dosc dobre z tego co wiem:]
wszechwiedzaca oczywiscie nie jestem ale jak ktos mi cos mowi i nie popiera tego jakas wiedza ksiazkowa to mam wierzyc na slowo? raczej nie wydaje mi sie.Podasz ksiazke w ktorej to wyczytalas uwierze..a tak to mozemy sie "klocic" to smierci bo kazda wie najlepiej przeciez.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 sty 2007, 19:01

Jawka pisze:Tak przy okazji: Załóżmy a nie załużmy.

a tak przy okazji to dziekuje :)
Jawka pisze:mogą one źle wpłynąć na układ hormonalny.

no to ja juz chyba podziekuje :)
Candy Killer pisze:nie jest to zwykla mata a wody siarczkowej raczej nie kupisz:)

szkoda, bo ja bym sobie taka superowa zrobiła, a wiadomo, że w obeznanej łazience to przyjemniejsze, przynajmniej dla mnie
bo w smrodliwosci luksusu sie nie doszukam, na inne zabiegi moge iśc i czuc sie jak na farmie piekności, ale smrody to ja w domu wole
milusia_sweet na oczy tego nie widziałam, ale kupie, no taka nowośc to ja musze przetestowac
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 12 sty 2007, 15:15

Candy Killer pisze:Podasz ksiazke w ktorej to wyczytalas uwierze
U Kochańskiego masz dużo na ten temat, Starburzyńską pewnie też znasz, ona (a właściwie oni, bo to bodajże małożeństwo było) też o tym pisała/i/.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sty 2007, 22:39

A jak tak czytam, co miałabym z tymi zimnymi stopami robić, to mi się nie chce <aniolek> Wolę ogrzać w sprawdzony przeze mnie sposób.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 143 gości