Przekłuwanie języka

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 30 sie 2006, 06:02

DREADMAN pisze:wiesz czasem sie nie ladnie wyglada z blizna na brzuchu

Nie mam ANI SLADU po tym piercingu. Az sama sie dziwie...
Yasmine pisze:Runeko w pepku nie boli ?

Pierwsze przekluwanie ani troche. Rozszerzanie to juz mordega <chory>
adrienne11 pisze:ktos napisal ze mozna wymieniac kolczyk po 2 tygodniach

Oczywiscie, ze mozna. Kazdy specjalista od piercingu ci to powie.
DREADMAN pisze:jak bys przyszla do mnie to powiedzial bym ci ze masz wrocic do piaskowincy albo bym cie wysmial

Nie powiem, zeby to bylo profesjonalne podejscie. Znam wiele dziewczyn, ktore przeklulo pepek w tym wieku (w salonie, za zgoda rodzica) i nie maja zadnych problemow. Wystarczy pozwolenie rodzica, jesli masz pnizej 18tu lat. W USA na przyklad tez tak robia i jak sie tydzien temu tatuuowalam to do salonu przyszla trzynastolatka z mama, mama podpisala "release form" i wszystko ok. To nie zadna kwestia "etyki". Dziewczyna chce, rodzice pozwalaja, to czemu artysta ma sie przejmowac? Wykonuje robote i tyle.
Candy Killer pisze:..pepek mi robila..pistoletem...

<boje_sie> Jezusie Nazerenski....
Candy Killer pisze:wszystkie byly robione igla i sie szybko pogoily wiec ja ogolnie nie rozumiem czemu ludzie boja sie igiel i wola pistolety...to tak na marginesie

Ja mam trzy dziury w prawym uchu i dwie w lewym. Dwie pierwsze w prawym i pierwsza w lewym byly robione u kosmetyczki, pistoletem. A ktoregos dnia, jak mialysmy moze po 14 lat to z dwiema kumpelami poszlysmy na wagary do jednej na chate. Kumpela byla i jest pojechana maksymalnie. Kolczyk w jezyku miala chyba od zawsze. Ale do rzeczy. I tak siedzimy a ona nagle bierze kolczyk z ostrym koncem, przyklada do ucha i wybija sobie nowa dziure. No to i nam powybijala (innymi kolczykami, spirytus itp- wiem, wiem- to zadne zabezpieczenie ale gowniary bylysmy). Ale przeklula bardzo elegancko, rowniutko itp i zagoilo sie od razu. A ktoregos dnia siedziala bezcelowo na kanapie, bawila sie kolczykiem i nagle wbila go w pepek. Po prostu taka dziwna dziewczyna. Ale jak na razie wszystko z jej zdrowiem w porzadku. Niektorzy po prostu maja wiecej szczescia niz rozumu :]


Osobiscie, jesli bede miala corke to, jesli bedzie chciala to na kolczyk w pepku pozwole tak w okolicach pietnastki, w jezyku czy nosie- tak z siedemnascie. Zupelnie nie rozumiem matek, ktore noworodkom uszy przekluwaja. To jest okropne. Ja ublagalam ledwo mame przed rozpoczeciem szostej klasy podstawowki, jak mialam 12 lat, zebysmy poszly razem do kosmetyczki i zeby mi przekluli uszy.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 sie 2006, 09:47

Candy Killer pisze:wszystkie byly robione igla i sie szybko pogoily wiec ja ogolnie nie rozumiem czemu ludzie boja sie igiel i wola pistolety...to tak na marginesie

Bo igla robi sie dluzej i bardziej boli<mam porownanie>. Dlatego ludzie sie boja :).
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 31 sie 2006, 02:54

Yasmine pisze:Bo igla robi sie dluzej i bardziej boli

Ja tez mam porownanie ale jesli chodzi o bol, to przy igle jest mniejszy. Wydaje ci sie, ze jest gorzej ale to tylko kwestia dluzszego trwania procesu. Pistolet strasznie piecze i szczypie po zakonczeniu. Po igle nie ma bolu.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 sie 2006, 09:52

runeko pisze:Wydaje ci sie, ze jest gorzej ale to tylko kwestia dluzszego trwania procesu.

Mozliwe. Wiec wole krocej eheheh, nie no i tak juz kolczykow zadnych robic nie bede ;).

[ Dodano: 2006-08-31, 09:53 ]
No, ale jesli jednak bede to igla, I promise :D
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 06 wrz 2006, 15:54

runeko pisze:
DREADMAN pisze:]jak bys przyszla do mnie to powiedzial bym ci ze masz wrocic do piaskowincy albo bym cie wysmial


runeko pisze:Nie powiem, zeby to bylo profesjonalne podejscie.

Daj mi Boze zebym tego podejscia nie zmienial

runeko pisze: W USA na przyklad tez tak robia i jak sie tydzien temu tatuuowalam to do salonu przyszla trzynastolatka z mama, mama podpisala "release form" i wszystko ok.
.

Polska to NIe U.S a pozatym tatuaz robiony w tym wieku ulegnie deformacji pod wplywem rozciagniecia sie skory bo mlody organizm dojrzewa i rosnie :)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 06 wrz 2006, 22:54

runeko pisze:Nie powiem, zeby to bylo profesjonalne podejscie. Znam wiele dziewczyn, ktore przeklulo pepek w tym wieku (w salonie, za zgoda rodzica) i nie maja zadnych problemow. Wystarczy pozwolenie rodzica, jesli masz pnizej 18tu lat.

ja przeklulam pepek jak mialam 14 czy 15lat, w studiu mi powiedzieli ze przekluc mogą mi wszystko :D ale tatuować tylko za zgoą rodziców.
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 06 wrz 2006, 23:30

unlucky_sink pisze:w studiu mi powiedzieli ze przekluc mogą mi wszystko :D
Mi w Kanadzie, jak mialam 13 lat, powiedzieli, ze przekluja uszy za zgoda rodzicow. Oczywiscie i tak nie mieliby jak sprawdzic, bo rodzice w Polsce :]
Ale w koncu zrezygnowalam...
A pepek mialam przez znajoma robiony :]
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 07 wrz 2006, 11:16

unlucky_sink pisze:ja przeklulam pepek jak mialam 14 czy 15lat, w studiu mi powiedzieli ze przekluc mogą mi wszystko :D ale tatuować tylko za zgoą rodziców.


ja tez moge przekluc ci wszystko! tylko miej chociaz te 17 lat
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Natte
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 paź 2006, 16:28
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Natte » 06 paź 2006, 16:39

Cześć wszystkim, jestem tu nowa :) Ja też chciałabym przekłuć sobie język. Czy polecacie jakieś miejsce, gdzie mogłabym to zrobić w miarę bezboleśnie (choć na ból chyba miejsce wpływu nie ma..?) i niezbyt drogo? Aha; musi to być w Warszawie, bo tutaj mieszkam i jeździć nie będę...
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 07 paź 2006, 15:18

jesli nie u mnie to u Smerfa jego gg 1393026 jest z warszawy i robi bardzo dobrze jak cos to przyslal cie Blade:) pozdrawiam
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Natte
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 paź 2006, 16:28
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Natte » 07 paź 2006, 16:09

Tydzień temu moja koleżanka przekłuła sobie język... właśnie u Smerfa =) Jest bardzo zadowolona... ale ja chciałabym poznać opinie z różnych źródeł i na temat różnych miejsc. W końcu nigdy nie wiadomo... Moja mama na przykład nie chce mi na ten kolczyk pozwolić, bo boi się, że zarażę się Żółtaczką... <chory> Ja też wolę mieć pewność.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 185 gości