pomocy,szybko!dziwne...

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

aha

pomocy,szybko!dziwne...

Postautor: aha » 22 wrz 2006, 21:37

heh jest to dość dziwny problem i dosć niepokojący mnie,mianowice nie wiem czy mam sie obawiać problemów z erkecją,lecz na to wygląda mi:/ mam lat 17,moim głównym problemem jest dziwne zachowanie członka lecz tylko i wyłącznie przy stosowaniu prezerwatyw wszelakiego typu,po zbliżeniu lub nałożeniu ich członek po chwili poada ze wzwodu:/ czy to jest też może uczulenie poporstu członka na prezerwatywy???i nie mam sie czego bać??,w przeciwieństwie do innych wypowiedzi i informacji które czytałem nie mam jakiś dziwnych oznak na członku po których można stwierdzić że jest uczulony??jestem w ślepym zaółku,pomozcie mi gdyż się niecierpliwię i martwie dość bardzo:/ (jezeli chodzi o prezerwatywy jakich prubowałem już zastosować są to firmy durex lub unimil każda z nich była z latexu,albo ze środkiem nawilzajacy lub plemnikobujczym,w żadnym wypadku zwykła gumka(bo kurde nigdzie dostac nie moglem:/),wprawdzie wiele nawet i klasyczne nie działają lecz ani razu zwykłych pudrowanych nie prubowałem(czytałem że to dla alergików),czyzby one były mą nadzieją??)nie mam pojecia bladego co jest grane,pomocy..!! :| so??
SzczesLiwWa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 12 sie 2006, 17:58
Skąd: zTaD;))
Płeć:

Postautor: SzczesLiwWa » 29 wrz 2006, 09:17

No tak to moze byc uczulenie na jakis składnik z prezerwatywy zwykłej!! ja radze zebys sprobował te pudrowane własnie dla alergikow i sie okaze co Ci jest... w kazdym razie sprawdz jak najszybciej, a jak sie nic nie okaze idz do lekarza albo przezuccie sie na pigułtki... sa lepsze od prezewatyw bo prezerwatywy moga pęknac i pozniej jest duzo stresow... bo co mozesz innego zrobic! <browar>
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 29 wrz 2006, 09:40

aha, To nie zadne uczulenie, tylko po prostu tak reagujesz na prezerwatywe. I raczej malo do gadania ma tu Twoj czlonek- wiecej Twoj podswiadomy lek przed gumka. Nie Ty pierwszy, nie ostatni....
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

SzczesLiwWa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 12 sie 2006, 17:58
Skąd: zTaD;))
Płeć:

Postautor: SzczesLiwWa » 29 wrz 2006, 09:48

Jawka pisze:aha, To nie zadne uczulenie, tylko po prostu tak reagujesz na prezerwatywe. I raczej malo do gadania ma tu Twoj czlonek- wiecej Twoj podswiadomy lek przed gumka. Nie Ty pierwszy, nie ostatni....


Tutaj bardzo dobrze powiedziane... to moze byc tak własnie.. jakis lek... albo nie chec ... ale uczulenie to tez moze byc
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 29 wrz 2006, 09:51

SzczesLiwWa pisze:ale uczulenie to tez moze byc
Nie, uczulenie nie... sam pisze, ze zadnym objawowo uczuleiowych nie ma. To po prostu zwykla fobia...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 29 wrz 2006, 13:38

Masz racje to uczulenie na gumke, sam to mam :] tyle ze nie uczulenie fizyczne ale psychiczne :]
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 29 wrz 2006, 14:23

taaaaaaa uczulenie , zwyczajna awersja a nie uczulenie .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
n0_0b
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 27 wrz 2006, 01:50
Skąd: @BN.
Płeć:

Postautor: n0_0b » 29 wrz 2006, 23:59

TFA - tylko Ty nie lubisz gumy a on chce a nie moze ;)
nie wiem, moze jak bedziesz probowal az do skutku to sie w koncu przyzwyczajisz ? Tylko mozesz zbankrutowac na gumach ...

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 201 gości