Narcyzm

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 lut 2006, 21:12

TFA pisze:Ja kiedys to lustro na dyskotece pomylilem z drzwiami i chcialem ominac tego pana przedemna i ni cholery sie nie dalo to bylo w czarnym koniu we władku pamietam.

<hahaha> <hahaha> <hahaha>
wracajac do tematu i watku o dyskotekach . Chodzilam w katowicach do takiego jednego przybytku (disco dla gejow <diabel> ). Na bramce stal taki hetero - osilek i przybieral poze tzw zamknieta, czyli tak zalozone skrzyzowane rece na wysokosci torsu i rozstawione szeroko nogi :D do tego cala dyskoteke zamiast pilnowac porzadku to okrecal sie wokolo zmieniajac kat stania w kierunku lustra i sie przegladal to od przodu to z boku i obserwowal swoje napiete niby to niecelowo miesnie na rekach :D z punktu widzenia obserwatora to po prostu niesamowicie smieszne <hahaha>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Cranberry
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 sie 2005, 13:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Cranberry » 24 lut 2006, 22:20

pierwszy raz słyszę o dyskotekach z lustrami na parkiecie...
wie ktoś może czy takowe są również w Poznaniu...? byłoby wyjątkowo śmiesznie się na taką wybrać :P
"life is like a cranberry pie - you never know what you can find inside".. :]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 lut 2006, 23:08

TFA pisze:oraz uwielbiam swoj profil.

ja swojego zniesc nie moge ;(.
Ale lubie patrzec na swoj brzuch i twarz - nie z profilu :).
Awatar użytkownika
furczaczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2006, 12:59
Skąd: od furczaczków
Płeć:

Postautor: furczaczek » 25 lut 2006, 20:03

witam furcząco :-)
rewelacja...

kiedyś widziałem ukrytą kamerę, za lustrami schowałi kamery, lustra na ulicy, 70kilka procent przeglądających i poprawiających to byli mężczyźni...

czytałem książkę, zdaje się Coelho, gdzie było coś na temat zakochanej w Narcyzie nimfie, która zdobyła się w końcu na śmiałość by zapytać jeziora, jak się czuje kiedy ktoś tak piękny się w nim przegląda, jezioro odpowiedziało, że jedyne co widzi wtedy piękne to odbicie siebie w oczach chłopca...

myślę, że jeśli w lustrach nie widzimy wspaniałej osoby, ba! najwspanialszej! to nie potrafimy, tak naprawde, pomyśleć dobrze o innych...
zawsze furcząco ...furczaczek :-)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 25 lut 2006, 21:06

furczaczek pisze:myślę, że jeśli w lustrach nie widzimy wspaniałej osoby, ba! najwspanialszej! to nie potrafimy, tak naprawde, pomyśleć dobrze o innych...

sądzisz po sobie ??
furczaczek pisze:70kilka procent przeglądających i poprawiających to byli mężczyźni...

w końcu to my jesteśmy kogutami
furczaczek pisze:czytałem książkę, zdaje się Coelho, gdzie było coś na temat zakochanej w Narcyzie nimfie, która zdobyła się w końcu na śmiałość by zapytać jeziora, jak się czuje kiedy ktoś tak piękny się w nim przegląda, jezioro odpowiedziało, że jedyne co widzi wtedy piękne to odbicie siebie w oczach chłopca...

każdy widzi w pięknie partnera odbicie swej atrakcyjności. no ale co w tyn złego ??
furczaczek pisze:myślę, że jeśli w lustrach nie widzimy wspaniałej osoby, ba! najwspanialszej! to nie potrafimy, tak naprawde, pomyśleć dobrze o innych...

więcej wiary w ludzi !!
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 25 lut 2006, 21:32

furczaczek pisze:myślę, że jeśli w lustrach nie widzimy wspaniałej osoby, ba! najwspanialszej! to nie potrafimy, tak naprawde, pomyśleć dobrze o innych...

Dziwna ta twoja teoria. Ja w lustrze widze monstrum a potrafie myśleć dobrze o innych...
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 25 lut 2006, 22:16

wawa007 pisze:Czy jest to u mnie problem? jak z nim walczyc?

Masz to od ćwiczenia na siłowni. To taka automotywacja do dalszych ćwiczeń, bo za każdym razem chcesz zobaczyć o ile lepiej wyglądasz. Wiem, bo jeszcze w czasach, gdy ćwiczyłem na siłce, miałem podobnie. Na szczęście mi przeszło. W lustrze przeglądam się przy myciu i wyjściu z domu :) Zresztą, nie przepadam za gościem w nim schowanym. Lewy jakiś jest ;)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 27 lut 2006, 00:27

Ciekawski pisze:wawa007 napisał/a:
Czy jest to u mnie problem? jak z nim walczyc?


A po co walczyć? U mnie występuje to trochę w innej postaci, bo
-przeglądam się w każdym samochodzie obok którego przechodzę,
-zawsze przy moim monitorze stoi lusterko -
w pokoju bez dużego lustra nie wytrzymałabym. Czasami warto stanąć oko w oko z kimś fajnym, można sobie nawet porozmawiać ze sobą ...
To dlatego, że lubię swoją mordkę tak często się przeglądam. Podejrzewam, że Ty masz podobnie..
Kiedyś mieszkałam w zakonie i siostry nie miały luster - więc kupiłam wielkie i przyczepiłam sobie w pokoju na gwoźdźiu... Za wybicie dziury w ścianie miałam przechlapane...
Ale jeśli przeglądanie sie nie krzywdzi nikogo, nie jest przesadzone, nie psuje nikomu ściany to wszystko jest ok.
Jeśli wciąż wawa007 czujesz się niespokojny zasięgnij porady psychologa.
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 27 lut 2006, 09:43

betusia pisze:-przeglądam się w każdym samochodzie obok którego przechodzę,

o nastepna co ma problem na zatloczonych parkingach :]


czasami lapie sie na tym, ze przegladam sie w oknach wystaw, bo tam widze sie cala <aniolek> poprawiam wlosy np :D
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 lut 2006, 11:33

Cranberry pisze:pierwszy raz słyszę o dyskotekach z lustrami na parkiecie...
wie ktoś może czy takowe są również w Poznaniu...? byłoby wyjątkowo śmiesznie się na taką wybrać :P
Zwlaszcza ze niektore dziewczyny nie nosza bielizny :D Ale nie wierze w te lustra, za slisko by bylo.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 27 lut 2006, 11:36

Zwlaszcza ze niektore dziewczyny nie nosza bielizny Ale nie wierze w te lustra, za slisko by bylo.

mowilismy o lustrach na scianach a nie na podlodze <aniolek>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 mar 2006, 20:51

No zaraz... parkiet to teraz taki rodzaj tapety?? <aniolek>
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 01 kwie 2006, 20:22

wawa007 pisze:Czy przegladacie sie przed lustrem zawsze kiedy koło niego przechodzicie?

Przegladam, ale nie wiem dlaczego, nie lubie na siebie patrzec. Nie jestem klasyczna pieknoscia, powiedzmy ze jestem oryginalnie brzydka.
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 01 kwie 2006, 20:31

Przechodzę, zawsze ogladam się... dlaczego? Taki nawyk.
Nie wiem co o sobie sądzić, przydałoby sie jakiś świerze spojrzenie na moja osobę. Niestety sami rzadko potrafimy obiektywnie spojrzeć na siebie.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 327 gości