Szóstka Weidera

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 paź 2005, 09:23

Yasmine pisze:masz niedowage i pierwszy raz slyszysz,ze jestes chudy


Jaki on tam chudy. Chudy to byl moj kumpel z liceum, ktory przy wzroscie 185 wazyl 48. Potrafilz zalozyc sobie obie nogi na kark, a dlon jak wcisnal w brzuch to mogl dtoknac "od wewnatrz" 5 zebra liczac od dolu. A najsmieszniejsze, ze koles praktycznie na kazdej przerwie wsuwal olbrzymie kanapki :D
soul of a woman was created below
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 paź 2005, 11:41

charlie81 pisze:A najsmieszniejsze, ze koles praktycznie na kazdej przerwie wsuwal olbrzymie kanapki

Tak niektorzy mają. Ja tez mam kumpla - żarłok niesamowity, a chudy jak szczapa.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 paź 2005, 13:43

cubasa pisze: Ja tez mam kumpla - żarłok niesamowity, a chudy jak szczapa.

ja tez mam takiego kupla. Dlugi i chudy a wcina ogromne ilosci jedzenia :)
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 22 paź 2005, 18:35

Maverick pisze:Martyna, to po zakonczeniu treningu liczymy na jakies zdjecie w bikini coby brzuszek obejzec :D <aniolek2>


Pegaz pisze:No właśnie ja dopinguje cały czas


Dzieki chłopakai, jeszcze bardziej mnie tym mobilizujecie. Dzisiaj skończyłam 10 dzień <silacz> Cholera, od jutra zacznie się po 20 powtórzeń :/ Nie wiem jak to zniosę. Ja już teraz się mieszcze w jakichs 20 min. a co dopiero pod koniec "całościowy trening dzienny żeby nie przekroczył 25 min" <boje_sie> Ale robie sobie chwile przerwy bo inaczej już się nie podniose. Ale efekty pomalutku widać. Jak się uda na koniec zdjęcia to zrobię, ale nie obiecuję ;)
To trzymajcie kciuki dalej <browar>
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 27 paź 2005, 10:23

Trzymam trzymam :) a tymi 20 min aż tak się nie przejmuj!najwyżej bedzie dlużej!

[ Dodano: 2005-10-27, 10:25 ]
charlie81 pisze:A najsmieszniejsze, ze koles praktycznie na kazdej przerwie wsuwal olbrzymie kanapki

Tasiemiec :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 30 paź 2005, 22:31

No i poległam :(:(:( Przepraszam, ze Was zawiodłam, ale miałam 1 dzień przerwy, ale to wina pracy całodniowej, nie miałam w ogóle czasu. Wieczorem juz mi się nie chciało. Na drugi dzień już mi się nie chciało za bardzo... wiedziałam, że jak opuszczę 1 dzień to będzie klapa, ale no nie mogłam :( Ale i tak efekt jaki został podoba mi się :]
Grace

Postautor: Grace » 30 paź 2005, 22:44

To od jutra sprobuje, o ile nie zapomne :)
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 30 paź 2005, 22:56

Ja będę musiała spróbować ciagnąć dalej, nie wiem kiedy, ale pewnie jakos niedługo :D
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 31 paź 2005, 12:39

Zacznij od poczatku:)

Ja tam narazie jade zwykle stretosklony juz z miecha, schudlem 2 kg nie wiem jak w pasie objetosc bo sie nie mierze ale chyba zaczne :)

Przede wszystkim cwiczcie tyle zeby was cos bolalo raz na dwa dni nie ma co sie przemeczac :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 02 lis 2005, 01:24

Tez mnie naszla ochota zaczac , ciekawe kto wytrwa do konca :D
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 02 lis 2005, 04:26

Huh to ja mam ten sam problm co kumple kilku osob ;]. Ile bym za przeproszeniem niewpierdalal (bo pochlanianie takich ilosci pokarmu to juz nie jedzenie :P) to dalej mam te swoje przecudowne 60kg przy 180 cm wzrostu :P =].

A skoro tutaj sie prawie zakladacie kto do konca wytrwa :P to moze mi to troche masy nabrac pomoze =] wiec i ja sie dolacze :]. Co to jest 6 tygodni :P.
Ale zaczne od jutra :P niebede przecierz brzyszkow robic o 4:25 w nocy ;]
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 02 lis 2005, 10:36

nikt :D to mój typ :P
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 02 lis 2005, 13:02

tr3sor pisze:A skoro tutaj sie prawie zakladacie kto do konca wytrwa

Eee tam, takie zakladanie to o kant d*** potłuc :] Musimy ustalić jakiś sklad komisji i dopiero wowczas sie mozna sie zakladać :]
Pegaz pisze:nikt to mój typ

Kobiety rozumiem ze mogą tego nie wytrzymać, ale zeby faceci nie wytrzymywali? :| Mięczaki :P
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 02 lis 2005, 15:29

Od miesiaca probuje sie za to zabra i konczy sie zazwyczaj na 2-3 dniach :/ a powinienem korzystac bo mam zbyt wiele wolnego czasu ostatnio.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
krzysssssss
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 21 cze 2005, 23:15
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: krzysssssss » 02 lis 2005, 16:50

[quote="tr3sor"] to dalej mam te swoje przecudowne 60kg przy 180 cm wzrostu :P =]. quote]


a mnie besztaja ze chudy jestem...
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 03 lis 2005, 01:35

krzysssssss pisze:
tr3sor pisze: to dalej mam te swoje przecudowne 60kg przy 180 cm wzrostu :P =]. quote]


a mnie besztaja ze chudy jestem...


Czekaj jak bedziesz mial 6 lub 7 lat wiecej :>
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 03 lis 2005, 14:51

cubasa pisze:Kobiety rozumiem ze mogą tego nie wytrzymać, ale zeby faceci nie wytrzymywali? Mięczaki

Można to wytrzymać siłowo, gorzej z utrzymaniem dyscypliny, trzeba mieć naprawde motywację. Ja na początku miałam aż zadużo, ale potem...dużo zamało :]
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 03 lis 2005, 16:51

Martyna pisze:
cubasa pisze:Kobiety rozumiem ze mogą tego nie wytrzymać, ale zeby faceci nie wytrzymywali? Mięczaki

Można to wytrzymać siłowo, gorzej z utrzymaniem dyscypliny, trzeba mieć naprawde motywację. Ja na początku miałam aż zadużo, ale potem...dużo zamało :]

Zgadza się. Motywacja i regularnośc to podstawa. Nie nalezy pozwalac sobie na dni przestoju, bez ćwiczeń, bo potem po prostu nie bedzie się chcialo ćwiczyc. Jest o tyle trudniej, ze Szostka Weidera jest żmudnym cwiczeniem i trwa na przestrzeni kilkudziesieciu dni. Wiem, ze to ciezko wytrzymać, ale potem jaka satysfakcja.
Martyna, na Twoim przykladzie widać, ze nie nalezy przerywać cwiczeń :P
Mimo to probowalas, co wycwiczylas to Twoje i za to nalezy się <browar>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 03 lis 2005, 22:16

cubasa pisze:Martyna, na Twoim przykladzie widać, ze nie nalezy przerywać cwiczeń
Mimo to probowalas, co wycwiczylas to Twoje i za to nalezy się

Absolutnie nie przerywajcie dzieci ćwiczeń! <aniolek2> A ja tak się starałam :( Wymyslcie mi nową motywacje to znowu zaczne :P <bicz1>
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 03 lis 2005, 23:25

Martyna pisze:Wymyslcie mi nową motywacje to znowu zaczne
kaloryferek? :D
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 04 lis 2005, 13:59

E tam gadacie glupoty :)

6stka polega na tym ze jest coraz wieksze obciazenie. I to jest dobre dla kogos kto ma juz w miare dobrze rozwiniete miesnie. Moze je sobie ladnie poprawic.

Ale przy normalnym cwiczeniu gdzie te miesnie sie dopiero zaczyna robic, zreszta przy cwiczeniu na silowni jest to samo, wskazane jest zeby miesien odpoczal przynajmniej 24 godziny, po duzym wysilku. :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 05 lis 2005, 18:58

cubasa pisze:Kobiety rozumiem ze mogą tego nie wytrzymać, ale zeby faceci nie wytrzymywali? Mięczaki

Nie można porównwać kobiet i mężczyzn,kobiety mają mniej siły ale tez są lżejsze itp jednym słowem równowaga zostaje zaschowana :)
Spróboj tej szóstki Cubuś :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 06 lis 2005, 22:45

Pegaz pisze:Nie można porównwać kobiet i mężczyzn,kobiety mają mniej siły ale tez są lżejsze itp jednym słowem równowaga zostaje zaschowana

Ale roznica w wadze nie jest wprost proporcjonalna do różnicy w sile.
Pegaz pisze:Spróboj tej szóstki Cubuś

Pegaz, wczoraj wlasnie sprobowalem. Z poprzednich postow wynika, ze powinienme czuć lekki bol miesni brzucha. Nie czuję :/ Może dlatego, że do wczoraj codziennie robiłem po 300 brzuszkow :?
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 07 lis 2005, 23:43

Hyhy pisze: wskazane jest zeby miesien odpoczal przynajmniej 24 godziny, po duzym wysilku.

Moje odpoczywają sobie kilka tygodni... a co <aniolek2> :P
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 08 lis 2005, 15:04

hmmm ,,,, może sobie odpuszcze tę szóstkę. I tak po treningach ledwie żyję...
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 08 lis 2005, 16:39

cubasa pisze:Może dlatego, że do wczoraj codziennie robiłem po 300 brzuszkow

Nie sądze..szóstka wykorzystuje prawie wszystkie mięsnie brzucha a brzuszki tylko niektóre stąd też róznica w skutecznosci między innymi.
Może wykonujesz ćwiczenia w nieodpowiedni sposób..a może akurat ie musi cie boleć pierwszego dnia ;) Wtych ćwiczeniach najgorsze jest zachowanie wytrwałości i czasów wykonywania ćwiczeń(dokładngo wykonywania).
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 08 lis 2005, 18:31

Pegaz pisze:Może wykonujesz ćwiczenia w nieodpowiedni sposób..a może akurat ie musi cie boleć pierwszego dnia

Nie no...w tym cwiczeniu akurat nie widze mozliwosci zepsucia go.
Jestem po 3 dniach ćwiczeń i narazie bez nadmiernego zmeczenia, ani tym bardziej bólu :)
Pegaz pisze:Nie sądze..szóstka wykorzystuje prawie wszystkie mięsnie brzucha a brzuszki tylko niektóre stąd też róznica w skutecznosci między innymi.

Ale te partie ciała, ktore nie byly angażowane w brzuszki powinny boleć.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
~*~/LiBrA\~*~
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2005, 21:15
Skąd: a ze Szczytna:P
Płeć:

Postautor: ~*~/LiBrA\~*~ » 17 lis 2005, 22:09

no...ja juz z miech temu zaczełam i przerwałam po dwóch tygodniach :(,a to zapomniałam,zniechęciałm się jednego dnia itp.

i jak to Siara powiedział: CAŁY MISTERNY PLAN FPIZDU <aniolek2>

ale niedługo biorę się na nowo...trzymajcie za mnie kciuki :P
"Love forever love is free
Let’s turn forever you and me
Windmill, windmill for the land
Is everybody in?" ^.^
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 17 lis 2005, 22:11

a ja od poniedzialku zaczelam robic brzuszki. 4 serie po 20 brzuszkow. Zadnych 6 Weidera robic nie bede :P
kanapka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 28 maja 2005, 21:34
Skąd: stąd.
Płeć:

Postautor: kanapka » 17 lis 2005, 22:18

Yasmine, masz tam coś (jak masz to pewnie wyimaginowane - jak u większości pań ;-)) do zrzucenia? na zbędne kilogramy najlepsze jest bieganie (w zimie - ubierasz ciepły dres i truchtasz w miejscu, w domu przez pół godziny), a do rzeźby i siły - a6w.

jak chcesz utrzymać wagę + lekko brzuch wzmocnić, to brzuszki nie będą złym pomysłem ;)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 283 gości