Darmowe telefony i kasa na rozmowy:)

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
zlo
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 18 lis 2006, 13:10
Skąd: Warszawa
Płeć:

Darmowe telefony i kasa na rozmowy:)

Postautor: zlo » 14 sty 2007, 15:38

Nie wiem czy słyszeliście o nowej akcji nadchodzi 4, w której za friko rozdaja telefony, i daja kaske na rozmowy. Ja w srode odebralem swojego samsunga, i bardzo sobie go chwale, a zwlaszcza to, ze placa za moje rozmowy, poza tym fajnie jest surfowac po necie przed telefon podczas jazdy autobusem:)

wiecej info na http://rekrutacja.nadchodzi4.com/index.html polecam sie zarejestrowac, akcja sie jeszcze nie skonczyla i wiciaz maja telefony do rozdania:)
Use your evil for your pleasure
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 14 sty 2007, 16:49

A jak wyglada umowa? Zobowiazujesz sie do korzystania z ich uslug przez jakis dluzszy czas niz te dwa miesiace?
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 29 sty 2007, 23:53

Qzik pisze:Zobowiazujesz sie do korzystania z ich uslug przez jakis dluzszy czas niz te dwa miesiace?

Nie.
Umowa wygasa 30 kwietnia 2007.
Możesz ją przedłużyć i za promocyjną cenę kupic telefon, na którym testowałeś usługi, dostać promocyjny abonament itp.
Między uczestnikami testu w ramach abonamentu, po 30 kwietnia 2007, rozmowy są za darmo.
Do tego momentu, co miesiac 150 zł + tel. Możliwość doładowania powyżej tej kwoty, ale nie na własny rachunek.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 260 gości