dziwny "problem" z era fun

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

dziwny "problem" z era fun

Postautor: Sasetka » 04 sty 2007, 19:45

Kupilam sobie ostatnio telefon w erze w taryfie era fun (taki mix telefonu na karte i na abonament). I teraz tak.... mam darmowe mmsy! Nie wiem czy to jest jakis blad, czy tak ma kazdy? Boje sie, zeby mi potem nie kazali oddawac za te wszystkie mmsy, bo teraz wole sobie wysylac mmsy zamiast smsow, ale z drugiej strony nie moga chyba tak zrobic. Dodam ze w okresie swiatecznym doladowalam konto raz 100 zl, raz 50 i kilka razy po 25, ale nie bylo powiedziane, nie dostalam jakiegos mmsa ze bede miec za darmo teraz mmsy.... Dodam ze jest to Era Fun 25 zl na 36 miesiecy. Jak by ktos cos wiedzial to dziekuje, bo w necie nic na ten temat nie moge znalezc, wszedzie pisze ze mms 40 gr :|
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 sty 2007, 08:50

poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 05 sty 2007, 12:13

no dobra przeczytalam to i co? dalej nie rozumiem o co kaman i czy mam cos z tym zrobic ze mam te bezplatne esy czy nie :/
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 sty 2007, 13:03

Zadzwoń do Biura Obsługi, po to jest :|

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości