ciao-surveys

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

ciao-surveys

Postautor: Teardrop » 18 wrz 2006, 19:36

http://www.ciao-surveys.pl/reg.php?FriendId=60281
spotkaliscie sie z tą stronką?
propozycja jest kusząca,ale z takimi stronkami lepiej uwazac. moze jest ktos tam zarejestrowany i moglby mi cos wiecej o tej "akcji" powiedziec? przydaloby sie jakies wiarygodne zrodło informacji :)
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 19 wrz 2006, 00:22

Ponad rok temu zarejestrowałem się na podobnej, a może i na tej, stronie i od tamtej pory ani widu, ani słychu. To jakaś ściema moim zdaniem. Chociaż z drugiej strony krzywdy mi nie zrobili, więc może warto spróbować.
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 19 wrz 2006, 02:55

a ja myślę, że zwiekszy się ilość korespondencji od przyjaciół sprzedających wiagrę :].
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 19 wrz 2006, 09:56

Jestem zarejstrowana, nie pamiętam już odkąd. Bardzo rzadko przysyłają jakieś ankiety. Wszystko bzdura, niestety. Jak chcesz podaj swojego maila, to sprawdzimy czy dostanę 2 złote, bo tak jest napisane. <diabel>
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 19 wrz 2006, 19:55

czyli tak jak myślałam. ŚCIEMA :|

gracja pisze:a ja myślę, że zwiekszy się ilość korespondencji od przyjaciół sprzedających wiagrę :] .

własnie tego chce sie ustrzec,dlatego jednak nie będę się rejestrowac. nie umre z głodu bez ich 2 zł rocznie ;)

natasza pisze:Jak chcesz podaj swojego maila, to sprawdzimy czy dostanę 2 złote, bo tak jest napisane. <diabel>

zrezygnowalam. Sorki natasza,ze nie moge przyczynic sie do Twojej kariery milionerskiej z ciao ;) <browar>
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 336 gości