Co Was wkurza?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 lip 2009, 11:54

Pogoda. No nic nie można sobie zaplanować normalnie. Jeszcze wczoraj wieczorem sprawdzałam prognozy i dziś bez chmur, deszczu, słońce i upał miały być. Planowałam całodniowe opalanie i w ogóle. A odkąd się obudziłam całe niebo zachmurzone. Co mi z tak dobrej temperatury jak słońca nie ma? :(
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 17 lip 2009, 21:09

księżycówka pisze:A odkąd się obudziłam całe niebo zachmurzone.

Nie wiem, jak to się dzieje, że ja nie spotkałam dziś nic poza kilkoma kropelkami i lekkim deszczem w miejscach, w których przebywałam... :/

Wkurza mnie, że jest tak parno, że aż powietrze stoi.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 lip 2009, 21:21

upał ... jest nie do zniesienia ... już nie chcę tego słońca i tych sukienek na ramiączkach ... co za męka ... co za pitolony gorąc!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 lip 2009, 21:28

To nie sa upały <foch>

Tylko duchota burze powodująca.

Ja chce prawdziwe upały
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 lip 2009, 21:52

Olivia pisze:Nie wiem, jak to się dzieje, że ja nie spotkałam dziś nic poza kilkoma kropelkami i lekkim deszczem w miejscach, w których przebywałam... :/
Fart. U nas mało lało, ale kolega był na Służewcu i tam nawet metro zalało ponoć.
Dzindzer pisze:Tylko duchota burze powodująca.

Ja chce prawdziwe upały
Jestem za! <aniolek> Duchoty nie lubię, a jest ciągle. Upałów nie ma za to i słonka :(

[ Dodano: 2009-07-17, 21:52 ]
A i co mnie wkurza? Stres za kółkiem.
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 lip 2009, 22:08

księżycówka pisze:Stres za kółkiem.


o! i to ... i to też ... dzisiaj naczytałam sie o eco - drivingu i choć jeżdżę raczej podobnie do tych zasad dotyczacych wrzucania szybko biegów to wrzuciłam sobie 5 przy 50km i pojęcia nie mam jaki pedał wcisnełam zaraz po (jakos tak nie poczułam tej piatki przy tej prędkości i chciałąm wrócić do "normalnego" sposobu ... yyy ) bo autko katapultowało mi sie do przodu z taka ptędkością że gdybym nie jechała w lesie i przed sobą nie miała nikogo a w miescie to jak nic wkatapultowałabym sie w tyłek innemu kierowcy ... to przez ten upał ... normalnie ... matko .. co to było? ... zestrachałam sie okrutnie ...

że też ja zawsze muszę wierzć w to co przeczytam w jakimś pitolonym magazynie dla facetów ...

upały są! SĄ! SĄ! SĄ! ... wyglądam jak wędzona makrela ... moja skóra nie przyjmuje już promieni!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lip 2009, 22:27

znaczy sie jaki bieg wrzuciłaś i jaką moc ma to autko
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 lip 2009, 23:00

Andrew pisze:znaczy sie jaki bieg


piatkę jak tylko osiągnęłam prędkośc 50 km

Andrew pisze:jaką moc ma to autko


86KM

i sama nie wiem dlaczego w sekundkę potem przestraszyłam się że coś się stanie i w stresie wisnęłam chyba hamulec ... i w stresie nie zauważyłam który z pedałów został przy podłodze maksymalnie wciśnięty i nie wrócił do pierwotnego położenia ... i poczułam jak auto samo perzyspiesza (katapulta jak nic) i nie mogłam zahamować ... i w stresie pomyliłam chyba pedały ... jakie to wkurzające że w stresie robię same głupoty ... nigdy tego nie rozumiałam gdy ktos mnie próbował przekonać ze stres może być motywujący ... ja w stresie tracę głowę ...

idę odstresować sie do wyrka ... dobranoc wszystkim ... czy tak jakoś ...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lip 2009, 23:05

na 5 biegu jak bys wcisla pedal do podlogi to auto o tej mocy sie po prostu jak nie zadusi to zwyczajnie bede wolno jechac - dalej mi tu cos nie pasuje <zakochany>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 lip 2009, 23:14

Andrew pisze:na 5 biegu jak bys wcisla pedal do podlogi to auto o tej mocy sie po prostu jak nie zadusi to zwyczajnie bede wolno jechac - dalej mi tu cos nie pasuje <zakochany>


kurcze ... to jutro dzwonię z tym do mojego serwisu bo sama nie wiem dlaczego auto tak zareagowało ... wczesniej nie miałam takich problemów ... a jeszce dzisiaj sprawdzałam wszystkie płyny ... moze to coś z hamulcem ... rany ...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lip 2009, 23:17

a moze to był 3 bieg i co hamulec do tego ze auto wystrzeliło do przodu ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 lip 2009, 23:22

Andrew pisze:a moze to był 3 bieg i co hamulec do tego ze auto wystrzeliło do przodu ?


wkurza mnie andrew bo sugeruje ze nie potrafię odróżnić trójki od piatki ... sio! sama już nie wiem czy to był hamulec ... przeciez gdyby nawet to była trójka to wciskając gaz przyspieszyłabym płynnie no i usłyszałabym wysokie obroty ... a wciskając hamulec zwolniłabym płynnie lub mniej płynnie ... nie wiem co to było ... wiem tylko ze któryś z pedałów pozostał przy podłodze i nie mogłam opanować pojazdu ... w panice nie zauważyłam który to pedał ... ej!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lip 2009, 23:28

na pewno nie hamulec ! w ogole jakie to auto ? i co sie ciskasz skoro nie wiesz co sie stalo to i moze nie wiesz jaki beg mialas <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 lip 2009, 23:33

ciskam się bo lubię <cieszy_sie> a auto mam czerwone <cieszy_sie> :P

andrew jeszcze kilka postów wymienimy w tym temacie a kogos tutaj wkurzymy ... o!

ps. andrew, już wiem co się stało ... wygoglowałam sobie swój problem bo nie zasnęłabym bez odpowiedzi na moje wątpliwości ... miałam rację: to przez ten upał na dworze ... yyy ... pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 17 lip 2009, 23:47 przez chwastek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 lip 2009, 02:08

A ja myślałam, że ja stanowię zagrożenie na drodze w brata. <boje_sie> <boje_sie> <boje_sie>

Rowerzyści na drogach. 2 metry dalej ma taki ścieżkę. I co robi? Wpieprza się na środek drogi i jedzie równiutko po linii. Dzięki Bogu, że te choć trochę mocy jeszcze mają. I Ci, którzy nie umieją parkować zajmując 3 miejsca. Z 15 minut mi parkowanie zajęło. Czyli tyle co odwiezienie znajomych 2 dzielnice dalej. <zalamka>

I to, że n-ty raz edytuję posta, bo mi wyrazy wżera :/
Ostatnio zmieniony 18 lip 2009, 02:12 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 18 lip 2009, 10:25

księżycówka pisze:I Ci, którzy nie umieją parkować zajmując 3 miejsca

<browar> Mam dokładnie to samo.
Poza tym, jeśli nie czuje się pewnie przy parkowaniu, to parkuje nie na parkingu, ale kilka ulic dalej, tak aby nikomu nie przeszkadzać.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 18 lip 2009, 11:38

chwastek pisze:wkurza mnie andrew bo sugeruje ze nie potrafię odróżnić trójki od piatki

sama pisałaś, że tracisz głowę :P

chwastek pisze:wiem tylko ze któryś z pedałów pozostał przy podłodze i nie mogłam opanować pojazdu ...

Też tak miałam we wcześniejszym samochodzie. Jak nacisnęłam sprzęgło to nie chciało do góry wrócić - tyle, że wtedy mrozy były i auto nie było rozgrzane. U Ciebie sprzęgło odpada, bo nie dałoby rady wtedy wyrwać tak do przodu, raczej gaz.

księżycówka pisze:I to, że n-ty raz edytuję posta, bo mi wyrazy wżera :/

Ja od kiedy mam linuxa nic mi nie zeżarło (a przynajmniej nie zauważyłam)


No. Mnie wkurza cały pokłuty brzuszek. Jeszcze 10 zastrzyków, a tu miejsca brak, bo po niektórych porobiły mi się guzki-krwiaczki :(
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 18 lip 2009, 12:31

Nemezis pisze:
chwastek pisze:wkurza mnie andrew bo sugeruje ze nie potrafię odróżnić trójki od piatki

sama pisałaś, że tracisz głowę :P


ej ... no ... ale bieg wrzuciłam zanim straciłam głowe :>


Nemezis pisze:
chwastek pisze:wiem tylko ze któryś z pedałów pozostał przy podłodze i nie mogłam opanować pojazdu ...

Też tak miałam we wcześniejszym samochodzie. Jak nacisnęłam sprzęgło to nie chciało do góry wrócić - tyle, że wtedy mrozy były i auto nie było rozgrzane. U Ciebie sprzęgło odpada, bo nie dałoby rady wtedy wyrwać tak do przodu, raczej gaz.


już wiem co zmalowałam ... a wszystko przez ten żar z nieba <cieszy_sie> ... ale w sumie można pokusić się o zabawę tym efektem w jakiś bezpiecznych warunkach ... na jakims placyku lub torze ... gdzieś poza miastem ...


a mnie wkurzyła świadomość że jestem strasznym prosiakiem: kupiłam sobie 500 ml lodów bakaliowych zielonej budki z solidnym postanowieniem że zjem je na dwa razy ... i własnie teraz, czytając forum, zjadłam je za jednym zamachem ... kłiiii kłi kłiiiiii ....
Ostatnio zmieniony 18 lip 2009, 12:32 przez chwastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 lip 2009, 12:44

Nemezis pisze:Ja od kiedy mam linuxa nic mi nie zeżarło (a przynajmniej nie zauważyłam)
To kwestia FF jest.

Wkurza mnie, że nie dam rady dziś na basen iść, a jutro może już nie być pogody :(
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 18 lip 2009, 13:12

Nemezis pisze:No. Mnie wkurza cały pokłuty brzuszek. Jeszcze 10 zastrzyków, a tu miejsca brak, bo po niektórych porobiły mi się guzki-krwiaczki :(

trzymaj się Nem! <przytul>

wkurzyło mnie kilka osób ostatnio, jak człowiek chce się ustawić na piwo to nikt nie ma czasu, a zaraz gdzieś jadą, ale kurde jak potrzebują kierowcy to dzwonią od razu...pfff. ludzka bezczelność nie zna granic
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 lip 2009, 20:04

znaczy sie co w koncu zmalowalas ?? :?
i dobra rada dla innych uwazac na kobiety kiedy jest upał <zakochany> a Tobie Chwastku radze kupic samochód z klimatyzacją
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 18 lip 2009, 22:19

Andrew pisze:znaczy sie co w koncu zmalowalas ?? :?


phi

Andrew pisze:i dobra rada dla innych uwazac na kobiety kiedy jest upał <zakochany>


phi


Andrew pisze:a Tobie Chwastku radze kupic samochód z klimatyzacją


phi ... aleś ty niekumaty jakiś ... typowe dla mężczyzn ... i takie irytujące ... nie potrafią czytać między wierszami i drążą tak długo aż nie zostanie im wyłożone jak krowie na rowie ... raaaaanyyyy ... moje autko posiada klimatyzację andrew ... że tak to ujmę wprost, prostymi słowami, formułując prosty i zrozumiały komunikat <sam_nie_wiem> ... dodam jeszcze: sprawnie działającą ...
Ostatnio zmieniony 18 lip 2009, 22:20 przez chwastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lip 2009, 13:52

czyzby . moze zacznij pisac zrozumiale dla innych to nie bedzie problemu , ale jak to masz uczynic jak sama nie wiesz na który biegu jechałas i co sie stąło , a to co próbujesz mi np. wmóic jest bzdurą ! stad drazę by uzyskac wyjasnienie . Innej kit ów moze wcisniesz , mnie - NIE ! Skoro ma klimatyzacje to gdzie w nim upał , a ze jest sobie na zewnątrz ?? wiesz w Afryce jest on ciagle , jednak mało jaki ma wpływ na Ciebie <przytul> <browar>
Mozesz sie bronic , ze tyle co wsiadlas do samochodu , stad pisanie o upale jaki bezsensownosci owej klimy w aucie - ja to rozumiem <browar>
Ostatnio zmieniony 19 lip 2009, 19:19 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 20 lip 2009, 10:32

reklama na moim blogu <chory>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 lip 2009, 11:33

Blazej30 pisze:Nola napisał/a:
że nie mogę znaleźć pracy
witaj w klubie


A ja zaczynam następną. Na razie zaznaczyłam, że na okres próbny, bo... jednym minusem oferty jest godzina rozpoczęcia pracy - 8:00 <boje_sie> (za to do 11), ale zdecydowałam się, bo pomoże mi się to rozwijać w tym, co chcę robić, będę miała czas na wszystko inne, a pieniądze zainwestuje w następne kursy. Tylko nie wiem kiedy będę spać, to się okaże.

I właśnie to mnie wkurza, że nie wiem, czy będę w stanie tak funkcjonować, czy w ogóle będę przytomna o takiej godzinie. Ech :/

Marissa pisze:reklama na moim blogu <chory>

Mnie denerwuje jakakolwiek ingerencja w estetykę bloga, ale teraz prawie wszędzie są reklamy :(

[ Dodano: 2009-07-20, 16:23 ]
że strona nie działa, a gość od serwera wyjechał censored
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 20 lip 2009, 22:08

Wkurza mnie, że podnieśli ceny biletów w kinie :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 21 lip 2009, 19:52

Praca nad wlasnym CV <zalamka> najgorsze czego mozna od czlwieka wymagac <chory> Nienawidze do potegi n-tej !!
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 21 lip 2009, 20:18

Że dziś mam dzień użalania się nad sobą :(
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 24 lip 2009, 23:15

Wkurza mnie, że nie mogę znaleźć pracy/stażu/praktyk :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 25 lip 2009, 00:20

Joasia pisze:Wkurza mnie, że nie mogę znaleźć pracy/stażu/praktyk :(


mnie też wkurzają bezskuteczne poszukiwania pracy. tak to narzekałam, że na nic nie mam czasu, a teraz dostaję świra,bo bez pracy mi nudno :/
Ostatnio zmieniony 25 lip 2009, 00:22 przez Nola, łącznie zmieniany 1 raz.
Chaos is a friend of mine

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 378 gości