Szybkie pytanie szybka odpowiedz

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 14 sie 2006, 10:06

TedBundy pisze:bez przesadyzmu IMO dużo lepiej się prezentuje niż ta Corsa nieszczęsna
oj było przez przesadyzmu... i tak delikatnie nazwałam. <evilbat>
gust gustem, ale nie ma co porownywac Corsy do Seicento... choć tak właściwie jedno drugiemu równe.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sie 2006, 10:13

TEDI zeby kupic BMW , trzeba miec conajmniej z 3-4 tys w zapasie , pewnie mozna jezdzic tym autem bo ono jezdzi , ale czy jest na 100% sprawne ? ja nawet odpusciłem chandlowanie tymi BMW co są na rynku , dlaczego ? bo to wszystko są szroty , i mimo iż jezdzi i wyglada dobrze i ładnie sie prezentuje , to prawda jest zupełnie inna .O spalaniu tego samochodu juz nie wspomne ktróre na miescie bedzie wynosci około 12-13 litrów !
Hyhy nie potrzebuje auta na pokaz , on potrzebuje auta do jezdzenia , a w tym wypadku Corsa to najlepsze auto , byc moze wyglada gorzej od civica , ale lepiej sie tym jezdzi , Moze to moje zdanie , ale skoro ja tak mówie , co to juz nie jednym autem jezdziłem od MB po BMW jak i amerykance i wany i dla mnie corsa to swietne autko , to nie wierze w to co piszesz ty , ze to takie gówno
Ja bowiem dla zony z wszystkich aut jakie są na rynlu kupił by wlasnie zadbaną corse B . Zas ja mam chyba o tym pojecie , No ale jak sie komus to auto nie podoba , to nic nie poradze , tylko dlaczego nie podoba ??
zawieszeniowo jest lepsza od cywika , w odczuciu jazdy tym , civic za twardy dla mnie by jezdzic po miescie i skakac po dziurach , to samo bmw seri 3

Co to znaczy Tediczku "no i opel"
i dlaczego masz takie zdanie na ten temat
Powiem wam cosik , auto jest wtedy fajne jak sie nie spuje a jak to zrobi to na drodze sam to sobie naprawisz , i wlasnie opel takim autem jest !
jak staniesz taka BMW gdzies w trasie dlaeko od domu , albo za granicą , to zrozumiesz co to znaczy dobre auto <aniolek>
Ostatnio zmieniony 14 sie 2006, 10:17 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 sie 2006, 10:13

pewnie, że Fiat to Fiat :D Ale do jazdy po mieście, szczególnie z silnikiem 1.1 jest niezły. Mały, wszędzie się go wepchnie :D

PS. I tak 323 rządzi :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 14 sie 2006, 10:27

Andrew pisze:jak staniesz taka BMW gdzies w trasie dlaeko od domu , albo za granicą , to zrozumiesz co to znaczy dobre auto
przecież BMW szyciej naprawisz samemu niż Opla- budowa takiej BMK z lat 90-tych jest tak prosta jak budowa cepa... <chory> tyle, że częsci są drogawe...
Andrew pisze:Corsa to najlepsze auto
najeżdziłam się Corsą- taką z dużą literką L na dachu- i nie wiem czym się zachwycać... ani to mocy nie ma, ani komfortu :? Corsa dla młodego chłopaka?? przecież on taki samochód po dwóch miesiącach odda na szrot, bo tylko tyle z niego zostaje... ople są za delikatne dla młodych ludzi. a jak rzeczywiście handlarzem jesteś to dobrze to wiesz... :P

TedBundy pisze:Mały, wszędzie się go wepchnie
ale mówimy caly czas o samochodzie?? <evilbat>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sie 2006, 10:47

a bmw ma moc ?? <hahaha> ile > stosunkowo do masy ? to jak mu brakuje mocy to niech kupi corse z silnikiem 1.4 albo 1.4 16V i bedzie wtewdy po BMW nawet tej na Wanosie 150 konnej
budowa jest prosta <aniolek> jasne tylko jak mi sie w mojej oswiecił napis informujacy o niesprawnosci to miesiac czasu ja po serwisach woziłem i nikt jej naprawic nie potrafił , te ich kompy informowalyw prawdzie o usterce , ale to jeszcze nie wszystko ! zas wymieniac czesci na nowe , zamiast naprawiac ..to ja dziekuję !
Za delikatne ? bzdura ! powiedz to tym co np jezdzą calibrami !
tam bynajmniej jak pujdziesz do sklepu i powiesz poprosze gałkę sworzen , to ci ja dasz pojedziesz i wymienisz , w BMW juz musisz podac nr vin , inaczej nie beda wiedziec co ci sprzecac bo oczywiscie wystepuje conajmniej " 5 " rodzaji , to samo z amorkami
Sugerujesz ze w bmw jest komfort? mówimy tu o tych z lat 90-tych seri 3 i 5 ?
powiem tak troche lepszy niz w Corsie <aniolek>

Jawka ...wiec co proponujesz Hyhemy bo narazie to sie kłucisz ze mna tylko <browar> <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 14 sie 2006, 11:16

Andrew pisze:a bmw ma moc
ma :>
Andrew pisze:budowa jest prosta
jest :]
Andrew pisze:jasne tylko jak mi sie w mojej oswiecił napis informujacy o niesprawnosci to miesiac czasu ja po serwisach woziłem i nikt jej naprawic nie potrafił , te ich kompy informowalyw prawdzie o usterce , ale to jeszcze nie wszystko ! zas wymieniac czesci na nowe , zamiast naprawiac ..to ja dziekuję !
a to juz nie wina samochoodu tylko niedouczonych mechanikówm, im mniej elektroniki w aucie tym jest łatwiejsze w serwisowaniu.
Andrew pisze:tam bynajmniej jak pujdziesz do sklepu i powiesz poprosze gałkę sworzen , to ci ja dasz pojedziesz i wymienisz , w BMW juz musisz podac nr vin , inaczej nie beda wiedziec co ci sprzecac bo oczywiscie wystepuje conajmniej " 5 "
teraz to piszesz jak mój znajomy który zapytany jaki am silnik w samochodzie odpwoiedział rezolutnie: nie wiem, jak się kupuje auto to wypadałoby coś o nim wiedzieć. A przeczytanie kilka zdań i sprawdzenie jaki konkretnie podzespół jest potrzebny to żadna filozofia- nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma.
<evilbat>
Andrew pisze:Sugerujesz ze w bmw jest komfort? mówimy tu o tych z lat 90-tych seri 3 i 5 ?
tak, mówimy o tych samych. Trójka trójką ale nie wiem cóż można w tej kategorii zarzucać 5-tce.... komfort jazdy jak dla mnie bomba. A Corsa?? litości.... <wsciekly>
Andrew pisze:Jawka ...wiec co proponujesz Hyhemy bo narazie to sie kłucisz ze mna tylko
nie kłóce się tylko prostuje fakty ;P
ja proponuję mercedesika 124 z silnikiem 2.3 przetobionego na gaz- za 12-15 tysiaków spokojnie kupi bardzo ładnego, jakąs małą mazdę ewentualnie, a jak nie to Golfa III- tylko tu aby kupić coś porządnego musi szykować około 13- 15....
i co, źle gadam?? <aniolek>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sie 2006, 11:20

Oczywiscie ze zle , patrz post Hyhego ! auto z lat 1998 nie wiecej jak 12 tys i o przebiegu mniejszym niz 150 tys km
zadne wymienione przez Ciebie nie odpowiada jego wymaganiom , w ten sposób ten temat sie bedzie ciagnoł w nieskonczonosc .
MB 124 z silnikiem 2.3 z lpg instalacja spala około na miescie 15 l/lpg , to nie dla Hyhego !

Hyhy pisze:interesuje mnie cos w granicach 12 tys. Wiecej na pewno nie. Rocznik tak 1998 nie starszy przebieg do 120 tys najlepiej max 150 bezwypadkowy w 100% sprawny ze wszystkimi papierami przegladami itd. Chce zmiejszyc ryzyko kupienia gowna bo na drugi mnie nie stac iu jeszcze dlugo nie bedzie.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 14 sie 2006, 11:36

Andrew pisze:to nie dla Hyhego !
to mazde...
HyHy nie daj się w Opla wrobić!!!!!!!!!! już ten Nissanek lepszy....
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 14 sie 2006, 14:26

Narazie chyba pobiore seicento w gazie 98 przebieg 110 tys cena 6 tys wynegocjuje mniej :) pojezdze 2 latka i sprzedam wpizdu bede mial na lody w lato :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 14 sie 2006, 14:47

Jawka pisze:Nie miałam, nie jeżdziłam ale słyszałam raczej pozytywy...
Mam, jezdzie, nie narzekam :]
W przyszlym roku sprzedaje :D
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 sie 2006, 18:49

Andrew pisze:Co to znaczy Tediczku "no i opel"


ano taki, że IMO to najgorsza z marek niemieckich :D Plusem są tanie części, innych nie widzę. Poza tym Opel robiony w Reichu a w Gliwicach - niebo a ziemia <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sie 2006, 21:13

Hyhy wybrałes najbeznadziejna opcję <aniolek>
JAWKA coś ty sie tak tego opla uczepiał , mam z tą marka do czynienia bardzo czesto , zadnych problemów , zas jak mam takowy do spzredania w przypadku corsy to spzredaje jak ciepłą bółkę , czyzby ludziska sie nie znali ?
Skoro nie chcesz opla to kup sobie forda KA w tej cenie kupisz 2000 rok z klimatyzacją poduchami , abs-em , wspomaganiem itd, jak dobrze poszukasz , a juz 98 rok to na bank !
i jeszcze forda fieste , też super autko z wypasem no i pume tez sie da
ale jak chcesz <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 14 sie 2006, 21:24

a micra?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sie 2006, 21:27

nie mam zdania w tej marce , nie znam smaochodu , to sie wypowiedziec nie mogę , nie podoba mi sie <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 14 sie 2006, 21:29

to jeste jedyny smaochod jaki mi przyszedl do glowy po przeczytaniu wymagan autora i po narzuconych mu potem propozycjach. A nie chcialme ise powtarzac.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 14 sie 2006, 21:43

zakery... pisze:a micra?
tragedia :P
Andrew pisze:czyzby ludziska sie nie znali ?
tak, a handlarzom nie ma co wierzyć :P
Andrew pisze:Skoro nie chcesz opla to kup sobie forda KA
forg główno wort :D bardzo brzydkie auto...
Andrew pisze:forda fieste
z tego co proponujesz mu najszybciej chyab zgodziłabym się na fieste...
Andrew pisze:JAWKA coś ty sie tak tego opla uczepiał , mam z tą marka do czynienia bardzo czesto , zadnych problemów
ale to nie jest samochód dla mlodego chłopaka- Ople są bardzo delikatne, nawet rok takim nie pojezdzi... Zresztą każdy mechanik odradza Ople- więc coś oprócz mojego marudzenia w tym musi być...

HYHY a o Wartburgu myślałeś :)??
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sie 2006, 21:49

Ja jestem mechanikiem i nie odradzam , wrecz polecam
Moja omega ma przejechane 178 tys km , ma jeszcze oryginalne tarcze chamulcowe w swietnym stanie (data jest na nich bita 07-1998 ) mialem w swym zyciu jz gdzies 28 samochodów , najbardziej zadowolony jestem wlasnie z opli , najmniej awaryjne najprostrze w naprawie (tych eksploatacyjnych) bo sie nie psuja !
a co polecają Ci mechanicy co odradzaja ople , moze audi <hahaha> <hahaha> <hahaha>
albo tą taczkę jaka jest VW golf do modelu III ? golf zaczyna sie od modeli IV <browar>

KA - moze jest i brzydkie , ale za to fajnie sie tym jedzie i ma niesamowity wypas za kwote w która sie miesci Hyhy

[ Dodano: 2006-08-14, 21:55 ]
Jawka pisze:
Andrew pisze:czyzby ludziska sie nie znali ?
tak, a handlarzom nie ma co wierzyć ?


ludziska nie wierza mnie !! oni wierzą tej marce zasiegają porady , pytają innych i dlatego kupują , inaczej by nie kupowali , corsa jest najbardziej poszukiwanym z aut uzywanych ...to jest fakt
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 14 sie 2006, 22:00

Andrew pisze:Ja jestem mechanikiem i nie odradzam , wrecz polecam
a ja znam takich którzy odradzają.... :>
Andrew pisze:Moja omega ma przejechane 178 tys km , ma jeszcze oryginalne tarcze chamulcowe w swietnym stanie (data jest na nich bita 07-1998 ) mialem w swym zyciu jz gdzies 28 samochodów , najbardziej zadowolony jestem wlasnie z opli , najmniej awaryjne najprostrze w naprawie (tych eksploatacyjnych) bo sie nie psuja !
teraz to ja już naprawde nie wiem, czy my po innym świecie chodzimy... czy sobie żartujesz. :? a powiedz mi jakiś marek były te auta??
Andrew pisze:albo tą taczkę jaka jest VW golf do modelu III ? golf zaczyna sie od modeli IV
Golf, Golfem ale nie powiesz mi, że VW to są kiepskie auta?? chyba nawet mercedesy nie dorównują im w wytrzymałości...
Andrew pisze:corsa jest najbardziej poszukiwanym z aut uzywanych ...to jest fakt
owszem, na giełdzie co drugie auto to Corsa... ale czemu??
po pierwsze: są stosunkowo tanie- nawet bardzo tanie, po drugie: jak na swoją cenę jako tako wyglądają i nie jest wstyd jechać tym do kościoła, po trzecie: częsci są tanie, po czwarte: jest ich duży wybór, ale którykolwiek z tych punktów ma coś wspólnego z jakością?? nie, nie ma.... ma z tym, że Polacy bide klepię... i auto nie może mieć więcej niż 10 lat bo jak to w ogole brzmi <hmm> Mimo, że takim 10 latkiem pojezdzi jeszcze drugie a Opel za trzy mu się rozsypie...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 14 sie 2006, 22:11

Wszyscy wala stereotypami, a ople to naprawde dobre samochody, stare vectry jezdza do dzis, tak jak calibry, kumpel ma, nic sie nie sypie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 14 sie 2006, 22:17

TFA pisze:stare vectry jezdza do dzis,
z podziurawionymi od rdzy puklami :P
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 14 sie 2006, 22:22

Jawka pisze:z podziurawionymi od rdzy puklami :P


jak sie nie dba to kazdy tak jezdzi, ostatnio widzialem passata B5 zardzewialego.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 sie 2006, 22:23

Vectry jak vectry, ale stare Passaty (nawet te stareńkie modele, starsze ode mnie), piękne kanciaki, do dziś są niezłe. Stare VW-je są nie do zdarcia <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 14 sie 2006, 22:25

TFA pisze:jak sie nie dba to kazdy tak jezdzi, ostatnio widzialem passata B5 zardzewialego.
dbanie nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o stan pukli....
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 14 sie 2006, 22:37

VW Corrado polacam ;)
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 14 sie 2006, 22:38

Jawka pisze:dbanie nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o stan pukli....


Nie znam sie na slangu, chodzi ci o progi ? u znajomego nie ma zadnej rdzy w vectrze 1991.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 14 sie 2006, 23:06

TedBundy pisze:stare Passaty (nawet te stareńkie modele, starsze ode mnie), piękne kanciaki, do dziś są niezłe. Stare VW-je są nie do zdarcia <evilbat>
Fakt, dobrze sie trzymaja. Ale ja wole japonce :] Zero problemow - dopoki ktos we mnie nie wjedzie :/ I to nie z mojej winy - zeby nie bylo :P
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 15 sie 2006, 08:25

TFA pisze:Nie znam sie na slangu, chodzi ci o progi ?
słowo pukle to nie jest slang :/
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 15 sie 2006, 08:31

Moj Ford Taurus z 97 roku zapierdziela jak nowka i jak nowka wyglada. Bezproblemowy, wszystko na miejscu i serwis nie jest drogi.
A Ople wcale zlymi samochodami nie sa.
Ale osobiscie twierdze, ze najlepsze sa Toyota, Mitsubishi i Hyunday
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 sie 2006, 08:46

No i gdzie jest Mysiorek ?? same of topy tutaj , Hyhemu nie o takie posty chodzi ! <aniolek>

Hyhy mam jeszcze jeną propozycję , VW polo , albo seat arrosa seata za 12 tys tez kupisz w wysokim roczniku nawet 2000
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 15 sie 2006, 09:00

Andrew pisze:VW polo
brzydkie, ale to już bym mogła się zastanowić....
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"


Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości