Kablowanie na forum i zgłaszanie postów do moderacji

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Czy uważasz, że donoszenie na forum jest godne pochwały?

Tak
17
41%
Nie
18
44%
Nie mam zdania
6
15%
 
Liczba głosów: 41
Awatar użytkownika
wariatka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 02 maja 2008, 23:38
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wariatka » 19 wrz 2008, 14:45

to nie rozumiem..ciezko bylo pomoc?? tylko byc w dodatku niemilym??

[ Dodano: 2008-09-19, 14:47 ]
zreszta forum jest zeby sobie pomagac i doradzac a nie byc chamskim i niemilym. ot co
-będę brał Cie!
-gdzie?
-w aucie!
-mnie?
- Cie..
-niee
-ehe!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 wrz 2008, 15:01

pokaz to owo chamstwo - czekam
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 19 wrz 2008, 15:05

wariatka pisze:ciezko bylo pomoc?

Nie, dlatego pomoc została udzielona.
Odmienność interpretacji to już osobny temat zupełnie.
wariatka pisze:forum jest zeby

Ooo, na temat tego też już różne wersje słyszałam :D
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2008, 15:07 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wariatka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 02 maja 2008, 23:38
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wariatka » 19 wrz 2008, 15:47

tylko ze tej pomocy jakos nie dostalam..wiec o czym gadka ze ja otrzymalam??
-będę brał Cie!

-gdzie?

-w aucie!

-mnie?

- Cie..

-niee

-ehe!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 wrz 2008, 15:53

Ty - jednak ciezko kapujaca jesteś - wezcie jej wytłumaczcie <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 19 wrz 2008, 15:56

wariatka pisze:tylko ze tej pomocy jakos nie dostalam..wiec o czym gadka ze ja otrzymalam??
pani_minister pisze:Źle założony, w złym miejscu temat, z dobrego serca moda przeniesiony we właściwe miejsce, z informacją, jaka zawsze przy przenosinach tematu idzie.

+ ostrzeżenie, które pomocnie ukazuje właściwą scieżkę.

Ale głupi ci rzymianie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 wrz 2008, 17:52

wariatka ( kolejna osoba ze swietnie dobranym nickiem) przestań rozczulać się. Przeczytaj sobie jaki jest temat Kablowanie na forum i zgłaszanie postów do moderacji i teraz się zastanów czy to co piszesz jest zgodne z tematem. Jeśli było by to za trudne ( bo i tak się też czasami zdąża) to ja Ci z dobrego serca podpowiem. Twoje żale są nie na temat.
Awatar użytkownika
wariatka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 02 maja 2008, 23:38
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wariatka » 19 wrz 2008, 18:35

jak i polowe w tym temacie

[ Dodano: 2008-09-19, 18:36 ]
i andrew nie zycze sobie obrazania mnie ze jestem ciezko kapujaca
-będę brał Cie!

-gdzie?

-w aucie!

-mnie?

- Cie..

-niee

-ehe!!
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 wrz 2008, 18:44

Ej ale NOWI, kazdy (prawie) byl tu skarcony za cos i nawet w momencie kiedy sie znales z modem osobiscie :) ja tez mialem ostrzezenie nawet nie jedno i dlugo je dumnie nosilem za bluzgi :D ale wiedzialem, ze juz tak duzo kur wic nie mozna. I jakos nie placze z tego powodu, mody sie zmienily, mam o tyle dobrze ze mnie wszyscy lubia [:D] tak wiec o co Wam chodzi? Nie wiesz co i jak za co, zakladasz drugie konto i grzecznie piszesz do kogos, kto dal Ci bana, ze to jest nieporozumienie. Nie wierze ze nasze mody po zlosci by w takiej sytuacji zrobily, bez zadnego konkretnego powodu, nie wierze. To sami dobrzy ludzie :)
BTW teraz to spokoj jest tu bywalo tak ze wszyscy latali z warnami <hahaha>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
wariatka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 02 maja 2008, 23:38
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wariatka » 19 wrz 2008, 18:48

zalozylam 2 tematy zupelnie przez przypadek...a nie nie umialam tego skasowac to nie moja wina..i to nie jest tak ze wielce sie tym zalamalam tylko stwierdzilam fakt ktory wytapil...
-będę brał Cie!

-gdzie?

-w aucie!

-mnie?

- Cie..

-niee

-ehe!!
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 19 wrz 2008, 18:57

Dobra, koniec tego dobrego nie-tematycznego :)

wariatka, dalsze dyskusje i żale proponuję na priv wysyłać do dowolnego moda.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 wrz 2008, 19:03

wariatka pisze:i andrew nie zycze sobie obrazania mnie ze jestem ciezko kapujaca

Przepraszam jesli uraziłem, ale ja tylko stwierdzam fakt , w innym temacie też to widac
Obrazanie to calkiem cos innego , ja sie tego nie dopuscilem inaczej juz bym dostal warna .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
wariatka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 02 maja 2008, 23:38
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wariatka » 19 wrz 2008, 19:34

mimo wszystko poczulam sie obrazona..ale spoko...przeprosiny przyjete..
-będę brał Cie!

-gdzie?

-w aucie!

-mnie?

- Cie..

-niee

-ehe!!
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 19 wrz 2008, 19:36

wariatka pisze:i andrew nie zycze sobie obrazania mnie ze jestem ciezko kapujaca

Wydaje mi się, że w Twoim przypadku to jednak komplement <pijak>
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 20 wrz 2008, 03:07

Olivia pisze:że na tle naszego forumowego ogródka, Twój nick idealnie pasuje do Ciebie. :)


wśród tych jakże szlachetnych i wspaniałych gatunków warzyw i kwiatów forumowego ogródka zachwycających jakże szlachetnym i wspaniałym zapaszkiem w rodzaju (i to tylko z tego tematu):

Chwasty wyplenić należy!


Ty - jednak ciezko kapujaca jesteś - wezcie jej wytłumaczcie


Ale głupi ci rzymianie.


wariatka ( kolejna osoba ze swietnie dobranym nickiem)


Przepraszam jesli uraziłem, ale ja tylko stwierdzam fakt , w innym temacie też to widac


wariatka pisze:i andrew nie zycze sobie obrazania mnie ze jestem ciezko kapujaca

Wydaje mi się, że w Twoim przypadku to jednak komplement


ja zawsze pozostanę chwastem. z ochotą nim pozostanę. takim chwastem, który nie wciska owego wykrzykniczka ... i który tym samym nie życzy sobie być zdanym na wyczucie taktu, smaku i właściwych zasad zachowania tych jakże powalających urodą i jednocześnie zaskakujących swoją użytecznością roślin forumowego ogródka ... choć może przydatność byłoby określeniem lepiej oddającym ich istotę zważywszy na miejsce, w jakim znajdujemy się … ani na twoje wyczucie, oliwia … ani na kogokolwiek innego poza moderatorami tego miejsca.

Mona pisze:Swoja drogą... Ciekawe, dlaczego "chwastek", hmm? Jakaś trauma niedawno, czy jak?


najświeższa trauma o jakiej spieszę donieść: nadal nie mogę powrócić do równowagi psychicznej po tym jak wujo_macias nazwała mnie głupawą ... innych nie pamiętam, przepraszam mona.

a ... i oczywiście także uważam iż:

Olivia pisze:wszelkie przejawy chamstwa, złego smaku i nietaktu powinny być tępione.


przez moderatorów.

dziękuję oliwia za pozdrowienia.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 wrz 2008, 03:54

chwastek pisze:nazwała mnie głupawą ...

chyba głupawą.

Koniec z tymi wycieczkami osobistymi <cisza>
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 wrz 2008, 08:20

chwastek pisze:przez moderatorów.

Oczywiście, bo tylko oni mają takie uprawnienia. Ale to nie oznacza, że jak coś takiego zauważę, nie mam prawa tego wyrazić.

Weź się, chwastek, zajmij czymś użytecznym w życiu. Bo chyba bardzo się nudzisz...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 20 wrz 2008, 11:13

Olivia pisze:
chwastek pisze:przez moderatorów.

Oczywiście, bo tylko oni mają takie uprawnienia. Ale to nie oznacza, że jak coś takiego zauważę, nie mam prawa tego wyrazić.


tak, na tym forum, technicznie zostało ci to umożliwione, oliwia, istnieje taki wykrzykniczek który umożliwia tobie donieść do moderacji ... masz prawo donieść, masz prawo wyrazić siebie samą w taki sposób, takim działaniem: "zgłoszeniem tego posta do moderatora i administratora" ... piękny kwiatuszku

możesz nawet spróbować, tak jak to uczyniło gro osób w tym temacie, w sposób mniej czy bardziej zdesperowany, przekonać i mnie do takiego wyrażania siebie


Olivia pisze:Weź się, chwastek, zajmij czymś użytecznym w życiu. Bo chyba bardzo się nudzisz...


swoje wahanie możesz uznać za pewnik - w życiu zajmuję się czymś pożytecznym. tutaj czasami powiewa nudą.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2008, 11:17 przez chwastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 wrz 2008, 14:07

Wiesz co, chwastek, analogicznie mogłabyś wystosować apel do tych Userów, którzy dostają ostrzeżenia i dziwię się temu, że jeszcze tego nie zrobiłaś <hmm>
Sądzisz, że osoby, które zasłużyły na ostrzeżenie, wyrażają po prostu siebie i to jakoś bardziej kulturalnie, aniżeli osoba, która kliknie na wykrzyknik?
Takie bezstresowe reagowanie już niektórzy uprawiają, wobec młodzieży, a później widać efekty, często żałosne bardzo.
Bronisz tych, którzy śmiecą, a potępiasz tych, którzy sprzątają - ot, ciekawe podejście :D
chwastek pisze:tutaj czasami powiewa nudą.

To przez klikanie na wykrzykniki, bo inaczej, to coś działoby się - ktoś rzuciłby w kogoś mięsem, a inny potaplałby się w błocie z własnych słów. Taki "swojski" klimat byłby, czy mylę się?
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 20 wrz 2008, 15:46

Mona pisze:Wiesz co, chwastek, analogicznie mogłabyś wystosować apel do tych Userów, którzy dostają ostrzeżenia i dziwię się temu, że jeszcze tego nie zrobiłaś <hmm>


a mogłabyś napisać, mona, wprost, czego dotyczyć miałby taki mój apel, o co tobie chodzi – bo czytając to co napisałaś poniżej odnoszę wrażenie, że nie bardzo rozumiemy się

a jeżeli kiedykolwiek jeszcze zdarzy się tobie zadziwić nad moim postępowaniem, to nie zawracaj sobie tym głowy zbyt, o ile mogę w ten sposób zasugerować bo przecież dotyczy to mojej osoby – nie spodziewaj się, że poprzez wirtualne kontakty z kimkolwiek będziesz w stanie na tyle go poznać, aby móc trafnie przewidzieć jego kolejne zachowania.


Mona pisze:Sądzisz, że osoby, które zasłużyły na ostrzeżenie, wyrażają po prostu siebie i to jakoś bardziej kulturalnie, aniżeli osoba, która kliknie na wykrzyknik?


osoba która zasłużyła na ostrzeżenie wyraża siebie równie mało kulturalnie jak i osoba która donosi na nią poprzez kliknięcie w wykrzyknik. nie bronię i nigdy nie broniłam osób, które słusznie zasłużyły na ostrzeżenie i je otrzymały od moderatora (administratora czy kogo tam jeszcze, kto tutaj może wymierzać takie kary)

Mona pisze:Bronisz tych, którzy śmiecą, a potępiasz tych, którzy sprzątają - ot, ciekawe podejście :D


nie bronię tych którzy śmiecą – potępiam tych, którzy donoszą ... tym bardziej, iż jak można przekonać się, czytając tych, którzy tak bardzo palą się tutaj do sprzątania, potrafią oni „chwilę” potem jak powymiatają innych, i po sobie pozostawić podobne kupy. to jest dopiero ciekawe podejście !



Mona pisze:
chwastek pisze:tutaj czasami powiewa nudą.

To przez klikanie na wykrzykniki, bo inaczej, to coś działoby się - ktoś rzuciłby w kogoś mięsem, a inny potaplałby się w błocie z własnych słów. Taki "swojski" klimat byłby, czy mylę się?


to była odpowiedź na tą uwagę oliwii:

Weź się, chwastek, zajmij czymś użytecznym w życiu. Bo chyba bardzo się nudzisz...


bo wydało mi się, że chciałaby upewnić się, co do słuszności swojego założenia, iż musi mi się ogromnie w zyciu nudzić, skoro poświęcam tyle swojego czasu i energii na tak liczne próby (kilka postów uzbierało się) przekonywania innych tutaj, iż kliknięcie w wykrzyknik to donosicielstwo. i zostało to napisane w lekkim tonie ironicznym zważywszy, iż oliwia nie jest jedyną osobą tutaj, która sugeruje mi próbę mojego nieuzasadnionego (bo w jej przekonaniu również nie mam racji) skupienia na sobie uwagi, szukania sensacji czy innych wrażeń z nudów jedynie.

to nie byłby "swojski" klimat dla mnie mona. ale rozumiem, że z tego, co pisałam tutaj na forum wczesniej wywnioskowałaś, że klimat obrzucania się mięsem i taplania się w słownym błotku jakie w wyniku takiego obrzucania się powstaje, takim błotku i mięsie które zasługuje na ostrzeżenie, to moja najlepsza rozrywka i sposób na rozwianie nudy. czy mylę się?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 wrz 2008, 16:08

chwastek pisze:czytając tych, którzy tak bardzo palą się tutaj do sprzątania, potrafią oni „chwilę” potem jak powymiatają innych, i po sobie pozostawić podobne kupy. to jest dopiero ciekawe podejście !

I tu waśnie dorobiłaś się kolejnego ostrzeżenia, nie iem ile razy mam jeszcze pisac, ze jest odpowiedni temat na tego typu oceny

chwastek pisze:przekonywania innych tutaj, iż kliknięcie w wykrzyknik to donosicielstwo

Jaki masz w tym interes ??
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 wrz 2008, 00:30

chwastek pisze:a mogłabyś napisać, mona, wprost, czego dotyczyć miałby taki mój apel, o co tobie chodzi – bo czytając to co napisałaś poniżej odnoszę wrażenie, że nie bardzo rozumiemy się

Sama dojdź do tego, bo mi się nie chce i tak, pewnie nie zrozumiemy się.
chwastek pisze:to nie zawracaj sobie tym głowy zbyt,

Tak jak Ty "donosicielstwem"? ;)
chwastek pisze:to nie byłby "swojski" klimat dla mnie mona. ale rozumiem, że z tego, co pisałam tutaj na forum wczesniej wywnioskowałaś, że klimat obrzucania się mięsem i taplania się w słownym błotku jakie w wyniku takiego obrzucania się powstaje, takim błotku i mięsie które zasługuje na ostrzeżenie, to moja najlepsza rozrywka i sposób na rozwianie nudy. czy mylę się?

Nie wiem, bo mamy tutaj tylko wirtualny świat, dlatego zapytałam, ale Ty nie odpowiedziałaś mi.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 283 gości