Totalna ktapa

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Totalna ktapa

Postautor: mika » 05 maja 2006, 15:04

jestem zalamana....a wszystko to wina...moja....

pracuje jako hosstessa, wiadomo czasem praca jest czasem nie ma, jako ze mieszkam gdzie indziej niz pracuje i studiuje nie zawsze moge przyjac zlecenie. teraz zadzwonili do mnie bo nikogo nie mogli wziasc z miasta bo wszyscy wyjechali na dlugi weekend, po namysle zgodzilam sie bo kasa na wakas\cje sie przyda. mialam jeden dzien na spakowanie i przyjazd a bylam w srodku sprzatania calej gasrderoby, ale ok spakowac sie i dojazd to nic innego. do wieczora sie uwinelam ze sp[rzataniem, rano wstalam i sie zaczelo, po pierwsze nie odebralam paczki na poczcie i mozliwe ze zwoca ja do nadawcy, bo zagubilam awizo a babka nie mogla znalesc, wrocoilam spakowalam sie i polecialam na busa...ale nie wzielam ksiazeczki zdrowia. w pracy dalki mi stroj, zawiezli na miejsce i pytaja czy mam ksiazeczke..a ja w panike ze nie mam, ale myslalam ze mam tutaj na stancji, zawiezli mnie, przekopalam wszystko ale nic... zostala w domu... caly dzien drugiej hosstessie zrujnowalam juz nie mowiac o firmie ktora poniosla koszty..jak by ktos chociaz mogl za mnie stanac... ale nikogo nie mam tu z ksiazeczka :(. czuje sie strasznie, moge sie pozbierac, jeszcze jestem tu sama, jedynie kot ktory nie lubi sie tulicv sie przechadza...nie wiem jak do jutro wytrzymam...a m
yslalam ze bedzie tak pieknie....strasznie nawalilam.....i to nie to ze tylko sobie zaszkodzilam ale i innej dziewczynie i firmie ktora mnie zatrudnia...dobrze ze jutro moge stanac i pojutrze :(((
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
Awatar użytkownika
credo
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2006, 23:49
Skąd: ze świata
Płeć:

Postautor: credo » 05 maja 2006, 15:13

Co do paczki to powinno przyjść awizo powtórne...
A co do całej sytuacji to cuż człowiek jest tylko człowiekiem i błędy mu sie popełniać zdaża. Nie przejmuj się tym aż tak bardzo.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 05 maja 2006, 15:16

czazsami musi byc gorzerj zeby moc docenic chwile szczesliwe. Zobaczysz bedzie lepiej., Nie lam sie! A na drugi raz sprawdz 2 razy czy masz wszystko. Bedzie dobrze!
Pozdrawiam i glowa do gory!
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 05 maja 2006, 15:37

Olivia pisze:Nie ten dział. Dziękuję za uwagę.


zastanawiam sioe czemu nie ten dzial <belt> <belt> uwazalam ze ten temat nalezy do problemy lub nawet uczucia bo jestem tym totalnie zdolowana i zestresowana... widocznie moga w tamtym dziale byc tylko problemy milosne i uczucia milosne...

credo pisze:Co do paczki to powinno przyjść awizo powtórne...

wlasnie nie bylo ..a juz dluzszy czas lezala na poczcie bo wczesniej bylam na wyjezdzie...

credo pisze:A co do całej sytuacji to cuż człowiek jest tylko człowiekiem i błędy mu sie popełniać zdaża.


tak ale ja zawsze staram sie nie popelnic bledow a jak cos sie stanie to strasznie przezywam.... nie umiem sobie radzic z wlasna niedoskonaloscia...

Kermit pisze:A na drugi raz sprawdz 2 razy czy masz wszystko. Bedzie dobrze!


jak bym miala czas to bym sprawdzila ale czasu nie mialam bo bym sie spoznila na bus
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 maja 2006, 15:48

mika pisze:mialam jeden dzien na spakowanie
mika pisze:jak bym miala czas to bym sprawdzila ale czasu nie mialam bo bym sie spoznila na bus

miałas dzien na spakowanie sie i piszesz o braku czasu ??
to co ty tam pakoweałas??
mika pisze:uwazalam ze ten temat nalezy do problemy lub nawet uczucia bo jestem tym totalnie zdolowana i zestresowana... widocznie moga w tamtym dziale byc tylko problemy milosne i uczucia milosne...

to jest forum tematyczne, przy kazdym dziale jest napisane, o czym pisac mozna :]
a te bełty zachowaj dla siebie gapo
Awatar użytkownika
Bianconeri921
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 19 lis 2005, 11:30
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Bianconeri921 » 05 maja 2006, 15:59

każdy ma czasami zły, beznadziejny dzień. Ale to minie :) będzie dobrze ! Trzymaj się :*
"Chcieć - oznacza wpływać na przebieg wydarzeń"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 maja 2006, 16:19

Jejku nie histeryzuj tak. Trzymaj ze te hormony na wodzy ;)
Awatar użytkownika
Sylwunia24
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2006, 21:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Sylwunia24 » 05 maja 2006, 16:30

Kobieto wez sie w garść i zacznij po prostu myslec.No przykro mi troche bo pecha miałaś strasznego, ale pomysl sobie ze kiedyś bedziesz miała na głowie dom, dzieci, męża i prace... i co ty wtedy zrobisz????
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 maja 2006, 19:11

Przejdzie :) zawsze przechodzi.

Ja tylko w sprawie tego awiza, co tak Cię stresuje - ja na pocztę chodzę często z samym dowodem i nigdy nie mieli problemu ze znalezieniem i wydaniem mi paczki. A poczta duuuża jest i w dodatku w dowodzie mam inny adres niż ten, pod którym mieszkam i na który paczki przychodzą :] Znajdź okienko z przyjemnie wyglądająca panią, powiedz, że zgubiłaś awizo i powinno byc ok.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 571 gości