Co z tym forum nie tak?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

unick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2006, 10:50
Skąd: ze srodka
Płeć:

Postautor: unick » 07 kwie 2006, 00:06

przeczytalem i napisze tylko jedno zdanie ,,pewnie dlugie, forum to wypowiedzi jakiekolwiek plynace z wnetrza a nie z myslenia ''jesuu to juz bylo'', ''matko a moze powielam posta?'' ,, myslicie o tym teraz jak stworzyc najwieksze mury zza ktorych nie dostanie sie jak to piszecie wirzchycielstwo,,, i upierdliwosc, pomijajac naturalnosc i emocje cokolwiek co pozwala byc nieograniczonym w wypowiedziach , pytam w czym sa zle kontrowersje ? w czym sa zle inne zachowania niz przewidziane w regulaminach, szzcescie boskie ze nie mam tak scislego umysly jak niektorzy i nie pisac mi prosze teraz ze znow robie rewolucje ,,ale zabija sie tak tworczosc jakaby nie byla , jesli nie ona, nadal siedzielibysmy na drzewach i chcieli z niego zejsc ale nie mogli bo ,,,,,REGULAMIN od pana boga by nam zabranial wziac w lape kij i przywalic malpie...
Stara gwardia ....hm i co z tego ,, to zachowanie jak z kolonii dla przedszkolakow ,wybaczcie ale z lekka smieszne ,,''ej ty uwazaj my tu byli wczesniej i dluzej smyku i sie dostosuj bo w leb jak nie bedziesz krakal jak i my albo w przyjetych ramach niekoniecznie ci odpowiadajacych.'' I gdzie tu rewolucja ? ze strony nowych ,,nie wiem.. ludzie pisza i juz zamiast cieszyc sie ze jest ich wiecej to myslicie jak ich wyrzucic bo sa INNI, I co z tego ze wypowiadaja sie wg was glupio , nie kazdy ma poziom Einsteina, a propos nie rozumiany wiele lat a jednak genialny. Tylko innnosc i cala tecza osobowosci robi kolorowy swiat forum ,,co byloby gdzyby nie bylo takich papaug w stadzie wrobelkow?? A nic krecenie sie w kolko i wegetacja ... Nie ma spontanicznosci wypowiedzi jesli sie zastanawiam czy aby juz to nie bylo powiedziane. Jasne ze nie ma tu demokracji ani wolnosci ale nie zachaczajcie niebezpiecznie o hegemonie i to niekoniecznie trafiona.Wolnosc to uswiadomiona koniecznosc ale NIEEE hamulcowy na kazdej prostej i tyle.
Powiedzial ktos ze robia sie grupki -choc sie nie robia- ktore gromadza sie wokol nowych wichrzycieli i co?? choc ich nie ma trzeba ich wywalac?! A WIECI mysle ze to swiadczy tylko o tzw starej gwardii jesli jest ,,,ze jest po prostu taka wlasnie --szuka przeciwnika bo przeciwnik musi byc i tyle i jesli tak jest to swiadczy tylko o slabosci ,,bo najpierw z odmiennymi zdaniami powinno sie dyskutowac bo to podobno forum dyskusyjne. Andrew ma racje i zaraz powiecie ze jest urobiony ,,,takich jednostek sie nie da urobic ale szybko sie je wylawia z tlumu bo nie sa wrobelkami ,,Andrew sorki za twoja osobe jako przyklad.
Jestem stary upierdliwy typek ,ok , ale ostatnie cos jeszzce . 2+2 = 4 Hhmm moze, ale dyskusja powstaje tylko wtedy jesli ktos powie ze rowna sie 5 i nie oznaza zze trza gosci uwalic regulaminami ale popatrzec czemu twierdza ze im to rownanie wychodzi inaczej --to jest dyskusja ,,pole walki , bo tutaj nikt nie walczy przeciez jest za oknem na ulicach i nie mapotzrby jej przenosic tutaj ,, jesli wszedzie zauwazacie potyczki a nie pole do dyskusji to bedzie rzeczywiscie mialko i z przyklaskiem,,, Moje skromne zdanie. OK , a tak w ogóle witam
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 07 kwie 2006, 00:26

unick pisze:Wolnosc to uswiadomiona koniecznosc ale NIEEE hamulcowy na kazdej prostej i tyle.

Jednak wróciłeś... czemu? Bo tu jest inaczej? Bo tu nie ma gówna? Skąd uciekłeś? Z jakiego gówna?
Może to dzięki HAMULCOWYM nie jest tu tak źle, że się chce wracać?!
Hmm... ??

[ Dodano: 2006-04-07, 00:31 ]
unick pisze:Powiedzial ktos ze robia sie grupki

OOooo.... dodałeś coś w międzyczasie... :D
unick pisze:2+2 = 4 Hhmm moze, ale dyskusja powstaje tylko wtedy jesli ktos powie ze rowna sie 5
Hmmm... teraz TO skumałeś ?? !!
To wypowiadaj się w topicach tematycznych !! (słownie: t e m a t y c z n y c h ) , a nie bij piany na modów. To forum jest forum TEMATYCZNYM !
KOCHAJ...i rób co chcesz!
unick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2006, 10:50
Skąd: ze srodka
Płeć:

Postautor: unick » 07 kwie 2006, 00:32

mysiorek i widzisz sam zaczynasz poletko walki ,,czemu?
GOWNO to cos na czym niezle rosnie wszystko a na nijakim czyms niekoniecznie ....
A tak swoja droga nie dla ciebie wrocilem ,hahah wybacz ale dla grupek ktore rozwalaja ustalony porzadek , bo ich sie czyta z pasja a innych hmm <belt> ,,,takiej wypowiedzi oczekiwales??
no to prosze...
o ile widze wypowioedzialem sie we wszystkie iinne tematy wiec co znow zle???


Wiesz gdybym byl zlosliwy powiedzialbym teraz ,,,poco takie zaczepki typu ''z jakiego gowna uciekles ? i dalbym ci ostrzezenie <hahaha> ale oczywiscie tylko tobie wolno obrazac ,,nie ma sprawy ,,i teraz znow sie posypie na wirzchycielstwo -prawda?
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2006, 00:40 przez unick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 07 kwie 2006, 00:39

unick pisze:no to prosze...

No to proszę :)
Jeśli zamierzasz znowu tu wrócić... wróć normalnie, a nie przez taki topic... O.K.?
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2006, 00:43 przez Mysiorek, łącznie zmieniany 1 raz.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 07 kwie 2006, 00:42

unick pisze:Tylko innnosc i cala tecza osobowosci robi kolorowy swiat forum ,,co byloby gdzyby nie bylo takich papaug w stadzie wrobelkow??

Inność, ale nie głupota! Na glupote nie ma przyzwolenia.
Unick Porzadek musi być
unick pisze:zabija sie tak tworczosc

O czym Ty gadasz? Tworczoscia jest topik:"mam 15 cm. to malo czy duzo?" ?? <lol>

No, a tekst o regulaminie jest absolutnie zajebisty :D Wiesz, co dzialoby się gdyby nie bylo regulaminu?
unick pisze:pytam w czym sa zle kontrowersje ?
w przekraczaniu ogolnie przyjetych norm
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 kwie 2006, 08:14

Regulamin regulaminem , ale tu sie banuje nie za ustalenia regulaminowe , ale i za to ze ktos ma niewygodne poglady
I by było wszystko jasne ! sam jestem jak najbardziej za porzadkiem ! ale martwi mnie zabanowanie np. Jabłon , w temacie - który poruszyłem w osobnym temacie , wczesniej SueElen , takich przypadków nie powinno byc
ae to moje zdanie
o warnie danego mi przez Ukochanego , słodkiego , wielkiego , wspanialego , ulubionego (i pisze to bez podtekstów )!!!! Mysiorka ...juz nie wspomne , ale juz mi przeszło co nie znaczy , ze zapomnialem <browar> <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 07 kwie 2006, 09:21

Pewnie Unick już tego nie widzi ale napiszę bom niezłomna i nieustraszona :)

Unicku drogi. Prawdopodobnie orgyinalnościa i mądrością swoich pogladów wzbudzasz po prostu zazdrość co poniektórych modów.

Czy będzie wielkim złamaniem Regulaminu jeśli napiszę, ze w szczególności Mysiorka chociaż może i trochę Fisha ? :)

Po zbanowaniu Ciebie Unicku taki oto Mysiorek zaczął pisać topici typu:
Jutro, Rownoległość i coś tam jeszcze, które jako żywo "w stylu" przypominały Twoje Unicku. Tak wcześniej wyśmiewane jako niby "odleciane"

To jest właśnie "żydowska" metoda. Najpierw kogoś zniszczyć a później ukraść mu pomysły i jeszcze się nimi szczycić.

Aktualny Ban Unicka nie ma żadnych podstaw prawnych.

Zgłaszam wniosek o usunięcie Mysiorka z grona Moderatorów za łamanie Regulaminu, Chyba, że ktoś mi poda konkretny punkt regulaminu, który złamał Unick.

Mysiorku, ja nic do Ciebie personalnie nie mam ale po prostu robisz głupio i źle. Naprawdę <chory>
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 07 kwie 2006, 09:25

Wniosek odrzucony.
jesteś taka sama jak i Unick, wróciłaś po banie i znowu dymisz. On zrobił to samo i za recydywę dostał.
Napisz cos jeszcze to będziesz miała znowu urlop.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 07 kwie 2006, 09:26

Ja nie dymię tylko mówię co myślę.

Buzi :)
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 kwie 2006, 09:33

jabłoń pisze:i mądrością swoich pogladów wzbudzasz po prostu zazdrość co poniektórych modów.

<hahaha> A ja jakoś tej mądrości nie zauważyłam. To jakaś mądrość dla wtajemniczonych. <czarodziej>

Jednak 2 ostrzeżenie jabłoni to właściwie nie wiem za co. :/
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 kwie 2006, 09:35

no niestety , gdzie ognisko płonie tam i dym sie pojawia , jedno z drugim jest powiazane , i póki jest kulturanie , jest wszystko oki
na wniosek o usuniecie Mysiorka mówie stanowcze NIE !!
TAKI NADGORLIWIEC SIE TU JEDNAK PRZYDA ! <aniolek>
PS.
uwielbiam dym , jego zapach , szczegulnie palonych lisci jesieną <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 kwie 2006, 09:45

też mnie dziwią środki zastosowane do Unicka :/ Może tak lepiej by było dać mu się wykazać, dać szansę na zaprezentowanie swych myśli i poglądów, a nie mówić "nareczka!" po 2 postach po jego powrocie? <chory>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 kwie 2006, 09:49

dlaczego troje ma decydować kogo mam czytać ?? <aniolek> chyba ze złamali drastycznie regulamin , wszak nie wszystko musze wiedziec , jednak Jabłon ...jest przykładem iż nie złamała a zostala zabanowana <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 07 kwie 2006, 09:52

TedBundy, dostal bana za tekst :
unick pisze:A tak swoja droga nie dla ciebie wrocilem ,hahah wybacz ale dla grupek ktore rozwalaja ustalony porzadek

tyle ze Mysipisiorek zapomnial dopisac cos jeszcze , czyli :
unick pisze:takiej wypowiedzi oczekiwales??

Zmienil sens wypowiedzi i ustalil iz unick wrocil namieszac , a unick po prostu mu cos zasugerowal pytajac czy o taka wypowiedz mu chodzilo . Ale niestety kazdy widzi co chce widziec .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 kwie 2006, 09:56

normalnie mamy przypadki uprzedzen co do niektórych forumowiczów
Ci zaś powinni miec to na uwadze wracajac
z wladzą ...sie nie wygra nigdy !! <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 07 kwie 2006, 10:01

Andrew pisze:Ci zaś powinni miec to na uwadze wracajac

ale ja nie rozumiem . Unick dostal bana za intencje zbrodni, a gdzie kaze sie za intencje a nie sama zbrodnie - to raz . a dwa - ja rozumiem ze "wladza" chciala zapobiedz dalszemu rozwojowi tej pseudorewolucji, ale unick nie mial zamiaru niczego zaczynac , on pyta sie wprost
unick pisze:,,takiej wypowiedzi oczekiwales??


czy naprawde trudno zrozumiec sens tej wypowiedzi? W banie unick ma przeinaczone swoje intencje , i jak juz go dostal to ja jestem za tym by wpisac calosc wypowiedzi w ostrzezeniach :)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 kwie 2006, 10:10

Wstreciucha , ja nie pisze o terazniejszym przypadku ...tylko
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 kwie 2006, 13:28

A moze by juz zamknac ten temat? <aniolek>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 07 kwie 2006, 14:12

jabłoń pisze:Unicku drogi. Prawdopodobnie orgyinalnościa i mądrością swoich pogladów wzbudzasz po prostu zazdrość co poniektórych modów.


Nie banować Jabłonki! Dobrze jest się pośmiać :D

jabłoń pisze:Mysiorku, ja nic do Ciebie personalnie nie mam ale po prostu robisz głupio i źle. Naprawdę

Tak się składa, że Mysiorek w znacznym stopniu naprawił burdel, który się tu zaczął robić. Dziękuję Mysiorku <przytul>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 07 kwie 2006, 15:09

To ja mam tylko pytanie w kwestii formalnej, przed zabanowaniem mnie przez

dominanta Mysiora... <hahaha> <hahaha> <hahaha>

Kto decyduje, o tym kto jest modem ? Agnieszka czy insi jakowyś sponsorzy ? <aniolek>


Charlie, a Ty już mydła nie potrzebujesz.... ale może jednak się schylisz jeszcze raz <prysznic>
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 07 kwie 2006, 15:40

Kto decyduje, o tym kto jest modem ? Agnieszka czy insi jakowyś sponsorzy ?


Maverick ma główne zdanie, Agnieszka już dawno przerzuciła na niego tę kwestię. Ona zajmuje się stroną. A kto ma zostać ewentualnym nowym modem jest obgadywane wspólnie więc...sama rozumiesz :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 07 kwie 2006, 15:54

jabłoń pisze:Charlie, a Ty już mydła nie potrzebujesz.... ale może jednak się schylisz jeszcze raz


Zauważ Panno Jedyna Sprawiedliwa kto założył topik, że coś się komuś po****liło :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 07 kwie 2006, 20:53

fish pisze:Cytat:
A kto ma zostać ewentualnym nowym modem jest obgadywane wspólnie więc...sama rozumiesz


Ja proponuję wybory modów przez użytkowników z pośród chętnych kandydatów np. raz na rok ? jakaś ankietką czy w inny tam sposób elektronczny ? <aniolek>

Sir Charles pisze:jabłoń napisał/a:
Charlie, a Ty już mydła nie potrzebujesz.... ale może jednak się schylisz jeszcze raz

Zauważ Panno Jedyna Sprawiedliwa kto założył topik, że coś się komuś po****liło


I coś (dla siebie) pracowita Panienko osiągnąłeś dzięki ww. topikowi ? <aniolek> <hahaha> <pejcz>
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 kwie 2006, 20:58

jabłoń pisze:a proponuję wybory modów przez użytkowników z pośród chętnych kandydatów np. raz na rok ? jakaś ankietką czy w inny tam sposób elektronczny ?
Zgłaszaj wnioski. Ja tam uwazam, ze to niepotrzebne nikomu.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 kwie 2006, 23:25

Głosowanie głosowaniem, ale ostateczna decyzja chyba do Mava należy. A co jabłoniu, chcesz być modem? :P
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 08 kwie 2006, 00:04

Czemu wam tak zalezy? Po co ta walka? ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 08 kwie 2006, 00:09

sadi pisze:Czemu wam tak zalezy? Po co ta walka? ;DD

Tęsknota za dawnym nastrojem na tym forum. :]
Robię się sentymentalna.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 08 kwie 2006, 14:47

Może coś ze mną nie tak, ale mam nieodparte wrażenie, że posty Unicka to posty Andrew ;) Tak jakby ktoś celowo starał się pisać inaczej, ale zadziwiające, że błędy robią identyczne, gramatykę mają taką samą i nawet (odliczając jeden nadprogramowy przecinek) znaki przestankowe stawiają tak samo.

Znów mam manię prześladowczą... :(

A modzi niech będą od tego, żeby trzymać klimat forum. A jak ktoś nie pasuje, to wypadka. Pod byle pretekstem :D

Nie zgadzam się na demokratyczne wybory modów!!! Nie zgadzam się, żeby jakiś idiota/ -ka zostawał modem tylko dlatego, że sobie tak większość życzy. Bo ta większość może być nawiedzona jak taka Jabłoń np. i tacy potem będą tu rządzić. Po moim trupie!!!

Czy za Jabłoń przynależy mi się ostrzeżenie? W razie czego - toż to sama prawda, a ona i tak to odbierze jako komplement, więc mi się nie należy :D
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 kwie 2006, 14:56

mrt pisze:A modzi niech będą od tego, żeby trzymać klimat forum. A jak ktoś nie pasuje, to wypadka. Pod byle pretekstem


co to znaczy: nie pasuje? Masz monopol na prawdę i ocenianie innych? By ich wypieprzać bez powodu? <cisza> Wybacz, ale to nie Twój udzielny folwark <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 08 kwie 2006, 15:01

TedBundy pisze:co to znaczy: nie pasuje? Masz monopol na prawdę i ocenianie innych? By ich wypieprzać bez powodu? Wybacz, ale to nie Twój udzielny folwark
Zwracam uwagę, że na szczęście nie jestem modem, więc akurat mi możecie z takimi zarzutami naskoczyć ;P

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 384 gości