Co odstrasza kobiety???

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Co odstrasza kobiety???

Postautor: mariusz » 15 lut 2004, 23:12

Jakie cechy mężczyzn waszym zadniem odstraszają od nich kobiety???
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 16 lut 2004, 07:43

Smrodek... :lol:

Nie dbanie o higienę. A poza tym chamstwo, grubiaństwo, traktowanie ludzi jak rzeczy - choć czasem nawet tacy zyskują sobie grono wiernych towarzyszy (i towarzyszek). Osobiście nie lubię też namolnych moli, upierdliwych komarów doczepiających się jak rzep psiego ogona i gadaczy głupot. Zawsze odstraszał mnie typ wyglądających młodziej niż w rzeczywisości, "dorosłych" kujonów, z którymi nie dało się porozmawiać o niczym innym jak o biologii. No i wreszcie moi ulubieńcy - przynudzacze, którzy gotowi są na pierwszej randce opowiedzieć całą historię swego życia (zazwyczaj mocno podkoloryzowaną). Nie znoszę też usprawiedliwiaczy, takich co zawsze muszą wytłumaczyć, czemu tak zrobili, co się stało itd. Generalnie - tych, którzy gadają dużo i właściwie nic konkretnego, gadają dla samego gadania "bo o czymś mówić trzeba".
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 16 lut 2004, 09:35

Zawsze odstraszał mnie typ wyglądających młodziej niż w rzeczywisości


Co to znaczy? :) Bo nie bardzo zrozumialem (na googlach nie mogłem znaleźć ;))
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 16 lut 2004, 12:30

jesli zachownie ma duzo do zyczenia to wlasnie zachownie najbardzije pzreszkadza...facet musi mie ckulture osobista...i jakie stakie ogolne okrzesanie.....
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 lut 2004, 01:11

Mlodziej niz w rzeczywistosci czyli ma 18 lat a wyglada na 16 ;) Takie slociutkie chlopczyki :twisted: bleee
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 17 lut 2004, 10:24

No nie, Maverick - w myślach mi czytasz, czy co? :lol:
No i jeszcze taki typ nie odcięty pępowiną od mamusi... takich mężczyzn po prostu nie znoszę.
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 17 lut 2004, 10:38

Mlodziej niz w rzeczywistosci czyli ma 18 lat a wyglada na 16 Takie slociutkie chlopczyki bleee


O bu... to znaczy, że jestem spalony jako potencjalny kandydat na męża/chłopaka :? :wink:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 lut 2004, 16:53

SueEllen pisze:No nie, Maverick - w myślach mi czytasz, czy co? :lol:
No i jeszcze taki typ nie odcięty pępowiną od mamusi... takich mężczyzn po prostu nie znoszę.

Co do czytania w myslach to jak widac nie znasz moich mozliwosci :twisted:

A jak kto nie odciety od pepowiny to nikt go nie lubi, bo to wrozy przyszle klopoty na froncie ja-tesciowa :twisted: Poza tym to taki maminsynek jest co spod spudnicy nie wychodzi bo swiata sie boi :evil:
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 24 lut 2004, 18:59

nieokrzesany, wulgarny, niedbajacy o swoj wyglad, lalusiowaty, niezdecydowany, przekonany ze jest 7 cudem swiata, zakłamany
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 24 lut 2004, 22:33

-Albo wręcz z przesadą dbający o swój wygląg, potrafiący przesiedzieć 2 godziny przed lustrem układając nażelowane włosy...
-Facet,który w jednym zdaniu potrafi wypowiedzieć 3 normalne słowa a reszta to kur*** itp.
-Facet klejący się do mnie na jakiejś dyskotece, który mnie obmacuje, śmierdzący potem i piwem (alkoholem) :evil:
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sie 2005, 23:27

Jakie cechy mężczyzn waszym zadniem odstraszają od nich kobiety???

Zaniedbany, nachalny, nietolerancyjny, maminsynek, cham i porstak czyli wielki maczo, wszelkiego typu drsiarz, ktory nie ma czym zaimponowac poza pluciem na odległośc. Poza tym metrosexualny do bólu i nie potrafiący się zachowac. A i nachlany/nacpany.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 sie 2005, 11:21

moon pisze:cham i porstak czyli wielki maczo

Zgadzam sie w 100 %. Tacy sa nagorsi.

moon pisze:Poza tym metrosexualny do bólu

Pomaranczowy od solarium, wyzelowany ze az kapie, tak pachnacy, ze az smierdzacy itp <belt1>
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2005, 12:21

Nie no, zależy w jakim wydaniu ten metrosexualny. Znam takiego jednego i aż miło popatrzeć. A żelu to nie ma, a nawet jak ma cholera wie co na głowie, to i tak żelu nie widać. Zawsze wygląda, jakby od stylisty dopiero co wyszedł. Notabene jest z Krakowa (tak se napisałam, bo właśnie wylazłam z tematu "Skąd piszecie") :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 sie 2005, 13:16

Heh...było o facetach to teraz o kobietkach może :) ?
Jak widze dziewczyne z niezadbanymi rączkami a konkretnie paznokciami brudnymi to mi się niedobrze robi..a niestety mam okazje taką jedną często widywać i unikam jej jak ognia bo nie powiem jej żeby coś z tym zrobiła..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 14 sie 2005, 13:29

Maverick pisze:Nie dbanie o higienę. A poza tym chamstwo, grubiaństwo, traktowanie ludzi jak rzeczy - choć czasem nawet tacy zyskują sobie grono wiernych towarzyszy (i towarzyszek). Osobiście nie lubię też namolnych moli, upierdliwych komarów doczepiających się jak rzep psiego ogona i gadaczy głupot. Zawsze odstraszał mnie typ wyglądających młodziej niż w rzeczywisości, "dorosłych" kujonów, z którymi nie dało się porozmawiać o niczym innym jak o biologii. No i wreszcie moi ulubieńcy - przynudzacze, którzy gotowi są na pierwszej randce opowiedzieć całą historię swego życia (zazwyczaj mocno podkoloryzowaną). Nie znoszę też usprawiedliwiaczy, takich co zawsze muszą wytłumaczyć, czemu tak zrobili, co się stało itd. Generalnie - tych, którzy gadają dużo i właściwie nic konkretnego, gadają dla samego gadania "bo o czymś mówić trzeba".


wow :D

A nie sadzisz ze w kazdym facecie bedzie chociaz namiastka ktorejs z cech o ktorych napisalas? :P Moze jeszcze cos dodasz? :D Tak malo tego :D

/edit

Dobrze ze jestem inny :D a tak serio cieszy mnie ze mam zajebiste poczucie humoru i wiele wiele osob mi to mowilo :D

A BTW przeciez czasami jest tak, ze nie znasz dobrze kolesia i jak CI cos opowiada niekoniecznie na randce to gada i gada i wydaje ci sie ze wlasnie koloruje historie swojego zycia i chce ci ja cala opowiedziec, a przeciez wcale tak nie musi byc? :) Moze wsluchaj sie dobrze zanim cos o nim powiesz;P hyhy

Ja tam nie bronie nikogo, tylko tak zwracam uwage :P
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 14 sie 2005, 17:54

No i tu powinno się jeszcze Nawazniejsza myśl jaka mi przysła do głowy
Za co kobiety maja zal do facetów?
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 sie 2005, 21:53

Krzych(TenTyp) pisze:Za co kobiety maja zal do facetów?

Za to, ze jak juz zdobeda kobite, czesto przestaja sie starac, bo zdobyli. Nic bardziej mylnego!
Awatar użytkownika
sad234
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 11 sie 2005, 18:40
Skąd: ZachodniaPolska
Płeć:

Postautor: sad234 » 14 sie 2005, 22:17

.. ponoć im więcej tzw. cech odstraszających ma mężczyzna, tym jest bardziej atrakcyjny dla kobiety, gdyż budzi w niej instynkt pedagogiczno-macierzyński .. taki facet stymuluje w dziewczynie przymusową chęć wpłynięcia na niego ..

.. prawda-li to? .. <eee...> :DDD
.. zawrzyjmy nerwicowy sojusz i poszukajmy kozła ofiarnego ..

Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sie 2005, 22:17

Krzych(TenTyp) pisze:Za co kobiety maja zal do facetów?

Za wszystko. Facet jest zawsze winny, nigdy kobieta ;P
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 15 sie 2005, 10:21

Za to, ze jak juz zdobeda kobite, czesto przestaja sie starac, bo zdobyli. Nic bardziej mylnego!

no to ja przynajmniej niemam się czym martwić "D
moon pisze:Za wszystko. Facet jest zawsze winny, nigdy kobieta

Bez jaj :|
:p
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 sie 2005, 11:15

Krzych(TenTyp) pisze:no to ja przynajmniej niemam się czym martwić "D

ze co, Ty niby taki nie jestes ;P?
Awatar użytkownika
FlaY
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2005, 15:18
Skąd: Nad morzem
Płeć:

Postautor: FlaY » 15 sie 2005, 11:22

Hmm ogólnie czytajac wasze posty dochodze do wniosku ze każdy facet jest zły. Kazdy z nas ma w sobie cos z tego co napisałyscie ja akurat z rana potrzebuje z godzine moze troszke wiecej w łazience :P taki juz jestem z dbałosci o higiene :). Kazda z was lubi innych facetów i każdy z nas ma szanse u dziewczyny bo znajdzie sie taka która go pokocha :)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 15 sie 2005, 11:50

Yasmine pisze:
Krzych(TenTyp) pisze:Za co kobiety maja zal do facetów?

Za to, ze jak juz zdobeda kobite, czesto przestaja sie starac, bo zdobyli. Nic bardziej mylnego!


Nic bardziej mylnego! Kobieta zdobyta ktorej jest dobrze i jest dzieki niej dobrze jej facetowi, musi cos rozpierdolic bo nie czuje ze dzis kocha ja tak samo jak wczoraj i szuka innego zeby sie lepiej poczuc, tak to sie zazwyczaj grubo upraszczajac konczy! Dlatego Panowie poczekajmy az one dojrzeja zeby takich glupot nie robic! Czyli bierzmy sie za nie ok 40 :D albo i pozniej a do 40stki sie bawmy :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 sie 2005, 11:53

Hyhy pisze:musi cos rozpierdolic bo nie czuje ze dzis kocha ja tak samo jak wczoraj i szuka innego zeby sie lepiej poczuc, tak to sie zazwyczaj grubo upraszczajac konczy!

:D Hyhy, bo to wlasnie dlatego, ze jestescie tak pewni swego i nie musicie sie starac a my tak uwiebiamy jak sie o nas zabiega <aniolek2> .
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 15 sie 2005, 12:11

To sie nazywa wasza slabosc, chcecie miec wszystko w jednym a jak nie ma tego przez chwile to jestescie gotowe wziac 20stu zeby tylko to wszystko miec... bzdura totalna...
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 sie 2005, 13:32

Hyhy pisze:jak nie ma tego przez chwile to jestescie gotowe wziac 20stu zeby tylko to wszystko miec... bzdura totalna...

e tam przesadzasz. Juz cichutko, spokojnie <aniolek2>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sie 2005, 13:43

Ja nie żartowałam Krzychu. Taka prawda, ze kobieta potrafi mieć o wszystko pretensje. ;P
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 15 sie 2005, 22:48

Hyhy, bo to wlasnie dlatego, ze jestescie tak pewni swego i nie musicie sie starac a my tak uwiebiamy jak sie o nas zabiega .

No tak jest. Ale kazdy stara się zeby kochać was tak jak wy lubicie tlko mówcie nam to :D A bedzie o wiele łątwiej :D
moon pisze:Ja nie żartowałam Krzychu. Taka prawda, ze kobieta potrafi mieć o wszystko pretensje.

No a mężczyzna potrafi przymknąć na więkrzość oko :D No jezeli wie na co :P
I z tym zabieganiem trzeba dać partnerowi odpocząć bo czasem my też lubimy otrzymywać coś bezinteresowanie. :D Pamiętajcie o tym :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 16 sie 2005, 21:06

Krzych(TenTyp) pisze:Za co kobiety maja zal do facetów?

Krzych(TenTyp), Za wszystko za wszystko...A to że talerza nie odłoże a to że fotel nie wtym miejscu co rzeba stoi a to chodzi człowiek nie tak albo pasta do zębów nie odlożona w to miejsce w którym była (jakby to miało jakies znaczenie)a to że łazienka czasem troszke mokra po prysznicu i bóg wie o co jeszcze...
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 sie 2005, 00:11

mnie brzydki zapach z ust odstrasza ;)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 262 gości