PROPOZYCJA

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Co myslisz o zlocie?

Dobry pomysl, jestem za!
15
38%
Zdecydowanie nie...
7
18%
Nie mam zdania, moze kiedys... sam(a) nie wiem.
17
44%
 
Liczba głosów: 39
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

PROPOZYCJA

Postautor: J-94 » 02 lut 2004, 12:06

Tak teraz sobie myślę czy dało by radę zorganizować kiedyś jakieś spotkania grupowiczów mam na myśli utorzyć jakieś grupy bo wiadomo mieszkamy w różnych rejonach POLSKI , takie coś w rodzaju zlotu, spotkać się w gronie znajomych przy kawie ciachu czy lampce wina pogadać a potem w serwisie zrobić nowy dział pt zloty spotkania , galeria zdjęć ze zlotu też można by było zrobić to do adminów tej stronki pzdr J-94 :) co wy o tym myślicie
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 lut 2004, 12:19

Jesli chodzi o mnie to niespecjalnie sobie to wyobrazam... ;)


Ps: Dodalem ankietke.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 02 lut 2004, 13:19

Nie rozumiem po co te zloty. To chyba tylko dla tych, którzy nie mają przyjeciół w realu. :wink: Poza tym, na tym forum rozmawia się głównie o seksie i dlatego większość z formułowiczów wolałaby zostać anonimowa.
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 02 lut 2004, 13:28

MOŻE to i racja głupi pomysł ale niektórzy lubią wiedzieć z kim piszą a zresztą skoro tak chcecie to niech tak zostanie wszystko anonimowo niech zostanie
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 02 lut 2004, 13:33

ACHA przyjaciół można mieć dużo tylko czy każdy potrafi w realu rozmawiać tak otwarcie o sexie bo znając życie wstydzimy się nie piszę tu o sobie ale o innych, a ja do słowa przyjaciel podchodzę ostrożnie bo na słowo przyjaciel trzeba sobie zasłużyc na tym forum i tej stronce www czuję się bardzo dobrze jak mam problem to wiem że moge na was wszystkich liczyć bez wyjątku i zawsze tu zaglądam z przyjemnością :lol:
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 02 lut 2004, 17:52

Też o tym sobie myślałam, tylko, ze jestem zwolennikiem rożnych dziwnych połączeń i sytuacji, wiec od razu pomyslalam, ze jezeli mi to odpowiada to oznacza, że innym raczej sie to nie spodoba. Mam różne wyobrażenia na temat roznych osób z tego forum i z checia pobawiłabym sie w rozpoznawanie was w realu, ciekawe czy bym trafiła :lol: . Wyobrażam sobie ten zlot jako zwykło-niezwykłe nudne spotkanie, takie szkolne. Wręczanie jakiś dyplomów za aktywność, działalnosć społeczną :wink: . To jakies chyba zboczenie, ale kreca mnie rozne takie przedsiewziecia i w zasadzie mysle, że nikt tu nie nawypisywał rzeczy za które musiał by sie jakos szczegolnie wstydzic, chyba najbardziej przejmowalabym sie sprawa avatarow, bo nagle za wszystkimi tymi aktorkami, stworami i innymi cudami pokazą sie normalmi ludzie.
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 lut 2004, 13:50

Wlasnie Banka. Ciekawe co kryloby sie za tymi aktoreczkami ;)
I tez sobie tego nie wyobrazam. Mysle ze sztywno by bylo, no bo o czym tu mowic? O seksie?? ;) Ja glosowalem ze nie wiem. Czekam na innych. W koncu glosowac moze wiecej niz 2 osoby :)
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 03 lut 2004, 14:40

WIDZICIE mi o to chodziło bo przed kompem to karzdy jest rozmowniejszy a w realu?
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 03 lut 2004, 23:20

Kazdemu pewnie chodziloby po glowie - kto co napisał i jakie ma zboczenia. :D CO prawda wszyscy jestesmy na jednej plaszczyznie. to mogloby byc zabawne :) szczegolnie zgadywanie kto jest kim: np.
wychodzi ososba na srodek i mowi - ja mam kompleks malych piersi i tlum zgaduje :))
albo: 2 m-ce temu rzuciła mnie dziewczyna heihie
ryzykowne
:D
Kinia***
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2004, 11:45
Skąd: WeirdWorld
Płeć:

Postautor: Kinia*** » 04 lut 2004, 01:28

ŚWIETNY POMYSŁ!!! :) JESTEM Z WARSZAWY I CHCIAŁABYM ZORGANIZOWAC TAKI ZLOT..MYŚLĘ ŻE TO NIC ZŁEGO A RACZEJ OKAZJA DO MIŁEJ ROZMOWY I CIEKAWYCH ZNAJOMOŚCI..WIĘC JESTEM ZA! CO O TYM MYŚLICIE? CAŁUSKI :*
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 04 lut 2004, 07:30

Zapewne nikt by już nie rozmawiał tak otwarcie o tym co pisze tylko wszyscy by byli ciekawi jak dana osoba wygląda w realu co kryje się pod awatarem i nikiem , co robi na codzień takie zwyczajne sprawy
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 04 lut 2004, 13:33

Mnie się wydaje, że problem polegalby też na dojazdach (jeśli w ogóle dana osoba by się zdecydowała ujawnić). Osoby tu piszące są naprawdę z różnych kranców i zakądków Polski, więc ciężko byłoby znależć wspólne miejsce na spotkanie. Liczą się z tym m.in. koszty...Ale pomysł fajny...ale chyba ciężki do zrealizowania... :?
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 05 lut 2004, 14:53

Martyna pisze:Mnie się wydaje, że problem polegalby też na dojazdach (jeśli w ogóle dana osoba by się zdecydowała ujawnić). Osoby tu piszące są naprawdę z różnych kranców i zakądków Polski, więc ciężko byłoby znależć wspólne miejsce na spotkanie. Liczą się z tym m.in. koszty...Ale pomysł fajny...ale chyba ciężki do zrealizowania... :?

dlatego tak jak napisal/a J-94 spotkania byly by w grupach, zaleznie od rejonu
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 05 lut 2004, 15:08

ZGADZA się FOXY bo na serio ludzi mieszkajacych nad morzem sciągać na śląsk to było by szaleństwo , ludzie mieszkający w sąsiedztwie np zabrze czy inne miasto i już takie grupy regionalne najbliżej mieszkający :wink:
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 08 lut 2004, 11:09

Hmm nie moge sobie tego wyobrazic do konca.. :| Juz nawet nie patrzec na te dojazdy to przeciez nie pisza na tym forum osoby w tym samym wieku..:| Trzeba wziazc pod uwage ze sa tez tu ludzie w wieku 16-17 lat(jak ja..) a takze nieco od nas starsi:|.. Mysle ze sytuacja bylaby dyskomfortowa..:| no chyba ze chcecie zaprosic na ten zlot osoby ""wybrane".
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

właśnie

Postautor: Dziki Wilk » 08 lut 2004, 11:53

Sylwia full support ja moge zrobić zlot w 4 oczy z sylwią bo jesteśmy w podobnym wieku ale spotykać sie z 30 latkiem oni zawsze uważają ze jak są starsi to odrazu w tych sprawach mądrzejsi a nieraz to właśnie my im pomagamy w trudnych decyzjach moim zdaniem pomysł poroniony kto jest jego autorem :mrgreen:
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 08 lut 2004, 13:38

CHWILECZKĘ nie wszyscy po 30 tak sądzą jak ty piszesz DZIKI WILKU ale masz rację poniekąd starsi niby mądrzejsi a popełniają takie gafy że głowa boli a czasami warto posłuchać nawet młodszego
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 13 lut 2004, 16:04

wiem że mam racje ja zawsze mam racje jak bym nie miał racji to bym nie pisał postów bo jestem osobą inteligentną 8) :mrgreen: 8) :mrgreen:

:570: Nieprawdaż ?
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Re: właśnie

Postautor: saint » 12 mar 2004, 14:41

Dziki Wilk pisze:Sylwia full support ja moge zrobić zlot w 4 oczy z sylwią bo jesteśmy w podobnym wieku ale spotykać sie z 30 latkiem oni zawsze uważają ze jak są starsi to odrazu w tych sprawach mądrzejsi a nieraz to właśnie my im pomagamy w trudnych decyzjach moim zdaniem pomysł poroniony kto jest jego autorem :mrgreen:


Acha poczytac rady od 30 latka to ok ale juz sie spotkac to nie :D Nie przypominam sobie bym kiedys tutaj tak was potraktowal i stwierdzil ze jestem madrzejszy :D bo jestem starszy :D Jakos ruszylo mnie twoje zdanie na temat starszych forumowiczow ;) A co do zlotu podzielam twoje zdanie
Pozdrawiam
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 12 mar 2004, 14:50

Dziki Wilk pisze:wiem że mam racje ja zawsze mam racje jak bym nie miał racji to bym nie pisał postów bo jestem osobą inteligentną 8) :mrgreen: 8) :mrgreen:

:570: Nieprawdaż ?


Musze przyznac ze jestes inteligentna a co wazniejsze bardzo ale to bardzo skromna osoba :D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 mar 2004, 22:28

No iii ????? Ja mimo swych 39 lat chetnie sie spotkam z małolatami , tak ja tak i oni nawzajem sie swietnie rozumiemy A moge zabrac osobe towazyszącą ??? plisss!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 18 mar 2004, 08:32

Ja w tej przepaści wiekowej problemu nie widze, lubie takie skoki, zresztą mam znajomych w bardzo różnym wieku. Od 16 do 28 miejwiecej i przynajmniej mężczyżni to wieczne dzieci (w pozytywnym znaczeniu tego sowa), dopiero ok 40 nabierają jak dla mnie tej prawdziwej męskości (i oni to już znają różne ciekawe sztuczki dla takich ,,małolat";p) lubie tez nie raz posłuchać jak tacy w wieku załózmy moich rodziców się wygłupiaja, bo wiedzą, że skoro nie jestem ich dzieckiem moga popuscic. A zresztą tu na forum jakiś ,,drastycznych" przepaści nie widze, jak ktoś to już powiedział wszyscy są na tej samej linii.
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 mar 2004, 20:23

przynajmniej mężczyżni to wieczne dzieci

Wg mnie dziewczyna co tak mowi, mysli i uwaza jest jeszcze wiekszym dzieckiem, bo stereotypy sa naprawde dzieciece.
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 18 mar 2004, 22:33

Fakt nie czuję się dorosła nie chce, jeszcze nie pora (przynajmniej w moim rozumowaniu tego słowa), to nie stereotyp, wrecz przeciwnie, dla mnie to pozytyw, za to facetow cenie, ze wciaz jak spotykam ich niezaleznie w jakim wieku jest potrafia tak jak dzieci wciaz reagowac, kobiety jakos za szybko to zatracaja, byc moze dla tego moge predzej dogadac sie z moim ojcem niz matką. Ech Mavericku być moze o tym nie wiesz, ale moze i nawet cenimy podobne wartosci, tylko po prostu dlaciebie slowo ,,wieczne dziecko" w odbiorze jest negatywne, a dla mnie pozytywne", bo dla mnie w tamtym przytoczonym znczeniu np wieczne dziecko to nie oznacza kogos kto nie umie podejmowac decyzji w pelni swiadomych czy cos takiego, tylko zupelnie cos innego, ten fajny digs - ktory daje im pewien urok w moich oczach, ale cóz skoro masz ochote tylko negować kazdą moją wypowiedz.
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 mar 2004, 22:43

Przepraszam, nie wiedzialem ze dokladnie tak to odbierasz :) Faktycznie jest to pozytywne okreslenie i jak trafnie napisalas tez to cenie :d Nawet nie wiesz jak bym znow chcial widziec swiat tylko w czerni i bieli. Niestety, co rok nowe kolory i odcienie dolaczaja...
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 24 mar 2004, 20:20

:562: :562: :562:
KRZYSIU TO MOŻE ZAŁÓŻ ŻŁOBEK
MOGE SIĘ ZAPISAĆ
plis
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 mar 2004, 20:37

OKI masz u mnie przewodnictwo stada ! :D :D ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 mar 2004, 21:26

krzys pisze:OKI masz u mnie przewodnictwo stada ! :D :D ;)

Hahaha! :d Jakos sobie nie wyobrazam Ciebie krzysiu w roli przedszkolanki :d ;)
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 25 mar 2004, 17:17

w ogóle krzysiu masz dzieci bo może tego ci brakuje w życiu chętnie sie sprowadze ale mam jakieś z pare warunków
:568:
Jakby nie było nie ma nic za darmo :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 mar 2004, 23:50

Dziki Wilk pisze:w ogóle krzysiu masz dzieci bo może tego ci brakuje w życiu chętnie sie sprowadze ale mam jakieś z pare warunków
:568:
Jakby nie było nie ma nic za darmo :D

Tyle na forum siedzisz i nie wiesz ze ma juz dzieci?

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 344 gości