opisz osobę powyżej

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

zabawa:

głupawa i bez sensu
24
20%
może być zabawnie
84
68%
osohozi?
15
12%
 
Liczba głosów: 123
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 01 lis 2007, 22:39

Blazej30, ostatnio go polubiłem, może kiedyś tam delikatnie zaszedł mi za skórę, ale mniejsza o to...spoko facet, myślę, że powinien więcej czasu przeznaczyć na "szukanie" kobiety, niż na marudzenie, bo to nic nie daje... poza tym zauważyłem, że podobają nam się takie same buty i ma całkiem spoko emotkę w podpisie :P

piona Błażej <browar>

ps. ponoć jest gentlemanem
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 01 lis 2007, 22:53

Mati_00 pisze:ps. ponoć jest gentlemanem

dlatego min wybralabym sie z nim na to piwo ;)
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 02 lis 2007, 00:03

Blazej30 pisze:
Wujo Macias pisze:OT- ta,calych dwoch (jesli nie liczyc tych kilku wyjsc na piwo z El) :> .
to dwie ci już nie wystarczą ?? :> to co ty bierzesz ??


OT "calych dwoch"- spotkaniach Blazej.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 02 lis 2007, 00:05

Wujek.. hmmm... Nie wiem ale kojarzy mi się z agresją..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 02 lis 2007, 00:25

Pegaz - od dłuższego czasu nie pisze na forum nic. wstawia tylko emoty w wyraź to. jako były palacz rzuca się na każdego, kto użyje słowa papieros ;)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 02 lis 2007, 03:09

lollirot, Ahh to mi sie trafilo do opisywania ... gdzie slow brak by wyrazic wszystko ;)

Ale skoro slow tylko kilka ...

inteligenta, "ulozona", dowcipna ? ;), "agresywna" i na nic wiecej mnie teraz niestac :P
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 02 lis 2007, 03:19

tr3sor pisze:lollirot, Ahh to mi sie trafilo do opisywania ... gdzie slow brak by wyrazic wszystko ;)

Ale skoro slow tylko kilka ...

inteligenta, "ulozona", dowcipna ? ;), "agresywna" i na nic wiecej mnie teraz niestac :P


OT Ja bym dodal, ze ma fajna fryzure i chyba niezly parter, ale tego drugiego to ja juz nie pamietam...Ale mam prawo nie pamietac :)
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 02 lis 2007, 03:32

Wujo Macias, Niegra wedlug zasad ;) czuje sie skrzywdzony brakiem "oceny"

Na nieszczescie nieznam goscia mimo iz pierwsze wrazenie calkiem pozytywne ... troche zbyt cyniczny ;) za wiele tez zlosci w sobie nosi ... ot takie moje odczucie ... sam niewiem skad ;)
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 lis 2007, 04:01

tr3sor, dawniej usmiechniety i szczesliwy chlopak. Pamietam do tej pory tego 18 latka (no troche czasu juz minelo to i w wieku sie posunal). ;P
Teraz w kryzysie przez kobiete, niestety. :(
Licze, ze sie pozbiera, nie zachleje (a w takim kryzysie to kużwa latwo - sama wiem az za dobrze!), znajdzie dobra osobe i juz od nas nie ucieknie znow :)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 02 lis 2007, 04:16

księżycówka, najpierw odpowiem na zarzuty ;] po pierwsze 19 latka :P A ty wtedy mialas 18 :P Szczesliwy ... przez to przez co teraz cierpi ... W kryzysie ? jak na siebie patrze to ... jedna wielka depresja zalamanie nerwowe i inne gofna ... co smieszne i teraz sobie placze bo wciaz boli mimo ze siebie i innych oklamuje ze jest inaczej ...

Pozbieram sie na pewno niewiem tylko kiedy :|. Niezapije sie tez ... po pierwsze chleje jak ruski wiec ciezko by mi bylo wypic tyle zeby umrzec ... po drugie wiem ze to bezsensu ...

A uciec nie uciekne ... to przez kasie z wami "zerwalem" nastepnej na to nie pozwole ... zmienijamy sie dla siebie do woli ale na zasadzie kompromisow a nie zadan.

A teraz zeby grac wedlug zasad ... znow cynizm ... tak czesty u stalych userow :|. Optymistka bez przesady ... Pomocna ;) lubi wtracic swoje 3 grosze ;] bez wzgledu na to bedzie to pochlebne czy nie ;P.

I ogolnie fajna laska (inside ;p niewiem jak outside ale to przy tak bogatym wnetrzu jak to niema znaczenia)

No i z tego wszystkiego sie przytulic musze <przytul> :)
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 03 lis 2007, 01:15

tr3sor, jak widzę był tu już kiedyś ale nie było mi dane go poznać. Na pierwszy rzut oka chyba nie będzie mnie przyprawiał o palpitacje serca swoimi postami, za co mu z góry dziękuję. Chętnie poczytam i poznam bliżej :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 03 lis 2007, 05:23

runeko- jedna z tych osob, ktore od poczatku rzucily mi sie w oczy. Kiedys taka troche "moon z USA", teraz...teraz censored w sumie wie, na pewno sprawia wrazenie bardziej stonowanej i ulozonej emocjonalnie. Bywa rzadko, ale jak juz jest to pisze fajnie i w temacie,
W avie ma postacie z NGE, co daje jej duzy plus.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 lis 2007, 09:02

Wujo Macias, wkurza mnie czlowiek ostatnio. Wbrew pozorom to nie jest zle momentami. Bardzo pomocny jak ktos wpadnie po wodce o 5 rano do domu, wkur.wiony jak 150 i nie ma gdzie sie wyzyc. Wujo zawsze chetnie censored i nie ma nic przeciwko wszelkim wyrazom czyjegos wkur.wienia. Tylko czasem za bardzo smeci, sie wscieka i za duzo zdjec wyludza i o babach gada. ;P
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 lis 2007, 11:55

księżycówka z każdym dniem coraz bardziej się utwierdzam w tym, że Księżycówka byłaby moją dobrą kumpelą gdybyśmy spotkali się na żywo, pod warunkiem, że byłbym "normalniejszy" ;)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 03 lis 2007, 15:29

Mati_00 pisze:pod warunkiem, że byłbym "normalniejszy" ;)


Czyli moon moze spac spokojnie :> .

Mati- Coz, Mlody jest mimo wszystko charakterystyczny. Wciaz naiwny i zbyt przemadrzaly, ale w sumie jest ok. Momentami za duzo "pegazuje" w postach ( <Mateuszek leci z herbatka dla Yasmine> itd.), ale w sumie jest ok.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 lis 2007, 17:42

Wujo Macias pisze:Czyli moon moze spac spokojnie :> .

się zdziwisz :P

Wujo Macias troszkę złośliwy, ale przypomina mi tym kumpla, który tu dogryza, tu coś, ale gdy przychodzi co do czego to pomoże i posłuży radą, mój brat też tak ma, więc to chyba kwestia wieku :P
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 03 lis 2007, 17:52

A ja uważam, że Mati generalnie jest w porządku i przejmować się swą "normalnością" nie nie musi - zwłaszcza w kontekście problematycznej "normalności" większości użytkowników tego forum. <diabel> W zasadzie, to pozostaje tylko popracować nad szczegółami, ale na to ma chłopak jeszcze naprawdę duuużo czasu. <browar>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 03 lis 2007, 18:06

o w koncu trafilam na PFC ;)
Otoz wypowiem sie bo mialam okazje poznac tego pana na zywo ;).
Czlowiek wielkiego formatu bo przewyzsza mnie o 3 a moze i o 4 glowy.Przystojny kulturalny,inteligentny no i wygadany o czym mialam okazje sie juz wielokrotnie przekonac a nasze spotkanie tylko to potwierdzilo.Ma odemnie jednego minusa( o czym zreszta wie ;p) za to ,ze nie przygotowal sie do merytorycznie do spaceru,ale jakos przeboleje to ;)
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 03 lis 2007, 18:13

soulvibrates - fajna, mila dziewczyna, lubiaca cykac foty. Szkoda tylko, ze za bardzo sie przejmuje i doluje, bo po co jej to? Jak juz sie dolowac, to konstruktywnie a nie dla samego "funu" z lapania dolin.
No i sie na mnie obrazila :)
"księżycówka, napisałem Ci priva"
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 03 lis 2007, 18:16

OT:
Wujo Macias pisze:soulvibrates - fajna, mila dziewczyna

wiem ;p
Wujo Macias pisze:lubiaca cykac foty.

prawda
Wujo Macias pisze:Szkoda tylko, ze za bardzo sie przejmuje i doluje, bo po co jej to? Jak juz sie dolowac, to konstruktywnie a nie dla samego "funu" z lapania dolin.

nieprawda
Wujo Macias pisze:No i sie na mnie obrazila :)

nieprawda
koniec OT
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 03 lis 2007, 18:19

Jako, że bytność swą tuaj chciałbym zakończyć miłym akcentem, to pozwolę sobie kilka zdań o Soulvibrates skreślić... Cóż, jest to z pewnością najniższa kobieta z jaką kiedykolwiek zdarzyło mi się rozmawiać. ;) No a oprócz tego miła, wygadana (chociaż nie ponad miarę) i znacznie bardziej "żywsza", że tak powiem, niż wynikałoby tu z jej postów niektórych tutaj (zwłaszcza wcześniejszych).

PS.

A co do tych wszystkich rzeczy wypisanych na mój temat, to proszę pamiętać, że pierwsze wrażenie jest na ogół mylne. <lol>

Wujo Macias jaki jest każdy widzi. :)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 03 lis 2007, 18:38

PFC, Niestety odchodzi, a to wielka strata. Cenię go za inteligencję i trzeźwość spojrzenia. I za wiedzę. Do zobaczenia na Polach Elizejskich
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 13 lis 2007, 20:53

I w końcu poznałem Błażeja. Da się z nim pogadać przy piwie czy jakimś innym wynalazku. Niby ok ale widać, że facet nie rozwinął skrzydeł jeszcze. Będzie z niego matematyk. Oby tylko nie był w życiu jak rasowy matematyk. Kartka, ołówek i mnóstwo przedziwnych znaczków i cyferek - ale nikt tego nie rozumie i nie znajduje zastosowania. Niech będzie jak INŻYNIER - praktycznie wykorzystywał prawa fizyki (i życia), niekoniecznie do wszystkich umiejac wyprowadzić srogi wzór.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 lis 2007, 23:02

Imperator, ciekawski zlosliwiec, o ktorego mozna byc zazdrosnym czasem ;P <ale kto by sie przyznal ;DD >
Brzydzi sie alkoholem. Alkohol to zło!, ale zeby miec pewnosc od czasu do czasu sprawdzic trzeba ;P A poza tym bardzo zabawny i fajny facet, nie czuly na kobiece fochy :)
Moglabym tu jeszcze slodzic, ale i tak nikomu sie by czytac nie chcialo moich wypocin wiec skoncze tylko tym, ze mnie ten czlowiek po prostu rozbraja im bardziej go poznaje i wiecej o nim wiem. :)

A i wrocil do bardzo fajnego hobby. Oby sukcesy na tym polu tez byly u niego :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 lis 2007, 23:07

księżycówka - tak jak ja, panikara, a i tak jej wszystko wychodzi. lepiej się wyżyć przed - masz rację :)
cieszę się, bo chyba dochodzi do siebie i znowu jest wesoła, ruchliwa i złośliwa. miau! :*
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 21 lis 2007, 21:22

lollirot, ja tak sobie myślę, że gdyby zrobić forumowe zawody kucharskie, to Ona by zgarnęła wszystkie nagrody, łącznie z tymi dla 2 i 3 miejsc :P uwielbia gotować, smażyć, piec, dusić itp. itd. a przy tym wychodzą Jej taaaakie pyszności (przynajmniej na zdjęciach ;) )... poza tym, myślę, że jest szczęśliwa. ma ponoć super faceta, na którego może liczyć i którego kocha z wzajemnością i mimo, że ten jest teraz kilkaset kilometrów stąd czy też stamtąd to, niech mnie pociąg jutro pierdolnie jeśli się mylę, to jest z nią myślami...

ah zebrało mi się na nudnawo romantyczne opowieści <pijak> i prawdę mówiąc, zbierałem się do opisania Lolli gdzieś od dobrych 4-5 dni
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 lis 2007, 21:32

Mati_00, polepszyl swoje notowania u mnie co widac juz od jakiegos czasu. Dobry chlopak jednak jest. I przeprasza jak urazi <kwiotki wysyla nawet> i herbatke zrobi jak czlowiekowi do kuchni sie isc nie chce. Pozarywa noc na czacie mimo, ze rano wstac musi, ale kobiety w jednym pokoju (chocby i tylko czata) z Augusto nie zostawi. Zabawny Mlody jest no. ;)
Gdyby jeszcze czesciej sie sluchal i na polski chodzil i nie spal... ;DD
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 21 lis 2007, 21:59

księżycówka, też polepszyła swoje notowania u mnie, nawet bardzo. Wyróżnia się spośród wielu rówieśniczek dobrym spojrzeniem na świat. Niestety, nie ma regularnego snu - śpi, kiedy już ostateczność jest i kiedy organizm głośno dobija się, że czas spać. Lubi ciepło, dlatego chyba dobrze jej przy kaloryferku, nie tylko w zimie. ;)
Jest zdolna do spontanicznych wypadów na miasto, czy po kogoś.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 sty 2008, 09:49

podnoszę, bo mi nudno :D
Imperator, facet z naprawdę grubą skórą :). I mam takie wrażenie, że nigdy na nic nie narzeka, wszystko przyjmuje na klatę. Kojarzy mi się z takim włóczykijem, bierze kilka najpotrzebniejszych(w tym butelkę wina) rzeczy i wyrusza w świat :)... no dobra przynajmniej w góry.
Fajny jest i wymyśla fajne wierszyki :).
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sty 2008, 10:12

Yasmine posiadaczka chyba najpiękniejszych rzęs jakie widziałam. Cudnie opowiada anegdotki z życia akademikowo-studenckiego. Miła z poczuciem humoru jednak nie można przy niej zostawić sprzętów gospodarstwa domowego bez opieki, bo uzna za bezpańskie i sobie przysposobi, szczególnie łasa na lodówki. Kocha swoje studia chyba prawie tak bardzo jak swojego faceta. Do niedawna sesjowa panikara.
Jest parę rzeczy za które podziwiam
i ogólnie lubię Ją <browar> <przytul>

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości