4 : 1

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

4 : 1

Postautor: Maverick » 23 sie 2005, 23:20

Nie sadzilem ze mozna tyle razy dac dupy podczas jednego meczu.
Trzeba sobie powiedizec jasno, ze Wisla nie nadaje sie na prawdziwa pilke, kopac na boisku szkolnym to se moga ale censored nie na stadionie.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 sie 2005, 23:24

Jeśli nie Wisła to kto??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 23 sie 2005, 23:29

Jeśli nie Wisła to kto??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


na pewno nikt w Polsce
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 sie 2005, 23:30

Nie wiem. w ogóle polska pilka jest do niczego. Chyba ze reprezentacja, to jeszcze jako taki poziom trzyma, ale to co oni pokazali dzisiaj to w ogóle jeden wielki smiech i parodia.
Specjalizowali sie w traceniu pilki i dostawaniu batow. Miec przewage 2 punktow i przegrac to trzeba byc censored artysta!!!
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 23 sie 2005, 23:35

Mysiorek pisze:Jeśli nie Wisła to kto??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Motor Lublin :)
Oczywiscie zartuje. Jednak prawda jest taka, ze liga moze byc mocna (a tym samym zespoly) tylko wtedy kiedy beda $$$, a w Polsce nie ma pieniedzy.
Wisla byla blisko, bo:
- chlopaki grali ambitnie,
- w sumie mieli szczescie - spojrzcie na kilka sytuacji w 1 meczu, w ktorych mogli stracic gola.
Jednak zabraklo do konca wiary w siebie, doswiadczenia w takich rozgrywkach, zimnej krwi do konca. Poza tym zdekoncentrowali sie sekunde po nieuznanej bramce. Zalozmy, ze sedzia uznal by ta bramke. Przeciez to nie znaczylo by, ze mecz jest wygrany i mozna sie polozyc na murawe. A oni od razu cieszyli miche i tak sie cieszyli, ze stracili po kilkudziesieciu sekundach bramke.
Co do tego gola - ja nie wiem jakim prawem oni mysleli, ze byl gol. Przeciez sedzia gwizdnal przewinienie dobre 10 sekund przed tym jak pilka znalazla sie w bramce. Trudno nie uslyszec gwizdka. No moze, ze myslami jest sie gdzie indziej albo wierzy sie w to, w co lepiej wierzyc - czyli w to, ze byl gol.
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 23 sie 2005, 23:38

Przykro mi Wisło... :(
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 23 sie 2005, 23:39

Tracenie zdobytego to nasza specjalność. Już nie mówię nawet o futbolu. Przykład? Chociażby mecz Serbia - Polska w fazie finalłowej LŚ. Do dzisiaj zachodze w głowę jak mogli tamten mecz przegrać. Tamtego nigdy nigdy im nie daruję. Inna sprawa mecz Wisły. Wiadomo - Polacy nie umieją kopać piłki :/ Przykro. Wiedziałem, że przegraja dlatego obstawilem zwyciestwo Grekow :)
w ogóle jak reprezentacja awansuje na mundial zawdzięczała to będzie słabej grupie
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Leanan Sidhe » 23 sie 2005, 23:46

Nooo, to chłopaki nic nowego nie pokazali <pijak>
Czarowałam i nic z tego :)
Let me sleep all night in your soul kitchen
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 sie 2005, 23:53

Dzięki za czary <browar>
Teraz zostaje Puchar UEFA na otarcie łez.

Brak było rozgrywającego i tyle. nie była łączności między obroną i atakiem, który nie mógł istenieć w takich warunkach. No i za mało strzałów, ale patrz pkt.1.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 24 sie 2005, 00:23

cubasa pisze:obstawilem zwyciestwo Grekow

Ja nie obstawialem tego meczu. Za to obstawilem na Liverpool. Ostatni raz w tym sezonie, nawet jesli by grali z polska druzyna z IV ligi. Zgadnijcie ile przegralem. Wstyd sie przyznac - 500zl. Pierwszy i ostatni raz tyle postawilem, niezaleznie ile beda wynosic moje przychody. Jest mi smutno. Dziewczyna mnie jutro zabije. Powiecie, zebym Jej o tym nie mowil - nie potrafie ukrywac przed Nia czego kolwiek i wcale nie jest mi z tym zle.
Na otarcie lez moge sie pocieszac faktem, ze w calym rozrachunku odkad obstawiam w tym sezonie (od 5 sierpnia) jestem do tylu o 240zl.
Moze to znak, zebym jednak zainwestowal w fundusz inwestycyjny, a nie pi*****l sie w zaklady bukmacherskie - choc ewentualne zyski sa kuszace (ryzyko tez niemale).
Sorry, ze zanudzam.
A jak gra jakis polski zespol to jezeli juz obstawiam to tylko na wygrana naszych. Trudno oglada sie mecz kibicujac naszym, wiedzac, ze musza przegrac - wiem z doswiadczenia.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sie 2005, 00:28

fireman pisze:Wstyd sie przyznac - 500z

Fireman upadles na glowke :D?
krzysssssss
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 21 cze 2005, 23:15
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: krzysssssss » 24 sie 2005, 00:35

Maverick pisze:Nie wiem. w ogóle polska pilka jest do niczego. Chyba ze reprezentacja, to jeszcze jako taki poziom trzyma, ale to co oni pokazali dzisiaj to w ogóle jeden wielki smiech i parodia.
Specjalizowali sie w traceniu pilki i dostawaniu batow. Miec przewage 2 punktow i przegrac to trzeba byc k*** artysta!!!


chyba sie myslisz Mav :) chodzisz na mecze??:> i dlaczego sądzisz żepolska piłka jest do niczego? a co do meczu to był bardzo łądny... walczyli ile tylko mogli a to ze Majdan popełnił 5 blędów z czego 2 skończyli sie bramka to swojądrogą... bronił super, troszke stoperzy na radar kryli ale bylo ok... to jest piekny sport, zostawili troszke zdrowia i to sie liczy. Szoka ze sie nei dostali bo za udzial w Lidze Mistrzow chyba nie trzeba przypomian jakie za tym ida pieniadze... teraz w naszej piłe idzie ku lepszemu... wtsraczy tylko zmienic zarzad PZPN ktory jest totalna parodia z reszta jak caly rzadz naszego kraju ukochanego...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 sie 2005, 02:58

Wg mnie sedziowie sympatyzowali z Grekami. Tyle sytuacji bylo ze Grek mogl dostac kartke a nie dostal. Za to Sobolewski od razu %$W$#$@#$^@$^ zeby tylko wywalic.

Fireman - a na jaki mecz postawiles?
Co do funduszu to masz racje, i zysk pewniejszy. Ale nie ma tych emocji :) Ale trzymaj sie chlopie, ja bym chyba harakiri popelnil :)
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 24 sie 2005, 04:39

Maverick pisze:Fireman - a na jaki mecz postawiles?
Co do funduszu to masz racje, i zysk pewniejszy. Ale nie ma tych emocji usmiech Ale trzymaj sie chlopie, ja bym chyba harakiri popelnil usmiech

Postawilem na 3 mecze. Jednym z nich byl Liverpool - CSKA Sofia.
Mav - ja juz mam nadmiar emocji :)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 24 sie 2005, 09:10

krzysssssss pisze:dlaczego sądzisz żepolska piłka jest do niczego


Bo to widać po wynikach.
A do Majdana nie ma się co przyczepiać, gdyby była dobra obrona to nie miałby tyle pracy.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 24 sie 2005, 09:17

dokladnie :D w pewnym momencie myslalem, ze chlopak naprawde w tej bramce padnie ze zmeczenia :]. Ogolnie jesli chodzi o mecz - pilkarze Wisly nie pokazali, ze maja jaja, zdarzaly sie chaotyczne momenty, ktore na takim poziomie po prostu nie maja prawa sie zdarzac. Co im pozostaje? Trenowac, trenowac, trenowac i walczyc dalej.
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 24 sie 2005, 10:03

Rzeczywiscie chlopcy sie nie popisali. Dzieki Bogu Sobolewski uratowal honor druzyny i strzelil chociaz tego jednego gola. Juz cos... nie przgralismy do zera, a to bylaby dopiero porazka (znacznie wieksza od tej). Co do bramek druzyny przeciwnej wszystko zaczelo sie cholera od Morrisa... po tym golu chlopcy sie zdenerwowali, a na boisku zapanowal chaos. Dalsza czesc sukcesu PAN to zwykly fart. Bramki zdobyli fuksem, wykorzystujac nasza nieuwage. Okazali sie lepsi, choc o ich sukcesie wcale nie zadecydowala dobra strategia gry. Sprawdzilo sie w tym wypadku powiedzenie " niewykorzystane akcje przechodza na korzysc druzyny przeciwnej".
... ale coz: byli blisko, Mistrzowie Polski to i tak dobry tytul. Byc moze ta porazka zmotywuje ich do dalszej walki, bo przeciz przed nimi kolejne wyzwania...

fish pisze:A do Majdana nie ma się co przyczepiać, gdyby była dobra obrona to nie miałby tyle pracy.

Otoz to... naleza mu sie wielkie <brawo1>
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 sie 2005, 10:59

Majdan byl najlepszym zawodnikiem tam. Dopiero w dogrywce mu pomagali i uniknelismy paru goli bo to byly sytuacje ze byl bez szans. Zrobil tez kilka bledow. A to co wpadalo z karnych to nie mogl za wiele zdzialac
krzysssssss
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 21 cze 2005, 23:15
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: krzysssssss » 24 sie 2005, 12:10

Maverick pisze:Majdan byl najlepszym zawodnikiem tam. Dopiero w dogrywce mu pomagali i uniknelismy paru goli bo to byly sytuacje ze byl bez szans. Zrobil tez kilka bledow. A to co wpadalo z karnych to nie mogl za wiele zdzialac

z karnych?:> czyzbys meczu nie ogladal:>:>:>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 24 sie 2005, 12:11

<hahaha>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sie 2005, 12:20

lol
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 sie 2005, 13:12

Nazewnictwa nie znam. Z faulu strzelali. Wtedy co murek byl. Jak to sie nazywa? Ale wiecie o co chodzi <banan>
Awatar użytkownika
Sebastian
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 20:22
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Sebastian » 24 sie 2005, 13:13

aaa rzut wolny?:D:D: trzeba bylo tak na poczatku mowic hehehe <browar>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 sie 2005, 13:16

Tak tez myslalem ze tak sie to wabi ;]
krzysssssss
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 21 cze 2005, 23:15
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: krzysssssss » 24 sie 2005, 13:16

haha :D portacili bramki z rzutow wolnych, dobrze wiedzieli ze Wisla ma z tym problem (niepewny Majdan)
Awatar użytkownika
Sebastian
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 20:22
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Sebastian » 24 sie 2005, 13:19

krzysssssss pisze:(niepewny Majdan)

Majdan wczoraj mimo wszystko ladnie pracowal... a ze kilka razy spieprzyl... to tylko czlowiek:) a wisla poplynela ... :)
Pozytywne wibracje DANCEHALL-u aiiiiii:D
krzysssssss
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 21 cze 2005, 23:15
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: krzysssssss » 24 sie 2005, 14:01

tak Majdar bronil super ale tak to juz jest ze dwie akcje decyduja o meczu, bramkarz musi zawsze byc pewny, jak idzie do pilki to tnia po drodze wszystkich nawet swoich :)
Awatar użytkownika
Sebastian
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 20:22
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Sebastian » 24 sie 2005, 20:37

Dokaldnie tu popelnial blad ... sam jak już grywam sobie czasem w pilke to tylko brama... i albo wychodze albo stoje... a nie biegne do polowy i wracam <aniolek2> pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 24 sie 2005, 21:50

Piszecie, ze wychodzil, a potem wrocil. Nie pamietam takiej sytuacji - pewnie dlatego, ze gralem na OGame :)
W kazdym razie przypomniala mi sie sytuacja kiedy Wisla grala u siebie z Lazio. Wtedy Lazio wykonywalo rzut rozny. Bramkarz najpierw wyszedl, a potem sie wrocil i Wisla tym sposobem stracila bramke. Pamieta ktos ta sytuacje czy tylko ja mam taka "dziwna" pamiec, ze pamietam mecz sprzed kilku lat??
Pamietam, ze bramkarz tym zagraniem mnie ostro w*****l, bo wtedy zaczalem stac na bramie i jako amator wiedzialem, ze albo sie wychodzi albo sie stoi, a bron Boze wychodzi, a potem wraca.
Ale sie rozpisalem :)
Awatar użytkownika
Sebastian
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 20:22
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Sebastian » 24 sie 2005, 21:56

fireman pisze:Piszecie, ze wychodzil, a potem wrocil. Nie pamietam takiej sytuacji - pewnie dlatego, ze gralem na OGame


Nawet komentatorzy go za to jechali... <browar>


fireman pisze:Pamieta ktos ta sytuacje czy tylko ja mam taka "dziwna" pamiec, ze pamietam mecz sprzed kilku lat??


Nie pamietam


fireman pisze: ze albo sie wychodzi albo sie stoi


To samo napisalem wyzej <browar>
Pozdrawiam
Pozytywne wibracje DANCEHALL-u aiiiiii:D

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 280 gości