Pokaż swoją twarz

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 cze 2010, 12:35

To tak na koniec, czy temat brzmi pokaż swoją twarz, czy pokaż najbardziej odjechaną stylizacje?

"Pokaż swoją twarz", ale czy ma być zwykłe z komórki czy trochę lepsze z Nikona D90 to pozostaje do wyboru publikujacym się...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 cze 2010, 12:37

I to jest indywidualny wybór publikującego się :]
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 cze 2010, 12:45

Twój wybór, ale ja się spodziewałem czegoś takiego po "kosmicznych stylizacjach" i "innej rzeczywistości modowej" ...

Obrazek

Albo takiego

Obrazek

I się rozczarowałem ...
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 12:46 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 cze 2010, 12:48

Zdjęcia są genialne, ale takie fashion, to zupełnie nie moja działka, dlatego mówię, stąd całe nieporozumienie. Ja się zajmuje przede wszystykim modą casualową, co próbuję podkreślać nie wiem ile razy. A nawet jeśli robię coś "kosmicznego" to na bazie mody użytkowej, bo takie zdjęcia do niczego nie przydałyby mi się w mojej pracy, jako takiej. Ale to nie zmienia faktu, że są świetne.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 12:51 przez Mijka, łącznie zmieniany 2 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 01 cze 2010, 12:50

te dziewczyny na dole...ile one ważą? bez strojów...30kg? <bojesie> fuu!!
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 cze 2010, 12:51

Mati pisze:bez strojów...30kg?

Wątpliwe, bo są wysokie. Pewnie po czterdzieści parę <zakochany>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 cze 2010, 12:52

No fakt, nieporozumienie, inna planeta.
<hahaha>
Pewnie koło 50kg ważą, ale mają po 180 cm wzrostu więc tak wyglądają. Bardzo fajnie zresztą.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 12:56 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 01 cze 2010, 12:54

lollirot pisze:Mati napisał/a:
bez strojów...30kg?

Wątpliwe, bo są wysokie. Pewnie po czterdzieści parę <zakochany>

fakt. nie zwróciłem uwagi, że mają z 170-180 wzrostu. mogą ważyć 40kg <pijak>

i nie mów Lolli, że podoba Ci się taka szczupłość...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 cze 2010, 12:55

Mati pisze:i nie mów Lolli, że podoba Ci się taka szczupłość...

Mogę nie mówić, chociaż mi się podoba.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 01 cze 2010, 13:01

A ja tak w ogóle mogę linka do zdjęć poprosić?

I mi się fotka podoba i nie rozumiem engowego problemu (jak zwykle zresztą :D ).
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 cze 2010, 13:06

pani_minister pisze:I mi się fotka podoba i nie rozumiem engowego problemu (jak zwykle zresztą :D ).
Jak to nie rozumiesz, przecież ja się na niczym nie znam i niczego nie rozumiem, same głupoty gadam i mam gust do dupy też ...

[ Dodano: 2010-06-01, 13:08 ]
pani_minister pisze:A ja tak w ogóle mogę linka do zdjęć poprosić?

Ja też poproszę linka do zdjęć, tych "kosmicznych" :D
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 cze 2010, 13:13

Nie, Twój problem polega na tym, że wszystkich próbujesz ustawić pod swoją wizję, obojętnie czego by ona nie dotyczyła, i oczywiście - jedyną słuszną. A jak okazuje się, że tak nie jest, to wszystko jest be, fe, i w ogóle, z czym do ludzi. Mi się strasznie podobają takie zdjęcia, jakie wrzuciłeś (nawet sobie zapisałam), ale to po prostu zupełnie co innego. Ludzie by uciekli, jakbym coś takiego w porfolio pokazała, i tak ostatnie zdjęcia to dla wielu zbyt duży hardcore i narzekają na np. białe nastroszone brwi albo białe usta, albo groteskowo zaróżowione policzki, ech.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 13:21 przez Mijka, łącznie zmieniany 3 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 cze 2010, 13:20

Nie, Twój problem polega na tym, że wszystkich próbujesz ustawić pod swoją wizję, obojętnie czego by ona nie dotyczyła, i oczywiście - jedyną słuszną.
Niczego nie ustawiam, wiem co mi się podoba, bo lubię, cenię itd, co w tym złego ? Że nie siedzę cicho i nie potakuję ?
Mijka pisze:A jak okazuje się, że tak nie jest, to wszystko jest be, fe, i w ogóle, z czym do ludzi.
To Twoje zdanie, ja tylko po twoich wypowiedziach w innym temacie odniosłem wrażenie że guru stylizacji, że bogini i Jacyków się od Ciebie uczyć powinien i torby Ci nosić itd, i się rozczarowałem po prostu, i tyle w temacie.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 cze 2010, 13:23

eng pisze:To Twoje zdanie

Nie, właśnie o to chodzi eng, że nie tylko moje.

eng pisze:i Jacyków

a odkąd to Jacyków jest guru stylizacji? <chory>

wiesz, Twoje rozczarowanie niespecjalnie mnie obchodzi tak naprawdę, ja się ciągle uczę, i dla mnie najważniejsza jest samorealizacja, i to, że widze progres, w porównaniu z tym, co robiłam jeszcze rok temu, i mam mnóstwo pomysłow, to jest najważniejsze :) i fakt, to, że nie pracuję z modelkami i modelami i nie mogę sobie zaszaleć, jest czasem wkurzające, ale każdy musi wybrać swóją działkę, bo moda to cholernie rozległy temat. Może kiedyś zabiorę się za coś innego.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 13:27 przez Mijka, łącznie zmieniany 2 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 cze 2010, 13:29

Mijka pisze:Nie, właśnie o to chodzi eng, że nie tylko moje.
Ale to nie mój problem Mijka ...
Mijka pisze:a odkąd to Jacyków jest guru stylizacji?

No naczelny stylista kraju ... wszędzie go pełno i mocno sie lansuje gdzie tylko można.
Mijka pisze:wiesz, Twoje rozczarowanie niespecjalnie mnie obchodzi tak naprawdę
wiem, domyślam się i też mnie to niespecjalnie obchodzi szczerze mówiąc ... tylko czytając Twoje wypowiedzi można odnieść mylne wrażenie, nawet ja się nabrałem ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 cze 2010, 13:31

eng pisze:No naczelny stylista kraju ... wszędzie go pełno i mocno sie lansuje gdzie tylko można.

I to czyni go takim guru? <hahaha>
Widzisz, mamy zupełnie inne zdanie nawet na taki temat.

eng pisze: tylko czytając Twoje wypowiedzi można odnieść mylne wrażenie, nawet ja się nabrałem ...

oczywiście, przez to, że napisałam,że jestem zadowolona z efektów sejsji, można odnieść mylne wrażenie. dobrze, że wszyscy dokładnie wiedzą, jakie Ty sprawiasz wrażenie swoimi wypowiedziami na tym forum, bo przez to sprawa staję się niezywkle jasna ;)
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 13:33 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 cze 2010, 13:39

Mijka pisze:I to czyni go takim guru?

Występuje w TV jako ekspert , stylizuje sesje do prasy i to nie tej po 1,20 , nie od dziś, a czy to co robi się podoba czy nie to podobnie jak z Jagą Hupało i jej grzywkami - kwestia gustu ...
oczywiście, przez to, że napisałam,że jestem zadowolona z efektów sejsji, można odnieść mylne wrażenie.
Kwestia punktu odniesienia, ja się zajmuję inna "działką" co nie przeszkadza mi mieć zdania i pojęcia ...
Ubranie przytłustej dziewczyny w stary sprany sweterek i wpięcie plastikowego kwiatka we włosy też można nazwać "stylizacją" ...
Dla mnie jest różnica między stylizacją sesji do gazetki marketu Biedronka czy Vanity Fair, ale skoro tylko ja widzę różnicę to mi bardzo przykro ...

Mijka pisze:dobrze, że wszyscy dokładnie wiedzą, jakie Ty sprawiasz wrażenie swoimi wypowiedziami na tym forum, bo przez to sprawa staję się niezywkle jasna
Nie wiem w czym i z czym jasna i dla kogo i raczej mało mnie to interesuje co inni myślą o mnie ...
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 13:48 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 cze 2010, 13:51

eng pisze:Bardzo fajnie zresztą.



Też mi sie podobają :)

pani_minister pisze:I mi się fotka podoba i nie rozumiem engowego problemu

Mi tez sie fotka podoba, jest zupełnie w innym stylu niż to co dał eng, zreszta świetne to też jest

eng pisze:pani_minister napisał/a:
A ja tak w ogóle mogę linka do zdjęć poprosić?

Ja też poproszę linka do zdjęć, tych "kosmicznych" :D

Wy nie zasługujecie na linka, ja chce linka

Mijka pisze:Mi się strasznie podobają takie zdjęcia, jakie wrzuciłeś

Mnie też <zakochany>

Eng słuchaj a może Ty nawiąż współpracę z jakims stylistą. Cykasz fotki od lat, umiejętności masz
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 cze 2010, 13:56

A ja zaczęłam szukać fotografa na sesję na pierwszą rocznicę. Postanowiłam robić nam jakiś odjechany plener co roku, póki jesteśmy młodzi <diabel> Naszego fotografa ze ślubu ciężko złapać w sezonie letnim, bo ma głównie młode pary, szkoda, bo on dobrze rozumiał moje szalone wizje <szczerbaty>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 cze 2010, 13:59

Dzindzer pisze:Eng słuchaj a może Ty nawiąż współpracę z jakims stylistą. Cykasz fotki od lat, umiejętności masz
I co z tego ? Po co ?
Jak masz wolne 20 tys zł to chętnie wydam je na taką sesję :)
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 14:08 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 cze 2010, 14:16

Eng, ja tylko chciałam podpowiedzieć jak możesz dorbic, nie miałam nic złego na myśli

Jak masz wolne 20 tys zł to chętnie wydam je na taką sesję :)

No niestety, nie mam aż tyle wolnej gotówki

Nie wiedziałam, że aż tyle potrzeba
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 cze 2010, 14:23

Eng, ja tylko chciałam podpowiedzieć jak możesz dorbic, nie miałam
nic złego na myśli
Ależ nic złego nie powiedziałaś :)
Dzindzer pisze:No niestety, nie mam aż tyle wolnej gotówki

Nie wiedziałam, że aż tyle potrzeba

Ktoś musi za to zapłacić, żeby zrobić zdjęcia na takim poziomie, nie ma nic za darmo, a jeśli jest za darmo to jest dalekie od takich zdjęć jak pokazałem.
Bo modelka ma 164cm wzrostu i 15kg nadwagi, i chce być "piękna" dla swojego "bejbusia", bo stylistka domorosła i bez garderoby, bo ciuchy modelki codzienne, bo wizażystka to ma dwutygodniowy kurs wizażu zrobiony i parę koleżanek malowała na imprezy i śluby itd ... Na pewnym poziomie za wszystko trzeba zapłacić i to nie mało, a od budżetu zależy POZIOM i EFEKT końcowy...
Nie chce mi się szarpać, wolę robić to co do tej pory i nie mam ambicji na imponowanie komukolwiek w jakikolwiek sposób, nie mam ciśnienia.

A dorabiać to można robiąc coś zupełnie innego ale to nie nadaje się do pisania na forum ...
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 14:27 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 01 cze 2010, 14:27

eng, ile takich sesji za 20 tysięcy zrobiłeś w życiu, skoro jesteś od nich ekspertem?
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 14:28 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 cze 2010, 14:32

Po prostu myślałam, że styliści którzy przygotowują sesje potrzebują fotografów z umiejętnościami ale i z okiem, że biorą takiego płacą mu a on fotografuje modelki, może bierze udział w komponowaniu planu zdjęciowego.
Jak piszę głupoty to wybacz, ale to z braku wiedzy :)

a jak chcesz modelki za gratis albo tanio to rozwieś ogłoszenia przy gimnazjum czy liceum, zapewne znajdziesz chętne panienki, tym czy gustowne czy nie nie ma się co martwić, ważne by figure miały i buzię taka z której makijażem można cos zrobić
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 cze 2010, 14:32

pani_minister pisze:eng, ile takich sesji za 20 tysięcy zrobiłeś w życiu, skoro jesteś od nich ekspertem?
Nie dorobiłem się jeszcze na tyle żeby wywalić taką własną kasę na sesję, a pod stół włazić nie będę żeby mieć takie budżety na zlecone.
A ty ile zrobiłaś że się tak znasz ?
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 01 cze 2010, 14:35

Ja się nie znam, ale pewnie z tego powodu nie piszę tutaj postów o tym, jak sesja wyglądać powinna.

Czyli, doprecyzowując: nie zrobiłeś w życiu ani jednej porządnej sesji, ale udzielasz gratis i z dobrej woli porad, jak takowa powinna zostać przeprowadzona?
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 14:36 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 cze 2010, 14:36

Dzindzer pisze:Po prostu myślałam, że styliści którzy przygotowują sesje potrzebują fotografów z umiejętnościami ale i z okiem, że biorą takiego płacą mu a on fotografuje modelki, może bierze udział w komponowaniu planu
zdjęciowego.
Nie, każdy oczekuje że mu ktoś zapłaci, że na konkretne zlecenie będzie robił, za darmo nikt nie chce pracować bo nie ma gwarancji, a koszty ktoś ponieść musi ... i najczęściej oczekują że fotograf zapłaci ...
Dzindzer pisze:a jak chcesz modelki za gratis albo tanio to rozwieś ogłoszenia przy gimnazjum czy liceum, zapewne znajdziesz chętne panienki, tym czy gustowne czy nie nie ma się co martwić, ważne by figure miały i buzię taka z której makijażem można cos zrobić
To nie jest takie proste ...

[ Dodano: 2010-06-01, 14:38 ]
pani_minister pisze:Ja się nie znam, ale pewnie z tego powodu nie piszę tutaj postów o tym, jak sesja wyglądać powinna.
No to po co się wcinasz kwestionując moją wiedzę ? Jak porobisz dziewczyny minimum 5 lat to pogadamy o tym co i jak powinno wyglądać :)

[ Dodano: 2010-06-01, 14:40 ]
pani_minister pisze:Czyli, doprecyzowując: nie zrobiłeś w życiu ani jednej porządnej sesji, ale udzielasz gratis i z dobrej woli porad
, jak takowa powinna zostać przeprowadzona?

Jakbym trzaskał sesje po 20 tys za sztukę to pewnie byśmy nie rozmawiali :P
Tak "dobrze" to ma kilka osób w polsce ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 cze 2010, 14:41

Tak mi przyszło do głowy. Bo dzisiaj szłam koło gimnazjum i słyszałam jak jedna dziewczyna mówiła koleżankom, że jakaś jej znajoma pozuje do zdjęć bo znalazła ogłoszenie koło szkoły. Generalnie wszystkie żałowały, ze koło ich szkoły nie ma takiego bo one to do profesjonalnego to nawet i za gratis by poszły pozować. Jedna tylko za kasę chciała ( moim zdaniem tylko ta jedna się nadawała, bo szczupła, dość wysoka i gęste włosy)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 cze 2010, 14:45

To jest Dzin inna sprawa, szerszy temat, nie na to forum moim zdaniem.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 01 cze 2010, 14:55

eng pisze:No to po co się wcinasz kwestionując moją wiedzę ?

Sam piszesz, że nie zrobiłeś ani jednej porządnej sesji. Żadnej za pieniądze pozwalające trzymać poziom wg Ciebie. Przez pięć lat cykałeś wobec tego badziewiaste i tandetne sesyjki i wypowiadasz się z pozycji autorytetu teraz? [:D]

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 349 gości