ekke pisze:fish, jak jakoś uruchomię skaner to zeskanuje ;-)
(dodatkowo będę miał materiał na wpisy do "alternatywnych sposóbów masturbacji" ;-))
a tak na serio,
do zubera
musisz naprawdę mocno się zastanowić - prawda jest taka, że można na byciu providerem zarabiać mase kasy, ale trzeba naprawde dużo wiedzieć o sieciach, administracji, zatrudnić pracowników, poświęcić się pracy itd.. zobaczysz, kiedy ludzie w zimie, 25 grudnia będą dzwonili, że nie ma netu bo kable ktoś poprzecinał w klatce, i ty musisz popieprzać na drugi koniec miasta... albo kończysz prace w sobotę o 13, godzine później serwer siada, a ty sobie pojechałeś w góry... dopiero w poniedziałek rano resetujesz serwer (bo tak zazwyczaj wygląda usuwanie awarii na serwerze) a ludzie nienawidzą cię tak jak ty teraz alfe ;-)
pozdrawiam!
\
Na p[owazna siec sa spospby, jest zdalna administracja z laptopa i komorki chociazby, nie musisz wraacac z gor na mazury

A kase owszem mozna zrobic, jak sie ma dobre wejscia w tpsie i dostaniesz rabaty to nawet idzie z tego wyzyc

albo kurewsko duzy kapital i mozna bizes rozkrecic. Ale trzeba dac nizutkie ceny prawie nie oplacalne i zrobic to z sercem i mozgiem

dam ci przyklad - sa u nas 2 posobne wielkoscia sieci, do obydwoch sie wlamalem wiec zabezpieczenia censored maja

ale chodzi teraz o cene. To sieci zalozone dawno, kiedy SDI to byla rzadkosc - w jednej kazali sobie placic 50 zl od osoby(na jakies 20 osob) a w drugiej 15 zl za miesiac! na jakies 25 osob. I teraz ta 3ga siec na polpak na 50 osob a ta pierwsza ledwo przedzie rowniez na polpaku. Luydzie z niej uciekaja:)