Aborcja

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 28 lip 2005, 15:21

A ja co do aborcji nie mam zbytnio zdania... Wszystko zalezy od tego jak nazwiemy plod - czy dizeckiem czy komorkami. I o to rozbija sie polemika przeciwnikow i zwolennikow.

Powtarzam - nazwijmy dzieckiem i wycofajmy regulacje prawna na ten temat w ogole. Obarczmy sumienie indywidualnego czlowieka indywidualna odpowiedzialnoscia za to, co robi. Wprowadzmy edukacje antykonc. i pomoc psychologa dla kobiet ktore chcialyby dokonac aborcji... I liczba aborcji - czyli ilosc popelnianego zla - sie zmniejszy!
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 28 lip 2005, 16:23

charlie81 pisze: i pomoc psychologa dla kobiet ktore chcialyby dokonac aborcji...

chyba psychiatry !! Kobieta , ktora chce, a nwet dopuszcza mozliwosc zabicia wlasnego dziecka, matka jest zadna, kobieta tym barziej - a czlowiekiem w zadnycm wypadku . Zwierzeciem - oto odpowiednie okreslenie dla niej.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lip 2005, 16:27

charlie81 pisze:Powtarzam - nazwijmy dzieckiem i wycofajmy regulacje prawna na ten temat w ogole.

Tu sie zgadzam, ale w dalszej wypowiedzi sam sobie przeczysz
charlie81 pisze:Obarczmy sumienie indywidualnego czlowieka indywidualna odpowiedzialnoscia za to, co robi.

Bo oprocz sumienia karac go za aborcje bedzie wymiar sprawiedliwosci! Skoro plod nazwiemy dzieckiem, a wiec czlowiekiem to aborcja bedzie morderstwem!
charlie81 pisze:Wprowadzmy edukacje antykonc

Zawsze mozna sobie wybrac szkole w ktorej programie nauczania bedzie edukacja seksualna. Ah tak, zapomnialem - szkolnictwo mamy panstwowe a nie prywatne i nie ma wolnego rynku
charlie81 pisze:pomoc psychologa dla kobiet ktore chcialyby dokonac aborcji...

No jak beda chcialy pomocy to sobie go wynajma. Ale proponowalbym tez by braly pomoc radcy prawnego bo beda musialy wiedizec na ile lat pojda do wiezienia
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 28 lip 2005, 16:32

gosia pisze:chyba psychiatry !! Kobieta , ktora chce, a nwet dopuszcza mozliwosc zabicia wlasnego dziecka, matka jest zadna, kobieta tym barziej - a czlowiekiem w zadnycm wypadku . Zwierzeciem - oto odpowiednie okreslenie dla niej.

Nie sądz, abys nie byla sądzona. Nie mam pojecia jak to jest, tak samo jak Ty nie masz. Tylko ze mnie, w przeciwienstwie chyba do Ciebie, interesuje jak najmniejsza liczba aborcji, a nie to kim jest (czlowiekiem, zwierzeciem) dana matka. Bo zycie bywa naprawde rozne...

Wez sie kobieto wyluzuj, to co dla Ciebie jest oczywiste, dla innych moze miec ambiwalentna wartosc moralna. Poglady wyrazac mozesz (to tak uprzedzajac staly tekst ), ale mysle, ze przekonanie o wlasnej nieomylnosci ma tez dosc duze szanse skonczyc sie ladowaniem u psychiatry. :]

[ Dodano: 2005-07-28, 16:33 ]
Maverick pisze:w dalszej wypowiedzi sam sobie przeczysz

Niedoskonalosc wstepnego procesu legislacyjnego :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 28 lip 2005, 16:40

charlie81 pisze:Wez sie kobieto wyluzuj, to co dla Ciebie jest oczywiste, dla innych moze miec ambiwalentna wartosc moralna. Poglady wyrazac mozesz (to tak uprzedzajac staly tekst ), ale mysle, ze przekonanie o wlasnej nieomylnosci ma tez dosc duze szanse skonczyc sie ladowaniem u psychiatry.

Nikt nie każe Ci się ze mną zgadzać, od tego jest to forum ,że by byc szczery. To Ty wyluzj, skoro nie poprafisz znieść, że nie wszyscy się zToba zgadzają to ... tu nie wchodź :]
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 28 lip 2005, 16:53

gosia pisze:Nikt nie każe Ci się ze mną zgadzać, od tego jest to forum ,że by byc szczery.

Serio? :D
gosia pisze:To Ty wyluzj, skoro nie poprafisz znieść, że nie wszyscy się zToba zgadzają to ... tu nie wchodź

Ja znosze doskonale. Pisze spokojnie, z przekonaniem i wynajduje argumenty :) Nigdzie nie napisalem, ze czegos nie potrafie zniesc. Bronilem Cie przed Fishem, ale tez zaczynam miec dosc. Jakos tak sie dziwnie sklada, ze gdzie slychac na forum pyskowke, tam sie okazuje, ze Ty zaznaczylas swoja obecnosc :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lip 2005, 16:56

Dobra, dobra. Bez rekoczynow prosze <silacz>
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 28 lip 2005, 17:06

charlie81 pisze:Bronilem Cie przed Fishem, ale tez zaczynam miec dosc. Jakos tak sie dziwnie sklada, ze gdzie slychac na forum pyskowke, tam sie okazuje, ze Ty zaznaczylas swoja obecnosc

Tylko, że ja tylko wyrażam swoje zdanie, a że ludzie nie potrafią jakos ich przyjąć do wiadomości tylko od razu uważać za atak na siebie to wybacz ... ale albo mają jakies kompleksy albo nie umieja branoić swoich racji.


charlie81 pisze:gosia napisał/a:
chyba psychiatry !! Kobieta , ktora chce, a nwet dopuszcza mozliwosc zabicia wlasnego dziecka, matka jest zadna, kobieta tym barziej - a czlowiekiem w zadnycm wypadku . Zwierzeciem - oto odpowiednie okreslenie dla niej.

To jest WYLACZNIE moje osobiste zdanie, wiec o co Ci chodzi tym razem. Obrazilam kogos? Ciebie może?? Forum to nie wyrocznia - to zbiorowisko ludzi o skrajnie roznych, czesto zdaniach. To nie jest zle - dlaczego tego nie potrafisz zrozumiec. Nie czepialam sie Twoich postow, tylko wyrazilam swoje zdanie - nie rozumie twoich problemow.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 lip 2005, 17:19

Powturzę ....! to kobieta ma decydowac czy chce urodzic dziecko czy tez nie ! ma do tego "prawo", i nikt za nią nie powinien o tym decydować !! chyba,ze ojciec dziecka , juz na pewno nie panstwo i ustanowione prawo ! dla mnie bzdura , jest to to samo co zjedzenie czegos nie swierzego co siedzi na zoładku , wkłada sie palce do buzi i sie tego pozbywa ! tak samo tu.... jest czas do którego mozna to zrobic , po tym czasie nie powinno , embrion ...nie jest człowiekiem ...inaczej jak sperme połykacie tak samo zabijacie dzieci , no co wy !! <aniolek2> gosiu /// nie bądz kanibalką !! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lip 2005, 17:26

No wlasnie - o to rozbija sie dyskusja. Czy embrion uznac za istote ludzka czy tez nie.

Jak by nie bylo mozna na plod zapisac spadek (pod warunkiem ze sie urodzi).
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 28 lip 2005, 17:30

gosia pisze:Tylko, że ja tylko wyrażam swoje zdanie, a że ludzie nie potrafią jakos ich przyjąć do wiadomości tylko od razu uważać za atak na siebie to wybacz ... ale albo mają jakies kompleksy albo nie umieja branoić swoich racji.

charlie81 pisze:Poglady wyrazac mozesz (to tak uprzedzajac staly tekst ), ale mysle, ze przekonanie o wlasnej nieomylnosci ma tez dosc duze szanse skonczyc sie ladowaniem u psychiatry.

Wiesz, ze z tym wyrazaniem zdania stajesz sie powoli jak Andrew z "wszystko sie zmienia"? :D
charlie81 pisze:Ja znosze doskonale. Pisze spokojnie, z przekonaniem i wynajduje argumenty usmiech Nigdzie nie napisalem, ze czegos nie potrafie zniesc.

gosia pisze:To jest WYLACZNIE moje osobiste zdanie, wiec o co Ci chodzi tym razem. Obrazilam kogos? Ciebie może?? Forum to nie wyrocznia - to zbiorowisko ludzi o skrajnie roznych, czesto zdaniach. To nie jest zle - dlaczego tego nie potrafisz zrozumiec. Nie czepialam sie Twoich postow, tylko wyrazilam swoje zdanie - nie rozumie twoich problemow.

charlie81 pisze:Ja znosze doskonale. Pisze spokojnie, z przekonaniem i wynajduje argumenty usmiech Nigdzie nie napisalem, ze czegos nie potrafie zniesc.

i jeszcze to:
charlie81 pisze:Wez sie kobieto wyluzuj, to co dla Ciebie jest oczywiste, dla innych moze miec ambiwalentna wartosc moralna.

Przeciez Ty tak naprawde powtarzasz w tym momencie to co ja pisze, w zmienionej formie. I pytasz sie o co mi chodzi. :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 lip 2005, 17:59

charlie81 pisze:Wiesz, ze z tym wyrazaniem zdania stajesz sie powoli jak Andrew z "wszystko sie zmienia"? :D


Ej!!! <aniolek2> co Ci sie znowu we mnie nie podoba !?? :>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 28 lip 2005, 18:11

Andrew pisze:gosiu /// nie bądz kanibalką !!

Ech Ty <browar>
To nieporównywalne, sam wiesz. Człowiek zrodzić się może tylko z łona kobiety -również człowieka, zatem "to", co z niej sie urodzić JUŻ jest człowiekiem. Ja przynajmniej od samego początku ciąży nosić w sobie będę człowieka, małą, bezbronną istotkę - nie tylko zwój komórek.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 28 lip 2005, 18:57

Chcielibście zeby ktoś decydował o tym czy macie się narodzić czy nie?Skoro się narodziliście to od początku jesteście ludzmi skoro jesteście ludzmi i nikomu żadnej krzywdy nie wyrządziliście to jakim prawem ktoś wam ma życie odebrać??
Aborcji mówie nie..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 lip 2005, 19:37

Mozna by jeszcze rozpatrywac to w kwesti .... robimy dzieko ...udało sie , jest kobieta w ciazy , i teraz usunac , bo coś sie zmieniło w naszym widzi mi sie ?? , ale jak jest to przypadek , wpadka .... mysle ze decydują oboje zainteresowani , ale to moje zdanie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 28 lip 2005, 21:34

Pegaz pisze:Aborcji mówie nie..

Zaraz. A ja nie mowie? :|
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 lip 2005, 00:03

Nalezy na to spojzec jeszcze z innego punktu widzenia. W Rosji aborcja jest legalna i uwaza sie ja jako srodek antykoncepcyjny. I ciezko nie zgodzic sie z faktem, ze jak czlowiek wychowa sie w kraju, gdzie aborcja jest dozwolona i nie rozni sie od plombowania zęba to ludzie zaczna ja uwazac jako cos calkowicie naturalnego.

Doprowadzi to do morlanego upadku spoleczenstwa - spowszednienie aborcji.

Z tego punktu widzenia jestem jej zdecydowanym przeciwnikiem.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 29 lip 2005, 12:46

Pegaz pisze:Chcielibście zeby ktoś decydował o tym czy macie się narodzić czy nie?

A myślisz, że bocian Cię przyniósł?? Ktoś podjął taką decyzję!

Maverick pisze:Bo oprocz sumienia karac go za aborcje bedzie wymiar sprawiedliwosci! Skoro plod nazwiemy dzieckiem, a wiec czlowiekiem to aborcja bedzie morderstwem!

Człowiek to raczej istota zdolna do samodzielnego zycia. Płód nazwałbym raczej pasożytem.

gosia pisze:Kobieta , ktora chce, a nwet dopuszcza mozliwosc zabicia wlasnego dziecka, matka jest zadna,

W tym sęk, że ona właśnie matką nie chce być.
Maverick pisze:Mysle, ze jak jakas dziewczyna wpadnie to nie jest dla niej wielkim wysilkiem "przecierpic" te kilka miesiecy (bo widac dopiero od ktoregos) a potem oddac do adopcji i zapomniec.

Dla katolickiego widzimisię dziewczyna ma narażać się na ból porodu, rozstępy i ryzykować blizną po cesarce?? Sam sobie urodź, albo w imię wiary daj sobie rozciąć brzuch!!

Pogosia pisze:przecież to jest ograniczenie naszej wolności...prawa do decydowania o sobie samym...

To prawda. To bez sensu, żeby państwo i kościół decydowały za przeproszeniem kobiecej cipce!!
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 29 lip 2005, 13:26

Notka o wystawie antyaborcyjnej:
tu
ktoś z Łodzi widział?
foto (kiepskiej jakosci)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 29 lip 2005, 13:30

Był oddzielny temat chyba.
I bardzo dobrze, że stanie przed sądem. Nie za samą wystawę ale za miejsce prezentowania.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 lip 2005, 13:33

guli pisze:Człowiek to raczej istota zdolna do samodzielnego zycia. Płód nazwałbym raczej pasożytem.

A przepraszam, bo nie zrozumialem - jaki to ma zwiazek z cytowanym przez Ciebie fragmentem mojego posta?
guli pisze:Dla katolickiego widzimisię dziewczyna ma narażać się na ból porodu, rozstępy i ryzykować blizną po cesarce?? Sam sobie urodź, albo w imię wiary daj sobie rozciąć brzuch!!

No w sumie... warto zabic by nie miec rozstepow, warto zabic dla wlasnej wygody. To moze jak jakas babcia bedzie w autobusie siedziec to wezme ja pierdolne tak porzadnie z bejsbola w morde, co bedzie mi miejsce zajmowac. Nogi mnie beda bolec. A to niedopuszczalne.
guli pisze:To prawda. To bez sensu, żeby państwo i kościół decydowały za przeproszeniem kobiecej cipce!!

Tu nie chodzi o decydowanie o cipce, macicy czy czyms tam jeszcze. U podstawy zakazu aborcji lezy cos czego jak widac zdajesz sie nie dostrzegac - prawo czlowieka do zycia. Jezeli uznamy ze plod czy embrion jest istota ludzka, to aborcje winno sie traktowac jak morderstwo... zaplanowane i z premedytacja na dodatek, zeby nie mowic o szczegolnym okrucienstwie.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 29 lip 2005, 13:39

Jezeli uznamy ze plod czy embrion jest istota ludzka


Właśnie, jeśli uznamy a zdania co do tego są podzielone. Zależy to od kultury, wiary jak i stopnia "naukowości" danego społeczeństwa.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 29 lip 2005, 13:47

Andrew pisze:Powturzę

Sorry Andrew musialem... :D dawno nie zagladalem do tego tematu a to mnie rozwalilo... :D <browar>



guli pisze:Płód nazwałbym raczej pasożytem.
(...)
To bez sensu, żeby państwo i kościół decydowały za przeproszeniem kobiecej cipce!!

<cenzura>
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 29 lip 2005, 13:49

idas pisze:guli napisał/a:
Płód nazwałbym raczej pasożytem.
(...)
To bez sensu, żeby państwo i kościół decydowały za przeproszeniem kobiecej cipce!!

<cenzura>

<boje_sie> nie dopatrzypałam się wcześniej tej wypowiedzi, ale wielkie ... łał dla autora .... i <centura>
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 lip 2005, 14:39

A ja dalej bedac przeciwko aborcji, zadam jednak pytanie sklaniajace do refleksji:
(oczywiscie zachowajmy proporcje...)
Jak to jest, ze kociaki czy szczenieta topi sie masowo, a za zabicie doroslego kota czy psa mozna pojsc do wiezienia chyba nawet na rok... ?
Jak to jest, ze zniszczenie dojrzalego debu jest karalne, w przeciwienstwie do niszczenia pedow...?

Jak mowie - zachowujac proporcje...

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem aborcji, jednak na pewno nie mozna uznawac, ze podlega ona pod paragraf "Kto zabija czlowieka(...)"
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 lip 2005, 15:18

charlie81 pisze:Jak to jest, ze kociaki czy szczenieta topi sie masowo, a za zabicie doroslego kota czy psa mozna pojsc do wiezienia chyba nawet na rok... ?

Za utopienie szczeniaka tez mozna isc siedziec... Wiec nie rozumiem w ogóle dlaczego to napisales.
charlie81 pisze:Jak to jest, ze zniszczenie dojrzalego debu jest karalne, w przeciwienstwie do niszczenia pedow...?

Bo drzewo ktore rosnie w ziemi staje sie wlasnoscia kolektywna czy cos podobnego. Dla mnie to bezsens ze musisz starac sie o zgode na sciecie krzaka na dzialce no ale dobrze.
charlie81 pisze:Jak mowie - zachowujac proporcje...

Sorry Charlie ale wiekszych glupot nie czytalem ostatnio - drzewo to nei czlowiek. Ja wiem ze Ci chodzi o proporcje. Wiec jak bede drzewem to bede przeciw niszczeniu pedow, ale poki co nie ma "praw drzew" a sa natomaist prawa czlowieka.
charlie81 pisze:Jestem zdecydowanym przeciwnikiem aborcji, jednak na pewno nie mozna uznawac, ze podlega ona pod paragraf "Kto zabija czlowieka(...)"

A jakbym pobil Twoja zone ktora w ciazy byla... i by poronila. Dajmy na to w 3 miesiacu. To rozumiem ze bede odpowiadal za samo pobicie? I dostane zawiaski :) Cool
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 29 lip 2005, 15:24

A jakbym pobil Twoja zone ktora w ciazy byla... i by poronila. Dajmy na to w 3 miesiacu. To rozumiem ze bede odpowiadal za samo pobicie? I dostane zawiaski Cool


Bo tak będzie. Niestety takie jest nasze prawo. Nie łączy się wielu rzeczy. W stanach dostałbyby wyrok za pobicie, narażenia na śmierć i morderstwo :) A jakby był dobry adwokat to za wyciągnięcie ręki z kieszeni bo byłby to exhibicjonizm :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 lip 2005, 15:38

fish pisze:dobry adwokat

prokurator?

Zgadzam sie. Prawo jest chore. w ogóle nie widze sensu istnienia ustawy antyaborcyjnej. W koncu sa odpowiednie przepisy dotyczace zamordowania czlowieka.
Awatar użytkownika
aniak
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 27 lip 2005, 21:06
Skąd: z domu ;-)
Płeć:

Postautor: aniak » 29 lip 2005, 15:54

dopisze swoje zdanko na ten temat.

Ja zabijam kuchy komary czasem pająi lub mrówki. Na tym kończy się moja kariera mordercy. Dla mnie życie człowieka zaczyna się od momentu poczecia - gdy plemnik dostanie się do komórki jajowej. Dlaczego? bo wówczas "to coś" posiada już wszystko co mu do rozwoju potrzeba o czym światczą błyskawiczne podziały, tworzenie sie moruli.

nie zabiłabym człowieka- jakiego kolwiek - śpiącego całego zdrowego chorego małego dużego rozwinietego nie rozwinietego urodzonego czy jeszcze nie.
...południowy temperament w północnym klimacie...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 lip 2005, 15:58

Maverick pisze:A jakbym pobil Twoja zone ktora w ciazy byla... i by poronila. Dajmy na to w 3 miesiacu. To rozumiem ze bede odpowiadal za samo pobicie? I dostane zawiaski usmiech Cool

Wiedzac, ze jest w ciazy?
Maverick pisze:Sorry Charlie ale wiekszych glupot nie czytalem ostatnio - drzewo to nei czlowiek. Ja wiem ze Ci chodzi o proporcje. Wiec jak bede drzewem to bede przeciw niszczeniu pedow, ale poki co nie ma "praw drzew" a sa natomaist prawa czlowieka.

Wlasnie. I powtarzam po raz kolejny, ze jezeli ktos umie logicznie pomyslec i zalezy mu na zyciu nienarodzonych na pewno nie bedzie popieral penalizacji aborcji.

Rozumiem Mav, ze zabojstwo wg Ciebie nalezy tez scigac uzywajacych Postinoru? :>
Minimum 8 lat w kiciu za uzycie Postinoru :D
soul of a woman was created below

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 356 gości