zegnam sie z Wszystkimi na jakis czas :(

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

zegnam sie z Wszystkimi na jakis czas :(

Postautor: Lulek » 04 sty 2004, 12:54

niestety juz od dawma tu nie pisalem ale wina tego byly swieta, sylwester niesetty teraz wrocilem tylko na chwile zeby sie pozegnac na jakies 3 - 4 tygodnie (minimalnie) zaczyna sie nowy rok mam full kolosow, egzaminy jak to na 1 roku :( i musze sie wziac do nauki dlatego Wszystkim mowie papa 3majcie sie cieplo w te zimne dni albo niech jest Wam zimno aby Wasi partnerzy mieli co robic w dlugie zimowe wieczorki heheheh :D no nic ja bede uciekal ale na pewno wroce bo podoba mi sie tu bardzo !! HOUK

ps. dla tych co wiedza o co chodzi chce powiedziec ze prezent ktory kupilem bardzo csie podobal i wszystko wyszlo ok :) , sylwstra tez spedzilem czadowo, mam nadzieje ze Wy mielisce podobnie heyka
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 31 mar 2004, 22:06

OJ tak Sylwek był ekstra. Życzę powodzenia na egzaminach i mam nadzieje, że kiedyś tu wrócisz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 kwie 2004, 17:51

Moze jestem jakis dziwny i powiecie ze sie czepiam, ale sylwek byl 4 miechy temu, a zima sie juz skonczyla...
Awatar użytkownika
monika
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 04 mar 2004, 15:14
Skąd: kielce
Płeć:

Postautor: monika » 09 kwie 2004, 19:19

Maverick pisze:Moze jestem jakis dziwny i powiecie ze sie czepiam, ale sylwek byl 4 miechy temu, a zima sie juz skonczyla...


w pelni popieram!!
poza tym ja tez mam egzaminy i tez trzeba czasem powkuwac, no ale zeby wpadac na forum co 4 miesiace???-tego nie rozumiem.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 425 gości