Seksulog w Krakowie!

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Redd's
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 13 lis 2004, 11:24
Płeć:

Seksulog w Krakowie!

Postautor: Redd's » 29 lis 2004, 17:17

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na tego typu post ale nie wiem gdzie umieścić?
Moze ktos z Was zna jakiegos dobrego seksuologa w krakowie, bezplatnie w dodatku jeszcze! jak tak to bardzo prosze o jakis kontakt?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2004, 17:56

A po co ci sexuollog ????/ ciągle masz ten sam problem i zamiast go rozwiazywac razem to chcesz z kimś jeszcze ???? noto idz do niego ! :546: zobaczymy czy pomoze !! a potem przedstaw jak było ,
JA TWIERDZE ZE TO DAREMNA FATYGA ale moge sie też mylić , zobaczymy ?? :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Redd's
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 13 lis 2004, 11:24
Płeć:

Postautor: Redd's » 29 lis 2004, 19:39

Nie musisz na mnie krzyczec!!! WRR !
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 lis 2004, 19:49

Czy ktoś mnie wołał??? :P
;)
:564:

Takiego z papierami za darmo nie wiem gdzie spotkać, ale nie za darmo widziałem przy szczepańskim, bodajże.
Nie wiem czy nie potrzebne skierowanie do specjalisty od lekarza pierwszego "dotyku".
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 lis 2004, 20:23

Dzial sadze ze nieodpowiedni. Bardziej pasowaloby tu "wszystkie inne tematy" i tam tez go przenosze :)
Do Krzysia - sexsuolog to facet ktory ukonczyl studia, jest w tej dziedzinie specjalista i jest to pewna galaz nauki. Lekarz jak kazdy inny, wiec czemuz by do niego nie isc?
Oki, nie schodzmy z tematu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2004, 21:00

Dlatego iż sa jeszcze młodzi i nie wykozystali wszystkich mozliwosci jak i staran !!
REDS nie krzycze na Ciebie !! :564: wyrazam swoje zdanie !
Ale idz !! sam jestem ciekawy co Ci powie , mniemam ze zacznie sie wszystko od wszystkich potrzebnych ku temu badan, wiec uzbrój sie w duuuuzzzą cierpliwosc , badania hormonalne trwają !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 29 lis 2004, 22:52

Dlatego iż sa jeszcze młodzi i nie wykozystali wszystkich mozliwosci jak i staran !!
Oj, krzysiu, krzysiu- ich problem jak widac sięga trochę głębiej niż "niewykorzystane wszystkie możliwości". Seksuolog jest tutaj konieczny, jest w tej dziedzinie specjalista i takich przypadków pewnie miał setki!
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 02 gru 2004, 01:17

lepiej iśc do lekarza, bo jak sie dobrze trafi to od razu da trafna diagnoze i mozna rozpocząć leczenia,a takie szukanie "możliwosci i staran" jak sie jest mlodym i sie nie ma doswiadczenia to moze przyniesc wiecej szkody jak korzysci, przynajmniej ja tak mysle :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 366 gości