Własna firma

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Pizza Ambar
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2018, 11:39
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Re: Własna firma

Postautor: Pizza Ambar » 20 sie 2018, 15:39

Własna firma to jedyna droga do normalnych pieniędzy. Boicie się kosztów? Przez pierwsze 2 lata jest mały zus. Takie koszty każdy jest w stanie udźwignąć. Dobry pomysł, dużo chęci i może się uda. Jak nie to spróbujecie kolejnym razem.

Co się stanie jak się uda?... No właśnie ;)
alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

Re: Własna firma

Postautor: alekisa » 25 mar 2020, 21:52

co myślicie o prowadzeniu pizzerii? Zastanawiam się nad siecią daGrasso, zawsze mi się marrzyło prowadzenie takiego biznesu i mam trochę wolnego kapitału.
Awatar użytkownika
Samanta
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2020, 12:56
Skąd: Białogard
Płeć:

Re: Własna firma

Postautor: Samanta » 30 mar 2020, 16:49

Szukaj na zachodnich platformach z pomysłami i start-upami i zobacz, czego nie ma w Polsce.
Tylko my tu sobie możemy gdybać nie wiedząc ile masz kapitału na rozruch.
alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

Re: Własna firma

Postautor: alekisa » 05 kwie 2020, 12:09

Kapitału koło 200 tys., w mojej okolicy nie ma żadnej pizzerii, a akurat tę pizzerię znam i lubię pizzę od nich.
oedagrasso
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, 12:55
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Własna firma

Postautor: oedagrasso » 15 kwie 2020, 20:06

alekisa pisze:co myślicie o prowadzeniu pizzerii? Zastanawiam się nad siecią daGrasso, zawsze mi się marrzyło prowadzenie takiego biznesu i mam trochę wolnego kapitału.


Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie otwarciem pizzerii DaGrasso. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
• oferujemy sprawdzony know-how
• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso
andrzej332
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2020, 06:37
Skąd: adam
Płeć:

Re: Własna firma

Postautor: andrzej332 » 18 kwie 2020, 06:41

Sam prowadzę swoją firmę od bardzo dawna i szukałem firmę która zrobi mi stronę www. Ze wszystkich specjalistów wybrałem odpowiednią dla mnie firmę która wszystko mi zrobila perfekcyjnie.
szept
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 01 wrz 2019, 00:07
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: Własna firma

Postautor: szept » 12 maja 2020, 21:12

Czy jeśli zdecyduję się na franczyzę DaGrasso, to firma na początku, jeszcze przed otwarciem lokalu zapewnia jakieś wsparcie?
oedagrasso
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, 12:55
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Własna firma

Postautor: oedagrasso » 20 maja 2020, 18:46

szept pisze:Czy jeśli zdecyduję się na franczyzę DaGrasso, to firma na początku, jeszcze przed otwarciem lokalu zapewnia jakieś wsparcie?


Drogi Panie, opiekun franczyzobiorcy wspiera na każdym etapie inwestycji. Zapewniamy projekt aranżacji sali, zgodny z oczekiwaniami konsumentów oraz projekt zaplecza gastronomicznego, bezpłatne szkolenia dla Franczyzobiorców i personelu. Oferujemy także gotowy system HACCP bazujący na aktualnych rozporządzeniach prawnych oraz pomoc zespołu pracowników biura sieci (specjaliści od kontraktów, jakości, marketingu, social media, graficy, analitycy, fotograf).

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso
misia12
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 06 paź 2015, 13:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Własna firma

Postautor: misia12 » 30 cze 2020, 14:40

A może praca jako Wirtualna Asystentka? Wiele kobiet tak pracuje i prowadzi własne firmy realizując zdalne projekty dla klientów. Są nawet dostępne szkolenia które mogą podnieść kwalifikacje i poszerzyć zakres usług. Co myślicie o takiej pracy?
beatryczee
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:53
Skąd: łódź
Płeć:

Re: Własna firma

Postautor: beatryczee » 11 gru 2020, 20:10

W Open Cash może cie wziąść pożyczkę na bardzo dobrych warunkach. Dzięki nim udało nam się rozkręcić firme. Dobre warunki, konkretna firma. No i szybko decyzję mięliśmy
magdak2000
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2021, 17:20
Skąd: Gryfice
Płeć:

Re: Własna firma

Postautor: magdak2000 » 25 sty 2021, 17:23

Na ta chwilę to wątpię aby opłacało się założyć jakąkolwiek działalność. Sytuacja jest na tyle kiepska iż wiele firm dopiero będzie się zamykać jak się skończy czas w jakim muszą utrzymywać pracowników bo brali tarcze.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 280 gości