Szkolenia z autoprezentacji i relacji damsko meskich?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

azielik
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2018, 20:39
Skąd: Katowice
Płeć:

Szkolenia z autoprezentacji i relacji damsko meskich?

Postautor: azielik » 08 mar 2018, 21:32

Witam wszystkich,
Nurtuje mnie takie pytanie Czy może ktoś z osób na tym forum ma większą wiedzę w uruchamianiu od podstaw biznesu na rynku szkolen z autoprezentacji? Czasem tak mnie nachodzi myślenie, czy to ciekawa opcja na biznes? Ilu handlowców potrzebuje taka typowa firma, jaką może wygenerować kwartalną sprzedaż? Nie czuję się menedżerem (zaliczyłam jedynie podstawowe szkolenie z zarządzania biznesem kiedyś wiele lat temu), mam w zasadzie żadne doświadczenie w finansach (tu to już nawet szkolenie nic nie da - nie czuję się ścisłym umysłem ;-). I ciekawa jestem co o tym myślicie? Czy gra jest warta świeczki? Czy to jest ciekawa zabawa? Nie robiłam nigdy tego typu symulacji.
Zastanawiam się, bo kocham z całego serca XXX, ale za dabła nie wiem jak taki biznes poukładać - od założenia firmy do zarządzania sprzedażą i logistyką czy HR włącznie ;-)
Zastanawiam się też, czy może bardziej opłaca sę poszukać sobie jako wspólnika jakiegoś menedżera z tej branży – do napisania strategii i codziennego zarządzania firmą i pracownikami? Ale czy to ma ręce i nogi żeby z kimś obcym tworzyć firmę… samo negocjowanie udziałów już będzie ciężkie.
Czasem gdy rozważam w głowie, że sama mam być menedżerem to przypomina mi się pewna ze scen z filmu „Wyjazd integracyjny” – szef, który się koncertowo kompromituje przed zespołem – i nie wiem czy ja przypadkiem nie mam za miękkie serce na tego typu zabawy.
To takie luźne moje dywagacje bo szukam porady – bo planuję nareszcie zmienić pracę na ta wymarzoną.
Albo może ktoś na tym forum może zarekomendować jakieś dobre szkolenie z zarządzania i zakładania biznesu w tej branży?
pozdrawiam serdecznie ;-)
paniProblemowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 08 gru 2016, 14:34
Skąd: Warszawa

Re: Szkolenia z autoprezentacji i relacji damsko meskich?

Postautor: paniProblemowa » 30 mar 2018, 19:39

Nie patrz na to w taki sposób. Czasem takie osoby są właśnie najlepszymi liderami. Bo nie traktują ludzi przedmiotowo tylko tworzą z nimi zespół. Uważam, że trzeba się mieć na baczności ale trzeba też podchodzić do ludzi z sercem. Myślę, że powinno to być bardzo interesujące i inspirujące. Jednak konkurencja na tym polu jest dość spora.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości