Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

wiolaa7
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2017, 13:52
Skąd: Warszawa
Płeć:

Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: wiolaa7 » 07 lip 2017, 09:53

Jakie waszym zdaniem meble wybrać do kuchni - gotowe, czy na wymiar?
teresa30
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2017, 13:46
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: teresa30 » 08 lip 2017, 15:55

To zależy od wymiarów kuchni i budżetu. Do mniejszej kuchni bardziej odpowiednie będą meble na wymiar, ale są znacznie droższe od gotowych, także nie każdego na takie stać. Do większej kuchni radzę jednak wybrać gotowe meble. Jakby co, to w Poznaniu widziałam bardzo ładne, porządne meble (gotowe i na wymiar) w Kuchnie Blackart Poznań - zachęcam do zajrzenia, warto.
Kasjopeja
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2017, 13:28
Skąd: Koszalin
Płeć:

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: Kasjopeja » 24 paź 2017, 13:30

ja zrobiłam tak: kupiłam do kuchni meble w sklepie, ale bez blatów (obniżył mi się koszt o 1/3). Potem w firmie robiącej meble pod wymiar zamówiłam blat wraz z montażem (i tutaj oszczędność, bo to w końcu nie cała kuchnia). Jestem bardzo zadowolona z efektu :)
antoninasopel
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 paź 2017, 16:40
Skąd: Wrocław
Płeć:

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: antoninasopel » 26 paź 2017, 17:30

Jak ci się śpieszy bierz gotowe, ale jak masz czas i kasę to weź na wymiar. Niestety czeka się na nie 4-8 tygodni i średniej wielkości kuchnia to wydatek 10 k, ale warto ;)
aguniaSz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2017, 21:40
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: aguniaSz » 04 lis 2017, 20:13

dla mnie bez dwóch zdań - na wymiar. i nawet jeśli masz mniejszy budżet to lepiej się wstrzymać i jeszcze pozbierać i zrobić to naprawde porządnie. mam porównanie bo wczesniej mialam meble gotowe, a teraz przy przeprowadzce do nowego domu - zamowilismy meble w salonie agaty. Każdy kąt byl zaplanowany, nie ma jednego "kloca" tylko mamy meble modułowe - świetnie spasowane. kuchnia nie jest "zagracona" - zachowała swoją przestronność
niedoswiadczona
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2017, 14:34
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: niedoswiadczona » 08 lis 2017, 10:27

Na wymiar zawsze będą lepsze, ale nie każdego stać na nie.
Awatar użytkownika
Yarex33
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:03
Skąd: Rzeszow
Płeć:

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: Yarex33 » 29 sty 2018, 17:09

Wiadomo, na wymiar będę droższe. Jeżeli znalazłbym gotowe meble pasujące do mojej kuchni, brałbym od razu.
Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć.
paniProblemowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 08 gru 2016, 14:34
Skąd: Warszawa

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: paniProblemowa » 30 sty 2018, 09:09

Fakt, wszystko zależy od kuchni. Ja pewnie wybrałabym robione na wymiar gdybym mogła. No ale właśnie to też kwestia tego czy można:) Zmierz kuchnię i najpierw szukaj gotowych mebli a potem można pomyśleć o innych:)
Awatar użytkownika
Aleksandra02
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 20:18
Skąd: Piła
Płeć:

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: Aleksandra02 » 30 sty 2018, 15:13

Zależy od własnego gustu. Jednym to się może podobać, innym już niekoniecznie.
Tak to już się zdarza na wojnie, że jeżeli coś może pójść źle, najczęściej idzie źle.
sisi06
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2017, 13:20
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: sisi06 » 30 sty 2018, 15:18

Co myślicie o producencie Blum i jego szufladach Metabox? Bardzo niskie ceny mogę powiedzieć !
Inatka93
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 06 paź 2017, 20:48
Skąd: Poznań
Płeć:

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: Inatka93 » 19 sty 2019, 07:42

Kiedyś ktoś też mnie o to zapytał i byłam zdecydowanie za meblami na wymiar, a aktualnie mam w domu gotowe ;) . Dzięki temu zaoszczędziłam mnóstwo pieniędzy, ale co ważniejsze - po prostu mam meble, które mogę dowolnie przestawiać, jeśli tylko przyjdzie mi na to ochota. Po rankingu rocznym stwierdziłam jedynie, że muszę kupić jakieś nowe wyposażenie, jak noże czy garnki.
jetinaser5
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 paź 2017, 12:42
Skąd: alaska
Płeć:

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: jetinaser5 » 21 sty 2019, 15:28

Kuchnia to ważne pomieszczenie w każdym domu. Jeżeli szukacie sklepu, w którym będziecie mogli kupić wszystko co może sie Wam przydac w kuchnii to polecam serdecznie oferte firmy Duka. Regularnie robie u nich zakupy , poniewaz mają bardzo dobre ceny.
lunka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 mar 2019, 00:55
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: lunka » 14 mar 2019, 21:26

aguniaSz pisze:dla mnie bez dwóch zdań - na wymiar. i nawet jeśli masz mniejszy budżet to lepiej się wstrzymać i jeszcze pozbierać i zrobić to naprawde porządnie. mam porównanie bo wczesniej mialam meble gotowe, a teraz przy przeprowadzce do nowego domu - zamowilismy meble w salonie agaty. Każdy kąt byl zaplanowany, nie ma jednego "kloca" tylko mamy meble modułowe - świetnie spasowane. kuchnia nie jest "zagracona" - zachowała swoją przestronność

no i ja sie w 100% podpisuje. tez mam kuchnie z agaty - akurat z tej serii qubik zamawialismy na wymiar i faktycznie jest to jedna z najlepszych decyzji jakie podjelismy. Naprawde wygodne sa te meble, kazda przestrzen jest wykorzystana, a wiadomo jak to w kuchni - blaty sa potrzebne :D
Aktywny Alergik
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 gru 2018, 19:50
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: Aktywny Alergik » 25 mar 2019, 22:58

To zależy, jaką masz kuchnię (chodzi o pomieszczenie). Ja kupiłem mieszkanie od dewelopera, funkcjonalne i wygodne, bez problemu znalazłbym gotowe meble kuchenne, jednak żona stwierdziła, że woli na wymiar, więc takie mamy.
Mieszkanie ogólnie super, świetna lokalizacja, niebanalna architektura, cisza, spokój i komfort użytkowania. Dosłownie oaza szczęścia i radości.
Dodam jeszcze, że ja kupiłem mieszkanie we Wrocławiu, ale w ofercie są też równie atrakcyjne mieszkania w Warszawie.
agina
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 cze 2017, 18:52
Skąd: łomża
Płeć:

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postautor: agina » 20 cze 2019, 19:08

Ja uważam że najlepsze i najpraktyczniejsze są na wymiar. Takie meble można dostosować do warunków i potrzeb a jak jeszcze wykonawca taki jak Wiór Płyt z Wyszkowa, potrafi doradzić i zaproponować inne rozwiązania to takiej firmy nie da się przecenić.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości