Czy można?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Monaliza44
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 24 cze 2015, 07:49
Skąd: Zabrze
Płeć:

Czy można?

Postautor: Monaliza44 » 24 cze 2015, 08:04

Czy można wysyłać za granicę smsy z pakietu smsowego? Pytam hipotetycznie bo telefon w naprawie więc nie mam jak sprawdzić a google udziela mi bardzo różnych odpowiedzi.
sewilla
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 25 cze 2015, 20:45
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: sewilla » 25 cze 2015, 20:59

Nie mam pojęcia czy z pakietu można. Może być i tak że z konta Ci bedzie za smsy pobierać. Ja zaczęlam w takim przypadku korzystać z zapomnianych troche bramek smsowych. Jest taka jedna z której mozna i do wszystkich sieci i za granicę- za darmo i bez logowania czyli szybko ;) Moze spróbuj i Ty.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez sewilla, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 27 cze 2015, 21:11

Wszystko zależy od Twojego pakietu. Ja za smsy wysyłane poza UE musiałam zapłacić osobno.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
mejk89
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2016, 23:02
Skąd: Wodzisław
Płeć:

Re: Czy można?

Postautor: mejk89 » 24 lut 2017, 09:52

Kochani jest okres rozliczeń PIT, jeśli macie dylemat na kogo przekazać 1% podatku to zachęcam do przekazania na Fundację Pociecha http://www.fundacjapociecha.pl/ Naprawdę z całym sercem podziwiam ich za szczytny cel jakim jest prowadzenie świetlicy środowiskowej dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Dzięki świetlicy dzieci mogą doświadczyć normalności, zjeść ciepły posiłek, skorzystać z zajęć, pojechać na kolonie, uzyskać pomoc w nauce. Takie świetlice sa potrzebne, ale bez wsparcia finansowego mogą zniknąć. Dodatkowo zachęcam do rozliczenia pitu ze strony http://pit.pociecha.org/
lucyffer4f
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 lis 2016, 17:34
Skąd: Warszawa

Re: Czy można?

Postautor: lucyffer4f » 07 mar 2017, 09:48

jak sie chce to wszystko można :P

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 323 gości