A MOŻE POROZMAWIAMY O CZYMŚ

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Gość

A MOŻE POROZMAWIAMY O CZYMŚ

Postautor: Gość » 15 gru 2003, 15:40

PRZYJEMNYM , CO SPRAWI KAŻDEMU RADOŚĆ I MOŻLIWOŚĆ POZYTYWNEJ WYPOWIEDZI , HMMM :509: NP O ZBLIZAJĄZYCH SIĘ ŚWIETACH BOŻEBO NARODZENIA - PRZYGOTOWANIACH ZWIĄZANYCHZ TYM SWIĘTEM - W KAŻDYM DOMU SĄ RÓŻNE TRADYCNE , CHODZ DUŻO SIE NIE RÓŻNIĄ OD INNYCH JEDNAK SĄ , MOZNA NAPISAĆ NP JAK SIE OBCHODZI ŚWIETA U NAS . WIELU Z NAS JEST Z RÓŻNYCH REGIONÓW. I WIELU ZAPOMNIAŁO O MAGII ŚWIĄT - MOŻEMY SOBIE O TYM PRZYPOMNIEĆ I MOZEMY TEZ SIE ZASTANOWIĆ CO DZIECIĄTKO PRZYNIESI NAM POD CHOINKE - JA JUŻ DOSTAŁAM - TROSZKĘ SIE POŚPIESZYŁO PRAWDA !! g:P MOŻNA TEŻ PODAĆ JAKIEŚ PRZEPISY , WIADOMO ZE W KAŻDYM DOMU ROBI SIE INACZEJ , MOZE KTOŚ SKOŻYSTA Z TAKICH PORAD JAKI TU NAPISZECIE . I BEDZIE MU BARDZIEJ SMAKOWAŁO NIZ U MAMY g;) :541:
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

hmm-- ten gość co to napisał to ja -

Postautor: ramona » 15 gru 2003, 15:52

ja nie lubie zabijac karpi , nie potrafie na to patrzeć , żal mi tych rybek najlepiej bym je wypuściła z powrotem do wody niech sobie pływaja , wiem ze to tradycja ze karp ma być na stole :602: ale przecież to tez boża istota , g:(( ale za to uwielbiam makówki moja babcia robi je wyśmienite gD> - palce lizać :lol: aż mi sie uszy częsą na sam widok uwielbiam tez kapuste z grzybami , ale nic nie przebija czerwonego barszczu z uszkami domowej roboty :mrgreen: .Mmmmmm na samą myśl slinka cieknie :525:
pozdrawiem i życze wesołych świąt :mikolaj: jak i przepysznych dań na stole i wspaniałych prezetów pod choinka g:DD - od dzieciątka :D
Ostatnio zmieniony 16 gru 2003, 09:50 przez ramona, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » 15 gru 2003, 17:47

ja zawsze mam za zadanie zrobic ogromny gar salatki
zawsze pol trzeba wywaliz bo nie zdazymy jej zjesc bo sie zepsuje
to juz u nas tradycja :lol:
a moja ciocia robi przepyszny makowiec
i dzielimy sie oplatkiem z naszym psem :mrgreen:
tylko zeby nikt mi tu teraz nie zaczal ze tak nie wolno
mielismy mowic o tradycjach radosci swiat-przypominam :P
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 15 gru 2003, 17:50

TO BYLAM JAAA
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

hi hi

Postautor: ramona » 15 gru 2003, 20:10

Dzielenie sie opłatkiem z pieskiem -- hmm to chyba nic zlego na wsiach krusza opłatki i podawają go świni krowie owcy , i każdemu innemu zwierzęciu na gospodarstwie
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 15 gru 2003, 20:55

slada sie , ze mieszkam w miescie i cala rodzina jest"miejska" wiec dzielenie sie oplatkiem z psem wynika z... zeswirowania na jego punkcie
pupil
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

o

Postautor: ramona » 15 gru 2003, 21:58

No tak tez może być -- nie twierdziłam ze mieszkasz na wsi --miło ze dzielisz sie z psiaczkiem opłatkiem , ale ta tradycja dawania opłatka zwierzęta z tad sie wywodzi
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 15 gru 2003, 22:39

a czekacie czy wam cos pupil powie o północy :D ?
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Agnieszka

oplatek

Postautor: Agnieszka » 15 gru 2003, 23:16

Ja mam papuge ale ona je co popadnie (szczegolnie to co niejadalne) wiec pewnie oplatek tez jej posmakuje (jeszcze go nie probowala) - a tak poza tym jest slodka i milutka
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 16 gru 2003, 09:29

czekamy co nasz pies nam powie ale najwyrazniej przez 8 lat nie zasluzylismy...
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

...

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 09:49

jak to się mówi wiara czyni cuda -- ale wieszość ludzi sądzi ze rozmawia ze swoimi pupilami nie koniecznie ludzkim głosem
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 17 gru 2003, 00:11

Uwaga! Prezent gwiazdkowy dla erotomanów. Nie ogladajecie tego jesli nie ukończyliście hmm... pewnego wieku.

:mikolaj:

http://w1.827.telia.com/~u82705365/laski/laski.htm

:mikolaj:

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 408 gości