meldowanie się w hotelu

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

walkirie
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 26 sty 2014, 19:16
Skąd: Warszawka
Płeć:

meldowanie się w hotelu

Postautor: walkirie » 26 sty 2014, 19:21

Witam, otóż mam małe pytanie - czy możliwe jest, żeby osoba niepełnoletnia została zameldowana w hotelu nie przez swojego prawnego opiekuna? Z moim chłopakiem (on jest pełnoletni) chcielibyśmy spędzić sobie spokojnie w ciszy dzień, najlpiej na jakimś wyjeździe nad jeziorkiem alboco, ale nie jestem pewna, czy jest to możliwe. Widziałam już podobny temat na forum, ale dotyczył pary, gdzie i on i ona mieli po 17 lat. Czy w przypadku, gdy mi brakuje 2 lat do pełnoletności a on ma kilka więcej nie będzie problemu?
Z góry dziękuję za odpowiedź ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2014, 00:58

To sie nie melduj. On bierze pokoj na siebie i tyle. A jak chcesz miec pewnosc, to niech on zadzwoni do jakiegos hotelu ***** i sie spyta czy nie beda robic problemow. Jak powiedza ze nie to ewentualne problemy w "Waszym" hotelu wynikac beda nie z prawa, a ich upierdliwosci czyli podlegaja negocjacjom.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 sty 2014, 16:17

Do meldunku wystarczy jeden dowód osobisty. I to w hotelu.
Na np. polach namiotowych w ogóle mi kiedyś wystarczała legitymacja szkolna. <piwko>
masiek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2014, 22:10
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: masiek » 15 kwie 2014, 20:33

W tańszych hotelach dowód musi pokazać tylko jedna osoba. W droższych obydwie, ale równie dobrze możesz dać inny dowód tożsamości. Nie powinni robić problemów.
hermiona
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 24 cze 2014, 10:09
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: hermiona » 26 cze 2014, 11:14

Zdecydowanie wystarczy jeden dowód osobisty - zarówno w hotelu jak i w mniejszym pensjonacie ;). To już nie te czasy, kiedy trzeba było się za wszystkiego tłumaczyć.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 240 gości