Posukuję sukienki dla żony

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
vnu007dl
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 01 mar 2008, 14:37
Skąd: Cyberspace
Płeć:

Posukuję sukienki dla żony

Postautor: vnu007dl » 02 sty 2013, 09:53

Witam

Chciałbym kupić sukienkę dla żony. Chodzi o sukienkę, w której była ostatnio Doda, wiem że jej się takie sukienki podobają. Zdjęcia tej sukienki pod linkiem:
http://www.pudelek.pl/artykul/46733/mly ... iapiernik/
Wiem, że to pewnie jakaś droga markowa sukienka i pewnie na taka mnie nie stać, ale może pomógłby mi ktoś poszukać chociaż podobnej sukienki do tej? Albo jak się nazywa chociaż krój takiej sukienki to było by mi łatwiej takiej poszukać? Interesuje mnie rozmiar s.
Linux registered user #440406
natalkaa91
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 02 lis 2013, 09:28
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: natalkaa91 » 02 lis 2013, 10:07

Widziałam ostatnio podobną w Top Secret może była nieco dłuższa ale bardzo podobna :)
Inatka93
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 06 paź 2017, 20:48
Skąd: Poznań
Płeć:

Re: Posukuję sukienki dla żony

Postautor: Inatka93 » 19 wrz 2018, 14:25

Gdyby mój mąż był taki kochany, hehe.. On na ogół uważa, że nie powinnam tyle ciuszków kupować, a przecież mieszczę się w szafkę i jeszcze mam miejsce ;) . Nie rozumiem, o co mu chodzi.. Sam teraz przytył i na już muszę mu wymienić pół garderoby. Wracając jednak do Twojego pytania, to sprawdź ubrania , w tym sukienki Kelly Premium. Mają tam różnorodne ubrania, a co najważniejsze, dobre materiałowo i gustownie. Może znajdziesz dla żony to, czego sam szukasz i co jej będzie odpowiadało.
YennaS
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 17 cze 2021, 20:57
Skąd: z marsa
Płeć:

Re: Posukuję sukienki dla żony

Postautor: YennaS » 18 cze 2021, 01:47

teraz modne sa oversize z falbanami, bardzo mi sie te sukienki podobają

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 372 gości