Męska i kobieca logika

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 20 lis 2011, 23:22

Maverick pisze:Lubie grac w szachy.

Dobry jesteś? :>

Maverick pisze:Moze TY wiedzialas. Ale nie rozciagaj tego na WSZYSTKIE kobiety na forum. One moze nie wiedzialy...

Przecież tu na forum przyznał Ci się facet, że nie wiedział - po co dalej w to brniesz?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 lis 2011, 23:55

O to chodziło, tylko mam nadzieję, że Ty znowu nie wziąłeś tego na poważnie
Nie <piwko>
Nemezis pisze:Dobry jesteś?
Dlugo nie gralem. Ostatnio zaczalem sobie z komputerem grac. Mam Chessmastera 10 :) W moim odczuciu slaby, ale to raczej etap "wiem ze nic nie wiem".
Nemezis pisze:Przecież tu na forum przyznał Ci się facet, że nie wiedział - po co dalej w to brniesz?
Mona zaczela.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 lis 2011, 00:03

Maverick pisze:Mona zaczela.

Nie zaczełam, tylko nie skończyłam [:D]
Teraz już tak <diabel>
A który facet? <hahaha>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 21 lis 2011, 00:37

Świetnie, Mav. Wyzywam Cię na pojedynek zatem :>
Widzę, że na podobnym etapie jesteśmy. Proponuję dać sobie ze 2-3 tygodnie na małe przypomnienie (też mam Chessmastera 10) :)

Maverick pisze:Juz lepiej zagrac w gre co na kurniku nazywa sie reversi.

Nie kojarzę. Ja tam swego czasu tylko w 3-5-8, tysiąca, literaki i kalambury grywałam :)

A orientujesz się, czy opłaca się w brydża na kurniku zaczynać? Już jakiś czas temu z Narzeczonym wpadliśmy na pomysł nauczenia się gry w brydża, a i ponoć mój przyszły teść jest w to niezły, jednakże cierpi na deficyt grających.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Nemezis, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lis 2011, 08:15

Nie gralem w brydza wiec nie wiem ;) Trzeba jeszcze miec dobrego partnera do brydza. Choc jak sie ma dobra reke to zaden partner nie jest potrzebny podobno ;)
Świetnie, Mav. Wyzywam Cię na pojedynek zatem
Widzę, że na podobnym etapie jesteśmy. Proponuję dać sobie ze 2-3 tygodnie na małe przypomnienie (też mam Chessmastera 10)
I na jakim poziomie sa komputerowi przeciwnicy z ktorymi wygrywasz? ;>
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 21 lis 2011, 09:55

Nemezis pisze:Powiedz mi, skoro na pierwszym etapie do turnieju podeszło przynajmniej dziesięć razy więcej facetów, to znaczy, że jako kobieta jestem bogiem inteligencji?
Nie, po prostu na wschodzie jest taki poziom, że nawet kobiety wygrywają. (sorry że z konta shamana, ale zapomniałem hasła do swojego, bo jest nim mega-logiczna superzagadka, a ten dureń ma "1234")

Maverick pisze:Nie ogladalem tych filmikow bo nie interesuje mnie scena polityczna w USA.
Nie oglądałeś tych filmików tak samo jak obecne tu dziewczyny nie chciały "rozwiązywać" Twojej zagadki.
A może po prostu brak Ci kontrargumentów? Coś szybko.

Maverick pisze:One moze nie wiedzialy...

Jeszcze wczoraj było "nie odpowiedział = nie wiedziały. Proste." Dziś już tylko może? Odwrót?

Gra ktoś w Starcraft?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 lis 2011, 13:30

A tak w ogóle, Mav, to nie ja zaczęłam, tylko Ty, bo Ty zadałeś nam zagadkę dla przedszkolaków 8)
Nemezis pisze:Ja tam swego czasu tylko w 3-5-8, tysiąca, literaki i kalambury grywałam

A ja tam grywałam w tryktraka, czy backgammon, jak kto woli, ale już mamy w domu tę grę. Uwielbiam grać w to <zakochany>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lis 2011, 19:06

Mona pisze:A tak w ogóle, Mav, to nie ja zaczęłam, tylko Ty, bo Ty zadałeś nam zagadkę dla przedszkolaków
Tak, wiadomo ze facet zaczal bo byl pierwszy przed Ewa.
shaman pisze:Nie oglądałeś tych filmików tak samo jak obecne tu dziewczyny nie chciały "rozwiązywać" Twojej zagadki.
Jej sie nie rozwiazuje. Po prostu zna sie odpowiedz. I naprawde szybciej wychodzi ja napisac niz potem przez 20 postow tlumaczyc ze "sie nie chcialo". Na tej zasadzie to Adamek rozwalilby Kliczke no ale nie chcial go skrzywdzic wiec przegral.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 lis 2011, 20:48

Maverick pisze:I naprawde szybciej wychodzi ja napisac niz potem przez 20 postow tlumaczyc ze "sie nie chcialo".

To Ty wciskałeś nam przez 20 postów, że nie wiemy ;P
Maverick pisze:Na tej zasadzie to Adamek rozwalilby Kliczke no ale nie chcial go skrzywdzic wiec przegral.

O, i to jest właśnie Twoja logika! <hahaha>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lis 2011, 20:58

Widze ze nawet ironii nie rozumiesz. TAAAAAK wiem. Rozumiesz tylko tak specjalnie na pewno napisalas. Albo akurat w tym momencie nie mialas ochoty jej rozumiec.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 21 lis 2011, 21:34

Stary, jak chcesz to jutro o 11:00 zostawię Ci piwo w Brovarii przy stoliku pod oknem w lewej części, widzę że na tym etapie życia jest Ci potrzebne.

Ja wiem jak to jest tęsknić za politycznym trupem, rozumiem Twój ból. You have to let him go. Korwin nie chciałby byś cierpiał.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 lis 2011, 21:56

Maverick pisze:Widze ze nawet ironii nie rozumiesz. TAAAAAK wiem. Rozumiesz tylko tak specjalnie na pewno napisalas. Albo akurat w tym momencie nie mialas ochoty jej rozumiec.

Gdybyś ironizował, to nie byłbyś teraz taki wk.urwiony, tylko tak samo, jak wyżej, obróciłbyś to w żart.
Ja cały czas robię sobie jaja! Od momentu, gdy tylko zadałeś tą nieszczęsną zagadkę i śmieję się, żeby nie było poważnie i żeby było widać, że bawię się.

Przyznam Ci rację kolejny raz: tak, nie muszę mieć ochoty na to, aby chcieć rozumieć, o co Ci chodzi.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2011, 21:56 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 lis 2011, 21:59

Maverick pisze: Na tej zasadzie to Adamek rozwalilby Kliczke no ale nie chcial go skrzywdzic wiec przegral.

Mav przykład dupny. Adamek miał korzyść z wygranej, my z odpowiedzi nie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lis 2011, 23:33

shaman pisze:Stary, jak chcesz to jutro o 11:00 zostawię Ci piwo w Brovarii przy stoliku pod oknem w lewej części, widzę że na tym etapie życia jest Ci potrzebne.
Stac mnie na piwo.
Mona pisze:Gdybyś ironizował, to nie byłbyś teraz taki wk.urwiony, tylko tak samo, jak wyżej, obróciłbyś to w żart.
Mi to tak daleko zwisa i powiewa ze slowo "wk.urwiony" bardzo tu nie pasuje.
Mav przykład dupny. Adamek miał korzyść z wygranej, my z odpowiedzi nie.
To nie wspomnialem ze place sto baniek za odpowidz? O ja roztrzepany.

[ Dodano: 2011-11-21, 23:37 ]
A tak w ogole to nie mam zamiaru dyskutowac o tej zagadce z ktora sobie nie poradziliscie. Temat jest skonczony i nic wiecej w nim napisac juz nie mozna totez nie bede na tego typu wiadomosci odpowiadal. trzeba bylo napisac dwa wyrazy zamiast tlumaczyc sie przez kilka stron. No ale do tego trzeba by znac odpowiedz, a nie znaliscie. Sorry... <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Ostatnio zmieniony 21 lis 2011, 23:35 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 lis 2011, 23:52

Mav każda z osób biorących udział w tej rozmowie zna Twój stosunek w temacie kobieta i logika. Gdybyśmy wszystkie odpowiedziały Ci dobrze na pw to uznałbyś na podstawie tego, że kobiety myślą logicznie ?
No nie sądzę.
Słuchaj postawiłeś tak sprawę, że nikt nie miał nawet ochoty nic udowadniać.
Gdybyś jednak napisał, że pobawimy się w zgadywanie, dawał zagadki i kto wie niech pisze Ci na pw to bym napisała, nie mam nic przeciwko takim zabawom.
Ale udowadniać nie miałam zamiaru. jestem za stara by ot tak udowadniać, że nie jestem głupia, umiem myśleć, generalnie jak nie muszę to nic nie udowadniam. Udowadniam potencjalnym klientom, że wykonam dla nich zleconą pracę.
I generalnie średnio mnie interesuje czy przyjmujesz to do wiadomości czy uznajes, e nie znałam odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 lis 2011, 23:53

Dzindzer pisze:my z odpowiedzi nie.

Jak to nie? Przecież męczyłyśmy Mava przez całe 20 stron <krakowiaczek>
Maverick pisze:A tak w ogole to nie mam zamiaru dyskutowac o tej zagadce z ktora sobie nie poradziliscie. Temat jest skonczony i nic wiecej w nim napisac juz nie mozna totez nie bede na tego typu wiadomosci odpowiadal. trzeba bylo napisac dwa wyrazy zamiast tlumaczyc sie przez kilka stron. No ale do tego trzeba by znac odpowiedz, a nie znaliscie. Sorry...

Tak jest! <poklony>
Dzindzer pisze:nie znałam odpowiedzi.

Nie znałaś! Tak jak ja! [:D]
Generalnie <pijak> dobrze się bawię <winko>
Ostatnio zmieniony 21 lis 2011, 23:56 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2011, 00:05

Dzindzer pisze:Gdybyśmy wszystkie odpowiedziały Ci dobrze na pw to uznałbyś na podstawie tego, że kobiety myślą logicznie ?
No nie sądzę.
Tak, a przynejmniej Wy z forum. A tak to uznaje ze nie wiedzialyscie ale tupiecie nozkami. Godne pozalowania.
Mona pisze:Generalnie dobrze się bawię
Ave! <pijak>
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 lis 2011, 00:16

Mav, posłuchaj sobie kawałek, do którego wrzuciłam linkę w "czego teraz słuchacie...", policz do 1000 i uspokój się, bo i tak nie rozstrzygniemy tego beznadziejnego sporu.
Możemy nie zgadzać się, co z resztą dzieje się, ale nie powinnismy nie szanować się.
Tak myślę, ale wiadomo, że możesz nie zgadzać się <diabel>
Ja pierdykam! Masło maślane [:D]
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2011, 00:19

Ale ja Was szanuje. To wy mnie nie szanujecie robiac ze mnia durnia ktory twierdzi ze jak ktos nie udziela odpowiedzi to znaczy ze jej nie zna.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 lis 2011, 00:23

Maverick pisze:To wy mnie nie szanujecie robiac ze mnia durnia ktory twierdzi ze jak ktos nie udziela odpowiedzi to znaczy ze jej nie zna.

Ja wyraźnie napisałam, że nie odpowiem, a nie, że nie wiem...

Już nie mieliśmy pisać o tym.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 22 lis 2011, 00:47

Maverick pisze:Stac mnie na piwo.

Bierz póki dają.
Szkoda, że wspólnego piwka nie zaproponował - na żywo Jego tryb bycia złośliwym jest łagodniejszy i nawet można Go polubić :P

shaman pisze:Ja wiem jak to jest tęsknić za politycznym trupem, rozumiem Twój ból. You have to let him go. Korwin nie chciałby byś cierpiał.

Głupi. Janusza zostaw w spokoju, nieelegancko tak nadużywać jego nazwisko w ten sposób.

Dzindzer pisze:Mav przykład dupny. Adamek miał korzyść z wygranej, my z odpowiedzi nie.

Już nie chodzi o korzyści, ale w takich sytuacjach ja np. nie odpowiadam dla zasady - nikt nie będzie sprawdzał, czy jestem blondynką tylko na głowie, czy również pod kopułą. Moja sprawa, publicznych testów nie potrzebuję, tak jak udowadniać cokolwiek przed jakąkolwiek grupą ludzi, a już tym bardziej przed konkretnym człowiekiem, który twierdzi, że mnie w czymś przewyższa. Co innego zmierzyć się z kimś indywidualnie :>

Maverick pisze:Skonczcie juz kobiety, puchy marne.

Więc tak. Chessmastera Luby zainstalował mi jak pisałam pracę dyplomową, więc wciągać się wtedy nie chciałam, a wczoraj przypomniałeś mi, że posiadam taką zabawkę :) Internetowo grywałam tylko na kurniku, tam nie ma poziomów, ale z tego co pamiętam jak porywałam się na graczy z rankingiem bliskim lub przekraczającym 1300 to różnie to bywało... :P Zdecydowanie wolę grać na żywo, wtedy ta gra ma swój klimat, ale i ma też swoje wady - mała różnorodność wśród przeciwników. Jeżeli chcesz, możemy popróbować się wcześniej, nie na zasadzie "pojedynku", ale najwcześniej na weekendzie - do końca tygodnia muszę projekt zrobić, a trzy razy w tygodniu (tak jak dziś) od rana do nocy jestem poza domem (dlatego wcześniej zaproponowałam tak późny termin).
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 lis 2011, 10:28

Maverick pisze:Tak, a przynejmniej Wy z forum. A tak to uznaje ze nie wiedzialyscie ale tupiecie nozkami. Godne pozalowania.

Ja niczym nie tupię.
A uznanie, ze umiemy myśleć logicznie na podstawie takiej zagadki nie jest zbyt rozsądne.

Maverick pisze:To wy mnie nie szanujecie robiac ze mnia durnia ktory twierdzi ze jak ktos nie udziela odpowiedzi to znaczy ze jej nie zna.

Nie robię z Ciebie durnia. Zwyczajnie nie chcę niczego udowadniać.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 22 lis 2011, 18:12

Dzindzer pisze:Szkoda, że wspólnego piwka nie zaproponował - na żywo Jego tryb bycia złośliwym jest łagodniejszy i nawet można Go polubić
Fcuk you.

Głupi. Janusza zostaw w spokoju, nieelegancko tak nadużywać jego nazwisko w ten sposób.
Fcuk him. (to była połowa jego nazwiska)

Ja niczym nie tupię.

Fcuk your legs. (tylko dostosowuję się do poziomu dyskusji)

Wszyscy jesteście głupi, bo nie potraficie grać w Starcraft.

6 stron esencji forum [:D]
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 22 lis 2011, 19:16

shaman pisze:Fcuk you.

:D
And fcuk your quoting skill, Mr Warhorse.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 lis 2011, 22:51

shaman pisze:Wszyscy jesteście głupi, bo nie potraficie grać w Starcraft.

A Ty jesteś głupi bo się z głupimi zadajesz.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 23 lis 2011, 01:12

Nemezis pisze:A Ty jesteś głupi bo się z głupimi zadajesz.
Fcuk me them. Get in a line.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 310 gości