Najpierw studniówka, potem hotel

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lut 2010, 12:01

Leśny Dziadek pisze:trzeba się pokazać, że się ma pieniądze i że gacha stać na hotel. +50 do lansu w gronie podobnie "mądrych" koleżanek. Kurczę, jak to jednak prosto takiej zaimponować

Tylko, że żadna z moich bliższych znajomych i koleżanek tego nie robiła. Nie mówie, ze nie było takich, tylko co one mnie obchodziły. Ja mam inny stosunek do cudzych pieniędzy niż Ty. Mnie zawsze cieszyło, ze ludzi na coś stać. Mnie w oczy nie kuła kolejna komórka czy wypasiony samochód cudzy

Leśny Dziadek pisze:nie zamierzałem go wdrażać w życie

Z tamtego tematu wynika coś zupełnie innego.

Leśny Dziadek pisze:jaka ja jestem oryginalna i postępowa 8)

Jak się chwali oryginalnością i postępowością to jest jakąś idiotka. Za czasów mojej babciu w hotelach ustronnych bywały schadzki a sądze, ze to nie jej pokolenie wymysliło
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 04 lut 2010, 12:11

Leśny Dziadek pisze:Chwalenie się gówniary, że ją stać

Ja tego tak nie odbieram.
Chwalenie się faktycznie byłoby zabawne - ale w tym przypadku to bardziej fakt medialny jest, niż kontakt z ewentualną chwalącą się. Jak już pisałam: mam wątpliwości, czy faktycznie istnieje. Poza tym dwuosobowy pokój za 370 zł to chyba żaden lans - lansowanie się za pomocą czegoś takiego pogrążyłoby lansującego się :D
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 lut 2010, 12:19

Leśny Dziadek pisze:u mnie błąd w myśleniu, gdyż chociaż taki pomysł w swoim czasie przeszedł mi przez głowę, nie zamierzałem go wdrażać w życie.

Czyli nam ściemniałeś, pisząc "ostatnio chciałem w jedną noc sobotnio/niedzielną wynająć jakiś sympatyczny pokój w hotelu", po co? Dla lansu? 8) Czy utrzymania całej zakłamanej konwencji swojego wizerunku tutaj? :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 lut 2010, 12:40

czy temat dotyczy tego, co kiedyś chciałem zrobić, ale uznałem z czasem za kiepski pomysł, czy studniówkowej żenady? Myśleć ludzie, myśleć! To nie boli.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 lut 2010, 12:47

Leśny Dziadek pisze:Myśleć ludzie, myśleć! To nie boli.

Myślenie nie wyklucza, jak rozumiem, diagnozowania istnienia trendu na podstawie jednego opisanego przypadku.

A skąd wiesz, że to nie zabawa konwencją? 8)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 lut 2010, 12:48

bo by bawić się konwencją trzeba myśleć. Przypadki wymienione w artykule nie wykazują takich objawów.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 lut 2010, 12:51

Leśny Dziadek pisze:Przypadki wymienione w artykule nie wykazują takich objawów
.

Obawiam się, że zza Twoich okularów w panterkę z zewnątrz też może nie być widać inteligentnego spojrzenia :(
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 04 lut 2010, 12:52

Myślę, że nie ma tu czego potępiać, dopóki nie przerodzi się to w modę. Jakiś studniówkowy zwyczaj seksu po balu i ciśnienie, że ja też muszę, bo wszyscy znajomi tak robią, nie byłby dobrym pomysłem. A samo planowanie tego na ten wieczór i pójście do hotelu, bo ktoś nie ma warunków, żeby to zrobić w takich okolicznościach jakich by się chciało jest lepsze niż przypadkowa inicjacja na kanapie na imprezie u znajomego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 lut 2010, 14:47

pani_minister pisze:W ogóle ja mam wrażenie, że wg Teda, podobnie jak wg zacytowanego księdza, taki 19-latek seksu nie zna. A jak przypadkiem zna, to powinien się z tym ukrywać, sam do siebie pogardę czuć i odrazę - a nie cieszyć się nocą, dziewczyną, imprezą i życiem - bo to lans oczywiście. Prawdziwego mężczyznę poznaje się po cierpiętniczej minie i malkontenceniu na rzeczywistość dookoła niego, szczególnie te elementy rzeczywistości, które kasy dotyczą

No tak. Prawdziwy, uduchowiony mężczyzna jest biedny, odsuwa kielich rozkoszy i szczęśliwego życia od siebie, bo to za niskie instynkty dla niego. Jego zadaniem na tym świecie jest myśleć, myśleć i jeszcze raz myśleć. I nawet jeśli ma chatę (ma gdzie), jakieś dziewczyny się kręcą (ma z kim), to mu się nie chce, bo po co? Po co bezsensownie tryskać energią życiową i ją marnować. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 lut 2010, 14:58

lollirot pisze:Obawiam się, że zza Twoich okularów w panterkę z zewnątrz też może nie być widać inteligentnego spojrzenia


i po co ta złośliwość? :) Wieki tych okularów już nie mam

[ Dodano: 2010-02-04, 15:00 ]
jeszcze jeden dobry komentarz znalazłem pod tekstem:

"GW wieściła ogólnopolską antykrucjatę gdy trzech nie wartych wspomnienia
gó...arzy z mającego tysiąc uczniów liceum postanowiło pozbyć się krzyża z
klasy. Czy podobnie nie jest tym razem? To znaczy trzy panny chciałyby puścić
się w czterogwiazdkowym hotelu ze swoim nastoletnim gachem?
Nie może też zabraknąć relatywistycznego komentarza "autorytetu" który chwali
metodyczne podejście do występku.
GW bardzo by chciała Polski ateistycznej i z rozwiązłą młodzieżą. Ale tak się
składa że w tych "artykułach" jest 99% postulatu i 1% opisu. Innymi słowy, po
raz kolejny agorowy, propagandowy śmieć. "
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lut 2010, 15:20

Czemu sam czytasz i zachęcasz do czytania propagandowy śmieć ??
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 lut 2010, 15:23

Dzięki Ted. Fajny pomysł mi poddałeś. Fajny pomysł, podoba mi się. <piwko>

Już sobie odkładam pieniądze do skarpety. Kij z tym, że będę jadł sam chleb ale na lans będzie. Warto. ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 lut 2010, 15:28

Leśny Dziadek pisze:i po co ta złośliwość? :) Wieki tych okularów już nie mam

A klasyfikujesz je jako dawny błąd w myśleniu, lans czy zabawa konwencją, bo trudno za Tobą trudno nadążyć?

Dzindzer pisze:Czemu sam czytasz i zachęcasz do czytania propagandowy śmieć ??

Ciekawe pytanie. Może wklejmy artykuł z Faktu o morderczym koniu czy o czymś tam i podyskutujmy?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 04 lut 2010, 16:17

Ojej! Pełnoletni ludzie uprawiają seks w hotelu! Tragedia! Sodomia i Gomoria! Apokalipsa!

Ted, jesteś mentalnym 70-latkiem.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lut 2010, 17:45

Dobra, przeczytałam. Gdzie tu jest jakiś problem?
Takie rzeczy były i będą, ale nie widzę tu jakiejś mody czy lansu.
Zresztą kto teraz czeka aż do studniówki z seksem? :|
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 lut 2010, 18:01

Leśny Dziadek pisze:nieśmiało prosiłbym o merytorykę
Leśny Dziadek pisze:Może tak merytorcznie,
Leśny Dziadek pisze:merytoryczne, merytoryczne.


Pardon, ale jak krzykacz szczeknie "To jest be, bo tak", to z jakiej racji miałbym się silić na dyskurs?

Druga sprawa taka, że na merytoryczne wypowiedzi nie reagujesz, bądź odpowiadasz ideologią. Smutne, że to takie uznanie znajduje. Ale w sumie to znak naszych czasów.

Wynajmowanie pokoju na noc po studniówce samo w sobie jest nijakie. Bo można w tym pokoju się seksić, bić, przegadać noc lub spić - w dowolnej konfiguracji. Oczywistym jest to, że od wykorzystania tej nocy wartość sprawy zależy.
Zagrożeniem jest rzecz jasna ewentualna przemoc fizyczna lub psychiczna oraz wywieranie presji na dziewczynie. Wokół tego artykuł krąży, jednak nie rozprawia się z problemem, co sprawia, że jest tak samo nijaki, jak wynajęcie pokoju hotelowego czy kupienie bułki.
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 04 lut 2010, 20:33

Sory ze przerywam dyskusje ale skoro mowa o hotelu a przynajmniej wczesniej byla do tego jak w artykule Katowickim, moze ktos podac informacje gdzie mozna przenocowac w Katosach po cenie mininamlnej i warunkach nie uwlaczajacej godnosci ludzkiej..?
Wlasciwie to mowil juz o tym Andrew kiedys, bodajrze w Rudzie Ślaskiej niestety nie wiem ktorym gownem tam dojechac. Nie posiadam samochod.
Moze jednak znacie jakies niedrogie miejsca gdzie mozna spokojnie przenocowac w razie np. glupiego koncertu bo wieczorem autobusy juz nie chodza i dupa z dojazdem do domu..
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 04 lut 2010, 20:38

Smile8 pisze:znacie jakies niedrogie miejsca gdzie mozna spokojnie przenocowac

Tak, znam. Nazywa się to to schroniska młodzieżowe.

Google prawdę powie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 lut 2010, 20:42

Leśny Dziadek pisze:Dorośli ludzie. Hehehe, 19-letni dorośli, dobre, dobre. Rozpuszczone gówniarstwo za pieniądze swoich starych :)

Ty to wszedzie znajdziesz problem , a to tylko dlatego , ze prawie zadna z tobą na ów sex do holtelu nie pójdzie , tak mysle !!
Rozpuszczone ? sam dam synowi na hotel jak przyjdzie , albo sam dojde do tego , ze chca to zrobic ale sie czają i nie mają gdzie i tak masz racje bedzie to za moje pienadze !! a wiesz dlaczego ! bo sex jest dla ludzi ! a ty z niego robisz Bóg wie co ! Bóg wie czym sie on staje dopiero w małzenstwie . Póki go nie ma jest tym samy co taniec na balu , a tanczy sie wszak z partnerka /em .

[ Dodano: 2010-02-04, 20:49 ]
Dorosli jak beda zarabiac !! <hahaha> no tak lansujesz tu swój model <hahaha> przestan bo stajesz sie załosny .Ty zarabiasz a dorosłosci nawet nie liznołeś , ale Tobie sie wydaje , nie bład Ty WIESZ , ZE JEST INACZEJ <diabel>

[ Dodano: 2010-02-04, 20:55 ]
Leśny Dziadek pisze:tak, na pewno w tym wieku zarabiał tyle, by wywalić kilkaset zł na jedną noc w hotelu. Oczywiście, już w to wierzę.

Dzieci sie ma po to by im zapewnic jak najwiecej , tak mysle , pieniadze są po to by je wydawac Ted ! Dziecko musi miec na wiele w dzisiejszych czasach , ale tez musi wiedziec , ze rodzic na nie ciezko pracuje ! woda sodowa z racji ich posiadania od rodzica do głowy uderzyc nie moze ! Tak jest u mnie ! ja daje dzieciom ile mogę , daje duzo , tak mysle , ale te pieniadze mimo ze by mogli moje dzieci nie trwonią , syn kupił aparat fotograficzny - lustrzanke , bo nazbierał , teraz ciuchy na snowbord , deske kupił buty , to wszystko z tych pieniedzy ! a mógł je pzreciez roztrwonic ? czyz nie ? I o to tu chodzi . ale jak by z tych pieniedzy i zuzył na hotel i sex w nim , to barzo dobrze , bo nie ma to jak komfort , a dla niego sie pracuje .

Ted - jak widze Twoi rodzice popełnili wiele błedów wychowawczych , ale nic to - kazdy rodzic je popełnia, ja tez !! Przeznaje sie bez bicia . Tyle , ze skad u ciebie taka zawisc na pieniadze ? co cie to tak boli , ze ktos je posiada i je wydaje !? Ty masz jakis kompleks z tym zwiazany i to widac wyraznie !
Dlaczego jak ktos idzie do hotelu na noc to uwazasz to za lans ? To moze ja też sie lansuje bo jezdze mercedesem ? zamiast VW jak to jest ....Ted ?
Ciebie chyba zżera zazdrosc ...
Ostatnio zmieniony 04 lut 2010, 21:06 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 lut 2010, 21:05

Andrew pisze:.Ty zarabiasz a dorosłosci nawet nie liznołeś , ale Tobie sie wydaje , nie bład Ty WIESZ , ZE JEST INACZEJ


ano wiem. Póki nie zarabia na swoje utrzymanie, jest pełnoletnim szczylem na czyimś utrzymaniu. Więc objaśnij, bardzo proszę, niedouczonemu besserwisserowi, za jakiego mnie uważasz, jak objawia się dorosłość? W rżnięciu po hotelach? 8)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 lut 2010, 21:08

Odpowiedziales na me watpliwosci , nie jestes jednak dorosły , skoro zadajesz takie pytania , ja juz dziekuje .Bo : albo jestes bystry i robisz pewne rzeczy specjalnie ...
albo - patrz powiedzenie S.Lema <piwko>

A tak nawiasem mówiąc to ludzie ten swiat czynią złym , jakimis tzw. moralnosciami
Od wieków sex był postrzegany jako zło , jak u swieckich , tak i u kleru , a wszystko dlatego ,ze czlowiek nie potrafi sobie poradzic z zazdroscia .
Ty jestes typem czlowieka co jak usłysze , ze ktos zarabia miesiecznie 50000 zł to to jest niesprawiedliwosc , podłosc itd. [:D]
Ostatnio zmieniony 04 lut 2010, 21:19 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 04 lut 2010, 21:51

Leśny Dziadek pisze:errare humanum est

Niby tak, ale pogrążyłeś się totalnie. Przynajmniej byś to dostrzegł.
Leśny Dziadek pisze:Czyli, rozumiem, powinienem znaleźć sobie chętną i głupią 18,19-tkę, która będzie na każdą moją zachciankę, bo jej takie przyjemności zasponsoruję? Dobre, dobre. Wolałbym spuścić te pieniądze w sraczu.

A może też na lajcie przepłyniesz kajakiem Pacyfik?
Jeśli znajdziesz w miarę fajną maturzystkę, która niskiego 27-latka, nie będącego macho, chętnie weźmie na studniówkę to jesteś kozak. Ja ci zapłacę tymi spłukanymi w sraczu pięniędzmi za to.
Leśny Dziadek pisze:Myśleć ludzie, myśleć!

Są ludzie, którzy myślą lepiej od ciebie. Spróbuj mnie dogonić w myśleniu i pomyśleć, że lans w różnych formach był jest i będzie i nazywanie tego żenadą jest jedynie objawem frustracji.

Co do lansu taka ciekawostka - cały ten niski poziom dyskusji jest lansem:
Ted sie lansuje swoj honor ponad tłuszczę.
Leśny Dziadek pisze:Byłem zarówno w Gołębiu, jak i Diamencie

To też odbieram jako lans, pomijając, że niekótrzy byli w takich hotelach, że mogliby cuda poopowiadać, a jakoś tego nie robią.
Dzindzer lansuje swoja inteligencje ponad Tedową:
Dzindzer pisze:Kocham jak sie ośmieszasz i kompromitujesz

Pani_minister lansuje swoje irlnadzkie zarobki ponad zarobki polskie:
pani_minister pisze:Poza tym dwuosobowy pokój za 370 zł to chyba żaden lans - lansowanie się za pomocą czegoś takiego pogrążyłoby lansującego się

a Andrew wiekiem...
Andrew pisze:nie jestes jednak dorosły


I tak to się po prostu kręci. We wkrecenie się w niski poziom dyskusji zmotywował mnie mój kolejny tegoroczny udział w studniówce <aniolek> Ted spróbuj!
Hmmm do hotelu laski nie zaciągnę, znajdę inne miejsce.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 04 lut 2010, 22:03

FrankFarmer pisze:Pani_minister lansuje swoje irlnadzkie zarobki ponad zarobki polskie:

Pani minister jak zarabiała średnią krajową w Polsce też uważała lans za 180 zł na łebka za deczko śmieszny :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 lut 2010, 22:19

Jakos nie moge ogarnoc o co w tym lansu chodzi , czy to za owe 370 zł jak i 180 zł
Ktos mi wytłumaczy ?
Bo dla mnie to jakas głupota pokoj hotelowy za ta kwote wynajety do sexu z kobietą !!
120 zł z sniadaniem i mam w pokoju wszystko to co byc powinno .
Frank - Ty jak zwykle bładzisz - ja nie jestem i nie bede póki co dorosłym , bo po prostu nie chce !! Musiał bym zgrdziec , a to mi nie pasuje .
Ostatnio zmieniony 04 lut 2010, 22:21 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 lut 2010, 22:28

Andrew pisze:Odpowiedziales na me watpliwosci , nie jestes jednak dorosły , skoro zadajesz takie pytania , ja juz dziekuje


ano odpowiedziałem, bo Twa teza była tak kuriozalnie śmieszna, iż należała się taka riposta, jaką otrzymałeś <diabel>
Jeżeli nie zarabianie na swoje utrzymanie i finansowa niezależność nie czyni dorosłym, to co czyni, do ciężkiej i jasnej anielki? :) Seksik po hotelach za pieniądze starych? Prostacki lans? Zgrywanie zarobasa za nie swój szmal? Wyduś to z siebie, chętnie poczytam.

FrankFarmer pisze:Jeśli znajdziesz w miarę fajną maturzystkę, która niskiego 27-latka, nie będącego macho, chętnie weźmie na studniówkę to jesteś kozak


jak jeszcze szukałem, spokojnie znalazłem dwie, z którymi byłem na ich studniówkach. Rura zmiękła? Nie uważam tego za jakiś powód do dumy, budowania własnej wartości itp pierdoletów. Piszę to dlatego, bo zaraz jakaś sprawny umysłowo inaczej w swoim komentarzu zredukuje dojrzałość, dorosłość i człowieczeństwo do częstotliwości obracania fiutem i obfitości wytrysków.

FrankFarmer pisze:A może też na lajcie przepłyniesz kajakiem Pacyfik?


nie stać Cię, by mi takie oferty składać <aniolek>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 04 lut 2010, 22:50

Leśny Dziadek pisze:Hehehe, 19-letni dorośli, dobre, dobre. Rozpuszczone gówniarstwo za pieniądze swoich starych :)

wypraszam sobie...ja w wieku 19 lat zarabiałem na siebie i własne wydatki, podobnie jak wielu moich znajomych, kolegów, przyjaciół. takie przyjemności jak wszelkiego rodzaju wyjazdy, wypady, zakupy ciuchowe i wszelkiego innego rodzaju rzeczy, robię za własne pieniądze...

pani_minister pisze:Cytat:
Mniej liberalny jest ks. Jarosław Kwiecień z diecezji sosnowieckiej. - Koniec liceum to zbyt wcześnie na rozpoczynanie współżycia.

:D

i mówi to ktoś, kto pewnie raczej nigdy nie zaczął...

czym innym, niż lans, jest struganie zarobasa, który z miną znudzonego konesera mówi, phi, hotel, żaden sznyt, wielu w moim liceum tak robiło 8) ?

no ale co z tego, że mogli? lansuje się tym, że mam znajomych w moim wieku mniej więcej co jeżdżą jakąś fajną furą za 50 kawałków? albo stać ich by co weekend przepierdzielić 500zł na balety? nie, ale jest to dla mnie coś normalnego i nie robi na mnie wrażenia...i owszem, jak ktoś mi się tym podnieca, to mam mniej więcej minę znudzonego konesera...

Leśny Dziadek pisze:Już wszystko wiem. <diabel> <diabel>

co wiesz?

Leśny Dziadek pisze:że się ma pieniądze i że gacha stać na hotel.

a ile to taki hotel kosztuje? 250zł za noc dla 2 osób w hotelu w którym miałem studniówkę. mój brat jak miał 100, to pokój dla studniówkowiczy były 50% tańsze jak coś...no to faktycznie...lans w censored

Leśny Dziadek pisze:Żenadą jest lans i chwalenie się, że mnie na to stać.

na co? na seks?

pani_minister pisze:i drugi, że w ogóle ktoś do hotelu, z dziewczyną, jak tak może

to mnie rozwala na łopatki w sumie ;)

Leśny Dziadek pisze:Chociaż nie znaczy to, że popieram jeżdzenie w jednym celu do takich miejsc. Nic Ci nie poradzę, że zbyt mi się to z kure.wstwem kojarzy.

ale co w tym złego? to tak samo jak idizesz do dziewczyny na chatę pokochać się...seks dla Ciebie to tabu? rzecz, którą się robi 1x w miesiącu, albo "co sobotę"? no proszę Cie...noc w hotelu, poza "cywilizacją", w obcym miejscu, ma pewien smaczek przygody i jak ktoś to lubi, to czemu nie? tak samo jak pojedziesz ze swoją panną na wycieczkę, to też z nią się nie będziesz kochać? bo co, bo obca pościel? ... dżisss...jak na te pytania odpowiesz nie, to z łaski swojej, nie obrażaj ludzi, którzy, jak ja, odpowiadają na nie "tak, będę to robić jak będziemy mieć ochotę"...

Joasia pisze:przypadkowa inicjacja na kanapie na imprezie u znajomego.

choć, sama "inicjacja" z góry zaplanowaną osobą na kanapie jest całkiem przyjemna ;)

księżycówka pisze:Zresztą kto teraz czeka aż do studniówki z seksem? :|

to jak to? na tej samej zasadzie co seks po ślubie dopiero?

Andrew pisze:sam dam synowi na hotel jak przyjdzie , albo sam dojde do tego , ze chca to zrobic ale sie czają i nie mają gdzie i tak masz racje bedzie to za moje pienadze

ooo! i tutaj postawiłbym piwo Andrew za to. sam też tak do tego będę podchodzić, jeszcze mu gumki kupię...moi rodzice tak samo, nigdy się nie interesowali moim życiem intymnym, a ja nie byłem zbyt wylewny, ale jak jakaś koleżanka, czy dziewczyna przychodziła, to albo też zamykali się w pokoju, albo sobie szli na spacer, nigdy nie przeszkadzali i nie robili problemów, że dziewczyna zostaje na noc...bo wiedizeli co będziemy robić i raczej woleli byśmy to sobie spokojnie porobili jak ludzie w łóżku (podłodze? :D ) niż gdzieś biegać...i ja im też nie przeszkadzam, bo tak jak wszyscy NORMALNI ludzie, uważamy, że to nasza własna intymna sprawa i nie ma co z tego robić wielkiego halo

FrankFarmer pisze:Ted sie lansuje swoj honor ponad tłuszczę.

ja zauważyłem, że Tedziu lansuje się tym, że robi w censored niezłe interesy i śmiga tylko po hotelach taxami w wyjazdach służbowych [:D]

i jeszcze tak wracając do tematu hotelu po 100...o wiele łatwiej i przyjemniej jest po imprezie wsiąść do windy i pojechać na trzecie piętro, do pokoju 318 i walnąć się z dziewczyną do łóżka i pokochać się jak starczy sił, niż czekać na taxę, zasypiać na kanapie w tym klubie, czy tam restauracji, potem zasypiać w taxie, ładować się po jakiś śniegach i zaspach do domu...ehh
Ostatnio zmieniony 04 lut 2010, 22:54 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 lut 2010, 23:22

Leśny Dziadek pisze:Jeżeli nie zarabianie na swoje utrzymanie i finansowa niezależność nie czyni dorosłym, to co czyni, do ciężkiej i jasnej anielki? :) Seksik po hotelach za pieniądze starych? Prostacki lans? Zgrywanie zarobasa za nie swój szmal? Wyduś to z siebie, chętnie poczytam.

Co mam z siebie wyduszać ??
Dlaczego facet w Twoim wieku nie wie co czyni tak naprawde czlowieka dorosłym ??Tylko wypisuje jakies farmazony o niezalenosci finansowej i zarabianiu na swoje utzymanie . Zatem czy niewolnik nigdy nie bedzie dorosłym ? biedak - tak samo ? i czy bogaty ktos bedzie juz dorosłym ?
Ted - ty mnie coraz bardziej zasmucasz ...
Widac wyraznie jak Tobie pieniadz w głowie namieszał , a raczej jego brak! Nic sie jednak nie martw jak juz go bedziesz miec, przekonasz sie sam o wszystkim.Wszystko zatem przed Toba .
Ostatnio zmieniony 04 lut 2010, 23:24 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lut 2010, 00:46

Andrew pisze:Jakos nie moge ogarnoc o co w tym lansu chodzi , czy to za owe 370 zł jak i 180 zł
Ktos mi wytłumaczy ?

Ja też nie rozumiem. Ale mam nadzieje, ze można sie też lansować wodą mineralna, odpowiednim pieczywem, jakimiś warzywami. Będę sie lansować codziennie, kiedy sie da, może to jest jakieś takie fajne.


Mati pisze:ale co w tym złego? to tak samo jak idizesz do dziewczyny na chatę pokochać się...seks dla Ciebie to tabu?

Spotkanie tylko na seks z osoba na której Ci zalezy to złooooo. spotkanie tylko na kawę/kino/rozmowę przejdzie, ale sam seks to zło i hedonizm i zapomniałam


Andrew pisze:Widac wyraznie jak Tobie pieniadz w głowie namieszał

To jeste przerażające.
W postępowaniu każdego widzi pieniądze, wszystko przez ich pryzmat ocenia. To jakieś prostackie dopiero jest.
Wokół mnie zawsze bywali ludzie bogatsi, więcej wydający, na więcej sobie pozwalający. Jakoś w kompleksy i zgryzotę nie wpadałam z tego powodu. A gdybym cierpiała w wieku 18 lat takie niedostatki jak Ted to bym już wtedy poszła do pracy a nie zazdrośnie opluwała innych samemu nie robiąc nic by sobie poprawić.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 lut 2010, 01:13

Dzindzer pisze:Spotkanie tylko na seks z osoba na której Ci zalezy to złooooo

zawsze wiedziałem, że jestem zły...a jak na tej osobie mi nie zależy jakoś specjalnie? ot koleżanka? <chory> ... dżiss, zło wcielone...

Dzindzer pisze:Będę sie lansować codziennie, kiedy sie da, może to jest jakieś takie fajne.

ja też mogę? <piwko>

Dzindzer pisze:i zapomniałam

bo Ty zła jesteś i całą głowę Ci tylko Twój facet zajmuje i myśli jak się z nim tylko kochać...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lut 2010, 01:22

Mati pisze:zawsze wiedziałem, że jestem zły...a jak na tej osobie mi nie zależy jakoś specjalnie? ot koleżanka? <chory> ... dżiss, zło wcielone...

No to mi fantazji brak, poczekaj na ocene naszego znawcy moralności Teda

ja też mogę? <piwko>

Jak sie dowiesz co jest lanserskie to tak

Mati pisze:bo Ty zła jesteś i całą głowę Ci tylko Twój facet zajmuje i myśli jak się z nim tylko kochać...

Żeby tylko, mało tego, ja czasami jak zobaczę pociągającą kobietę czy jakieś męskie ciacho to mam takie paskudne myśli, że no wstyd mi powinno chyba być.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 491 gości