agnieszka.com.pl • Patelnia - jakie na rynku najlepsze
Strona 1 z 1

Patelnia - jakie na rynku najlepsze

: 29 wrz 2008, 11:29
autor: Andrew
Zamierzam kupic patelnie i sie zastanawiam jaką , jakiej firmy itd. jak ktos ma jakies blade pojecie to niech mi pomoze w wyborze ! cena nie gra roli !! zastanwaiam sie nas tymi tez granitowymi . Słowem wszystko o patelniach - bo szlag mnie trafił dzis konkretnie jak mi sie ryba przykleiła do takowej i to postawilo kropke nad i!
dziekuje <browar> :*

: 29 wrz 2008, 12:28
autor: Olivia
Andrew, nie znam się na patelniach, mam tefala, ale bez rewelacji. Jeśli masz taką możliwość, zaopatrz się w Bergoffie, bardzo dobry sklep.

: 29 wrz 2008, 20:34
autor: kot_schrodingera
Andrew pisze:zastanwaiam sie nas tymi tez granitowymi
dobre do rzucania przez żonę <diabel>
Andrew pisze:Zamierzam kupic patelnie i sie zastanawiam jaką
najlepsze są miedziane <regulamin>

: 29 wrz 2008, 21:33
autor: Mona
Endriuł, kup żeliwną lub z powłoką tytanową. Ja wybrałabym tą żeliwną :)

: 29 wrz 2008, 21:44
autor: TFA
A dla mnie najlepsza jajecznica wychodzi na zwyklej, ruskiej, metalowej patelni <aniolek>

: 29 wrz 2008, 22:09
autor: shaman
TFA pisze:A dla mnie najlepsza jajecznica wychodzi na zwyklej, ruskiej, metalowej patelni

Bo i jajecznica metalowa tylko na takiej patelni możliwa.

Ja przerobiłem już zadziwiającą ilość patelni jak na swój wiek <aniolek> I chyba muszę wszystko przerobić jeszcze raz, bo wnioski mam zadziwiające. Tefal okazuje się jedyną firmą stabilną w swej niedoskonałości. Każda z 4 ich patelni używanych przeze mnie miała kiepską powłokę teflonową, która szybko się zużywała. Modele z czerwonym kółeczkiem - znacznikiem nagrzania już totalna pomyłka.

Pozostałe to kompletna loteria. Kilka z supermarketu za 30-50zł mile zaskoczyło, jedna stała się ulubioną; miałem też dwie z Rossi (żeliwne) - jedna świetna, drugiej nie wytrzymał chwyt, tandetny jak się okazało. Ale to akurat moje jedyne doświadczenia ze sprzętem z wyższej półki.

Ogólnie rzecz biorąc najważniejsza wydaje się konserwacja i prawidłowe używanie.

: 30 wrz 2008, 08:51
autor: Andrew
z powłoką tytanową - wlasnie sie "skonczyła" 7 lat wytrzymała. Miedź jest miekka co bedzie powodowac iż bede ją zjadał .

: 30 wrz 2008, 14:14
autor: shaman
No to masz odpowiedź, tytan, dobry teflon, dobrze umocowana rączka i gites będzie.

: 30 wrz 2008, 15:33
autor: Miltonia
Niezle sie usmialam, jak ozbaczylam ten temat. Moze zakladajmy wiecej takich: jaki papier toaletowy (no co, niektore naprawde sie nie nadaja0, jakie plytki na sciane, jakie majtki dzis zalozyc.

Przeciez o to mozna na naszym czacie w wyraz to zapytac.

Zalezy do czego taka patelnia. Przeciez do miesa bedzie inna niz do jajek.
Kup sobie jakas Le Creuset albo Fisslera.

: 30 wrz 2008, 21:09
autor: Wujo Macias
Andrew pisze:i to postawilo kropke nad i!
Jak i spacje przed kazdym znakiem interpunkcyjnym w kazdym Twoim poscie.

: 01 paź 2008, 14:58
autor: Andrew
Taki styl pisania ...
a co do tematu to uwazam, iż i tak jest lepszy - bynajmniej dla mnie niż "wyraz to" albo inne dziadostwo... [:D] ja potrzebuje patelni - do czego ona służy to ja wiem, tym bardziej, iż pisalem o przklejonej rybie, a nie jajkach !! reszty komentowac nie zamierzam.
Ale nie martwcie sie, dostalem konkret odpowiedz na innym forum ...
a w kwesti umieszczenia zapytania... nie bede w wyraziu szukal wśród mega bzdetów kto mi co odpowiedzial, temat mozna usunąć - jest wszak taka opcja .

Wujo Macias pisze: Jak i spacje przed kazdym znakiem interpunkcyjnym w kazdym Twoim poscie.

a to to jest OT i go zglaszam - nie masz nic do powiedzenia - zamilcz
Dziekuję za wypowiedzi ! <browar>

: 01 paź 2008, 23:21
autor: Miltonia
Akurat dostales konkretne odpowiedzi. Ze nie chcesz skorzystac, to juz Twoja sprawa.

Na 50 forach pytasz o patelnie? <hahaha>

: 02 paź 2008, 08:23
autor: Andrew
podziekowalem za odpowiedzi , czyzby u Cibie na monitorze widac tego nie było !? wiec raz jeszcze wszystkim i TOBIE - DZIEKUJE !
Załozenie , jak zwykle błedne [:D] nie na 50, a na po prostu innym ! czyzby liczby pojedynczej w moim poscie nie zauwazylaś ? Po drugie o co mam pytac ? ja problemów sexualnych nie mam...
Smieszy cie to ? posmieje sie zatem z Tobą , bo lubie smiech ... <browar>
Cel mojego tematu był taki, by ewentualni użytkownicy patelni cos na ich temat napisali. Zas to pozwoliłoby mi na rozeznanie co na rynku z tego co jest, jest dobre. Bo co jest to ja widze ! bo oczy mam ! Ale nie wydam 500 żł na patelnie, która wcale mimo iz firma dobra dobrą nie bedzie ! bo juz takowe mialem. Moze dla Ciebie patelnia nie jest problemem , ale dla mnie tak ! bo ja uzywam jej bardzo czesto ! tak samo jak sexu [:D] A ze inni mają inaczej i ich to smieszy <aniolek>


A jak widze to tylko Shaman obeznany w temacie jak i odpowiedz na temat <browar> Shaman