O Miłości i Nienawiści

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Wendigo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 30 cze 2008, 17:12
Skąd: to mam wiedzieć
Płeć:

Postautor: Wendigo » 05 lip 2008, 10:53

o żesz k censored ja p censored ja to nie jest faktycznie prowokacja to jako facet wstyd mi że ktoś taki jak WM jest jednym z naszego gatunku chociaż nawet jesliby to byla prowokacja to zal mi poczucia humoru autora.

radzić nic nie będę bo jak już większość forumowiczów zauważyła nic to nie daje. Jedno takie ale prosiłbym Cie na przyszłość jeśli musisz juz cytować artystów to nie mieszaj w swoje godne pozalowania posty kogos takiego jak Fokus skorzystaj z tworczosci osoby bardziej odpowiedniej do twojego stanu bycia i pojmowania rzeczywistości np Lecha Rocha Pawlaka bądź DJ Magika :]

hmmm miałem napisać kiedy przeczytałem ten cały topic że jesteś najprawdziwszą ciotą ale pewnie środowisko homoseksualistów było by na mnie wk******* a nawet zadnemu z nich nie zyczylbym takiego partnera jak Ty

nara
Ostatnio zmieniony 05 lip 2008, 10:54 przez Wendigo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 05 lip 2008, 11:04

Uff. Przebrnęłam przez całość. Po pierwsze muszę Ci pogratulować WM talentu pisarskiego, bo nam tu niezłego tasiemca zafundowałeś.
Po drugie - wiem, że łatwo jest mówić weź się w garść. Mimo wszystko to chyba najlepsza rada!!! idziesz do specjalisty? super. tylko nastaw się na to , że to może trwać kilka miesięcy i nie rezygnuj, jak lekarz powie Ci coś niemiłego. Zdaj e mi się, że jesteś osobą, która zbudowała całe swoje poczucie wartości w oczach innych osób. A jak mają szanować Ciebie inni skoro Ty siebie nie szanujesz? Jak mają Ciebie lubić, skoro siebie nie znosisz? jak mają podziwiać, skoro Ty sobą gardzisz?
Stawiasz przyszłej partnerce bardzo wygórowane wymagania. Ale chyba powninieneś zacząć od pracy nad sobą.
Acha. I nie traktuj rzetelnej krytyki Forumowiczów jako"pojechanki" po Tobie. Przedstawiając siebie tutaj musisz się z tym liczyć I nie odgrażaj się samobójstwem, bo to dość niesmaczne
Daj znać jak wizyta u lekarza. Powodzenia
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 lip 2008, 12:35

WM pisze:A może powinienem się powiesić? Wtedy świat byłby zdecydowanie lepszy.

Z całym szacunkiem, ale nie sądzę, abyś odgrywał w świecie na tyle ważną rolę, żeby miał się zmienić po Twoim odejściu :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 lip 2008, 22:47

WM pisze: i ten mnie wali z pięści w ryj tak, że aż wypadłem z łóżka przez sen.
<hahaha>

lollirot pisze:Z całym szacunkiem, ale nie sądzę, abyś odgrywał w świecie na tyle ważną rolę, żeby miał się zmienić po Twoim odejściu

Za to gorszy by był na pewno. Ile ja się uśmiałem dzięki temu topicowi
Awatar użytkownika
avell
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 01 lip 2008, 15:12
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: avell » 06 lip 2008, 09:16

shaman pisze:
WM pisze: i ten mnie wali z pięści w ryj tak, że aż wypadłem z łóżka przez sen.
<hahaha>

lollirot pisze:Z całym szacunkiem, ale nie sądzę, abyś odgrywał w świecie na tyle ważną rolę, żeby miał się zmienić po Twoim odejściu

Za to gorszy by był na pewno. Ile ja się uśmiałem dzięki temu topicowi



a ja nie, bo skasowano jedynego, słusznego posta. Z jedyną odpowiednią radą dla autora.

Swoją drogą, WM, jak tam? Jakieś sny ostatnio?
WM
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 sty 2008, 17:04
Skąd: GDA
Płeć:

Postautor: WM » 07 lip 2008, 13:30

Właśnie wróciłem z terapii. Lekarz doradził mi na tym etapie, żeby wziąść się za siebie, zapomnieć o złej przeszłości, skupić się na rzeczach, które sprawiają mi radość i pomyśleć nad aktywnym spędzeniu wakacji. Następna wizyta 25 lipca.
Stormy

Postautor: Stormy » 07 lip 2008, 13:48

WM pisze:Lekarz doradził mi na tym etapie, żeby wziąść się za siebie, zapomnieć o złej przeszłości, skupić się na rzeczach, które sprawiają mi radość i pomyśleć nad aktywnym spędzeniu wakacji.

i dobrze prawi
(tylko ze to chyba oczywsite ;) i zeby takie rzeczy mowic nie trzeba miec hcyba papierka ;)ciekawe co jeszcze mowil)
powodzenia WM, stosuj sie do tej rady, bo jak na razie lepszej nikt ci nie udzieli chyba
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 lip 2008, 14:01

WM pisze:Następna wizyta 25 lipca.

Strasznie długo czekania
Jak moja znajoma chodziła na terapie to miała chyba dwa razy na tydzień

Lekarz doradził mi na tym etapie, żeby wziąść się za siebie, zapomnieć o złej przeszłości, skupić się na rzeczach, które sprawiają mi radość i pomyśleć nad aktywnym spędzeniu wakacji

jak ja Ci podobne rzeczy radziłam i to za gratis , toś uznał, że jadę po Tobie
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 07 lip 2008, 16:52

Dzindzer pisze:Jak moja znajoma chodziła na terapie to miała chyba dwa razy na tydzień

Jesli prywatnie chodzila to moze i mogla 2 razy w tygodniu. :) Chociaz zalezy od miasta pewnie.
Kiedys dowiadywalam sie ile sie czeka na psychologa albo psychiatre w moim miescie, to byly dlugie kolejki czekania :|
Stormy

Postautor: Stormy » 07 lip 2008, 17:28

Marissa pisze:Kiedys dowiadywalam sie ile sie czeka na psychologa albo psychiatre w moim miescie, to byly dlugie kolejki czekania :|
u mnie dokladnie to samo i to prywatnie. stwierdzilam ze sama sobie jakos dam rade z myslami samobojczymi, bo sie na lekarza nie doczekam ;/ nie mowiac juz o cenach.. :/ jak widac (jakos) zyje.
Awatar użytkownika
avell
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 01 lip 2008, 15:12
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: avell » 07 lip 2008, 17:49

Jakoś nigdy nie wierzyłem, że rozmowa z obcym mi w czymkolwiek pomoże.

Jeśli potrzebuję porady od osoby, która widzi to z boku to mogę o to poprosić niemalże każdego. :>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 lip 2008, 17:56

Są tacy którzy potrzebują psychologa czy psychiatry
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 08 lip 2008, 21:29

Jakoś nigdy nie wierzyłem, że rozmowa z obcym mi w czymkolwiek pomoże.

Jeśli potrzebuję porady od osoby, która widzi to z boku to mogę o to poprosić niemalże każdego.

Pomoze. Pomoze dlatego ,ze ten obcy jest wlasnie "obcy". Nie zwiazany z Toba emocjonalnie a przez to szczery i patrzacy na Ciebie obiektywniej niz najlepszy przyjaciel.
Druga kwestia. Byle obcy z ulicy nie pomoze bo jednak sa pewne schematy zachowan, objawow choroby psychicznej ktore moze rozpoznac doswiadczony (niekoniecznie przez zycie) lekarz.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 153 gości