Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Warny

Czas głosowania minął 23 sty 2008, 15:58

Opcja 1: 3/4 na 30 dni.
18
86%
Opcja 2: 10. Na rok.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 25 wrz 2009, 16:20

Andrew pisze:nie lubie ludzi którzy uwazają sie za lepszych od innych - frank

Ooo skoro już tu wpadłeś z takim stwierdzeniem, to wiedz, że z twoich postów ja zwykle o tobie takie wrażenie odnoszę (już nie mówiąc o kłotniach z tedem czy engiem, ale do innych także). Ale siedzę cicho, bo wiek ma znaczenie. Także zacznijta od siebie.
A co d omeritum: to nie Frank uważa się za lepszego od innych. Wystarczy dokładnie przeanalizować (czyt RUSZYĆ MÓZGIEM) sytuację i wyłoni się prawdziwy obraz kto się za kogo uznaje. Obszernośc tekstu nie świadczy o tym, kto się uwaza za lepszego. Wystarczy jednynie krótkie nieudolne, niczym nieuzasadnione:
Sokolica pisze:i nawet nie wiesz jak nazywa się osoba do której się zwracasz

takie robienie z kogoś głupka, samemu cierpiąc na wykazaną nieudolność rozumowania, powinno być nagradzane warnami właśnie. Ale mnie to rybka, bo żeby ze mnie zrobić głupka to owsem da się, ale najpierw trzeba samemu ostro zabłysnąć, co dawno nikomu się tu nie zdarzyło.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2009, 16:27 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 25 wrz 2009, 16:37

FrankFarmer pisze:niczym nieuzasadnione:

Także wcześniejszą pomyłką i niemiłosiernym przekręceniem wypowiedzi?
I pogardliwym: "zerknij jakie wyniki osiągają twoi dobrzy doradcy - jesteście niemal wzorem do nasladowania: jedna 28 lat i no more mężczyzn"? "Wykazaną nieudolność rozumowania" (przez Franka oczywiście, który jednakowoż bron borzu za lepszego się nie uważa)?
I ewidentnym błędem w nicku?


Fakt. Nijak uzasadnienia znaleźć się nie da. Szczególnie, jak się nie chce.

Aż dziw, że mi się jeszcze chce.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2009, 16:38 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 25 wrz 2009, 16:45

pani_minister pisze:I ewidentnym błędem w nicku?

Skoro uzytkownik numer 1 forum uważa to za błąd, to ja przestaję się dziwić poczatkującym. Aż dziw, że mi się chciało dziwić w takim razie.
To może kliknij sobie na jej wypowiedź i zrób cytuj?? Zobaczymy czy ci błędny nick wyskoczy i jakim cudem możesz przez pomyłkę przekręcić?
<hahaha> booooorzu... <chory>
pani_minister pisze:"Wykazaną nieudolność rozumowania" (przez Franka oczywiście,

borzu numer 2: niedokładne zapamiętanie (do czego sam potrafiłem się przyznać, czego ani razu ze strony moderacji nie zauwazyłem nigdzie) a nieudolnoścć rozumowania uznajesz za jedno i to samo. To o czym my w ogóle piszemy... Aż się dziwię, że mi się chce.

pani_minister pisze:Punkt 4. Fragment o pogardzie polecam uwadze.

Przykład pogardy idzie "z góry" (fikcyjnej oczywiscie) <pijak>
pani_minister pisze:Tłumaczę więc. A wydawałoby się, że inteligentnemu człowiekowi nie trzeba. Najwidoczniej któreś z założeń błędnym było
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2009, 16:59 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 25 wrz 2009, 17:04

FrankFarmer pisze:i jakim cudem możesz przez pomyłkę przekręcić?

Było o pomyłce czy o błędzie? Naprawdę nie widzisz różnicy? :|
Ale - nawet pomyłkę da się popełnić. Zwłaszcza ręcznie poprawiając skrypt.

Celowości popełniania takich błędów nawet nie chcę rozumieć i nie oczekuję wyjaśnień w tym względzie.


A teraz udaję się na , piwo, i na wakacje. Na ewentualne uwagi dalsze odpowiem po powrocie.

uzytkownik 1

Jeśli to o mnie, to spieszę donieść, że mam numer 103154.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2010, 00:45 przez pani_minister, łącznie zmieniany 2 razy.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 25 wrz 2009, 17:09

pani_minister pisze:Celowości popełniania takich błędów nawet nie chcę rozumieć i nie oczekuję wyjaśnień w tym względzie.

No i jestesmy w lesie. Twój bład. Zapytaj Andrew po wakacjach, skąd ta "pomyłka/bład" (nie widze róznicy, ktoś mi pomoże ??) się wzięła, a zaraz potem poogladaj kilka lepszych kabaretów. A potem wróć do analizy wszystkiego od początku.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2009, 17:10 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 wrz 2009, 19:02

A co Ty mi sie tu dalej czepiasz <hahaha> nie czaisz bazy i tyle i jeszcze frustrcje swe wylewasz w tym temacie. Ja - jesli juz to moge sie i czuc lepszy od kogoś , ale nie na zasadzie ogólnej jako czlowiek , a jedynie w danej dziedzinie , czy czym to tam sobie życzyć mozesz . Zas na kabaret tez trzeba umiec patrzec.
Najbardziej rozwaliłes mnie tekstem "ruszyc mózgiem" Powiedz owe Twoje ruszanie nim do czego Cie w zyciu jak do tej pory doprowadziło ??
Nie twierdze , ze do niczego - ciekaw jestem swego załozenia ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 25 wrz 2009, 19:17

Andrew pisze:A co Ty mi sie tu dalej czepiasz

tu w sensie 1 post wyżej? to nie jest czepianie. tylko wskazanie autora kabaretowego tricku o Sokolnicy. Czemu one mają po mnie idiotycznie jeździć, skoro ja zaledwie podchwyciłem twój żart ?? Raczej czaję bazę :)
A Post powyższy z tym poprzednim, gdzie padł twój nick nie mają ze sobą nic wspólnego.
Andrew pisze:Ja - jesli juz to moge sie i czuc lepszy od kogoś , ale nie na zasadzie ogólnej jako czlowiek , a jedynie w danej dziedzinie , czy czym to tam sobie życzyć mozesz

No nie wiem, czytam twe posty i w 90% z nich widzę jak pokazujesz swą ogólną wyższość, wg mnie nieraz obrażając ludzi. Choćby przykład z tego tygodnia:
Andrew pisze:Eng owa fryzjereczka za niedługo bedzie miala wyzsze wykształcenie , a Ty co ? i.... dalej ma perspektywy na wiecej - Ty juz stary zmierzły zgreg jestes i pozostaniesz takim to co z ciebie za partia i dla kogo fotografino jedna

Co ciekawe nigdy warnów nie dostajesz :] Mnie to zupełnie akurat nie przeszkadza, a jedynie rażąca niekonsekwencja Modteamu, która uznaje powyższe obrazy jako zgodne z pkt 4 regulaminu, zaś słowo "tłuszcza" już nie. <niewiem>
Andrew pisze:Najbardziej rozwaliłes mnie tekstem "ruszyc mózgiem"

Cóż, samemu mi wesoło, że aż tak trzeba pisać, bo ludzie nie myślą :)
Andrew pisze:Powiedz owe Twoje ruszanie nim do czego Cie w zyciu jak do tej pory doprowadziło

Nie powiem, bo nie uważam tego za temat własciwy do poruszania wśród obcych ludzi. Ja skupiam się tu jedynie na rozwiązywaniu problemów miłosnych, no i czasem absurdach kierowania forum. Na niczym wiecej. I to się nie zmieni.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2009, 19:29 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 wrz 2009, 19:23

A Ty post wczesniejszy Enga czytał ? hmmm? wiec gdzie tu obraznanie kogokolwiek przeze mnie.
Nie trawie ludzi co wyzej sraja niz dupy maj <browar> ą i tyle , w koncu mi wolno !! [:D]
jezeli ktos wartosc czlowieka okresla po zawodzie wykonywanym , sam wykonujac jakis bzdetny - to oponuje <hahaha>
w kwesti ostatniej ... nie musisz na forum , są priwy a ja nikomu nie powiem .... [:D]
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2009, 19:27 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 25 wrz 2009, 19:34

Andrew pisze: Ty post wczesniejszy Enga czytał ? hmmm? wiec gdzie tu obraznanie kogokolwiek przeze mnie

Nie czytał, bo już znam to na pamięć i mnie osobiscie w ogóle to nie przeszkadza. Możecie sie kopać ile wlezie. No ale jednak się kopiecie jak stare konie, a ja muszę wyszukiwać synonimow nie wiadomo jakich, bo są osoby megaszczególnie przewrażliwione, które nawet słowa ze słownika poprawnej polszczyzny uwierają :]

W kwestii ostatniej.. nie muszę również na priv, bo również jesteśmy sobie obcy :]

W kwestii kończącej, miło mi było sie posmiać z twojej Sokolnicy i nastepnym razem, mimo niechęci Modteamu także coś podchwycę jak bedzie ciekawe :]

A ty se możesz być lepszy od wszystkich i mnie to nie rusza, tak samo ja niech robię co uważam i ta 1 uwaga była zupełnie niepotrzebna.

ps. może ty mi wyjasnisz róznicę między "błędem" a "pomyłką"? Daj przykład jako najstarszy, że ja taki nieinteligentny [:D]
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2009, 19:39 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 wrz 2009, 22:57

po pierwsze nie kwestionuje Twej inteligencji
po drugie nie pisalem , ze muszisz , ale , ze ewentualnie mozesz .
po trzecie - lepszy - juz chocby w pisowni jestem niestety gorszy <aniolek>
po czwarte - jak sam pisałes jestesmy wszyscy sobie obcy i z tego wlasnie powodu nie nalezy kogoś uwazac za gorszego .
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2009, 22:58 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 26 wrz 2009, 02:08

"pomyłka/bład" (nie widze róznicy, ktoś mi pomoże

W tym przypadku: jak pomiędzy nieumyślnym spowodowaniem śmierci a morderstwem. Twoje upieranie się przy opcji numer dwa przypomniało mi inny temat, w którym także jedna z osób biorących udział w dyskusji prosiła, aby nie zwracać się do niej w określony sposób - a druga tym bardziej kontynuowała.

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... ht=#356137

Zapytaj
[...] poogladaj
[...] wróć

Pędzę, zgodnie z rozkazem [:D]
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 06 paź 2009, 11:41

Wybacz Lolli, ze ingeruje w Twój post.
Ten post jest odpowiedzia na inny post. Niestety podczas przenoszenia cos poszło nie tak i post się nie przeniósł.
Skopiowałam go.
Żeby sens nie umkną wklejam go tu ( bo nie umiem tworzyc postów nowych i wciskać ich miedzy juz istniejące)


Post dardanieli :

Nie zaprzeczam , nie uwzględniłam zgadzam się również z tym.
p.s.Też skasujesz po raz trzeci ?Teraz mam zrzut ekranu z datą. Po co to kasujesz?
to jest forum


__________________ wypowiedź Loll ______________




Przyznam, że też nie bardzo rozumiem zasadność kasowania, ale, dardanieli, czytałaś regulamin? Nie będziesz szybciej pisac, niż oni kasują, co najwyżej ostrzeżenie zarobisz :|
Ostatnio zmieniony 06 paź 2009, 12:31 przez lollirot, łącznie zmieniany 2 razy.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
dardanieli
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:26
Skąd: Wieliczka
Płeć:

Postautor: dardanieli » 06 paź 2009, 12:09

lollirot pisze:Przyznam, że też nie bardzo rozumiem zasadność kasowania, ale, dardanieli, czytałaś regulamin? Nie będziesz szybciej pisac, niż oni kasują, co najwyżej ostrzeżenie zarobisz :|

Teraz to już totalny offtopic.
Zarobię ostrzeżenie bezzasadne. Zarobię ban. Administrator zapomniał o proxy i botach?
Też jestem moderatorem ,ale na innym forum i trochę ktoś tutaj przesadza z usuwaniem.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2009, 12:10 przez dardanieli, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 paź 2009, 12:16

Być może zarobisz i to nie bezzasadnie ale na własne życzenie. Jest odpowiedni temat tam się komentuje decyzje ModTimu.

Ja wycinam Twój post i przenosze do odpowiedniego tematu.
Do MT jesli uwazacie, ze użytkowniczka powinna dostać ostrzeżenie to prosze bardzo, można, bo posty powstały w nieodpowiednim temacie a ja tylko przeniosłam
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 06 paź 2009, 12:46

dardanieli pisze:Też jestem moderatorem ,ale na innym forum

Ale tu jest to forum :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 06 paź 2009, 13:29

lollirot pisze:Ale tu jest to forum

Forum nieformalnie niepubliczne.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 06 paź 2009, 16:38

dardanieli pisze:Zarobię ostrzeżenie bezzasadne.

Raz usunięto. Rozumiem, że uznałaś usuniecie posta za przypadek i postanowiłaś napisać go po raz kolejny?
A przy kolejnym usunięciu co spowodowało brak jakiejkolwiek refleksji?


Zabawa w kotka i myszkę - Wy usunięcie, ja wkleję?


A to?
dardanieli pisze:Administrator zapomniał o proxy i botach?

Groźba? <pijak>

"Będę wklejać do skutku NIC NIE WNOSZĄCĄ DO TEMATU WYPOWIEDŹ", a nawet w screeny się pobawię? Bo to jest nic nie wnosząca wypowiedź i prawdopodobnie dlatego poleciała. Bardziej rozbudowana (o sześć słów raptem, w niczym nie zmieniających / rozbudowujących treści) - ale nadal podpadająca pod punkt 7 regulaminu. A jeśli autorka uważa, że jest inaczej - dobrze jest po usunięciu (i otrzymaniu wiadomości o tymże) do moderacji napisać i wytłumaczyć dlaczego tak się sądzi, a nie wklejać to samo do upojenia. Bo podejście moderacji raczej w dwie godziny się nie zmieni i jeśli post raz usunięty został - kolejny raz spotka go na pewno to samo. A za brak zrozumienia, chęci do współpracy i dziwny upór - faktycznie będzie warn. Ale nie bezzasadny, a właśnie za to, co wymienione.


Dardanieli, a tak ogólnie ogólnie rzecz biorąc, wiemy, co usuwamy, nie trzeba nam screenami udowadniać [:D]
Ostatnio zmieniony 06 paź 2009, 16:39 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 paź 2009, 23:46

Emota <japa> nie działa :(
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 15 paź 2009, 12:36

Już bangla :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 paź 2009, 13:22

Dziękować :D
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 05 lut 2010, 09:30

Chciałbym podziękować Dzin za usunięcie posta Teda z hymnem SA. :) ...W pełni popieram tą decyzję; sam zresztą o to prosiłem na PW... Piszę o tym tak na wszelki wypadek, gdyby podniosło się larum na temat arbitralnych decyzji modów. <faja>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lut 2010, 09:34

Zgadza się. Miałam usunąć wczoraj, jednak w wyniku mojego zaniedbania ( zapomniałam) post został. Po prośbie PFC post poleciał. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Ted penie nie rozumie niewłaściwości swojego zachowania, chociaż bardziej stawiam na niechęć do zrozumienia tego.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 14 cze 2010, 14:04

Odechciewa się, kiedy Mod wplątuje się i podgrzewa OT w dziale tematycznym (Duży problem dotyczący kwestii finansowych). Na wszelkich szanujących się forach jest niepisana zasada, że jeżeli ktoś poczuje się urażony czyjąś wypowiedzią, sprawa jest wyjaśniana via priv, aby uniknąć syfu w temacie. Tu nawet mod tak nie robi. Dzin, łamiesz regulamin, znowu, męczysz innych, po co?

[ Dodano: 2010-06-14, 14:05 ]
I sama sobie dodajesz niepotrzebnej pracy.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 14 cze 2010, 14:32

Ta sama sytuacja występuje zresztą w topicu Nie lubię jej znajomych.
Te same zarzuty pojawiają się wielokrotnie. Z tego co mi od dawna wiadomo, to jakaś połowa tych mocno zdziesiątkowanych użytkowników jest przeciwko tego typu modom na tym forum. Ale kryterium przyjęte przez admina jest tym, kto najwięcej czasu spedza na kompie, reszta jest nieistotna. Nawet to, że modem jest ktoś, kto normalnie otrzymywałby kilka warnów tygodniowo. Przynajmniej ode mnie.
Forum i tak ledwie zipie, gdyby nie ty, ja i jeszcze 10 innych sporadycznie już zaglądających osób, to zostałby tylko Wyraź to z udziałem 5ciu osób.
Admin wie, co robi - tez widzi to i akcje, jakie podejmuje, to jątrzenie głupokowate i poprawianie literówek.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2010, 14:34 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 cze 2010, 14:39

shaman pisze:Dzin, łamiesz regulamin, znowu, męczysz innych, po co?

Gdzie złamałam regulamin ?
Masz namysli to, że nazwałam cudze małżeństwo żałosnym, czy cos innego.

Wtedy będę mogła odnieść sie konkretnie do Twojego zarzutu

Jeśli PM też uważa tak jak Ty to jestem gotowa ponieść tego konsekwencje.

shaman Ty też czasami piszesz tak, ze mam wrażenie, ze juz nieco za mocno naginasz regulamin ;)

shaman pisze:Na wszelkich szanujących się forach jest niepisana zasada, że jeżeli ktoś poczuje się urażony czyjąś wypowiedzią, sprawa jest wyjaśniana via priv, aby uniknąć syfu w temacie.

Ale to nie ja jestem tu strona czująca sie oburzona.
Na priva to ja z ta użytkowniczką ustalałam czemu ma dwa konta. A nie musiałam, mogłam od razu oba zbanować.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 14 cze 2010, 14:47

Dzindzer pisze:shaman Ty też czasami piszesz tak, ze mam wrażenie, ze juz nieco za mocno naginasz regulamin

Ale my jestesmy zwyklymi od czasu do czasu forumowiczami i wolno nam stosowac mocniejsza retoryke, czy nawet kpine, ktorej modowi nie wolno. Mod ma dbac o przybywanie nowych uzytkownikow i łagodzenie, a nie ze mod podgrzewa pogarde i to na takim żenującym poziomie. Proste. Dla nas.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2010, 14:48 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 14 cze 2010, 15:21

Frank - ja już tłumaczyłam kiedyś. Mod jest użytkownikiem. I szkoda by było, gdyby zamiast wyrazistego użytkownika nagle miał się ostać robot do sprzątania.
A między innymi dlatego Dzin modem została, bo ze sprzątania na forum pięknie się wywiązuje.

A jednocześnie jest wyrazistym użytkownikiem i zawsze była. Tyle, że Ty (i wielu innych) dawniej potrafiliście pokłócić się z Dzin-użytkownikiem, a teraz kłócicie się z instytucją. Tak, jakby Dzin już nie było, a została funkcja. I kiedy nie podoba się, to, co pisze - zamiast sporu jest narzekanie na moderację.


I tak, uważam, że karmienie trola w powyższym temacie jest bez sensu. I jestem to w stanie napisać Dzin wprost, powiedzieć, że do pewnego poziomu nie warto się zniżać, nawet nie jako mod, ale po prostu forumowicz (z tego samego powodu uważam, że sama niepotrzebnie zaczęłam pisać w temacie o wyborach, kajam się zupełnie szczerze) - ale uważam za głupi populizm wytaczanie po raz kolejny frankowych dział "bo moderacja jest żałosna, admin w tym przoduje, a forum umiera".



modowi nie wolno

:)
FrankFarmer pisze:Mod ma

:)


jakaś połowa tych mocno zdziesiątkowanych użytkowników jest przeciwko tego typu modom na tym forum

A potem się okaże, że ani połowa, ani modom, ale trzy osoby i przeciwko Dzin?
:)
Ostatnio zmieniony 14 cze 2010, 15:46 przez pani_minister, łącznie zmieniany 4 razy.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 14 cze 2010, 16:10

pani_minister pisze:Frank - ja już tłumaczyłam kiedyś. Mod jest użytkownikiem.

Skoro mod jest tylko uzytkownikiem to nie ma prawa nikomu punktow dawac. Jesli chce miec dodatkową role, ktora go do tego predysponuje, to musi się nadawać.
pani_minister pisze:A między innymi dlatego Dzin modem została, bo ze sprzątania na forum pięknie się wywiązuje.

Twoim zdaniem, ksiezycowki, lollirot i jeszcze moze wg 5 innych osob.
pani_minister pisze:że Ty (i wielu innych) dawniej potrafiliście pokłócić się z Dzin-użytkownikiem, a teraz kłócicie się z instytucją.

To powinno ci dac do myślenia. Nie daje i nie da, ale to juz nikogo nie dziwi.
pani_minister pisze:Cytat:
modowi nie wolno
FrankFarmer napisał/a:
Mod ma

Oczywiście. Funkcja/instytucja do czegoś zobowiązuje. Ja bynajmniej nigdy nie odbierałem tej funkcji jako czegokolwiek innego niż dodatkowy obowiązek.
No chyba nie pomyslałas, ze ktokolwiek moze uwazac moda za kogos lepszego?? <niewiem>
pani_minister pisze:ale uważam za głupi populizm wytaczanie po raz kolejny frankowych dział

Populistyczne jest powyższe stwierdzenie. Każdy normalny widzi, że nie są to frankowe działa,
lecz chwastkowo-anielkowo-kalejdoskopowo-frankowo-shamanowe. Dokładnie w tej kolejnosci. I to oczywiście mówimy zaledwie o okresie ostatniego miesiąca.
pani_minister pisze:A potem się okaże, że ani połowa, ani modom, ale trzy osoby i przeciwko Dzin?

Gdybys miala choc troche odwagi to juz 2 lata temu bys zrobiła ankiete i przekonała jak bardzo się mylisz.
Ps. do tych "trzech osób", ktore wg mnie są okolo 8 osobami na 16 AKTYWNYCH forumowiczów (a wiec "jakaś" połowa) nie zazpomnij doliczyć wszystkich nuworyszów, ktorzy zrezygnowali ze wzgledu na moderację. Przeankietuj tę setkę nieaktywnych oraz czytających i niechcących się przyłaczyć z w/w powodu.
Moje sondaże to 8-10 osób za kontra 108-208 przeciw.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2010, 16:20 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 14 cze 2010, 16:25

FrankFarmer pisze:mod [...] nie ma prawa

:)

Moje sondaże to 8-10 osób za kontra 108-208 przeciw.

Pójdę dalej. Użytkownikami forum nadal nie zostało ponad 38 milionów Polaków. Czyli wynik będzie 8:38,000,000.

A w ramach poprawiania literówek i jątrzenia: polecam na przykład sprawdzenie znaczenia słowa "nuworysz".

FrankFarmer pisze:Nie daje i nie da, ale to juz nikogo nie dziwi.

Wobec tego nie zdziwi Cię zapewne także fakt, że jako podleglejsza intelektualnie strona w dyskusji z Tobą - pozwolę sobie w tej dyskusji oddać pole walkowerem i z niej uciec.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2010, 16:29 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 cze 2010, 16:29

pani_minister pisze:I jestem to w stanie napisać Dzin wprost, powiedzieć, że do pewnego poziomu nie warto się zniżać, nawet nie jako mod, ale po prostu forumowicz

A ja jestem w stanie Twoja krytykę przyjąć. Twoja to przynajmniej jest konstruktywna i nie pisana by sobie popisać. Pani Szanowna obiecuje poprawę

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 243 gości