Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Warny

Czas głosowania minął 23 sty 2008, 15:58

Opcja 1: 3/4 na 30 dni.
18
86%
Opcja 2: 10. Na rok.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 14 cze 2010, 16:38

pani_minister pisze:Użytkownikami forum nadal nie zostało ponad 38 milionów Polaków.

Glupkowatego jątrzenia cd. oczywiście. <zalamka>
Liczba 108-208 dotyczy osób, które wypowiedzi moderacji znaja: tych ktorzy pogardzeni odeszli oraz tych, ktorzy widzac pogarde nie decyduja sie zarejstrowac.
Walkower przyjety z ulgą. <brawo>
pani_minister pisze:A w ramach poprawiania literówek i jątrzenia: polecam na przykład sprawdzenie znaczenia słowa "nuworysz".

Przyznaję swój błąd, zmieniam: nuworyszów -> nowych.
Za to tobie w rewanżu polecam sprawdzenie, czym jest zbiór i dziedzina - ad. 38 mln Polaków nie znających pogardliwego moda.
Dzindzer pisze:A ja jestem w stanie Twoja krytykę przyjąć. Twoja to przynajmniej jest konstruktywna

Kazdy na poczatku dawal konstruktywną krytykę, a nawet niektorzy pochwalne posty, o ile pamietam. Ale ileż można to samo przerabiac, te same zarzuty? 2 lata? 3? 5?
Dzindzer pisze:Pani Szanowna obiecuje poprawę

Dokładnie. <zalamka> Nadal nie rozumiesz, komu służysz. Urzędnikiem to ty nie będziesz, bo cię petenci z torbami wyniosą.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2010, 17:00 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 14 cze 2010, 16:59

FrankFarmer pisze:nie rozumiesz, komu służysz

8)

(ale w sumie już uciekłam. Tego jednego tylko nie chciałam zostawić niezauważonego)
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 14 cze 2010, 17:03

Skoro jeszcze nie uciekłas, tylko kopiąc nóżką błagając o walkower sobie jątrzysz, to śpieszę wyjaśnić: premier służy narodowi, ksiądz służy wiernym, rzecznik praw kobiet służy kobietom, drogowcy służa kierowcom, Policja służy obywatelom, a Dzindzer sluży pani_minister. <sarkazm>
3:0 <krakowiaczek>
Ostatnio zmieniony 14 cze 2010, 17:11 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 14 cze 2010, 22:19

FrankFarmer pisze:3:0

<szczerbaty>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Tomasso
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 19 lip 2009, 12:33
Skąd: somewhere
Płeć:

Postautor: Tomasso » 14 cze 2010, 23:56

Moderacja tego forum jest kiepska. To fakt.

Czy wszechwładna Pani Minister pozwoli wkleić mi tutaj wiadomość, którą otrzymałem na priv od moderatora forum? Przezabawna lektura. Proszę Cię o Pani.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 15 cze 2010, 00:33

Nie, nie pozwoli.
Wyciąganie privów zawsze kończyło się ostrzeżeniami.






A ja, korzystając z okazji, że temat znów odżył, optymizmu jak zawsze pełna, zapytam po raz ofnasty w tym temacie: kto jest do moderowania chętny? Z otwartymi ramionami witam kandydatury i dyskusje na ten temat.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 cze 2010, 02:17

zawsze mozesz mi przesłac na priv [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 15 cze 2010, 11:34

FrankFarmer pisze:Gdzie złamałam regulamin ?
Wskazywanie cytatów na dowód łamania regulaminu czy też interpretowanie regulaminu z pozycji moda nie jest moją działką. Abstrahując już od tego, że wiele warnów jest za "robienie syfu" po prostu (bez kopiowania kilku wypowiedzi) i wszyscy wiedzą o co chodzi.

Moja rola kończy się na wskazaniu w moim mniemaniu błędu. Jeśli mody go nie zauważają - sprawa to modów.

Dzindzer pisze:shaman Ty też czasami piszesz tak, ze mam wrażenie, ze juz nieco za mocno naginasz regulamin
Więc wycinaj, jeśli uznajesz za stosowne. Nie oczekuję taryfy ulgowej.

Nie czytałem dalszej dyskusji, nie robię wyliczeń jak FF, nie psioczę na całą Dzin ani nie mam poważnych zastrzeżeń do jej zamiatania, nie proponuję swojej kandydatury, nie jestem kurczakiem z Marsa, nie hoduję gadających kwiatów.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 15 cze 2010, 12:08

pani_minister pisze:optymizmu jak zawsze pełna, zapytam po raz ofnasty w tym temacie: kto jest do moderowania chętny?


W sumie ja mogę. Zawsze jakieś nowe doświadczenie socjologiczne, a i tak wieczorami forum mi służy za przerywnik od innej pracy. :D

Frank ma nieco racji odnośnie Dzin, tak więc ze swej strony mogę zadeklarować zawieszenie wypowiedzi o charakterze polemicznym na ten czas.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 cze 2010, 13:14

shaman pisze:Więc wycinaj, jeśli uznajesz za stosowne. Nie oczekuję taryfy ulgowej.

I jej nie masz :)
A nie wycinam, bo naginasz, a nie łamiesz.

shaman pisze:i wszyscy wiedzą o co chodzi.

No poza mną :)
Gdyś jednak sie zdecydował to możesz śmiało pisać mi również na priva

shaman pisze:Moja rola kończy się na wskazaniu w moim mniemaniu błędu. Jeśli mody go nie zauważają - sprawa to modów.

Z błędem gdzieś Twój nick napisałam ?
Jeśli tak to bardzo przepraszam, to było nieumyślne

PFC pisze:W sumie ja mogę.

To w sumie byłby niezły pomysł, mamy tylko jednego faceta moda :)

PFC pisze:Frank ma nieco racji odnośnie Dzin, tak więc ze swej strony mogę zadeklarować zawieszenie wypowiedzi o charakterze polemicznym na ten czas.

Ależ ja bym mogła z Toba polemizować :)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 15 cze 2010, 18:34

ja mogę być modem lotos

omg! Lolli modem? :D
Ostatnio zmieniony 15 cze 2010, 18:35 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 15 cze 2010, 19:05

Mati pisze:omg! Lolli modem?

i dobrze, to przynajmniej była sensowna kandydatura.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2010, 19:06 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 15 cze 2010, 19:10

Mijka pisze:i dobrze, to przynajmniej była sensowna kandydatura.

w kontekście mojej poprzedniej wypowiedzi, brzmi to troszkę złośliwie ;) heheh
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 15 cze 2010, 20:45

Dzindzer pisze:Gdyś jednak sie zdecydował to możesz śmiało pisać mi również na priva

Lepiej jak pisze tutaj, jest dużo ciekawiej i każdy będzie wiedział o co chodzi, a i wszyscy mogą wyrazić swoje zdanie.
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 15 cze 2010, 23:55

Mati pisze:ja mogę być modem

PFC pisze:W sumie ja mogę

Jak widać kandydatów nie brakuje. Niestety nowym modem zostaje lollirot, po cichu wspierająca zawsze i wszędzie niechcianą Dzindzer i p_minister.

W związku z obecnie panującym klimatem wyborczych zmian pójdę zatem moi drodzy kandydaci jeszcze dalej:
Ponieważ obecny admin p_minister:

- subiektywnie wybiera niepotwierdzających wszechobecną akceptację modów z jednej kliki
- uprawia fałszywą propagandę, mającą ukazać jej trafne decyzje, po czym gdy obraz sytuacji wydaje się być inny oddaje pole walkowerem
- zamienia forum publiczne w prywatny folwark (o czym mowa w obecnym topiku wcześniej), o czym świadczy wybór modów z jednej kliki, wzajemnie się poklepujących i utwierdzających w często mylnych poglądach
- obejmuje cenzurą formy wypowiedzi forumowiczów, które mają być dopasowane do woli kliki
- utrzymuje błędy w regulaminie, które dopuszczają przyzwolenie na istnienie prywatnego folwarku kilku rozkapryszonych panienek, które zamiast sprzątać forum i służyć forumowiczom, to żałośnie pogardzają nowymi użytkownikami
- ogranicza się do glupkowatego jątrzenia

proponuję zmianę obecnego admina na FrankaFarmera [:D]
natomiast p_minister zdegradować na stanowisko admina technicznego, jako, że wszyscy doceniamy jej doświadczenie w walce z klonami.

Moje rządy wprowadzą zmiany w wyborze modów, zmiany w regulaminie, zakonczenie tego prywatnego cyrku i pozyskanie rzeszy nowych, zadowolonych uzytkowników.

Jako nowy admin nie będę zajmował się obecnie modującą kliką i pozostanie ona pod krytyką admina technicznego p_minister, z czego klika - jak można wywnioskować z powyższych peanów szacunku - będzie również zadowolona i zapanuje zgoda jak nigdy dotąd. [:D]

Bez tej rewolucji nic się nie zmieni: wczorajsze powołanie nowego moda potwierdza konieczność zmiany admina, peanów na cześć Dzindzer w liczbie sugerowanej przez p_minister jakoś nie widzimy, natomiast głosy przeciw pojawiają się nawet ze stron, których się nie spodziewałem. Skończmy z hipokryzją! [:D]

Głosujcie! [:D] Debata trwa do wieczoru wyborczego <regulamin>
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 00:20 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 4 razy.
Tomasso
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 19 lip 2009, 12:33
Skąd: somewhere
Płeć:

Postautor: Tomasso » 16 cze 2010, 00:12

Masz mój głos.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 16 cze 2010, 01:03

FrankFarmer pisze:Niestety nowym modem zostaje lollirot

jak dla mnie to stety.

FrankFarmer pisze:wszędzie niechcianą Dzindzer

mów za siebie, ja Dżin lubię i szanuje

FrankFarmer pisze:zamienia forum publiczne w prywatny folwark (o czym mowa w obecnym topiku wcześniej), o czym świadczy wybór modów z jednej kliki, wzajemnie się poklepujących i utwierdzających w często mylnych poglądach

chciałbym zauważyć, że forum mamy o typowo dyktatorskim ustroju i nie widzę dlaczego miałyby być wybory na moda. admin, w tym wypadku P_M wybiera sobie pasujących Modów, którzy wg. niej najlepiej się w tej robocie spełniają. poza tym, pobyt tutaj jest dobrowolny chciałbym zauważyć

FrankFarmer pisze:to żałośnie pogardzają nowymi użytkownikami

ale ja nadal nie rozumiem tego problemu. chcesz być - dopasuj się, nie chcesz - droga wolna. też byłem nowym użytkownikiem, a zobacz, jakoś się potrafię dogadać.

FrankFarmer pisze:proponuję zmianę obecnego admina na FrankaFarmera [:D]

na szczęście mamy dyktaturę i takie wnioski nawet nie wchodzą nawet pod głosowanie :D

FrankFarmer pisze:Moje rządy wprowadzą zmiany w wyborze modów, zmiany w regulaminie, zakonczenie tego prywatnego cyrku i pozyskanie rzeszy nowych, zadowolonych uzytkowników.

to możę załóż własne forum, z własnym regulaminem, modami, cyrkiem i nowymi userami
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 cze 2010, 07:32

Kazde forum ma inna specyfike. Jak jestem na darkwarez.pl to tam ekipa forum jest sprawnie dzialajacym mechanizmem. Nie ma off topow, ludzie chocby byli na forum od poczatku jak trzeba dostana bana itd. Tylko tamto forum jest inne, tam sie wchodzi wymienic linkami do gier, filmow itd, wyslac swoje linki zeby zarobic itd.
Tu piszemy w zasadzie w kolko o tym samym i gdyby sie scisle trzymac tematu to temat zdychalby po 3 postach niekiedy. A w ogole to nalezaloby zamknac cale forum bo przeciez wszystko juz bylo...
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 16 cze 2010, 10:37

służyć forumowiczom

O, znowu :D
(Frank, służbie się płaci i wychodne daje, nie ma tak gratis i na zawołanie - bo Ty byś chciał, aby panienka Dzindzer Ci służyła, tyrała za darmo i podziękowała jeszcze na koniec za pozwolenie)


I chciałabym doprecyzować: ja jako admin techniczny - a Ty jako admin... hmmm... jaki? Ten od... hmmm. Co w sumie robi admin nietechniczny?
I tworzysz własny modTeam, tak? Jakieś nicki, jakaś konkretna wizja?
I do starego się nie wtrącasz, tak? Czyli forum kończy z dwoma modTeamami konkurującymi ze sobą?
Zmiany w regulaminie? Zaproponuj jakieś, a nuż się w nim znajdą.


ogranicza się do glupkowatego jątrzenia

Tylko do tego się ograniczam? Trzeba było wobec tego pominąć pięć punktów wyżej mówiących o tym, jak makiawelicznie knuję [:D]

po cichu

Z tego, co pamiętam, lolli jednak jest całkiem głośna [:D]

peanów na cześć Dzindzer w liczbie sugerowanej

Ja sugerowałam peany w ogóle? A do tego jakąś liczbę? To Ty liczbami rzucasz. 200 osób się z Tobą zgadza podobno. Zmobilizuj ich trochę bardziej, żeby się tutaj powpisywali.
A peanom nie ufam, tak ogólnie rzecz biorąc, pomna na Twoje peany na cześć Dzin tutaj wypisywane, nawet osobny temat założyłeś, pamiętasz?
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 17:57 przez pani_minister, łącznie zmieniany 10 razy.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 16 cze 2010, 12:16

pani_minister pisze:200 osób się z Tobą zgadza podobno. Zmobilizuj ich trochę bardziej, żeby się tutaj powpisywali.
A gdzie się można wpisywać przeciwko?
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 16 cze 2010, 12:29

Też chyba tutaj. Albo do Franka na priv może [:D]
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 16 cze 2010, 13:21

Maverick pisze:Kazde forum ma inna specyfike.

No właśnie. Co jak co, ale nie wyobrażam sobie tutaj ścisłego pilnowania tematów, linijka czy dwie nie na temat, żadnego nie zabiją, gorzej jak dyskusja schodzi zupełnie w innym kierunku, ale tego akurat pm pilnuje.

Z tym służeniem to faktycznie przesada, mod ma na forum spełniać określoną funkcje, ale, jeśli jest również wyrazistym użytkownikiem, to powinien nad swoją wyrazistością panować, właśnie przez wzgląd na to, że nie jest jest już tylko użytkownikiem. Oczywiście wiadomo w jakich sytuacjach, i tylko w takich.

Nie podoba mi się tylko jedna sprawa, że swojej decyzji w sprawie np. bana, moderator nie musi konsultować z nikim, i decyzja ta jest nieodwołalna, nawet wtedy, kiedy jest rażąco niesłuszna, i wtedy następuje rada dla użytkownika: proszę załatwiać takie sprawy z modem na privie, co mija się z celem, bo nawet jakby to poskutkowało - choć nie pamiętam sytuacji, kiedy po takiej dyskusji na privie mod cofnął dane ostrzeżenie - to tego rodzaju spory powinny być jakoś wyjaśniene. A nie tak, że nagle się zdarza, i mimo, że błąd nie jest jedynie subiektywnym odczuciem użytkownika, to nic się z tym nie da zrobić. Może warto pomyśleć co można?

pani_minister pisze:I do starego się nie wtrącasz, tak?

Nie no, ja rozumiem, że stary znika ;)
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 13:28 przez Mijka, łącznie zmieniany 4 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 cze 2010, 13:34

Mijka raz miałam dwa ostrzeżenia a potem nagle dostałam dwójeczkę. To było nieporozumienie i mi cofnieto, po rozmowie z modem.
Sama kiedyś komuś cofnęłam, znaczy PM, bo ja technicznie nie miałam możliwości.

Mijka pisze:Nie podoba mi się tylko jedna sprawa, że swojej decyzji w sprawie np. bana, moderator nie musi konsultować z nikim,

A z kim byś chciała by konsultował, z innym modem, z Adminem, z kims innym może ?

Mati pisze:też byłem nowym użytkownikiem, a zobacz, jakoś się potrafię dogadać.

Nawet Cię chyba ze dwa razy wyszydziłam
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 16 cze 2010, 13:37

Mijka pisze:swojej decyzji w sprawie np. bana mod nie musi konsultować z nikim,

A z kim miałby konsultować?

A nieodwołalna jest z tego samego powodu, dla którego nieodwołalne są decyzje sędziów piłkarskich. Dyskusje na priv - dlatego, że niektórych (a w zasadzie większość) emocje ponoszą po otrzymaniu ostrzeżenia i nie ma sensu tego cyrku przenosić na forum publiczne. Emocje są zrozumiałe - ale rozgrzebywanie ich na forum nie za bardzo. Popatrz, Frankowi już trzeci rok się uraza trzyma :D

I też pamiętam sytuację, kiedy zmniejszono ostrzeżenia na przykład :) Ale nigdy po wiadomościach "żądam", "domagam się", "walcie się na ryje wieśniaki" <aniolek>
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 13:39 przez pani_minister, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 16 cze 2010, 13:44

pani_minister pisze:A z kim miałby konsultować?

Z adminem, albo innym modem, wiadomo, że nie z użytkownikami :>

pani_minister pisze:Ale nigdy po wiadomościach "żądam", "domagam się", "walcie się na ryje wieśniaki"

Widzisz, jak ostrzeżenie jest niesłuszne, zdaniem również innych członków modteamu, to nie rozumiem, dlaczego użytkownik ma o to walczyć na privie z modem. O takie sytuacje mi chodzi, no i tylko w przypadku, kiedy ostrzeżenie decyduje o banie.

[ Dodano: 2010-06-16, 13:47 ]
Dzindzer pisze:To było nieporozumienie i mi cofnieto, po rozmowie z modem.
Sama kiedyś komuś cofnęłam, znaczy PM, bo ja technicznie nie miałam możliwości.

A jakie były powody cofnięć? Szczerze mówiąc nie pamiętam takich sytuacji, tylko, że mi stricte chodzi o takie, kiedy kolejne ostrzeżenie kończy się banem.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 cze 2010, 13:48

Mijka pisze:Z adminem, albo innym modem, wiadomo, że nie z użytkownikami :>

Jak miałam wątpliwości i nie byłam pewna czy powinnam dac ostrzeżenie to zdarzało mi się pisać o reszty modów

Mijka pisze:O takie sytuacje mi chodzi, no i tylko w przypadku, kiedy ostrzeżenie decyduje o banie.

Szczerze to ja nie pamiętam czy taka sytuacja miała miejsce
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 16 cze 2010, 13:49

Dzindzer pisze:Jak miałam wątpliwości i nie byłam pewna czy powinnam dac ostrzeżenie to zdarzało mi się pisać o reszty modów

Gdyby wszyscy się tak upewniali, to podejrzewam, że nie byłoby problemów.

[ Dodano: 2010-06-16, 13:50 ]
Dzindzer pisze:Szczerze to ja nie pamiętam czy taka sytuacja miała miejsce

Ja za to pamiętam doskonale :]
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 cze 2010, 13:51

Mijka pisze:A jakie były powody cofnięć? Szczerze mówiąc nie pamiętam takich sytuacji, tylko, że mi stricte chodzi o takie, kiedy kolejne ostrzeżenie kończy się banem.

No ja cofnęłam juz nawet nie wiem teraz komu, bo po przemysleniu sprawy doszłam do wniosku, że jednak za ostro potraktowałam użytkownika.
Sytuacja kiedy ja dostałam bana i mi cofnięto była kilka lat temu ( gdzieś tak ze 4), więc nawet szczegółów nie pamiętam

Gdybym kogoś zbanowała a reszta modów by cos miała to wiadomo, ze bym z nimi o tym rozmawiała. To, ze nie prowadzimy tu rozmów przy wszystkich nie znaczy, że ich w ogóle nie prowadzimy
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 16 cze 2010, 13:55

Nie, no, ja nie twierdzę, że się nie rozmawia w gronie modów o podejmowanych decyzjach, tylko tak, wiadomo, mod to też użytkownik, ma prawo do swoich sympatii i antypatii, ale przyznając ostrzeżenie, szczególnie takie, które decyduje o banie, powinien być w 100% pewny, że nie można mu będzie zarzucić, że się nimi kierował, prawda?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 16 cze 2010, 14:00

Mijka pisze:Widzisz, jak ostrzeżenie jest niesłuszne, zdaniem również innych członków modteamu

No to członkowie modTeamu już sobie to sami ze sobą załatwiają. I reagują (pamiętam, jak na przykład mój warn dla enga zniknął był, w sumie nie pamiętam już dzięki komu :D ). A jak nie reagują zdjęciem ostrzeżenia - to najwyraźniej nie uważają podobnej akcji za uzasadnioną. Bo co innego powiedzieć "no fakt, może za ostro trochę, na przyszłość będzie mniej", a co innego "nic nie było na rzeczy i ostrzeżenie się absolutnie nie należało, więc zdejmę".

A poza tym nie ma ludzi nieomylnych. A szczególnie modów dopiero zaczynających modowanie. Też się uczą, w tym na swoich błędach. Podobnie, jak użytkownicy zresztą. I śmiem twierdzić, że modowie więcej wniosków z ostrzeżeń (i reakcji na nie) wyciągają, niż niektórzy uzytkownicy, skupieni na własnej realnej lub urojonej krzywdzie (i w tym momencie nie piszę tutaj akurat o Franku, choć pewnie i tak odbierze to ad personam).

szczególnie takie, które decyduje o banie, powinien być w 100% pewny, że nie można mu będzie zarzucić

Zawsze znajdzie się ktoś, kto zarzuci. A osoba od bana będzie pierwsza w tym szeregu.
I albo wyrabiasz sobie określoną gruboskórność i odporność na większość tych zarzutów - albo wymiękasz psychicznie, poddajesz się krytyce, przeżywasz, a na koniec porzucasz modowanie, bo już się do tego nie nadajesz i przy każdym warnie rozstrząsasz przez godzinę za i przeciw i własnej decyzji pewna być przestajesz.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 14:05 przez pani_minister, łącznie zmieniany 3 razy.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 260 gości