Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Warny

Czas głosowania minął 23 sty 2008, 15:58

Opcja 1: 3/4 na 30 dni.
18
86%
Opcja 2: 10. Na rok.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 18 cze 2009, 12:25

No to moze byc 1 :) i jeden, czy dwoch ogolnych - z dostepem do np. wszystkich dzialow. Albo wiecej dzialow zrobic:)

Tylko jeszcze kwestia - czemu tak malo ludzi sie wypowiada - kiedys bylo inaczej.

Moze jakos zachecic nowych do pisania. :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 cze 2009, 12:29

Hyhy pisze:Tylko jeszcze kwestia - czemu tak malo ludzi sie wypowiada - kiedys bylo inaczej.

Mogę odpowiedzieć za siebie - nie chce mi się na jakikolwiek mój post czytać wciąż i wciąż tych samych odpowiedzi teda, enga i im podobnych. Każda dyskusja koniec końców sprowadza się do dokładnie tego samego i przestało mnie to bawić.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 18 cze 2009, 12:51

lollirot pisze:
Hyhy pisze:Tylko jeszcze kwestia - czemu tak malo ludzi sie wypowiada - kiedys bylo inaczej.

Mogę odpowiedzieć za siebie - nie chce mi się na jakikolwiek mój post czytać wciąż i wciąż tych samych odpowiedzi teda, enga i im podobnych. Każda dyskusja koniec końców sprowadza się do dokładnie tego samego i przestało mnie to bawić.

Ja nie wiem o czym dokładnie ta dyskusja (będę się starała szybko nadrobić), nie mniej jednak podpisuje się pod Lolli całą sobą. Nie chce mi się już wypowiadać tam, gdzie Ci dwaj panowie ciągle ukazują swoje kompleksy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 cze 2009, 14:29

ładny wybieg zastosowaliscie miłe Panie , zapominacie jednak o ocji "ignor" wiec nie zwalajcie ni na Teda , ni na Enga bo oni nie w kazdym temacie sie wypowiadają , a jak nawet , pominac sie ich da.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 cze 2009, 14:30

Jeśli to wybieg, to jaki wg Ciebie jest prawdziwy powód, Andrew?
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 18 cze 2009, 14:41

lollirot pisze:Każda dyskusja koniec końców sprowadza się do dokładnie tego samego i przestało mnie to bawić.

Ponieważ wypowiedzi z innego punktu widzenia są notoryczne kasowane. Nowi użytkowanicy banowani, bo nie pasują do prywatnego folwarku. Jeszcze się myśli o wyrzucaniu tych co są.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 cze 2009, 14:48

Jeszcze nie zauważyłam, by kasowano sensowne odpowiedzi na temat. Ale to pewnie dowodzi tylko szybkości i precyzyjności, z jaką działa moderacja <szczerbaty>
Może mi o tym, dlaczego rzekomo kasuje się te pierwsze, a zostaje ted? Bo moja teoria jest raczej taka, że te pierwsze w ogóle się nie pojawiają, bo mało komu się chce, kiedy wie, że jego wypowiedź i tak zostanie poćwiartowana, a do paru wyciągniętych z kontekstu zdań ktoś przyklei lewactwo, szmiry i całe zło tego świata.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2009, 14:50 przez lollirot, łącznie zmieniany 1 raz.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 18 cze 2009, 14:50

bo ted jest długo i wie juz co i jak ma napisac, żeby nie dało się tego skasowac.

lollirot pisze:Jeszcze nie zauważyłam, by kasowano sensowne odpowiedzi na temat. Ale to pewnie dowodzi tylko szybkości i precyzyjności, z jaką działa moderacja


widzisz absurd w swojej wypowiedzi?? jak mozesz widziec skoro usuną tak szybko i precyzyjnie zanim zobaczysz?? no naprawde ludzie...
Ostatnio zmieniony 18 cze 2009, 14:53 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 cze 2009, 14:53

Nie wiem, czy ja jakoś niewyraźnie piszę? Mam to na czysto w kratkach przepisać? Czy, nie wiem, pismem technicznym?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 18 cze 2009, 14:57

Nie podoba mi się to. Skąd tutaj tyle negatywnych emocji?
Ludzie, to tylko forum INTERNETOWE, świat WIRTUALNY.
Z A B A W A.
Sposób na spędzanie wolnego czasu, popisanie sobie z kimś, doradzenie komuś i podzielenie się swoimi refleksjami, powygłupianie, wyżalanie itp. itd.


Po co w naszym małym państwie wszczynać burdy? Złośliwość jest domeną ludzi inteligentnych, bez niej byłoby tu nudno. Ale po co od razu robić z tego problem na skale plam na słońcu?

Przede wszystkim więcej szacunku i kultury osobistej trzeba wymagać od użytkowników.

Admin - rewelka. Modteam - w porządku.
Mała tylko uwaga do Dzin: w naszym państwie są jednostki słabe psychicznie, które źle znoszą próby wgniecenia ich obcasem w nasz wirtualny chodnik. Dla nich nakładaj puchowe, najlepiej różowe, buty.


enjoy! <browar>
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 18 cze 2009, 14:58

Tak szczerze mówiąc to czuję się tu coraz bardziej jak w polsce, rządy Zioberka, odezwać się nie można, chyba że hymny pochwalne na cześć prezesa ...
Żle się tu dzieje i to nie jest wina Teda czy enga ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 cze 2009, 15:00

eng pisze:i to nie jest wina Teda czy enga ...

Chyba lepiej wiem, dlaczego nie wypowiadam się w tematycznych. I dość wyraźnie zaznaczyłam, że mówię za siebie.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 18 cze 2009, 15:01

Nemezis pisze:które źle znoszą próby wgniecenia ich obcasem w nasz wirtualny chodnik.

gratuluje dobrego samopoczucia podczas wgniatania. nie każdy musi być masochistą.

Nemezis pisze:Ludzie, to tylko forum INTERNETOWE, świat WIRTUALNY.
Z A B A W A.

No tłumaczysz to nie tym ludziom co potrzeba, bo właśnie niektórzy traktują to jako stek zakazów, utrudnianie, a nawet miejsce do rozgrywek politycznych (nowość).
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 cze 2009, 15:02

eng pisze:i to nie jest wina Teda czy enga

Jakby Ted czy eng kiedyś powiedzieli, że to ich wina, to ja przy idealnie drożnych arteriach na zawał bym zeszła chyba :]
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 cze 2009, 15:04

FrankFarmer pisze:widzisz absurd w swojej wypowiedzi??

Widzę absurd Twojej odpowiedzi, w której powtórzyłeś, co napisałam. Czytamy jeszcze raz razem, powoli, skup się:
lollirot pisze:Jeszcze nie zauważyłam, by kasowano sensowne odpowiedzi na temat.

Ufff, przerwa, ciężko idzie. Powtarzamy orzeczenie: "nie zauważyłam". A nie zauważyłam, bo:
Ale to pewnie dowodzi tylko szybkości i precyzyjności, z jaką działa moderacja

Mogę to narysować na wykresie, jeśli będzie trzeba (chociaż wolałabym tego nie robić, bo kiepsko rysuję).
Ostatnio zmieniony 18 cze 2009, 15:10 przez lollirot, łącznie zmieniany 3 razy.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 18 cze 2009, 15:09

lollirot pisze:Jeszcze nie zauważyłam, by kasowano sensowne odpowiedzi na temat.

to ty brniesz i sie gubisz. skoro nie zauważyłas to skąd wiesz czy są sensowne czy nie??
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 18 cze 2009, 15:14

pani_minister pisze:Jakby Ted czy eng kiedyś powiedzieli, że to ich wina, to ja przy idealnie drożnych arteriach na zawał bym zeszła chyba

Tak, szczerze mówiąc to wszystko MOJA WINA bo jako jeden jedyny użytkownik z prawie pól miliona zarejestrowanych jestem w depresji od ponad roku i nie mam zamiaru się leczyć na głowę, co przekłada sie na moje niepoprawne wypowiedzi na forum co odstrasza nowych interesujących intelektualnie uzytkowników.
Proponuję sąd kapturowy i porzadek zrobić, po feministycznemu opluć, obsmarować i na koniec skasować, nigdy go nie było a kopernik byłą kobietą ...
i medal zasługi dla waszej ulubionej koleżanki jeszcze proponuję ...
Ostatnio zmieniony 18 cze 2009, 15:17 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 cze 2009, 15:17

Lolli, przestaw poprzedniki i następniki.

Frank:
dzięki
1.
szybkości i precyzyjności, z jaką działa moderacja

2.
nie zauważyłam, by kasowano sensowne odpowiedzi na temat
.

Lekcja druga dotyczyć będzie zabiegów stylistycznych i ironii.
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 18 cze 2009, 15:21

Nemezis pisze:Mała tylko uwaga do Dzin: w naszym państwie są jednostki słabe psychicznie, które źle znoszą próby wgniecenia ich obcasem w nasz wirtualny chodnik. Dla nich nakładaj puchowe, najlepiej różowe, buty.


bardzo trafna uwaga ... bardzo dobra rada <browar> <brawo> <jestdobrze2> <cieszy_sie>

miałabym tylko małe zastrzeżenie co do tej uwagi o słabej psychice ... ale nie czepiajmy się szczegółów ... no i oczywiście bawmy się tak dalej!
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 18 cze 2009, 15:21

przeczytaj sobie cały kontekst lepiej a nie dawaj mi lekcje.

poniewaz mod kasują sensowne posty (czego ona nie widzi), to dlatego forum schodzi n psy - od tego sie zaczęlo. sama inteligencja to nie wszystko, bo sobie budujesz źle wieżyczke.

[ Dodano: 2009-06-18, 15:37 ]
chwastek pisze:miałabym tylko małe zastrzeżenie co do tej uwagi o słabej psychice ... ale nie czepiajmy się szczegółów ... no i oczywiście bawmy się tak dalej!

fantastczny komentarz, podziwiam naprawde zachowania aż takiego spokoju. mam nadzieje, że może to cos da, bo moje pieniactwo na pewno nie. ja tak wysublimowanych ironii nie mam odwagi zastosowac, bo skoro tutaj ludzie nie widzą posta, a wiedzą czy jest sensowny czy nie, to nie wiedziałbym, do kogo taka piekna ironia trafi.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 18 cze 2009, 15:54

FrankFarmer pisze:gratuluje dobrego samopoczucia podczas wgniatania. nie każdy musi być masochistą.

A dziękuję :)
Im szybciej człowiek spostrzeże, że liczy się tylko życie realne i realne problemy, tym łatwiej przychodzi mu bimbanie na problemy, złośliwości i w ogóle całe ZŁO nierealnego świata wirtualnego.

FrankFarmer pisze:No tłumaczysz to nie tym ludziom co potrzeba

A do Ciebie było trochę niżej. To o szacunku i kulturze ;)

chwastek pisze:Nemezis napisał/a:

Mała tylko uwaga do Dzin: w naszym państwie są jednostki słabe psychicznie, które źle znoszą próby wgniecenia ich obcasem w nasz wirtualny chodnik. Dla nich nakładaj puchowe, najlepiej różowe, buty.


bardzo trafna uwaga ... bardzo dobra rada <browar> <brawo> <jestdobrze2> <cieszy_sie>

Gwoli ścisłości - puchowe, różowe, WIRTUALNE buty. Fajnie, nie? :D


Idę na łąkę, pooddychać swobodnie. Czeka mnie jutro ciężki egzamin (czyt. realny problem realnego świata). Niektórym radzę to samo <browar>
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 18 cze 2009, 15:58

Nemezis pisze:Im szybciej człowiek spostrzeże, że liczy się tylko życie realne i realne problemy, tym łatwiej przychodzi mu bimbanie na problemy, złośliwości i w ogóle całe ZŁO nierealnego świata wirtualnego.

to szczególnie tyczy się modteam i nie chodzi o jakąs złośliwosc, tylko o zwyczajne poswiecanie az tyle czasu na przeszkadzanie normalnym ludziom w zabawie.
widzisz, ja akurat jestem w przeciwnym kierunku - przyszedlem ze swiata realnego (niedostepnego nawet dla moderatorow, bo poza europą) i na chwile wpadłem sie tu pobawic... niestety bawic się nie da. Ja sobie kiedys wróce do raju, a oni pomysla że są fajni przed kompem i mąż R czy S czy Z przynosi pieniążki i mogą wyrzucac wirtualnie kogo chcą (z powodów o których mówic "niesmacznie"). Tyle na temat swiat realny-wirtualny i dobrze sugerowanej przez ciebie przyjaznej formy zabawy.

A co kultury sie nie wypowiadaj, póki nie znasz sprawy od poczatku, a widzisz końcówkę. kultury swoich guru nie raczysz dostrzegac, ze jest ona dobrze zawoalowana w postach lub w priwach.

shaman pisze:Rozumiem, że wymienieni przed moją ksywką stawiają mi piwo? W końcu trzeba się jakoś poznać, skoro odgórnie mnie do jakiego grona nieznajomego mi - mnie wpisują

W takim razie sorry, uznałem pochopnie, że należy do tych co pochwalają omawiane metody.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2009, 16:17 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 18 cze 2009, 16:15

FrankFarmer pisze:a co kultury sie nie wypowiadaj, póki nie znasz sprawy od poczatku

Frank, pamiętam nasze privy i nie mam nic do Ciebie :) To, że nie piszę za często nie znaczy, że nie czytam. A na forum czasem przeginasz.

FrankFarmer pisze:kultury swoich guru

Mam tylko jednego Guru. Tam na Górze ;)

[ Dodano: 2009-06-18, 16:22 ]
FrankFarmer pisze:i dobrze sugerowanej przez ciebie przyjaznej formy zabawy.

Co to to nie. Czytaj uważnie.
Chodziło mi o to, że bez sensu jest szarpać się ze wszystkim i ze wszystkimi, bo to nie dzieje się naprawdę. Taka nasza fikcja w małym pudełku podłączonym do sieci. Jeżeli masz się złościć, to odpuść sobie - bo te negatywne emocje w ten czy inny sposób wynosisz na zewnątrz, do prawdziwego świata.

Mi normalne życie dostarcza czasem niezbyt przyjaznych wrażeń. Siadając do pudełka nie chcę się nimi bez reszty zachłysnąć.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 18 cze 2009, 16:22

Nemezis pisze:Frank, pamiętam nasze privy i nie mam nic do Ciebie To, że nie piszę za często nie znaczy, że nie czytam. A na forum czasem przeginasz.

Widocznie do przyjaznych o dobrej woli jestem miły i przyjazny, a dla nieprzyjaznych i o złej woli przeginam. Co do priwów to mam dla ciebie złą wiadomosc - nie mogę do ciebie więcej pisać na priv bo grożą mi poważne konsekwencje.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 18 cze 2009, 16:33

FrankFarmer pisze:Widocznie do przyjaznych o dobrej woli jestem miły i przyjazny

Nic nie stoi na przeszkodzie, byś sam pierwszy wychodził do ludzi właśnie z takim nastawieniem.

FrankFarmer pisze:Co do priwów to mam dla ciebie złą wiadomosc - nie mogę do ciebie więcej pisać na priv bo grożą mi poważne konsekwencje.

A czemuż to?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 cze 2009, 16:40

FrankFarmer, chyba zapomniałeś o moich konszachtach z moderacyjną mafią, dzięki którym wiem wszystko <szczerbaty>

Ale się tu dziś z wami uchichrałam, szkoda, że pracować też trzeba trochę :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 cze 2009, 16:47

FrankFarmer pisze:to dlatego forum schodzi n psy

Odważne stwierdzenie jak na kogoś, kto zagląda do 2-3% tematów forumowych i nimi żyje.
Odważne jest także zarzucanie braku swobody wypowiedzi z ust kogoś, kto sobie w najlepsze na forum pisze kolejne jakże "opozycyjne" posty. Gdyby nie było tutaj swobody wypowiedzi - Twoich postów by tutaj nie było. Ciebie zresztą też nie. I wtedy mógłbyś pisać podobne wątki. W notatniku oczywiście.

Niektórzy zaś (i Frank nie jest tu jedynym przykładem) myślą, że swoboda wypowiedzi to jakaś totalna anarchia, jak na jakimś 4chanie. A każdy warn i usunięcie posta to wyraz tego, jak strasznie ich ktoś nie lubi i z uprzedzeniem do nich podchodzi - i nawet im do głowy nie przyjdzie, że nie chodzi o nich osobiście, ale na przykład o styl dyskusji prezentowany. Acha, nawiasem mówiąc, usunięcie posta zawsze jest pewnym ukłonem ze strony moderacji. Każdy z usuniętych postów można nagrodzić warnem. Zostaje TYLKO usunięty - a użytkownik może pomyśleć, czy nadal chce go publikować w takiej formie. Może wziąć pod uwagę powód usunięcia postu. Może zapytać się na priv (o ile nie napisze w formie "głupi jesteście i macie wszy" zwykle dostaje odpowiedź). Frank, naprawdę wolałbyś zamiast usuniętego posta mieć kolejny czerwony pasek?

przyszedlem ze swiata realnego (niedostepnego nawet dla moderatorow, bo poza europą)

O borzu, nie ma to jak adekwatny argument <hahaha>


A czemuż to?

A to foch taki. Frank wysyłał privy do różnych osób, także tych, które sobie tego nie życzyły. Został poproszony o zaprzestanie podobnych praktyk.
Swoją drogą - dzięki, Nemezis. Przywracasz mi wiarę w ludzi dziś.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2009, 16:54 przez pani_minister, łącznie zmieniany 5 razy.
fernandez
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2008, 14:47
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: fernandez » 18 cze 2009, 16:58

pani_minister pisze:nie chodzi o nich osobiście, ale na przykład o styl dyskusji prezentowany.


a co to ? wszyscy muszą mieć taki sam styl ? może jeszcze mundurki jak w chińskiej armii ? styl i jego uroda jest rzeczą względną. To, że się modowi nie podoba, to jeszcze nie znaczy że musi taki post usuwać.

pani_minister pisze:usunięcie posta zawsze jest pewnym ukłonem ze strony moderacji. Każdy z usuniętych postów można nagrodzić warnem. Zostaje TYLKO usunięty - a użytkownik może pomyśleć, czy nadal chce go publikować w takiej formie. Może wziąć pod uwagę powód usunięcia postu. Może zapytać się na priv (o ile nie napisze w formie "głupi jesteście i macie wszy" zwykle dostaje odpowiedź).

Powinien być jednak podawany powód usuwania postu. A nie tylko tekst ad anonimowego modteamu: "Twój post został usunięty".

To już lepsze ostrzeżenie, przynajmniej jakieś odniesienie do regulaminu jest podawane.

Za dużo tu uznaniowości. To jest zawsze groźne. Nie mogą modowie przerabiać świata na swoją modłę. a zwłaszcza w sferze wymiany myśli.

Wtedy właśnie jest nudno i takie właśnie zamordystyczne, jedno-ideowe, jednostylowe, jedno-wymiarowe fora umierają.

Przez to nawet komunizm upadł. A co dopiero Agnieszka <hahaha> [:D]
niczego sobie
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 cze 2009, 17:02

fernandez pisze:Powinien być jednak podawany powód usuwania postu. A nie tylko tekst ad anonimowego modteamu: "Twój post został usunięty".
Imperator pisze:I jest poinformowany. Jest np. "post nie na temat", "post nie wnoszący nic do tematu" i parę innych szablonowych powodów, które w 95% pasują. No i jeszcze jest dowolny - pisze się od siebie.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 18 cze 2009, 17:02

pani_minister pisze:A czemuż to?

A to foch taki. Frank wysyłał privy do różnych osób, także tych, które sobie tego nie życzyły. Został poproszony o zaprzestanie podobnych praktyk.

Do mnie może wysyłać privy kto chce i o czym chce :D Nie zamknę się w sobie w razie czego ani nie wpadnę w depresję, obiecuję :D

pani_minister pisze:Swoją drogą - dzięki, Nemezis. Przywracasz mi wiarę w ludzi dziś.

:)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 472 gości