Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Warny

Czas głosowania minął 23 sty 2008, 15:58

Opcja 1: 3/4 na 30 dni.
18
86%
Opcja 2: 10. Na rok.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 cze 2010, 12:37

hmmm... po grzyba mi jakas wiadomosc na priv - ja tego w ogóle nie czytam !
no ale byc moze inni beda [:D]

zjada wyrazy ! <zly>
Ostatnio zmieniony 18 cze 2010, 12:38 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 18 cze 2010, 15:21

księżycówka pisze:W dyskusyjnych kwestiach mod się konsultuje z pozostałymi członkami MT, którzy niekoniecznie jego zdanie podzielają. [Się zdarzało. ] Nie jest tak, że ja mam okres i zły humor, siekę banami i nikt się nawet nie wtrąci.

Jak tak jest, to dobrze, kiedyś tak nie było :)

księżycówka pisze:Ja w przypadku sympatii i antypatii wprost piszę - "ja nie interweniuję, bo ją/jego lubię/nie lubię i obiektywna nie jestem"

Bardzo dobra metoda :)

Ja też nie czytałam regulaminu, ale to nie pierwsze forum, na którym się udzielałam/udzielam, i zwykle wszędzie jest podobnie. Pamiętam jedno forum, gdzie syf był straszny, modTeam nie radził sobie z utrzymaniem w ryzach tych najbardziej konfliktowych użytkowników, roiło się od ostrzeżeń, ale i tak wszyscy mieli to w dupie, a moderatorzy nawet nie rozważali czegoś takiego jak ban na 30 dni, adminem została jedna z najbardziej nieobiektywnych osób i większość tych, które były tam od samego początku przestały się udzielać (w tym ja). Teraz nawet już tam nie zaglądam. Tutaj moim zdaniem zmiana modTeamu (ta pierwsza) wyszła forum na lepsze.

Wiadomość powitalna na priv to dobry pomysł. Nie pamiętam jak zostałam potraktowana na starej Agnieszce, ale na nowej pamiętam dobrze księżycówkę, która mocno zjechała moje pierwsze, bardzo neutralne, posty. Jakoś nie wzięłam tego tak bardzo do siebie, skoro nadal tu jestem :) To forum jest specyficzne, co z tego, że mnóstwo osób rejestruje się, żeby dowiedzieć się, czy przypadkiem nie są w ciąży, jak to ich pierwszy i ostatni temat, w którym się udzielają.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2010, 15:24 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 cze 2010, 18:50

zjada wyrazy !! ! <zly>
Nie od dziś i nie tylko Tobie. Błąd forum jakiś.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 cze 2010, 19:56

PFC pisze:Mati mam pytanie: czy pierwsze co po rejestracji zrobiłeś, to przeczytałeś uważnie regulamin? ...Nauczyłeś się go na pamięć przed swym pierwszym postem?... Tylko proszę o szczerą odpowiedź.
Regulaminy generalnie sa podobne. I poza przypadkiem jednego forum na ktorym dostalem bana za to ze nie krytykowalem pissingu to generalnie banow nie dostaje.

[ Dodano: 2010-06-18, 19:57 ]
księżycówka pisze:Nie od dziś i nie tylko Tobie. Błąd forum jakiś.
Moze serwer nie wyrabia?
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 cze 2010, 21:32

Nie, reklamy kontekstowe, które między innymi płacą za serwer, nie zawsze działają jak powinny...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 cze 2010, 23:29

To mozeby jasno ustalic co placi za serwer?
[mod]Czy samo wyswietlanie sie reklam czy tez klikaie na nie? Rozumiem ze Janusz i Agnieszka nie robia tego charytatywnie. Ale moze jakies dyskretne wskazowki jak wplywy na serwer zwiekszyc? W koncu jak raz dziennie klikne na link to nic mi sie nie stanie...[/mod]
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 22 cze 2010, 23:40

Mijka pisze:To forum jest specyficzne, co z tego, że mnóstwo osób rejestruje się, żeby dowiedzieć się, czy przypadkiem nie są w ciąży, jak to ich pierwszy i ostatni temat, w którym się udzielają.

No jak po 1 poście zostają zjechani to się nie dziw..
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 cze 2010, 23:48

A jak maja nie zostac zjechani jak pisza glupoty w stylu:

"ona zrobila mi laske ale skonczylem na reczniku, potem ja pocalowalem i zrobilem jej minetke. Czy moze byc w ciazy???"

No litosci.
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 23 cze 2010, 00:03

Maverick pisze:No litosci.

No litości.
Słuchaj ludzie są różni i zawsze się ktoś taki trafi to nie powód żeby uświadamiać mu że jest debilem nawet gdyby tak było. Ktoś może być niedoświadczony, nie chce mu się szukać, jest pod wpływem emocji... Wytłumacz, pomóż tak jak umiesz zamiast pokazywać jaki to z Ciebie Bos. Im więcej użytowników tym lepiej a takim postem momentalnie odchodzi 1 z nich mimo że dołączył 5 minut temu.
Btw Maverick nie wiem czy to ty ale to chyba ty mówiłeś żebym kupił sobie http://www.allegro.pl/listing.php/searc ... olszczyzny
wiec może sam go sobie kupisz? ^^
W roku pańskim 1314

patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,

Walczyli jak waleczni poeci,

Walczyli jak Szkoci

i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 23 cze 2010, 00:06

to nie powód żeby uświadamiać mu że jest debilem nawet gdyby tak było

Ja uważam, że na tym forum nie piszą debile.
I fajnie byłoby, gdyby ta sytuacja trwała nadal.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 cze 2010, 00:26

Smile8 pisze:No jak po 1 poście zostają zjechani to się nie dziw..

Ale widzisz Smile8, ja też zostałam zjechana po pierwszym poście, a bynajmniej nie chodziło o dylemat ciążowy, tylko dezodorant antyperspiracyjny ;-), a jakoś mnie to nie zraziło, ba! nawet kieżycówkę baaardzo polubiłam ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 cze 2010, 00:46

Hehe, a ja pamietam jak Moon na to forum sprowadzilem ;]

[ Dodano: 2010-06-23, 00:48 ]
Smile8 pisze:Btw Maverick nie wiem czy to ty ale to chyba ty mówiłeś żebym kupił sobie http://www.allegro.pl/lis...nej+polszczyzny
Slownik poprawnej polszczyzny? Ale co znaczy ten trudny wyraz na "pol"?
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 23 cze 2010, 00:54

Smile8 pisze:nie chce mu się szukać

to może jeszcze mu herbaty pojedziemy zrobić??

Smile8 pisze:jest pod wpływem emocji... Wytłumacz, pomóż tak jak umiesz zamiast pokazywać jaki to z Ciebie Bos

jednemu, drugiemu...ale nie 31, 79 czy 1014 osobie. po coś są tematy zapisywane, po coś jest wyszukiwarka

Smile8 pisze:to nie powód żeby uświadamiać mu że jest debilem nawet gdyby tak było.

a mam go przytulić? jak ktoś jest jest idiotą/leniem/debilem/ciotą - to się mu to mówi.

Mijka pisze:a jakoś mnie to nie zraziło, ba! nawet kieżycówkę baaardzo polubiłam ;)

Mamcia chyba tak ma, że najpierw musi zjechać, by polubić :P
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 cze 2010, 06:53

Smile8 pisze:Ktoś może być niedoświadczony, nie chce mu się szukać, jest pod wpływem emocji...
To niech za seks się nie zabiera, nie łamie tu regulaminu i ochłonie. Mnie stan tu wpadających wali w lewą nerkę. Jak Ciebie rusza - Twoja bajka.

Czemu jako przykład jechania po zarejestrowaniu mnie się podaje? Kiedy ja ostatni raz zjechałam kogoś to nie pamiętam nawet. :)

Maverick pisze:Hehe, a ja pamietam jak Moon na to forum sprowadzilem ;]
O właśnie! Jeśli ktoś ma na mnie jakieś skargi to do Mava. On mnie w necie znalazł i tu ściągnął. Serio.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 23 cze 2010, 15:59

Mati pisze:a mam go przytulić? jak ktoś jest jest idiotą/leniem/debilem/ciotą - to się mu to mówi.
Prawda, smarkaczu lizusie.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2010, 16:00 przez shaman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 01 lip 2010, 02:08

Post Franka przeniesiony z "wyraź to".

Posdrafiam <hahaha> gdzie jest mowa o szacunku dla
cudzej percepcji i w jaki sposób mam ją przejawiać, byu nie dostac ostrzeżeń? <hahaha>
[...]
Bo to nie ty o tym decydujesz. Nie ucz się próbować mówić za innych - już ci gdzieś o tym wspominałem.


Cóż, Frank, jeśli masz "w dupie" percepcję użytkowników, to przedstawiasz się w tym momencie jako osoba aspołeczna, która nie szanuje dorobku innych forumowiczów i ich poglądów (w dużym wszak stopniu od ich percepcji uzależnionych - percepcja wiąże się także z inteligencją), niezależnie od tego czy jest on lepszy czy gorszy od Twojego. Składanie tego typu deklaracji jest nie tylko obraźliwe dla wielu Twoich partnerów w dyskusji (po co wobec tego z Tobą dyskutować?), lecz także prowokuje do przynajmniej równie ostrej odpowiedzi, czego już miałeś przykład - a zatem nie służy forum.

Btw: nie decyduję co napiszesz. Niemniej muszę to ocenić. :] ...Ty zaś jesteś dorosły i bierzesz konsekwencje za dobór takich słów, a nie innych... Z mojej strony sprawa jest zamknięta i nie zamierzam się na ten temat więcej wypowiadać. Zawsze możesz apelować wyżej. Być może ktoś Twoje zażalenie uwzględni i moja decyzja zostanie cofnięta, czego nie uznam za jakiś wielki dyshonor. <aniolek>

W jaki sposób zaś?... Np. jak PM (jeden z wielu przykładów). 8)
Ostatnio zmieniony 01 lip 2010, 02:10 przez PFC, łącznie zmieniany 2 razy.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 01 lip 2010, 02:18

PFC pisze:jeśli masz "w dupie" percepcję użytkowników, to przedstawiasz się w tym momencie jako osoba aspołeczna, która nie szanuje dorobku innych forumowiczów i ich poglądów

No toś wymyslił <hahaha> Lepiej to skasuj żeby jak najmniej ludzi ę kompromitację przeczytało.
PFC pisze:nie decyduję co napiszesz. Niemniej muszę to ocenić.

Wolne żarty [:D]

Żeby moj punkcik był wazny to prosze przynajmniej dopisać na szybko punkt regulaminu, który złamię:
Niedozwolone jest nieszanowanie percepcji użytkowników. <szczerbaty>

Takiego kwiatka to nikt jeszcze tu nie odstawił <hahaha>

PFC pisze:lecz także prowokuje do przynajmniej równie ostrej odpowiedzi

Leksykalnego ignoranta.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2010, 02:34 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 lip 2010, 02:25

PFC pisze: Składanie tego typu deklaracji jest nie tylko obraźliwe dla wielu Twoich partnerów w dyskusji (po co wobec tego z Tobą dyskutować?), lecz także prowokuje do przynajmniej równie ostrej odpowiedzi, czego już miałeś przykład - a zatem nie służy forum.


to ja się wtrące, i chętnie poznam zdanie innych użytkowników, czy faktycznie słowo "dupa" i użycie go w wyrażeniach typu "mam to w dupie", albo "mam wszystko w dupie", czy nawet "mam w dupie percepcję użytkowników forum" jest aż tak obraźliwe, i na tyle rażące, żeby dawać za to ostrzeżenie, i czy faktycznie tak godzi w uczucia użytkowników, że powinno być traktowane na równi z wszystkimi innymi wulgaryzmami i zastąpione słowem "mam w głębokim poważaniu". wiele razy takie stwierdzenie pojawiało się na forum wcześniej, i nie pamiętam, żeby sypały się za to ostrzeżenia (proszę mnie poprawić, jeśli się mylę). nadmieniam, że jako strona bezpośrednio uczestnicząca w całej dyskusji, nie poczułam się ani trochę dotknięta takim doborem słownictwa i akurat w tym jednym zgadzam się z Frankiem, nie chcę, żeby ktoś, w sposób wyraźnie subiekywny i wybiórczy, decydował jakiego słownictwa mam używać.

mam tylko pytanie, dlaczego akurat ten post został skasowany i ładnie przeniesiony do odpowiedniego tematu, w sytuacji kiedy to był doskonały przykład na "komentowania decyzji moda w miejscu do tego niedozwolonym :)", co, jak mniemam, jest złamaniem regulaminu, a za co z kolei, podobno, należy się ostrzeżenie?
Ostatnio zmieniony 01 lip 2010, 02:32 przez Mijka, łącznie zmieniany 2 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 01 lip 2010, 02:34

Mijka pisze:w sytuacji kiedy to był doskonały przykład

A gdzie Frank w tym okołopercepcyjnym miszmaszu komentował decyzję moda?

Żeby moj punkcik był wazny to prosze przynajmniej dopisać na szybko
punkt regulaminu, który złamię: Niedozwolone jest nieszanowanie percepcji użytkowników.

Niczego nie trzeba dopisywać. Punkty od 4 do 12 ładnie się z tą sprawą rozprawiają.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2010, 02:35 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 lip 2010, 02:36

"nie Ty o tym decydujesz" to nie jest komentarz? post jak widzę już został wyedotowany, ale cały był komentarzem otrzymanego chwilę wcześniej ostrzeżenia, jeśli nie, to po co go było kasować, przenosić tutaj i jeszcze edytować?
Ostatnio zmieniony 01 lip 2010, 02:41 przez Mijka, łącznie zmieniany 4 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 01 lip 2010, 02:44

Mijka pisze:to ja się wtrące, i chętnie poznam zdanie innych użytkowników, czy faktycznie słowo "dupa" i użycie go w wyrażeniach typu "mam wszystko w dupie", czy nawet "mam w dupei percepcję użytkowników forum" jest aż tak obraźliwe


Cóż, Frank, tylko stwierdził, w połączeniu z poprzednim postem, sugerującym Ci "nieprawidłową percepcję", że jesteś osobą upośledzoną, której szwankuje zmysłowe postrzeganie, oparte na fizycznych bodźcach. <aniolek>

Mijka pisze:użycie go w wyrażeniach typu "mam wszystko w dupie", czy nawet "mam w dupei percepcję użytkowników forum" jest aż tak obraźliwe


Ok... Zatem podyskutujcie o "kwestii dupy" i jak większość dojdzie do wiążącej konkluzji, just let me know. <aniolek> ...Nie zostało to dotąd ustawowo zapisane, orzecznictwo było różne (ja pamiętam, że raz warny były, raz nie), więc macie szanse to teraz ustalić.

Mijka pisze:mam tylko pytanie, dlaczego akurat ten post został skasowany i ładnie przeniesiony do odpowiedniego tematu, w sytuacji kiedy to był doskonały przykład na "komentowania decyzji moda w miejscu do tego niedozwolonym :) ", co, jak mniemam, jest złamaniem regulaminu, a za co z kolei, podobno, należy się ostrzeżenie?


Został, ponieważ zasłużył IMHO najpierw na komentarz w tym miejscu, a ponieważ podważa się ostatnio niektóre decyzje, więc może ta zostanie cofnięta, a wówczas szybciej przyjdzie zdjąć Frankowi jedno ostrzeżenie niż dwa. ;)
Ostatnio zmieniony 01 lip 2010, 02:46 przez PFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 01 lip 2010, 02:45

Mijka pisze:"nie Ty o tym decydujesz" to nie jest komentarz?

Szczerze mówiąc trudno mi powiedzieć.
Sposób wyrażania się Franka jest dość hermetyczny aktualnie <diabel>

Frank, może zechcesz wyjaśnić audytorium tu zebranemu, co miałeś na myśli i czy komentowałeś decyzję moda? <aniolek>
Ostatnio zmieniony 01 lip 2010, 02:47 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 lip 2010, 02:53

PFC pisze:Cóż, Frank, tylko stwierdził, w połączeniu z poprzednim postem, sugerującym Ci "nieprawidłową percepcję", że jesteś osobą upośledzoną, której szwankuje zmysłowe postrzeganie, oparte na fizycznych bodźcach.

a co to, do cholery, ma wspólnego z tematem?! mamy tu roztrząsać to, co Frank chciał przez to powiedzieć? i kogo obchodzi Twoje subiektywne rozwinięcie Frankowej sugestii? mam też pobawić się w parafrazowanie tego,co stwierdził o Tobie? <aniolek> czy może zdecydujesz się skończyć z wrzucaniem osobistych przytyków, gdzie tylko popadnie?

PFC pisze:Ok... Zatem podyskutujcie o "kwestii dupy" i jak większość dojdzie do wiążącej konkluzji, just let me know. ...Nie zostało to dotąd ustawowo zapisane, o rzecznictwo było różne (ja pamiętam), więc macie szanse to ustalić.


PFC pisze:Składanie tego typu deklaracji jest nie tylko obraźliwe dla wielu Twoich partnerów w dyskusji

PFC pisze:lecz także prowokuje do przynajmniej równie ostrej odpowiedzi

a caładyskusja oraz ostra odpowiedź wyglądają tak:

FrankFarmer napisał/a:
percepcje użytkowników mam w dupie

jak się ma coś w dupie, to się nad tym nie ubolewa

proszę, nie dajmy się zwariować :>

PFC, może zacznij moderowanie od uczenia się od tych, którzy mają w tym więcej doświadczenia (jako użytkownik polecam jeszcze raz przeczytać choćby ten temat, może wtedy zniknie problem podważania, akurat dziwnym trafem ostatnio tylko Twoich, decyzji), a nie traktuj użytkowników jak króliki doświadczalne w tej materii :|

[ Dodano: 2010-07-01, 02:55 ]
Mijka pisze:Szczerze mówiąc trudno mi powiedzieć.

tak, przy tak wyedytowanym poście, faktycznie trudno powiedzieć.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2010, 03:19 przez Mijka, łącznie zmieniany 8 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 01 lip 2010, 03:08

Co do najnowszej sprawy już się wypowiedziałem i nic do dodania nie mam. :)

Mijka pisze:akurat dziwnym trafem ostatnio tylko Twoich, decyzji


Może dlatego, że nikt inny ostatnio warnów nie daje. :) ...Zresztą podważają wyłącznie sami zainteresowani. Masz inne informacje? :D ...Swoją drogą: podziwiam zawziętość. <aniolek> Dobranoc. :)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 lip 2010, 03:11

PFC pisze:Może dlatego, że nikt inny ostatnio warnów nie daje.

Tak, widać, że się szybko rozkręciłeś, nie musisz tego pokreślać.

PFC pisze:Swoją drogą: podziwiam zawziętość.

I wzajemnie.

PFC pisze:Zresztą podważają wyłącznie sami zainteresowani.

Nie, w sprawie Franka to ja żadną zainteresowaną nie jestem. Zmartwiłam się tylko, że słowa dupa ma nagle wejść do kanonu tych na forum zakazanych.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2010, 03:12 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 01 lip 2010, 03:16

Mijka pisze:Zmartwiłam siętylko, że słowa dupa ma wejść do kanonu tych na forum zakazanych.


"dupa" + użytkownicy i owszem. :) ...Ale ok... Zbierz listę poparcia w obronie "dupy", to może uchwalimy, że można ją dowolnie stosować. <lol>

Mijka pisze:I wzajemnie.


Ależ Ty mi jesteś obojętna. :) ...A teraz naprawdę dobranoc.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 lip 2010, 03:35

PFC pisze:"dupa" + użytkownicy i owszem.

a przed chwilą była jeszcze mowa, że orzecznictwo bywało różne i nie ma żadnych ustaleń.

PFC pisze:Ależ Ty mi jesteś obojętna.

Ciekawe, ale jeśli tak, to zacznij swoją obojętność inaczej wyrażać, zgodnie z tego słowa znaczniem, a zaoszczędzisz nam obojgu problemów w przyszłości :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 01 lip 2010, 10:42

Mijka pisze:a przed chwilą była jeszcze mowa, że orzecznictwo bywało różne i nie ma żadnych ustaleń


No właśnie, dlatego też napisałem jaką ja interpretację wybieram. :)

Co do reszty komentarz jest zbędny.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 01 lip 2010, 11:11

pani_minister pisze:Frank, może zechcesz wyjaśnić audytorium tu zebranemu, co miałeś na myśli i czy komentowałeś decyzję moda?

Przed zebranym audytorium mogę co najwyżej zaśpiewać lub zatańczyć.
<banan>
pani_minister pisze:Wysłany: Dzisiaj 2:34

A tak BTW - jesteś botem czy dzwoni się po ciebie 24/h? [:D]

Zapraszam do przeczytania mego kolejnego hitowego wpisu :]
Ostatnio zmieniony 01 lip 2010, 11:29 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 01 lip 2010, 11:44

FrankFarmer pisze:A tak BTW - jesteś botem czy dzwoni się po ciebie 24/h?

Żyję w trochę innej strefie czasowej.
A Ty jakie masz wytłumaczenie? :D

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 320 gości